Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Lebutítva ennyiért tényleg sok. A sima Wave jobban megéri bárhogy is nézem.

(#2) er2es


er2es
tag

pedig már kezdtem örülni, azt hittem 50 körül lesz...

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Csatlakozom. Ennyiért nem éri meg. Tudom kezdőár, ésatöbbi, de a nagytestvért látva, ez ennyiért kevés.

[ Szerkesztve ]

(#4) Szergej01


Szergej01
csendes tag

én is 50 körülre soroltam be, max 60 ,de 70 rongyért sok..inkább az "ős" Wave kis ráfizetéssel :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7T

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Az a világoskék háttér jajj. :) Hagyhatták volna a feketét.
Most visszaüt a Wave alacsony árazása.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

A Galaxy3/Wildfire Bada-s versenytársaként nincs túlárazva, inkább az S8500 van brutálisan alul-árazva. :)

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Nem lenne rossz ha nem ennyi lenne az ára és a kijelző felbontás is nagyobb lenne.
Ez így felejtős, akkor már inkább egy S8500.

(#8) fateless válasza littlelion21 (#6) üzenetére


fateless
veterán

Pontosan, egyetértek. Azaz inkább a Galaxy 3 / Wildfire van túlárazva, az S8500 pedig helyiértékén kezelve.
kedves doki: jó volt a cikk, könnyű olvasni. változó név, változó stílus?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Probber


Probber
őstag

Jó készüléknek tűnik, de drága! Nagyon! Ennyit szerintem közel sem ér meg. A TouchWiz 3.0 el-el megy, de talán ráférne egy kis optikai tuning.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) dr. Kind válasza fateless (#8) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Köszi :R

A kollégáim szerint a holdmester név nem volt egy jó választás, az új név pedig a vezetéknevemből (Kindler) adódott. Reményeim szerint nem lesz további névcsere :)

(#11) crey


crey
MODERÁTOR

". . .igaz, ezt mostanában nem csak a telefonoknál lehet tapasztalni, hanem akár az utcán sétálva is . . " - köszönöm, az első mosolyom a mai nap :)

Kicsit vicces az árazás, bőven el tudnám képzelni 50 rugó körül. A Samsungnak nyomnia kellene a Badát továbbra is alacsony áron, ha konkurencia akar lenni az iOS/WP7/Android mellett.

fateless, littlelion: persze, normál esetben Wildfire/Galaxy 3 szinten kellene árazni, gyakorlatilag két dologgal operálhatnak, ha a Badát sikeressé akarják tenni:

- Apple szintű hype - erre a Samsung nem képes
- nyomott áron készülékek - erre képes a Samsung (lásd Wave).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem ez lesz a bada rendszerű telefonok valós árazása. Az eredeti Wave jött nagyon nyomott áron.

A felbontás lehetne nagyobb...

(#13) Karma válasza crey (#11) üzenetére


Karma
félisten

"- Apple szintű hype - erre a Samsung nem képes"

Erre nem esküdnék meg.
A SAMOLED-del elég jól sikerült téríteni.

“All nothings are not equal.”

(#14) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ööö, oké, második telefon, tökjó, de!
Fizetős alkalmazások mikor lesznek már appstoreban? Így kb semmit nem ér az egész, naviért miért van képük pénzt kérni(nem is keveset) amikor a Nokia már jóideje ingyen dobálja az emberekhez a navit. Oldaltördelésre mikro lesz végre hajlandó a böngésző?
Stbstb..

Egy csomó kérdés, amiknek a megoldásval sokkal életképesebb lenne a platform..

(#15) vendingo


vendingo
veterán

Szerintem, ha majd bekerül a szolgáltatói kínálatba is, biztos lemegy az ára előbb utóbb 50 környékére, és 50-ért nagyon jó vételnek számítana.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16) Didu77


Didu77
csendes tag

Eleg sok telora (Nokia, Sony Ericsson, stb.) rasutitek a "tetszett" pecsetet, erre meg nem sikerult... :( Ertem en hogy jelenleg az ara egy picit magas, de nagyon rovid idon belul le fog esni. Szerintem az eslo Wave ara mestersegesen alacsonyra lett pozicionalva, mivel az volt az elso Bada telefon.
IMHO: Egy tetszett pecsetet mindenkeppen megert volna... :K

(#17) AS


AS
félisten

Ez az ár tényleg nem versenyképes, 60 ért már az lenne talán.

Ja igen Bada 1.2 még nincs hivatalosan csak novemberben lesz vagy Decemberben.
CPU ja ugyan az mint Galaxy3 ban van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Franklin


Franklin
addikt

Milyen a kijelző? TFT vagy AMOLED?

