Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Zoli_2010 válasza zezoka (#144) üzenetére


Zoli_2010
tag

Helló, nem tudom, aktuálisak-e még a kérdéseid. Én 13-án vettem, azóta kiokosodtam a Monteból egy kicsit... :K

A "pendriveként" való használathoz:
Menü/Beállítások/Telefon beállítások/Számítógépes kapcsolatok/Háttértár
(ugyanitt a Médiatár beállítás választása állítólag nem túl jó, mert a ".../Memória beállítások/Alapértelmezett memória" beállításait visszateszi az SD kártyáról a telefon memóriájára)

Az apró "gombokkal" én is sokat kínlódtam, aztán véletlenül rájöttem: mégegyszer bele kell bökni a szövegbeviteli mezőbe, az apró gombok fölött, és akkor bejön a telefon saját szövegbeviteli ablaka...

WLAN-in megy a YouTube, csak fix IP címet kell beállítani a kapcsolathoz. Ez ugye otthon sima ügy, máshol kicsit nehezebb... :F

Nagyon jó ez a kis telefon, minden van benne. Nekem nincs is MobilNet hozzá, mer drága. Az AGPS nagyon sokat segít, mióta nem használom, hosszú percekig tart megtalálnia a pozíciómat. De nem tudom, hogy ezért az AGPS-ért számít-e fel díjat a t-mobile, és ha igen, mennyit? Megvárom az első számlát, és majd utána használom újra, ha nem kerül sokba.

Felraktam a Mobile GMaps-ot, ez tök jó, mert le lehet szedni hozzá a GoogleMaps (meg egyéb) térképeket, és offline, SD kártyáról lehet használni. A letöltés és 'tömörítés' viszont hosszú órákig tartott -- mert többszázezer apró képet kellett letölteni egy programmal, ami aztán a sok kis file miatt 2-3-szor, az SD kártyán pedig már 10-szer!!! annyi helyet foglalt, mint a tényleges méretük. Tömörítve már OK, így Magyarország belefér 1,5GB-ba :DDD

(#152) csontho


csontho
tag

Hali all
Az lenne a kérdésem hogy például az opera mini--t honnan szedtétek rá?
Támogatja a JAVA-t?
köszi

(#153) kukdani


kukdani
csendes tag

Nekem sikerült wifivel rákapcsolódni a hálózatra facebook működik de a többi honlap nem:S

(#154) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Lehet h nagyon sokan kérdezték, meg láma kérdés, de alkalmazásokat hol lehet letölteni montera? A másik kérdésem, hogy Youtube videoknál h lehet kitisztitani aképet? mert olyan szemetem, pixeles, hogy nézhetetlen.

A másik pedig: ez picit off, most kaptam a telefont, t-mobilenál vettük, és mix díjcsomagot kötöttünk, namost ha lebeszéltem az összes pénzt a kártyáról, akkor h tudok 3g-vel netezni?? :F :F

Bocsi a hülye kérdésekért, gondolom sokan feltették már akérdést, de most nincsen gépem ahol utána nézzek neten. :F

(#155) vicedc


vicedc
csendes tag

sziasztok! nekem ez a mobil már megvan 1 ideje de még mindig nem sikerült rájönnöm hogy a wifinél amikor megkeresem a hálózatokat és találok néhányat akkor le vannak lakatolva és nem tok rájuk csatlakozni. Ez mért van?? vagy mit lehet ellene tenni??

(#156) zezoka válasza vicedc (#155) üzenetére


zezoka
őstag

Lakat=védett hálózat! Ha csak nem tudod a kódját, akkor felejtős!

