Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát igen, ez valóban elég szar dolog...
Mondjuk azt még vártam, hogy olvasom a bolt címét (weboldallal együtt), mert ennyit minimum megérdemelnek.
Ezenkívül lehet, hogy bekapcsolnám a rendőrséget és a fogyasztóvédelmet is a játékba, mert amit ezek művelnek, már törvénysértés.
Ott lenne kapásból, hogy Pannonos telefont akarnak eladni kártyafüggetlenként...
A fenyegetőzéssel vigyázz, mert azzal valóban magad alatt vágod a fát. Az már kérdés, hogy megérdemelnék, hogy baseball ütővel kicsit megsimogassák a kirakatot, de ezt ne hangoztasd, mert az már kimeríti a fenyegetőzés fogalmát ;)

Kíváncsian várom a fejleményeket, remélem megoldódik a problémád.

https://geekpulse.hu

(#2) KrAt válasza Skynet258 (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Az igen :(

(#3) Lala6


Lala6
őstag

Küldd el nekik is a sztorit, biztos lecsapnak rá: http://homar.blog.hu/
Nagyon sokan nézik ezt az oldalt.

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Elöször is igazad van, másrészt gondolom fiatal vagy és meggondolatlan. Te a leírtak alapján megfenyegetted, ezt csavarhatod ahogy szeretnéd, ez büncselekmény. Amit ök elkövettek ellened legfeljebb tudatos megtévesztés. Ugye érzed a kettö közt a különbséget? :U

Legkozelebb ulj le higgadtan, nyugodtan, gondold átt és ne fenyegetozz. Fogadd meg a tanácsom, mert nagyon sok kellemetlen szituációtól mented meg magad. Rosszabb esetben egy olyan embert fenyegetsz meg aki tényleg köarc, és sokkal komolyabb bajod lesz belöle, mintsem hogy a rendörök visznek el. :(

Sajnos a rengeteg mutyigsm-ben manapság tényleg kockázatos vásárolni, viszont van alternatíva: hypermarketek, elektro-szaküzletek, márkaképviselet hivatalos boltjai... Valószinuleg pár ezressel drágábban, de biztos forrásból és érvényes gyártói garanciával vehetsz ezeken a helyeken telefont. Az hogy neked melyik verzió éri meg, Te tudod.

Most viszont úgy gondolom hogy a fenyegetözés után ne nagyon követelözz és fogadd el a bolt ajánlatát, a telefont amit kapsz pedig -tanulópénzzel- de inkább add el. :R

[ Szerkesztve ]

(#5) samu74 válasza blueMerle (#4) üzenetére


samu74
addikt

Teljesen igazad van,de a fenyegetés telefonon hangzott el és nem hiszem hogy rögzíthették...
Szerintem ha még elő is jönnének vele,bizonyítani nem tudnák,viszont a telefon meg használt és nem független...Azt viszont lehet bizonyítani! :K
Szerintem a Fogyasztóvédelmet kellene felhozni nekik,hátha nem akarják még becsukni a boltot.

-----------

(#6) joey04


joey04
titán

Olvastam az Omina topikban is a történetet.
Jogos a felháborodás, de nem szabad, hogy felhúzd magad, az csak nekik jó.
Egyébként azért nem szabad minden GSM boltot egy kalap alá venni. az ismert nagyobb neveknél ilyen azért nem fordul elő

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) blueMerle válasza samu74 (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt írod hogy a telefon használt. Hm. Igen, a hölgy használta. :) Attól hogy egy alulképzett szervizes gyerek képzelgése miszerint ha nem gyári fuggetlen, akkor használt, azt hiszem nem szorul magyarázatra. Baromság. Ezek ún. 0 perces használt készulékek, az adásvételin is biztos hogy ez szerepel, De mit is jelent ez? Sok esetben valamely szolgáltatónak készult telefon, ám túlrendelés vagy egyéb okok miatt azokra a szolgáltató nem tartott igényt. Így a gyártó adta el kisebb disztribútoroknak akik árulják a mutyigsmeknek. Sok esetben ilyenkor eleve nyitva adják el a telefonokat a disztributorok, tehat valóban gyárilag fuggetlen a telefon. A másik verzió hogy valaki bement egy szolgáltatóhoz, megvette, függetlenitve lett és így lett eladva a bolton keresztul. Ezt egyedul Magyarországon buntetik, tehát ha bármely más országban tették ezt, akkor is legális a telefon elöélete..

