Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeetWhite


PeetWhite
csendes tag

Véleményeket legyetek oly' kedvesek. Mindent mondjatok el a cikkről. A kijelzőképekért pedig én kérek elnézést.

(#2) aBONiE


aBONiE
csendes tag

Jó, mindenre kiterjedő írás lett.
Tetszett.
Megkérdezhetem, hogy a különösen pítvájton kívül milyen minősítést adnál neki:)?

[ Szerkesztve ]

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Biztos jo a Samsung mobil, de nalam Nokianal kezdodik a telefon.

(#4) PeetWhite válasza aBONiE (#2) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Én csak simán ajánlanám. Különösen ajánlott akkor lenne, ha lenne hozzá memóriakártya.

(#5) PeetWhite válasza twollah (#3) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Nálam meg Sony Ericssonnál, de ettől függetlenül nagyon komoly gép. Sokfelől hallottam, hogy lassú, de ez nem igaz, kellően gyors. Gyorsabb, mint egy 6280, és nem is lehet a fedlapot úgy kiugratni a sínből.

(#6) annafi válasza PeetWhite (#1) üzenetére


annafi
csendes tag

Jó kis cikk, bár a telefon nem az én esetem...Olvastam már pár cikkedet, tetszik a stílusod, megmondod a tutit :)

(#7) Pukkancs


Pukkancs
tag

"a Samsung mindig jó síneket gyárt, azokban sosem lötyög semmi" Na ezzel azért vitatkoznék: Az unokatestvéremnek is samsungja van, és lötyög, nem is kicsit
Amúgy grat, jó írás, bár én a nokiát favorizálom, lévén még sosem csalódtam benne

(#8) PeetWhite válasza Pukkancs (#7) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Köszi!

Én is favorizáltam, sosem csalódtam benne, de aztán váltottam, mert akkoriban a K700i nagyon jó telefon volt. Olcsó volt és sokat tudott. Aztán itt ragadtam a Sony-nál.

(#9) Gzolo


Gzolo
senior tag

Ez a cikk egész jólett, az SE-portálon is teírod a cikkeket?
Mert szerintem ott kicsitt összecsapott a dolog, kevés a szöveg,rövid is, ezt valahogy sokkal jobban megírtad.Pedig SE fan vagy elvégre!
Csak így tovább , ez már jó út!

(#10) Wise válasza PeetWhite (#5) üzenetére


Wise
tag

a 6280-t hagyjuk inkább ez szégyen ahogy össze van rakva és a sín is...nekem is silde-os Nokiám van és ég és föld a két nokiás slide

(#11) PeetWhite válasza Gzolo (#9) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Az se-portálon 1 hónapja írt cikkeim kerülnek fel, ott még nem nagyon vakartam magam... Majd talán a ma esti teszt ott is jó lesz.

Köszi :R

(#12) PeetWhite válasza Wise (#10) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Állítólag az E65 jó, majd egyszer meglesem

Javítottam pár dolgot a tesztben, és soha többet nem nézem a gyártó weblapját.

(#13) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó írás, de annyit megtehetnél, hogy egy adatlapot bevágsz a cikkbe, mert így az összehasonlítás nehezebb más telókkal. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) PeetWhite válasza philoxenia (#13) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Okés, meglesz ;)

És köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#15) dzsudi04


dzsudi04
csendes tag

sziasztok.. hát nekem ilyen telefonom van és szerintem jó nagyon.. csak van egy pár fájl tipus amit nem ismer fel és nem találok sehol olyan listát ahol leirják h melyiket ismeri fel.. ti nem tudjátok igy h melyikeket lehet? vagy mondjuk a zipet sem ismeri fel akkor ezt meg lehet e oldani vagy igy marad?

(#16) cuki64


cuki64
csendes tag

Szia Mindenkinek!
Vettem az Oldalbordámnak 1 ilyen tetszetős készüléket, :DD akartam rátenni játékokat, de nem fogadott el semmit! :W
Szóval olvastam :K hogy ez nem 1 játékos teló :(
Sajnálom, ha van valami írjatok! Szeva, Cuki voltam :R

cuki64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.