Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spedyboy


spedyboy
senior tag

SE. Halott vagy! :(

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#2) papi77


papi77
addikt

Hát igen...
Csak az a 780 eurós ár a zavaró kicsit :DD

Az első: NOKIA 1611

(#3) muveszur


muveszur
addikt

Nagyon nyomul a Samsung, jó teloi várhatóak mostanában....Most még A Nokiának is kellene vmi nagyon nagy ujdonság, mert az n96...hát többet vártam volna tőle. Árá mennyi lesz?

Mod: S60 FP3, Symbian 9,3, és még az Ára is nokiás ;]
SE meg az én szemembe régóta halott sajnos....

[ Szerkesztve ]

(#4) papi77 válasza spedyboy (#1) üzenetére


papi77
addikt

Azért a c905 nem lesz 180K!!!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#5) mark75 válasza papi77 (#4) üzenetére


mark75
senior tag

az igaz,de ez sem fog sokáig olyan drága lenni.és azért a tudás itt sokkal jobb,meg talán a kamera minösége is jobb lesz.
(külsöre ez jobban bejon mint a SE)

(#6) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Ez aztán már tényleg egy nagyon ütős Samsung! Szinte hihetetlen hogy mennyit is változott kb. 2 év alatt a mobilpiac!

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"... mosoly- és arcfelismerés, pislogás kiküszöbölő rendszer ..."

Kíváncsi volnék, ezek milyen elvvel és hatásfokkal működnek a valóságban... :U

Samsung Galaxy A54

(#8) Dare2Live válasza muveszur (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem semmi más nem történt csak annyi, hogy Samu behozta Nokiat: kiadta az N95öket Samsung felirattal.

Hogy eltud e vmiben húzni megent Nokia? A télen majd kiderül.

SE hibát hibára halmoz de ha megjön az esze és csak annyit tesze, hogy a G700(900)ba rendes procit meg K800 szintű kamerát rak máris van egy teljesen versenyképes telefonja....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Dare2Live válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát gondolom lényegesen rosszabbul mint komapktokon ahol szintén nem tökéletesen.

elv pl arcfelismerés~= közel van és mozog/változik a háttérhez képest = arc. :C Logikus mi?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) Gubro válasza Dare2Live (#8) üzenetére


Gubro
senior tag

Na igen, de ezen már az az op.rendszer van, ami majd az N96-on, tehát behozásról furcsa lenne itt beszélni.

(#11) Dare2Live válasza Gubro (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Nem sokat" fogdostam N96ot így nem tudom mi a difi az N95 és N96 op rendszere között.... Mi?

Kb ekkora előrelépésnek is tartom az N95 8gbhez képest az N96ot.... uaz kicsit javítva, más dizájnal.

btw kizárt az, hogy a Nokia gyárt ezen Samsung belsejét? :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Ez a teló szerintem nem rossz. Csak egy dolgot nem értek. Miért csak két led villanó van benne? Azért egy 8megapixeles gépezet ezt már alapból kéne hogy tudja. Szerintem.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#13) --Nozbert-- válasza Snowy_owl (#12) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igazad van,egy xenon vaku is lazán elfért volna benne... :U

/\/0zb3/27

(#14) Gubro válasza --Nozbert-- (#13) üzenetére


Gubro
senior tag

A LED villanó és a xenon vaku helyigénye nem ugyanaz, sőt.

Dare2Live: A Nokiának nincs 8 megás telója, az N96 is csak bejelentve lett, de augusztusig nem hiszem, hogy boltokba kerül.
Az N95 S60 3rd edition FP1, míg ez S60 3rd edition FP2.
Ez utóbbiról [itt] olvashatsz.

(#15) muveszur válasza Dare2Live (#8) üzenetére


muveszur
addikt

Hát én mondjuk megemliteném az i900-at, amihez hasonlot a nokia még nem alkotott...Vagy a G810, optikai zoommal....

(#16) (An)Dante válasza muveszur (#15) üzenetére


(An)Dante
őstag

Azért ott volt az a Nokia N93 optikai zoommal...