Egyik verzió szerint sem használt a telefon, és ebben biztos vagyok. Nagyon jól ismerem ezeket a boltokat, a belsö müködésüket és ugy komplett mindent ami ezzel kapcsolatos.

Tehát miután használva volt a vevö által a telefon, azt hiszem azt bizonygatni hogy "dehasználtanvettem" nem igazán okos dolog. Egyszerüen és finoman fogalmazva is hülyének néznék az embert. Egyrészt a használatnak némi nyomai vannak, és mint feljebb leírtam, szinte biztos hogy nem használták.

Minden müszaki cikkel elöfurdulhatnak problémák. A hölgy többször is elvitte a szervizbe mint ahogy leirta, szervizelték, nem lett jó, kérte az árát. Oda kellett volna adni. Pont. A vevönek van igaza. De nagyon, nagyon csúnyák elk... az egészet azzal hogy fenyegetözött. Nem lehet bizonyítani? Elég a ha a boltos ezt az oldalt lementi :DDD

A fogyasztóvédelem meg..jaj....hadd ne írjak inkább semmit jó? :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Geller72


Geller72
veterán

..úgy tudom, (uniós jogszabály, azt hiszem) hogy ha én veszek valamit és tök mindegy, miért nem teszik, vagy akármi, 8 nap visszafizetési garancia jár a részemre. Szóljon vki, ha nem így lenne. Nézzünk csak meg egy komolyabb webshopot. Minden árunál fel van tüntetve. Aki egy sarki arab, ukrán, kínai, akármilyen gsm boltban vesz telefont, az rosszul teszi. GSM-el foglalkoztam 7 évig, elég komolyan, tudom, miről beszélek.
Üdv:
Geller

(#9) Loha válasza Geller72 (#8) üzenetére


Loha
veterán

Én úgy tudom, a 8 napos pénzvisszafizetési garancia csak a webshopokra vonatkozik, és ott is csak akkor ha házhozszálították a terméket, tehát a vásárlás elött nem tudtad megnézni, hogy mit veszel.

"Megrendelése során a vevő élhet a 17/1999. (II. 5.) Korm. rendeletben részletesen rögzített "A távollevők között kötött szerződés" elállási jogával. A vásárló a szerződéstől az áru átvételét követő 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhat. Ebben az esetben az eladó köteles a vevő által kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást és az áru visszaszolgáltatását követő 30 napon belül visszatéríteni. A fogyasztó viseli az elállási jog gyakorlása miatt az áru visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket. A fogyasztót ezen felül egyéb költség nem terheli. A termék visszaszállítását követően az értékesítő azonban követelheti az áru nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését."

[ Szerkesztve ]

(#10) samu74 válasza blueMerle (#7) üzenetére


samu74
addikt

Nagyon valószínű,hogy Pannontól került oda a telefon...Igen,szinte biztos.
Tény,hogy nagyon elszúrta a fenyegetőzéssel a dolgot a hölgy...
Az a mutyigsm tulajdonos meg egy bögre...

-----------

(#11) AS


AS
félisten

Gsm-depo meg a xxlgsm is szar? Ja igen az én haverom is ilyen kis gsm boltos és jobban megbízható mint más nagy cégek.. nem kellene általánosítani...
:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ezt a bejegyzést áttettem a saját blogodba és a Gamepodról töröltem, mert nem sok köze van hozzá.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13) joey04 válasza AS (#11) üzenetére


joey04
titán

pont erre a 2 boltra gondoltam én is. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Zsu4 válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Zsu4
tag

Véleményem szerint nem fenyegetőztem, csak egy kérdést tettem fel. Igaz két féleképpen értelmezhető a doog. 1. Meg tegyem ? 2. Megteszem !, azért van külömbség.
Nő létemre biztosan nem állok le egy háromajtós szekénnyel bokszolni :B
Nem is lenne értelme lealacsonyodni az ő szintjére.
Fejlemény szerintem a következő hét második felére várható.

Köszönet a sok segítségért

(#15) Zsu4 válasza Lala6 (#3) üzenetére


Zsu4
tag

Köszi a tippet, továbítottam............