(#19) tjb007 válasza Franklin (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

TFT

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Úgy látszik Samu lezártnak tekinti a beetetést... :DDD Kiváncsi vagyok, hogy a wave ára fog-e feljebb menni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez elég gyenge ajánlat ebben az árban. :N
Az első wawe sem a szívem csücske, de fényévekkel színvonalasabban néz ki mint ez.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Személy véleményem szerint ez a telefon csúnya elölről és hátulról is nézve. A TouchWiz meg sohasem tudta magát megszerettetni velem, legyen az Bada-n, Android-on vagy bármi máson. Ennyiért meg nagyon felejtős, de talán a kisebb testvérei jobban lesznek árazva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) keIdor


keIdor
titán

Hát szerintem bőven a Galaxy 3 ár alatt kéne valahol kezdeni. Azért a Bada még messze van az Androidtól. Csak az alacsonyabb árral lehet kompenzálni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt, Nem rossz keszulek, de tul van arazva :)

"There is nothing permanent except change"

(#25) Straw


Straw
senior tag

Szerintem ez k*rva ronda, de a teszt jó és köszi.

42

(#26) fi:zi'k válasza Straw (#25) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha (szerintem) annyira nem is, de az biztos hogy nem erőltették meg magukat a (forma)tervezők az előlapot illetően.

Amin azonban igazán megakadt a szemem. 1200mAh -> 3ó töltés?! :Y
Ha jól tudom az E65-ben 950mAh-s az akku, és azt bő 1 óra alatt feltölti.
Akinek ilyen vagy nagyobb kapacitású akku van a telefonjában az nyilatkozzon már, mert ez kissé hihetetlen számomra.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27) total90


total90
veterán

Tetszik a telefon, csak az ára nem :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

"Míg hátulról nézve egy letisztult, elegáns high-end cuccnak tűnik, szemből egy alsókategóriás modell benyomását kelti - igaz, ezt mostanában nem csak a telefonoknál lehet tapasztalni, hanem akár az utcán sétálva is." :DDD

(#29) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

"A kezdőképernyő négy oldalas,"
De ez tovább bővíthető, nem? Úgy értem,a főképernyőn megnyomod a widget gombot elfordítod a telefont és ott a + jelre kattintva hozzá adhatsz még oldalakat, nem? Legalábbis Wave-ben nekem volt már 8 oldalam is vagy még több probléma nélkül.

(#30) ZCoyote válasza fi:zi'k (#26) üzenetére


ZCoyote
őstag

Az "öreg" Wave-ben 1500 mAh-s akksi van és annál kb megvan a három óra. :K

Romani ite domum.

(#31) F-ECT$ válasza fi:zi'k (#26) üzenetére


F-ECT$
titán

Wave is tölt majdnem 3 órát, bár az azt hiszem 1500 mAh.

Atomgeszi: ezen én is borultam.

Egy tetszett pecsét szerintem is belefért volna, ugyanis ha az ár a gond, de amúgy a kategóriájában jó a készülék (márpedig a cikkből ez jön le), akkor ennyit meg szokott kapni.

Viszont a bada-ról lehetne valami összefoglaló cikket is írni. Pl ezen a készüléken már 1.1 van, kijött az 1.2 is, de hivatalosan nem nagyon lehet olvasni róluk semmit, és a wave topicban is folyamatos találgatás megy, hogy az egyes verziók mikor jelennek majd meg az adott készülékre, és mit fognak tudni.

Dive ever, work never.

(#32) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó-jó ez a telefon, de a az S8500 szebb, okosabb. Jobban megéri.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

77K?! Annyiért már inkább egy Galaxy 3...

(#34) EczkE


EczkE
addikt

Előről nagyon bóvli hatású a készülék, a Wave meg mindenben jobban tetszik, főleg külsőben.

Asszem mindenféleképpen!

(#35) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem nem tetszik. :(

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#36) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ennyiért biztos nem venném meg, még akkor sem, ha tetszene a teló, ez baromi sok. Nem értem, hogy hogyan számolják ki az árakat samuéknál, de ez eléggé logikátlan. Egyébként azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezzel is az első wave-et akarják tolni, mert mit csinál a legtöbb ember: elolvasgat egy-két tesztet, amiben nyilván az első wave-hez hasonlítgatják ezt az utódot (ez egyébként nem is baj), majd meglátják az árát: 77 ezer, és gondolkodóba esnek, hogy + pár ezer HUF-ért megveheti az első wave-et is, nahát, az meg milyen jól megéri az az árát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Quasi_modo válasza Con Troll (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Aztán egyszer csak az első Wave elfogy és az újabbak meg drágábbak lesznek. Onnantól ez már nem lesz olyan drága. Az első Wave bevezető termék volt nyomott áron, de a többi már nem az.
Lehet hogy ez a logika.