(#157) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy miért van az, hogy minden megy 3G-vel (van csomagom), de a Google maps (gyári 3.0.2) mindenáron bekapcsolja a wifit, persze azt nem talál, és kiáll hibára, hogy adatkapcsolat megszakadt. Ha van wlan, csak akkor tölti be a térképszeleteket. Egy hónapja még használtam, és akkor tuti jó volt 3G-vel is!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#158) zezoka válasza zezoka (#157) üzenetére


zezoka
őstag

Megoldottam! Csak úgy bírtam megoldani, hogy 4 állandó WLan van beállítva (enyém, tesóm, szülő, b.nő otthoni wifi routere), ezeket sajna ki kellett törölni, ekkor elindítottam a Google mapsot, megkérdezte min akarok kimenni (Telenor wap, mms, video, data). Kiválasztottam. Működött, de kb még 2-3x el kellett indítani a mapsot, és mindig kérte, majd egyszer csak nem kérte (mintha nyomtam volna valami helyreállít dolgot, és azután nem kérte). Aztán visszaírtam a Wlanomat (egyenlőre csak a sajátot), és most műxik: ha wlan be van kapcsolva azon megy ki ha nincs, akkor 3G-n.

(#159) molxa2006


molxa2006
csendes tag

Sziasztok, én arra lennék kíváncsi hogy az a "nem hivatalos" 32gb microsd bővíthetőség mégis mit jelent? Beletehetem lutrira de nem fog működni, vagy csak éppenséggel nem látja majd mind a 32g-t? Esetleg ha van valaki aki már bepróbálta ezt a lehetőséget attól szivesen venném az információt.

Köszönöm!
És ha netán már szóban forgott ez a téma de elkerülte a figyelmem, akkor szíves elnézéseteket kérem!

[ Szerkesztve ]

(#160) JBZ


JBZ
csendes tag

Sziasztok!

A feleségemnek vettem egy Monte-t és amikor telefonál folyamatos interferenciát, elektromos zúgást lehet hallani. Ő nem hallja csak a hívott vagy hívó fél.
Ha átadja a telefont nekem, akkor meg megszűnik a zúgás. Nincs semmi a közelben amire gerjedne, se pacemaker, se implantátum. Valószínűleg kicseréltetem a készüléket.

Ötleteket tanácsokat várnák tőletek, hátha tapasztaltatok már hasonlót, mert ez már több mint vicces.

Köszönöm előre is.

(#161) JBZ


JBZ
csendes tag

Az előző kérésemhez csatolnám, hogy ha átadja a telefont nekem akkor is zúg.
Szóval mindig zúg, de csak a hívott fél hallja.

(#162) MANTAMAN válasza Zoli_2010 (#151) üzenetére


MANTAMAN
csendes tag

Szia!
WLAN-in megy a YouTube, csak fix IP címet kell beállítani a kapcsolathoz. Ez ugye otthon sima ügy, máshol kicsit nehezebb...

Ezzel kapcsolatban tudnál segíteni hogy a telóban mit hová kell írni vagy állítani?Otthoni wi-fi nem tudok pl.youtubozni ,mert állandóan a gyári böngésző akar kapcsolódni,és azt írja hogy hálózat beállítások nem elérhetők!
Köszönöm!!

(#163) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok!
Érdekel esetleg valakit egy múlt szeptemberi Telenoros Monte? Gyári tartozékaival, gyári dobozban eladó, mert nagyobbra cseréltem, kb két hónapja nem használom. Kijelzőn az első naptól kijelzővédő van! Hátulján az asztalra rakás miatti mikrokarcok a domborulat közepén.
Mennyit ér szerintetek, mennyiért bírnám eladni? 20k körül?

(#164) Vityus_97 válasza ZetooR (#131) üzenetére


Vityus_97
csendes tag

Szia. Nemtudom megvan e már a válasz erre , de ha nem lenne akkor java játékokat USB-n keresztül tudsz rátölteni, És sok helyről letölteni. Pl: MyLGCookie.com

---//Vityus\\---

(#165) Vityus_97 válasza Vityus_97 (#164) üzenetére


Vityus_97
csendes tag

20k ért biztos nem mert én vettem most év elején 15ért a Vodafonnál, nem új előfizetésben. Szerintem 14-15k -ért biztos!

---//Vityus\\---

(#166) Vityus_97 válasza MANTAMAN (#162) üzenetére


Vityus_97
csendes tag

Szerintem a telefon mikrofonjával lesz a gond! Próbálj meg vele hangot felvenni és játszd vissza. Ha ugy nem zúg akkor nincs ötletem.