Köszönet a sok segítségért

(#16) Zsu4 válasza blueMerle (#4) üzenetére


Zsu4
tag

Nem, már nem vagyok fiatal :K

Még mindig azt mondom ez nem fenyegétés volt csak kérdés, józan ésszel ilyet nem is tesz az ember!
Tanulság az van bőven ebben az esteben, sajnos. :W

Köszönet a sok segítségért

(#17) Zsu4 válasza samu74 (#5) üzenetére


Zsu4
tag

Hiába hoztam fel, válasz:. Bátran tegyem meg úgy sincs igazam. Kész röhej, de majd meglátjuk ki nevet a végén

Köszönet a sok segítségért

(#18) Zsu4 válasza joey04 (#6) üzenetére


Zsu4
tag

Eszemben sincs minden boltot egy kalap alá venni!
Ha vissza adta volna a készülék árát máshol vettem volna egy új omniát :K

Köszönet a sok segítségért

(#19) Zsu4 válasza blueMerle (#7) üzenetére


Zsu4
tag

" A vita hevében feltettem egy kérdést, miért kell az, hogy odamenjek három pasival és levegyek a polcról három telefont, hogy megkapjam pénzem? "

Szerintem ez nem fenyegetés a tulajnak szerintem ez nem így lett továbbítva!
Miből gondolod, hogy szervízben alulképzett emberek dolgoznak? Ez a szakmája nyilván ért hozzá és mi érdeke lenne abban, hogy valótlan dolgot állítson?

Úgy gondolom Omniából sosem volt túlkínálat, sorban azt hallom a szolgáltatóknál, hogy nincs és nem is tudják mikor kapnak telefont. Olvass csak vissza a topikban is erről beszének.

Azt kihagytam a történetből, hogy a telefonon fólia sem volt a kérdésemre, hogy miért nincs egyszerűen azt mondták ezeket így szállítják. Tudom tudom balek voltam :W

Tisztában vagyok azzal, hogy minden műszaki cikkel lehetnek problémák, de lássuk be ez azért aljas eljárás.

Köszönet a sok segítségért

(#20) Skynet258 válasza Zsu4 (#19) üzenetére


Skynet258
veterán

Értelmezhető akár fenyegetőzésnek is, márpedig ebben a szituban annak is fogják venni.
Amikor meg beszéltél a főnökkel, akkor kellett volna ezt vele letárgyalni, hogy nem fenyegetőzni akartál, hanem szeretnél túl lenni ezen a szarságon.
Hidd el, erővel itt nem sokra mész, ezek a formák általában dörzsöltebbek mint az átlag, ebben biztos lehetsz.

A szervízben dolgozó alulképzett emberekre: ugye amit írtál, az nem volt komoly? :D Azért mert valalki dolgozik valahol, esetleg még a szakmája is az, nem jelenti azt, hogy ért is hozzá ;) Az élet nem ilyen fekete-fehér egyik területen sem sajnos...

Fólia sem volt rajta... azt kell mondanom, hogy sokszor hibáztál a vásárlás alatt, tanulópénznek kicsit drága, de sajnos ez van.
Legközelebb a PH közössége is segítséget nyújt akár olyan kérdésekben is, hogy hol érdemes vásárolni, melyek a megbízható boltok, és nem jársz így :(

https://geekpulse.hu

(#21) Zsu4 válasza Skynet258 (#20) üzenetére


Zsu4
tag

Igen ebben igazad van, már belefáradtam ebbe az egész cirkuszba.

Mint ítrtam nem jutottam szóhoz úgy üvöltött velem, ez sem etikus!
Úgy gondolom akkor sem megy el a kedvem a telefontól, nem fogják már csak azért sem elérni ezt.
Drága tanulság az biztos, de még mindíg bizakodom a jóban. :K

[ Szerkesztve ]

Köszönet a sok segítségért

(#22) WiZARD válasza AS (#11) üzenetére


WiZARD
addikt

xxlgsm is azok közé tartozik amitől óva intenék mindenkit.
legalábbis amilyen parasztok votlak velem, azok után max az ellenségem küldeném oda.