valami

(#38) cskamacska válasza Polllen (#20) üzenetére


cskamacska
addikt

"Úgy látszik Samu lezártnak tekinti a beetetést" :O
Azért szvsz annyira a Samsung még nem legénykedhet a Badával, hogy a jó Androidos hagyományokat követve valami koncot a nép elé vet "középkategóriás készülék" néven, és az istenadta nép így is beveszi, mert Android. :U
Én speciel csalódott vagyok. Ugyan tisztában voltam vele, hogy a Wave a Bada elterjesztése okán volt olcsó, de reménykedtem, hogy emiatt a következő telefonok is olcsóbbak lesznek, vagy legalább egy magasabb minőségi mércét fognak megütni(jobb proci, jobb kijelző, jobb összeszerelés), mint a mai középszar okostelefonok. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39) Con Troll válasza Quasi_modo (#37) üzenetére


Con Troll
senior tag

Igaz, hogy bevezető termék volt, de így utána olvasgatva úgy tűnik, hogy a bada még nem olyan elterjedt. Szerintem még 1-2 bada-s telónak is nyomott áron kéne érkeznie, így elérhető lenne az, hogy ne csak a felsőkategóriába jusson el, hanem a középkategóriába is. Mindegy, remélem tudják mit csinálnak, és nagyon remélem, hogy nem fogják elcseszni ezt az egész bada történetet.

(#40) cskamacska válasza Con Troll (#39) üzenetére


cskamacska
addikt

Eleve onnan kezd már rázós lenni a történet, hogy eddig a Bada fejlesztők kvázi csúcs hardverre fejleszthettek, nem kellett folyton folyvást kompromisszumot kötni, hogy a platform aljafonjain is működjön a programjuk.
Nna most erre itt a 723(meg a tezsvírei) kiváló 240x400-as kijelzővel, Wave-hez képest fele annyira gyors procival, kérdéses grafikai képességekkel. Éés elvileg a jövőben ez lesz a standard, a felhasználók legnagyobb része ide fog átsorolódni. Képzelem ez milyen pozitívan hat majd a progik minőségére. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#41) TomWexX


TomWexX
addikt

Ennyiért tényleg sok, de szvsz. a tetszett plecsnit megérdemelte volna! 50k körül meg jöhetne az ajánlott pöcsét is! :) Ennél többet már nem érdemel...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42) Steve1207


Steve1207
veterán

Egy hiba az összegzés végén:
"nem láttam még szebb képet produkáló technológiát) plusz hatezer forintért hazavihető kártyafüggetlenül, sőt, szolgáltatóknál ennél sokkal kevesebbért is"

Nekem személy szerint tetszik a teló, de nem ebben a kategóriában... elszaladtak az árral nagyon. Kb ezt a "felszereltséget" ilyen minőségben várnám el minimum az összes középkategóriás telefontól, akár bada rendszeres, android vagy egyéb. És ha beáll az ára 40-45e-ért adni. Nem igaz, látni, hogy tudnak készülékeket csinálni, de senki se akar haladni a korral, néha komolyan érdemes 2-3 évvel ezelőtti csúcskategóriákat kinézni, mert ugyanannyit tudnak és árban is olcsóbbak...

[ Szerkesztve ]

.

(#43) er2es válasza littlelion21 (#6) üzenetére


er2es
tag

igaz

(#44) Steve1207 válasza Steve1207 (#42) üzenetére


Steve1207
veterán

Félreértelmeztem, nincs hiba! Sorry!

.

(#45) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

az árral kicsit mellélőttek. Szerintem is a Wave nyomott áron érkezett, de ez akkor is sok. Ennek a telónak a reális ára szvsz 50-60 között lenne. Nem rossz, csak más felbontást rakhattak volna bele. Kívülről nekem nem jön be... Érdekesen csinálja a samsung, csak ne menjen csődbe a bada, mert az egy pár embernek elég nagy szívás lenne... Remélem kapcsolnak időben, és sok készüléket hoznak ki, reális áron.

(#46) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Bada vs Google/Apple/Microsoft.. sok sikert! :C

(#47) janes74


janes74
senior tag

Inkább 1 Galaxy3 :K

(#48) magyarattila


magyarattila
tag

előlről 70-es évek, kicsit a s5230 ra emlékeztet (nem is kicsit)
TETSZETT-et neki, hasonló tudású árú telefon is kapott már tetszettet.

A kameránál lehet állítani a fókuszt hogy hova fókuszáljon, vagy nem?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#49) vans?


vans?
őstag

77k :Y Azert elegge vicc ez az ar, en is tuti Wave-t vennek, ha gondolkodnek ilyen telefonokban...

hábm bábm

(#50) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hát ez sem lesz szépségdíjas termék. Emellett drága is, az a böngésző meg körülbelül vicc kategória a videó alapján ennyi pénzért.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.