---//Vityus\\---

(#167) Vityus_97 válasza molxa2006 (#159) üzenetére


Vityus_97
csendes tag

Az annyit jelent, hogy nem fogja látni a telefon a memóriakártyát.

---//Vityus\\---

(#168) Vityus_97 válasza Zefír (#154) üzenetére


Vityus_97
csendes tag

Alkalmazások: Getjar.com , MyLGCookie.com stb. Google a barátod!
A Youtube videóknál sehogyan. Elvileg magától széthúzza a telefon kijelzője méretre.

A másik pedig: ez picit off, most kaptam a telefont, t-mobilenál vettük, és mix díjcsomagot kötöttünk, namost ha lebeszéltem az összes pénzt a kártyáról, akkor h tudok 3G-vel netezni??

Ez kicsit logikus. Sehogy. Hacsak minuszba nem megy akkor sehogy.

---//Vityus\\---

(#169) Vityus_97


Vityus_97
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem adni egy linket ahonnan letudom tölteni az IGO szoftvert a Montémra? Előre is köszönöm!

---//Vityus\\---

(#170) kovibLI


kovibLI
csendes tag

Sziasztok!
Berepedt a képernyém a montemon, de működik az érintés. Hogy lehetne kicserélni? Csak a mobil külsejét kell, nem?

(#171) samsino48


samsino48
csendes tag

Sziasztok. A monte-re egyáltalán nem lehet IGO-t telepíteni? Én legalábbis még nem jöttem rá, hogy kell. :(((

[ Szerkesztve ]

(#172) samsino48 válasza kovibLI (#170) üzenetére


samsino48
csendes tag

Szia. Igen, ha az érintés müködik, akkor csak az előlapot kell cserélni rajta :))

(#173) norbi 12 99 válasza CharrDen (#53) üzenetére


norbi 12 99
csendes tag

nekem is montem van és nincs semmi gondom vele :)

(#174) norbi 12 99 válasza samsino48 (#171) üzenetére


norbi 12 99
csendes tag

aha itt nálunk ugy 3 ezer ft

(#175) Lechero1st válasza ViTToRe (#65) üzenetére


Lechero1st
tag

Üdv! Én csak szeretnék érdeklődni, most vettem egy ilyen telefont, és a kijelzője 400*240, mégis ha ilyen felbontású filmet rakok rá, nem játsza le, csak a 320*240est...és nem jöttem rá, hogy konvertáljam hogy jó legyen...vkinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Szívesen veszem ha megosztaná velem ;)

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#176) Lechero1st


Lechero1st
tag

Üdv! Én csak szeretnék érdeklődni, most vettem egy ilyen telefont, és a kijelzője 400*240, mégis ha ilyen felbontású filmet rakok rá, nem játsza le, csak a 320*240est...és nem jöttem rá, hogy konvertáljam hogy jó legyen...vkinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Szívesen veszem ha megosztaná velem ;)

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#177) sz.mateee válasza Lechero1st (#176) üzenetére


sz.mateee
csendes tag

Hát azt hiszem hogy a monte videólejátszója nem képes 240x400 -as filmeket lejátszani.
De amúgy konvertáláshoz használd a KIES-t.(Ráhúzod a telefonra videót)
Viszont alkalmazásokat jobb 240x400 as méretbe letölteni.

[Samsung Monte Közösség]

(#178) Lechero1st válasza sz.mateee (#177) üzenetére


Lechero1st
tag

Köszönöm a segítséget. :R :R Regiztem az oldalra..tehát nem játsza le, kár érte, pedig ha akkora a képernyő...Kies-l...esetleg lehet 240*400ba?