augusztusban diamondot akartam venni. felhívom őket van-e. úton van feléjük, mehetek érte, 20 perc. fél óra múlva ott vagyok, telefon sehol, de mindjárt jön, jöjjek vissza 10 perc múlva. visszamegyek, előttem lévő épp fizet 2 diamondot. következek én, hát nagyon sajnálja, de ők elvitték mindkettőt, de 20 perc és lesz másik, menjek el sétálni, és jöjjek vissza.
visszamegyek, persze hogy nincs. ekkor már azt mondja hogy 1 óra és meglesz. mondtam hogy ez nem tetszik... megegyeztünk abban hogy ideadja párezerrel olcsóbban a kellemetlenségért/várakozásért cserébe, és max 1 óra és tényleg meglesz.
mivel nagyon akartam a telót gondoltam megvárom. nem tudtam mit csinálni, így leültem ott a boltban.
1 óra múlva megkérdeztem, hogy na mi van. erre elkezdett vadul telefonálgatni. persze hallottam kivel mit beszél, ekkor indult a futár a ?nagykerbe? a telefonért, ahonnan ment volna a másik xxlgsm boltba, és onnan jött volna ide.
állítólag ez már csak +10 perc lett volna, de nem hiszem. 1.5 óra várakozás után inkább hazajöttem, és másnap megvettem máshol.

megfogadtam hogy xxlgsm-től távoltartok mindenkit, aki nem az ellenségem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23) joey04 válasza WiZARD (#22) üzenetére


joey04
titán

Ez egy dolog, de ha ott egy gyárilag független készüléket veszel az tuti nem kiütött hivatalos gari nélküli valami.nomeg ha gyártói garis telót veszel, akkor az tényleg az, és elfogadják a márkaszervizben, tehát neked a bolttal már nem kell intézned a garis ügyeidet

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) WiZARD válasza joey04 (#23) üzenetére


WiZARD
addikt

ha kapsz, és tudsz venni, és nem szopat a köcsög eladó 1.5 órán át... :(
de ezek után nem tudnék bízni gari fronton se bennük.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#25) joey04 válasza WiZARD (#24) üzenetére


joey04
titán

pedig ezt tapasztalatból mondom(nem is egyszeri tapasztalat) :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Zsu4 válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Zsu4
tag

Betettem a honlapjuk címét is.

Köszönet a sok segítségért

(#27) Skynet258 válasza Zsu4 (#26) üzenetére


Skynet258
veterán

Valami fejlemény? Bár gondolom most hétvégén nem volt semmi...
Egyébként lúzer banda, most nézem a honlapjukat, ami ki van téve fotó az I900-ashoz, az nem tudom milyen telcsi, de sok köze nincs hozzá :D Nem is így néz ki valójában.

https://geekpulse.hu

(#28) Sárpac válasza Zsu4 (#26) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"ez bizony szoftverhiba, amire a 72 órás cseregarancia nem él,"

Dehogynem, jelen esetben a termék működőképességét befolyásolja ezért mindenképpen fel kellett volna ajánlani egy cserekészüléket(másik i900).

A másik pénzvisszaadós dolog meg csak 3napon belül érvényes ha az eladó másként nem rendelkezik, de nem lehet kevesebb mint 3nap.

Mivel belementél a szoftverfrissítésbe így már csak a csere joggal élhetsz, de arra is van az eladónak 21napja (3hete) hogy kicserélje a hibás terméket. A pénzvisszafizetésre csak akkor tarthatsz igényt ha 21napon belül sem tudnak cserekészüléket biztosítani.

A lejáratást egyenlőre hanyagold a címet is tüntesd el, mert ezért viszont ő is perbe foghat téged üzletrontásért!

Sárpac

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29) Zsu4 válasza Skynet258 (#27) üzenetére


Zsu4
tag

Semmi fejlemény egyenlőre!
Hétvégén nagy volt a csend, most kivárom a szerdát ha addig nemjelentkeznek hVom Én őket.
Olvastad a következő javaslatot, miszerint hanyagoljam a címüket?

Köszönet a sok segítségért

(#30) Zsu4 válasza Sárpac (#28) üzenetére


Zsu4
tag

Mi bajom lehet? Valóban megtörtént dolgokat írtam le és mindenről papírom van. Természetesen állok a per elé, de az neki sem kifizetődő szerintem.

1. Első alkalommal is ő hibázott (72 órán belül kértem a cserét)
2. Becsapott és átvert ( használt és nem gyári független készülék)
3 .Még neki áll feljebb és ő ordibál velem

Ki ez az ember egyáltalán?

Van egy mondásom ami már több esetben bejött!

