Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Most én vagyok eltévedve? Úgy tudom, hogy a kijelzőn kívül a galaxy S-ben is ugyanaz a hardver van. Proc és a grafikus proc is egyezik. Szóval jelenleg a wave és a gS a két leggyorsabb telefon a piacon. Az iphone 4-be ha jól tudom eggyel gyengébb grafikus proc került. Itt és a S-ben SGX540 az iphone 4 ben pedig SGX535 a 3gben és a 3gS-ben meg SGX530.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz JMC #5084 üzenetére

    Én nem emlékszem arra, hogy a graf proc más lenne. Az is ugyanaz. A kijelzőméret más, meg a háttértár alap mérete és a led.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz Karma #5086 üzenetére

    Persze a rendszer típusa miatt (android - bada, más rendszerek), de hely van, talán megoldható lenne. Gondolom az android nem sírna ha egy picivel kevesebb hely jutna neki. A régi androidos kütyük még ennyivel sem rendelkeztek és minden oks volt, a programok telepítési helye meg a 2.2-vel elvileg meg is oldódik, így az sem lehet szűk keresztmetszet neki. Persze mondom ezt mint laikus, csak az olvasottak alapján, a programozásban meg stb nem vagyok otthon. Hely azért így is lenne, HTC legend, desire még a wave szintű rommal sem gazdálkodhat és...

    Kis@: Sztem ha vodás vagy akkor érdemes. Mind a vitamaxos, mind az előfizus áraik is korrektek a függetlenekhez képes is. Nem sokkal, de ha nem fontos hogy független legyen akkor az a pár ezer is számít, nomeg a szervíz háttér... Kapsz csere telót stb, csak ne kelljen inkább szervizelni. Én is vodás vagyok, ott tervezek ilyet venni, de én még megvárom, hogy az iphone megjelenik-e náluk.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Már nagyon régóta olvasom a fórumot, legalább már olyan 3000-től, de egyre érdekesebbek a benyomásaim erről a készülékről.
    Tudom, ahogyan már megírták itt, általában olyanok írnak ide, akinek valami segítség kell, mert már van olyan idős a készülék. A hibákkal még ki tudnák békülni, mivel ilyet szeretnék venni, (vodafonenál) de a samsung hozzáállása valami katasztrófa. A támogatókat nyomják, lassan lezárul a verseny is, de addig az itt tapasztaltak alapján mindenki le van ejtve.
    Nagyon várom már, hogy vége legyen a versenynek, és a telefonos alkalmazások beinduljanak, a telefon hibáit javítsák és kiderüljön, hogy életképes platform lesz-e vagy sem.
    A samsung galaxy s még esélyes lenne, de ehhez képest nagyon "gagyi" hatású (próbáltam) és azért drágább is egy 30-al vodánál is. A másik meg a sokak által (nem itt) lehúzott iphone, amire akárki akármit mond, a support az profi és az ára nem kis részét ez teszi ki.
    Többet is hajlandó lennék fizetni a wave-ért, ha az ember tényleg azt látná, hogy a samu minden létező követ megmozgat azért, hogy sikeres teló legyen, nem pedig a saját tehetetlenségük miatt szépen lassan tiltják a lehetőségeket, a tulajokat meg elidegenítik vele. Pl kies frissítés.

    Ez így eddig egy nagyon jó teló, nagyon ráérős fejlesztőkkel a háta mögött.

    Ennyi a véleményem ,nagyon várom már a verseny végét, nomeg az iphone árát, aztán meglátjuk. Jó lenne, ha nem az lenne, hogy túl nagyot vállalt a samu. Wave plusz anroid... már futnák is megvenni :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Aktív témák

Hirdetés