[ Szerkesztve ]

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#179) Lechero1st


Lechero1st
tag

Köszönöm a tippet a Kies progival kapcsolatban, jó proginak tűnik, nem tudtam h van ehhez a telóhoz, igazából most 1 hetes a teló, szóval nincs akkora tapasztalatom a használatában... :)) :R :R

[ Szerkesztve ]

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#180) dropbeats


dropbeats
csendes tag

Sziasztok! Nemrég kaptam 1 Monte-t! Nagyon fasza telefon :C de viszont van vele 1 problémám :( amikor nem wifin hanem mobilneten akarok facebookra felmenni azt írja ki hogy a böngésző foglalt :W kérlek segítsetek! köszi

(#181) MaszekMester


MaszekMester
csendes tag

Használj Opera Minit
Nekem azzal ment

[ Szerkesztve ]

Mester Maszek

(#182) dropbeats


dropbeats
csendes tag

Tudnátok nekem segiteni? Az lenne a gondom h nem tudok netezni mert azt irja h kevés a memória üritsem! Na de itt a probléma h a memória ürítéshez jelszot kér amit nem tudok. a telefont használtan vettem! Előre is köszönöm a segítségeteket!! :DD Maszek Mesternek külön köszönet a segítségért!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#183) sz.mateee válasza dropbeats (#182) üzenetére


sz.mateee
csendes tag

Hát a régi játék/alkalmazásoktól megszabadulhatnál.
Ez esetleg segítene. Meg még annyit megtudsz tenni hogy a Java memóriát frissíted.
*#7092463*#
DB management -> Update DB -> JAVA

(#184) omega88


omega88
csendes tag

Helo mindenki! Az lenne a kérdésem, hogy Montèra lehet-e valami fözött android romot tenni és ha igen akkor, hogy? A vàlaszokat elôre is köszönöm!

(#185) Izzé válasza omega88 (#184) üzenetére


Izzé
őstag

Nem lehet, nem android készülék.

(#186) MaszekMester válasza omega88 (#184) üzenetére


MaszekMester
csendes tag

Max Monte Hero-t de az csak egy flash felület amitől nagyon lassú lesz és előtte FW is frissíteni kell meg patchelni is azt az után

Mester Maszek

(#187) Millni


Millni
csendes tag

Sziasztok!Visszaolvastam párszor, találtam egy-két oldalt a játékokletöltési lehetőségeiről, de feltenném a kérdést,mely engem borzasztóan zavar...Honnan tudnék rá letölteni TELJESképernyős JÓ játékokat?? Amiket a mobile9-ről töltök, azoknál szinte mindig ottvan a virtuális billentyűzet...Olyan játékokat szeretnék amit teljesképernyőn lehet játszani,és ha lehet minőségiek... Pl.:Leszedtem csomó angry birds-et mobile9-ről, de egyikse az igazi...(mind hamisítvány..) Ha tudnátok mondani olyan letöltő oldalakat, ahol Samsung Montéra TELJESképernyős játékok vannak, nagyon megköszönném.

Üdv.:Dani (bocsi a helyesírási hibákért.)

(#188) Millni


Millni
csendes tag

Most találtam fél napi keresgélés után ezt az oldalt: http://www.mediafire.com/?vcgpw04lsqd4z Itt egy kivételével minden .jar terjesztésű fájl teljes képernyős játék! Ajánlom mindenkinek, aki játékokat keres!

(#189) Lechero1st


Lechero1st
tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni nekem, monte firmware újratelepítésben? qwerty bill-t egyáltalán érdemes felrakni? olvasgattam hogy kell újrarakni, csak nem akarom elrontani, ezért ha vkinek van tapasztalata már benne, szívesen várom... :))

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#190) MaszekMester válasza Lechero1st (#189) üzenetére


MaszekMester
csendes tag

Up

[ Szerkesztve ]

Mester Maszek

(#191) denes04

Hali.Valaki tudja hogy kell beállitani hogy automatikosan.csatlakozzon az otthoni wifihez???

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#192) MaszekMester válasza denes04 (#191) üzenetére


MaszekMester
csendes tag

Szia
Ha adatforgalom igény van és be van kapcsolva a wifi és elérhető a megjegyzett hálózat akkor automaikusan fel kell hogy menjen rá.

Mester Maszek

(#193) Alfika76


Alfika76
csendes tag

Használ még valaki ilyen telefont? :)

Ha igen, akkor itt egy kis okosság:
[www.monte.uw.hu]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.