" Lehet velem szórakozni, de nem biztos, hogy megéri ! "

Köszönet a sok segítségért

(#31) Sárpac válasza Zsu4 (#30) üzenetére


Sárpac
nagyúr

1. alkalom jogos, de mégis belementél (nem kellett volna)
2. tudod konkrétan bizonyítani a dolgot?
3. ez csak etika vétség, nem tudsz mit tenni vele, máskor ne ott vásárolj.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#32) Skynet258 válasza Zsu4 (#29) üzenetére


Skynet258
veterán

Jogilag valóban megállja a helyét a hitelrontás fogalma, az más kérdés, hogy én személy szerint lesz*rnám, és ha velem esik meg ilyen, minimum kiteszem a címet. Aztán ha nem tetszik valami, lehet "beszéljük meg" estét tartani.

Nehogy már még az ember finomkodjon, amikor lenyúlják 100 pezetával...
De ez én vagyok, rád bízom a döntést. A lényeg, hogy Sárpac helyesen írta, valóban lehet perelni ilyenért. Amerikában biztos meg is tennék, de hát ott miért nem, ugyebár :D

https://geekpulse.hu

(#33) Zsu4 válasza Skynet258 (#32) üzenetére


Zsu4
tag

Hm...............érdekes, most aztán teljesen elbizonytalanodtam.

De nem is! inkább vállalom, felveszem a kesztyűt és hajrá!
Erőfölénye van az igaz ( fizikálisan), de csak nem akar megpofozni :Y

Hitelrontás, ám legyen bizonyítsa be az ellenkezőjét.
Örüljön ha nem viszem a TV ügyvédje elé ezt az egészet, ha bár ami késik nem múlik!

Köszönet a sok segítségért

(#34) Zsu4 válasza Sárpac (#31) üzenetére


Zsu4
tag

Igazad van!

Mindenről van írás a saját két kicsi kezével tette meg.
Panaszkönyvi bejegyzés is van amire reagálnia kell/ kellene neki.
Messzi ívben elkerülöm még a környékét is ezek után ebben biztos vagyok!

Köszönet a sok segítségért

(#35) Sárpac válasza Zsu4 (#33) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Október 30.-án vetted most november 15-van én a helyedben megvárnám a 21.-ét.

Nekem is volt már gondom gariztatással, annó régen egy 100ks vga-val. Betettem a gépbe és abba szem pilbe ahogy bekapcsoltam gyakorlatilag kigyulladt. 2hópaig tartott a csere mert fizikai sérülés aztán nem volt elég kari a piacon stb. stb., de a végén kicserélték egy komolyabb verzióra. Azóta nem vásárolok üzletben csak jól bejáratott ismerősöktől számtech alkatrészeket. Legutóbb egy gtx260-at vettem volna üzletből, de kiderül szerencsére még az üzlet parkolójában, hogy hiányos a kari és védőfólia sem volt rajta(ergo használt). Visszavittem és kértem a zsét.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#36) Zsu4 válasza Sárpac (#35) üzenetére


Zsu4
tag

Most nem is tudok mást tenni csak várni......
Minden estere kíváncsi leszek szerdán szól e, hogy meg van új telcsi. Ha nem akkor újra elkezdem zaklatni, sajnos úgy látom az árát nem igen fogom tudni vissza szereni.
Egy biztos nem egyedül fogok menni :K

[ Szerkesztve ]

Köszönet a sok segítségért

(#37) blueMerle válasza Zsu4 (#30) üzenetére


blueMerle
veterán

használt
Könyörögve kérlek FOGD MÁR FEL, ÉRTSD MEG hogy attol még hogy egy szolgáltatónak lett gyártva nem jelenti azt hogy használt.

Egy biztos nem egyedül fogok menni
Jól gondold átt hogy mit csinálsz. :U Én még mindig nem vagyok róla megbizonyosodva hogy teljesen felnött ésszel gondolkozol...

[ Szerkesztve ]

(#38) Zsu4 válasza blueMerle (#37) üzenetére


Zsu4
tag

Akkor a fólia miért nem volt rajta??? hm.............??
Könnyű átverni embereket!

Jut eszembe a neten böngészve találtam meg, hogy nem én vagyok az egyedüli akit átvertek már!

Szerinted ez etikus?

