Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pikszel válasza Dare2Live (#50) üzenetére


pikszel
őstag

pedig nem az első asszimetrikus nokia...n78, n81, n82, n96, nem?

samu: lehet, hogy letisztult, de a hátulján sok a duma...no meg az a kandúr nagy digitál kamera felirat...valaki még azt hinné analóg...vagy kémlelőnyílás...esetleg fekete lyuk...nekem így piacos

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#52) mark75 válasza pikszel (#51) üzenetére


mark75
senior tag

samsung és az lg ilyen,felirat hegyek ;] de ez nem ujdonság.

akkor is ráver a SE-re,mert milre kijön a SE 8mpix csoda,adigra ennek szerintem normálisabb árra lesz

(#53) kavicssli válasza 2T (#48) üzenetére


kavicssli
addikt

na ez már nagyon undoritó... :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#54) AS


AS
félisten

Most tudásban ez a top, és még nem is kell várni rá sokat!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#55) fateless


fateless
veterán

Ez tényleg egy nagyon jó készüléknek tűnik - és biztos, hogy nem lesz ilyenem, mivel nem ilyen készülékre van szükségem.

De egy ilyen ostobaságot, hogy a c905-höz hasonlítgatjátok :W
Ahogy már utaltak néhány dologra mások is: ez symbianos készülék, az SE nem. Árban is nagy a különbség. A külső pedig nagyon szubjektív, de az SE külsejéhez képest ez még messze van a széptől - noha én nem szeretem a slide készülékeket.

A leendő N96-tal összevetni már igencsak van értelme...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#56) copin válasza AS (#54) üzenetére


copin
őstag

Most néztem, az áráért lehet kapni Touch pro-t [link]
8 mpx-et kivéve semmi különleges, szóval marad a htc, ami mellesleg az omniát is alázza, ami inkább a gyártók iphone hisztériáira adott válaszként jött létre, mint high-end pda-teló, ezt speciel a reklámjában is villogtatja.

„Kóreai, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” :D

[ Szerkesztve ]

(#57) AS válasza copin (#56) üzenetére


AS
félisten

HTC nem alázza Omniát pont fordítva inkább, a Omnia fényekével gyorsabb , és felhasználóbarát a felülete..

Másik meg hogy a 2 készüléknek semmi köze egymáshoz kb annyi hogy Windows.

Ez Samsung meg , mesze töbet tud mint az PDA amit linkeltél, de most nem sorolom fel , mert hosszú lenne.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#58) copin válasza AS (#57) üzenetére


copin
őstag

Akkor egy összehasonlítást biztosító link? Ha már annyival jobb.

(#59) Jadro válasza copin (#58) üzenetére


Jadro
veterán

[link]

Itt egy összehasonlítás.

Kijelző felbontásban jobb a HTC, de kijelző méretben az Omnia. Ennek folyományaként viszont kisebb is a HTC amit szeretünk. :) Omniában van a gyorsabb proci nagyobb felbontású kamera. Ez utóbbi nem biztos hogy jó dolog. Az Omnia mellett szól a Divx, TV out.

A többit olvassátok ki. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#60) VD


VD
őstag

Flamet, flamet!!!!!!!! ;] :DD

(#61) Jadro válasza VD (#60) üzenetére


Jadro
veterán

Bocsi, most látom melyik topikban vagyunk. :)

Az i8510 és az Omnia meg nem teljesen azonos. Oprendszer, tapicskolás és pl vastagság. Én már e 3 dolog alapján is tudom melyik kellene jobban. Sőt, a tapicsolkás és a vékonyabb kialakítás is elég hogy az Omniát vegyem ha sok sok pénzem lesz. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#62) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez a telefon szerintem ezüstben is nagyot üt
1
2

(#63) marcee


marcee
addikt

Ez a telefon, amellett, hogy nagyszerű a tudása, számomra egyszerűen gyönyörű!!!

\m/

(#64) erdoke válasza copin (#56) üzenetére


erdoke
titán

Egyelőre az a helyzet, hogy az Omnia hivatalosan béta szoftvere lényegesen jobb mint a Touch Diamond (Pro?) véglegesnek mondott verziója. A Diamond akkumulátoros üzemideje még viccnek is rossz, a Pro pedig böszme lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#65) copin válasza erdoke (#64) üzenetére


copin
őstag

Többféle akkut is lehet kapni hozzá, a linkek szerint.

(#66) Dr.Anonymus válasza marcee (#63) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

külön csemege az optikai egér...
azért az nagyon kell egy ilyen telefonba...

(#67) VD válasza Dr.Anonymus (#66) üzenetére


VD
őstag

Mondjuk még egy akusztikus macskát is rakjanak mellé egy pneumatikus bögöly társaságában. Had vakuljon a sok paraszt!

(#68) vehement69


vehement69
senior tag

omg telefonba 8mpx kamera és erre verni... gratz.

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#69) Dr.Anonymus válasza VD (#67) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem böngészésnél nagyon hasznos, sőt nélkülözhetetlen
de ha neked jobban tetszik a navi gombos "pötyögés" akkor szívassad vele magadat... :DDD

(#70) joey04 válasza Dr.Anonymus (#66) üzenetére


joey04
titán

kell a francnak...
zavarni nem fog gondolom olyan mint az i780ban hogy ki lehet kapcsolni. vagyis remélem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#71) Gubro válasza joey04 (#70) üzenetére


Gubro
senior tag

Ki lehet kapcsolni.