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#17) Snowy_owl válasza Gubro (#14) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Elfért volna az oda ha mondjuk elpakolják onnan a hangszórót. ;)

(An)Dante: Azért az N93 nem 5 megapixeles. ;]

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#18) --Nozbert-- válasza (An)Dante (#16) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Optikai zoom ide vagy oda,a képminősége nem volt a legjobb. A méreteiről pedig már ne is beszéljünk...

/\/0zb3/27

(#19) huppancs89


huppancs89
tag

http://www.youtube.com/watch?v=hmn2LfiOOak

(#20) <NewL>


<NewL>
addikt

Jól néz ki!
Csak számomra tök fölösleges a 16giga hely,a szgépemen nem nagyon használok ennyit :) Ez a 8mp se nagyon hoz lázba.
ja és mennyii??? , nem is fogom megfizetni ezeket a fölösleges dolgokat. De sztem a közönség 90% igy van ezzel. :)

There's an app for that

(#21) <NewL> válasza huppancs89 (#19) üzenetére


<NewL>
addikt

Helyesen a [linked] !
De ez már régi :P ,és nem sok értelme volt ide bebiggyeszteni!

There's an app for that

(#22) ViTToRe válasza (An)Dante (#16) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Én csak 1 szer tapogattam meg egy N93 ast de az szörnyű. Nekem alapból nagy tenyerem - kezem van, de még nekem is nagy volt az a telefon. Kinyitva még félelmetesebb.
Ha jól tudom az N93 ban a lencsék mozognak, így zoomol és fokuszál is. Samsung pedig az optikai zoomot Inner-zoom rendszerrel oldotta meg.
(ha hülyeséget írtam javítsatok ki, köszi)

(#23) (An)Dante válasza Snowy_owl (#17) üzenetére


(An)Dante
őstag

Optikai zoomról volt szó.. Amit a Nokia két évvel(!!!) korábban kínált, mint a Samsung. Mellesleg a G800 és G810 képminősége is messze alulmúlja a zoom nélküli G600-ét...

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#24) (An)Dante válasza ViTToRe (#22) üzenetére


(An)Dante
őstag

Mindkettőben belső Zoom van, de az N93 esetén elég szerencsétlenül lett megoldva.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#25) androcles


androcles
tag

Nagyon tetszenek a Sam új készülékei, de véleményem szerint egy ilyen komoly optikáról nem szabad lett volna lehagyni a védelmet, mert egy elpiszkolódott lencse lehet akárhány mpx...

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#26) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Na, ez már valami. Symbian :R Mostmár a 2.8"-os kijelzőkhöz dukálhatna VGA felbontás.

(#27) kaller1 válasza (An)Dante (#23) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung B600,10 Mpix,nemtom hányszoros zoom...Talán 2006-ból.... :D Jó,mondjuk nem ide szánták,na de akkor is... :U

.::> <::.

(#28) Jadro


Jadro
veterán

Nagyon komoly! A hátlapja úgy néz ki mont a DVD playerem előlapja. Tele feliratokkal hogy miket kezel, mit tud. :)

Mellesleg kicsit talán drága, de ha belevesszük a 16 GB tárhelyet és reménykedünk a gyors áresésben akkor nem is vészes. Mire Se kijön a hasonló készülékével, ennek már esett is az ára.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#29) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

8 Mpixel és LED-es vaku? :F ez legalább annyira ciki mint hogy az SE-k nem tudnak VGA videót felvenni meg hogy a Nokiának nincs érintőképernyős telefonja. :F

kinézet szerintem nem lett elég Samsungos, ez is egy nagy bumszli lesz mint az N95.

ez a pislogás kiküszöbölő rendszer, mosoly- és arcfelismerés elég parasztvakítás meg hülyeség is. még talán utóbbinak van valami értelme, de első kettőnek... ha vki csukva tartja a szemét akkor nem fog exponálni a telefon, vagy mi? :DD

első pár hozzászólásban téma volt C905 vs. i8510 dologról... én annyit mondanék hogy ez okosteló, a C905 meg nem, így értelemszerűen nem összehasonlíthatóak mivel egyértelmű hogy egy okosteló többet tud és részemről ennyi. mellesleg nem mindenki szereti a Symbian-t. :U