[ Szerkesztve ]

Köszönet a sok segítségért

(#39) blueMerle válasza Zsu4 (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Fólia nem volt az F480-as Samsungomon se amit Samsung mintaboltban vásároltam.
A Samsung egyébként minden dobozt lezár egyfajta szalaggal, ami ha sérult, evidens hogy ki volt bontva. Namost ha valaki ezekután megveszi, ergo egyetért azzal is, hogy a telefon nem biztos hogy vadonatúj. :U Nem könnyü átverni az embereket. :))

Bízom benne hogy sikerul a pénzed visszaszerezned, és ha vásárlási tanácsokra van szukséged, inkább kérdezz, valoban nagyon sok sz..házi boltos van, aki tényleg csak arra játszik hogy átverje az emberek fejét. :(

(#40) Zsu4 válasza blueMerle (#39) üzenetére


Zsu4
tag

Azt megtudod mondani, hogy milyen szalaggal zárják a csomagolást?

Nem akarok mégegyszer ilyen hibába beleesni.

Köszönet a sok segítségért

(#41) Racecam válasza Zsu4 (#40) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt az írást egyszer már levettem a címlapról, milyen apropóból raktad fel még egyszer? Miért nem elég ez itt a saját blogodban? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#42) Zsu4 válasza Racecam (#41) üzenetére


Zsu4
tag

Mert nem tudtam miért került le! Megtudhatom?

Köszönet a sok segítségért

(#43) Racecam válasza Zsu4 (#42) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Természetesen. Mivel ez a történet a sajátod és semmilyen bizonyíték nincsen rá, hogy pontosan így történt, nem ismerjük a másik fél szemszögéből az eseményeket, a véleményeket. Ezért jobb, ha nem a címlapon szerepel, hanem csak a saját blogodban. A címlapos írások közérdekűek és ezzel az írással, hangsúlyozom, mivel nincs bizonyítva a történet, nem szeretnénk azt sugallni, ami a címben is olvasható, hogy abban a boltban ne vásároljon senki. Ha a címlapon maradna, egy kicsit olyan lenne, mintha a mi álláspontunkat is tükrözné. Nem szeretném, ha hitelrontásért minket keresnének meg.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#44) Zsu4 válasza Racecam (#43) üzenetére


Zsu4
tag

Értem és megértettem, köszönöm.
A végkifejletet azért megírom majd, hátha az már közérdekü lesz.

Köszönet a sok segítségért

(#45) Racecam válasza Zsu4 (#44) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is köszönöm és ne értsd félre, nem kétségbe vonni akartam a szavaidat, a történetedet. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#46) Zsu4 válasza Racecam (#45) üzenetére


Zsu4
tag

Természetesen nem is úgy gondoltam, az elmondottakra nem is gondoltam. Ez már düh miatt van :B

Köszönet a sok segítségért

(#47) Octi válasza Zsu4 (#46) üzenetére


Octi
aktív tag

Az ehhez hasonló boltokat, ne a fogyasztóvédelemmel "fenyegesd", hanem a VPOP-val.
Hidd el, hatásosabb :D

Én csak azt nem értem, hogy a zugGSM-ek (és most nem konkrétan erre az üzletre célzok) ellen, miért nem lépnek fel a normális árut kínáló boltok. Ezek a "reklámok" nekik sem tesznek jót.
Megjegyzem, az életben nem vásárolnék ilyen kapualjban található boltban. Inkább várok pár hónapot, és (támogatva a szemét kapitalistákat :D ) megveszem valamelyik multinál jólárasítva.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#48) Zsu4 válasza Octi (#47) üzenetére


Zsu4
tag

Az még csak ezután következik. Semmiképpen nem hagyom csak legyen meg végre a másik készülék!

Köszönet a sok segítségért

(#49) Daemon09


Daemon09
őstag

Ez nemsemmi. Ki nem állhatom ezt az országot meg ezt a hozzáállást. Addig foglalkoznak az emberrel, ami ki nem fizeti a cuccot, utána le van szarva. Csak az az idegesitő, hogy az ilyen szemét cégek megtehetik. És még neki áll feljebb :W

(#50) blueMerle válasza Zsu4 (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Mintegy ragasztószalag, Samsung matricával ami lezárja a dobozt. Lehetetlen sérülés nélkül vagy maradandó nyom néklül eltávolitani. Ha eleve nincs rajta, az már régen rossz vicc....
Az I900 dobozán is van, tudom, mert adtam el párat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.