(#30) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ígéretes...Optikai egér? :F

Z Fold 4

(#31) AS válasza androcles (#25) üzenetére


AS
félisten

Van védelme, automatikusan záródó retesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) AS válasza T0rnad0 (#30) üzenetére


AS
félisten

Nézd meg I900 topikot és megtutod menyire jó

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) copin válasza spedyboy (#1) üzenetére


copin
őstag

Badarság. Ez a modell, az árával nem akkora durranás. Főleg amikor recesszió van az USA-ban. Jó kis bemutató, hogy mit tud a Samu, de azért ilyen áron nem fog alázni. Főleg nem a Nokiát, az SE pedig ki van vesézve.

Palm. Halott vagy! :DDD

(#34) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez nagyon szép!

I humbly and respectfully decline™

(#35) AS


AS
félisten

Nem lesz 780 euró ez marhaság!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) T0rnad0 válasza AS (#32) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi, megnézem, lemaradtam mostanában a "tesztjeiről" :)

Z Fold 4

(#37) copin válasza AS (#35) üzenetére


copin
őstag

Akkor csacsogj, mennyibe fog kerülni? Pár nap múlva kiderül úgyis, hogy tévedsz-e. :P

(#38) 2T


2T
tag

Sztem ez a 8Mpx csak marketing.
Majd meglátjuk mit tud a valóságban..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#39) copin válasza AS (#35) üzenetére


copin
őstag

Érdekes dolgokat írnak a fórumotokon. [link]

Az árról hirtelen nem találtam semmit, de az hogy a C905 és az i8510 érzékelője ugyanaz... ;] Erre varrj gombot, vagy moderáld a népet.

[ Szerkesztve ]

(#40) --Nozbert-- válasza copin (#39) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Hátt ez :Y :Y :Y

/\/0zb3/27

(#41) Gubro válasza HardSanyeee (#29) üzenetére


Gubro
senior tag

Így van, addig nem "exponál", amíg csukva a szemed, vagy amíg nem mosolyogsz.

(#42) Dr.Anonymus válasza androcles (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"optikáról nem szabad lett volna lehagyni a védelmet, mert egy elpiszkolódott lencse lehet akárhány mpx..."

ezt már annyi helyen olvastam ma...
ezen van lencsevédő..

(#43) joey04 válasza copin (#39) üzenetére


joey04
titán

ezt én is olvastam. szerintem igaz is.csak a tálalás más...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) androcles válasza Dr.Anonymus (#42) üzenetére


androcles
tag

Tényleg van....de ennek tudatában csak örülni tudok, hogy tévedtem, mert így még jobban bejön a készülék! :C

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#45) pikszel válasza Gubro (#41) üzenetére


pikszel
őstag

És mi van a csoportképekkel? :DDD
Mekkora gyík fícsör, függetlenül a gyártótól. Inkább lenne benne egy TTL rendszerű vaku, mint mosolyfelismerés meg pattanásmellőzés...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#46) huppancs89 válasza <NewL> (#21) üzenetére


huppancs89
tag

Azért biggyesztettem be hogy tudja a nép h 2005 2006ban már ilyen volt, mer a sok ,,buta" ember (má bocs) annyira meg van lepve h lesz 8Mpixeles SE meg mittonén h mi, h asse tudja hova szarjon :)

(#47) kavicssli


kavicssli
addikt

Na ez nem csak az SE-t veri de a Nokiákat is szerintem! ...és ez a desging! :D letisztult forma...tényleg semmi sallang nincs... :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#48) 2T válasza kavicssli (#47) üzenetére


2T
tag

Ennél már csak ez letisztultabb :DDD

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#49) #72042496 válasza 2T (#48) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez a Nokia kép alapján sokkal közelebb áll az igénytelenhez, mint a letisztulthoz. N85, ha nem tévedek...

Az i8510-es viszont az eddigiek alapján határozottan tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

(#50) Dare2Live válasza 2T (#48) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

bal oldal nincs gomb, jobbon meg van? Nem koser ez a kép....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.