(#72) joey04 válasza Gubro (#71) üzenetére


joey04
titán

köszi! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) VD válasza Dr.Anonymus (#69) üzenetére


VD
őstag

Izlések és pofonok!
Napi szinten böngészek telefonon keresztül, és nem érzek késztetést optikai egér iránt. Ha nem lenne elég a saját magam szivatása a navigombokon való pötyögéssel, akkor vennék egy touchscreen-es cuccot.
SZVSZ optikai egér baromság, hülyeség, mókus és parasztvakítás! :P
Akinek más a vélemény használja egészséggel!

[ Szerkesztve ]

(#74) Gubro válasza VD (#73) üzenetére


Gubro
senior tag

Mivel még sosem használtál ilyet, nem tudod reálisan megítélni. Tipikus magyaros hozzáállás, csak fikázni, anélkül, hogy tudnád, mit. :(((

(#75) joey04 válasza VD (#73) üzenetére


joey04
titán

így van.ennek ellenére ahogy mondtad akinek kell használja nyugodtan.jó hogy beletette a Samsung de még ennél is jobb hogy kikapcsolható.

Gubro: Mivel még sosem használtál ilyet, nem tudod reálisan megítélni
dehogynem. ezt sosem értettem.mint az iphonenál.ameddig nem használtad miért mondasz véleményt?ezt írták a hívők. de ha egyszer hiányzik belőle olyan dolog ami nekem nap mint nap kell akkor miért kéne kipróbálni? itt is láttam a videókat hogy hogyan is kell használni nekem nem tetszik.nem kell

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) Gubro válasza joey04 (#75) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem a telefon egészéről beszéltünk, hanem az optikai joystick-ról.
Ezzel az erővel soha semmit nem próbálhatna ki az ember, pl. banánt nem eszik, mert görbe, és ezzel egyidőben el is ítéli azokat, akik banánt esznek, vagy arra vágynak. Ez szvsz korlátolt gondolkodásra vall.

(#77) joey04 válasza Gubro (#76) üzenetére


joey04
titán

láttam a videón hogy működik. nekem nem tetszik a működése.elítélésről meg szó sem volt.(legalábbis nem én írtam) aki szereti használja nyugodtan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) Gubro válasza joey04 (#77) üzenetére


Gubro
senior tag

Nézd, erre azt tudom mondani, hogy az iPhone-t látni, meg kipróbálni rohadtul nem ugyanaz. Tegyük félre azt, hogy miket nem tud, de a felhasználói élmény valóban egyedi. Mindez nem jelenti azt, hogy összességében tetszene a cucc, de ami jó, azt el kell ismerni hype nélkül is. Itt ugyanaz van, amíg nem használtad, nem tudod megítélni, mert más kezében másé az élmény. Nem akarok ebbe mélyebben belemenni, de javaslom, hogy vegyél a kezedbe egy ilyen eszközzel szerelt gépet és próbáld ki magad. Természetesen lehet, hogy akkor is ugyanezt fogod mondani, de legalább tapasztalati alapon, nem pedig a "láttam és nem tetszik" módon. Ez utóbbi módszert alkalmazhatod külcsínbeli dolgokra, de használati értékre bajosan.

(#79) AS válasza Gubro (#78) üzenetére


AS
félisten

Én is mindig ezt mondom mindenkinek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#80) VD válasza Gubro (#74) üzenetére


VD
őstag

Próbálom visszafogva, bár nem könnyű!

Te aztán qrvára képben lehetsz, hogy én mit próbáltam és mit nem! És valóban nem egy korlátolt gondolkodásra vall,hogy ezen ismeretek hiányában csípőből leugatsz és általánosítasz.
Volt már dolgom optikai elven működő kütyükkel, sőt odahaza is virít egy konzol ami u.e. elven működik, mint az általad egekig magasztalt optikai egerentyű. Rohadtul nem győzött meg a cucc, se a használati élménye, se a pontossága. Ergo, ha ezt még mütyűrizálják, hogy egy telefonba is beleférjen, akkor jellemzően nem a legjobb irányba szoktak az eszközök hatásfokai elmozdulni. Erre alapoztam a szerény véleményemet, miszerint inkább egy újabb marketing fícsőr ez is, mint sem egy világmegváltó újdonság.

"Tipikus magyaros hozzáállás, csak fikázni"

Ez meg pont egy házigazdától elég minősíthetetlen kiszólás! :((

Harag nincs, részemről az ügy lezárva!

(#81) AS válasza VD (#80) üzenetére


AS
félisten

2 nem ugyan az majd próbáld ki ezen vagy a I780 on vagy az Omnián akkor lehet csak igazad de csak magadnak.

"Tipikus magyaros hozzáállás, csak fikázni"
Igen a magyarok bizony ilyenek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#82) Gubro válasza VD (#80) üzenetére


Gubro
senior tag

Veled ellentétben én nem használtam ocsmány szavakat, de oda se neki, az internet sok mindent elbír.
Kérlek idézd be, hogy hol magasztaltam egekig. Ugye?
Csak annyit mondtam, hogy valamit lefikázni úgy, hogy még sosem próbáltam, nem túl okos dolog szerintem.

"Ez meg pont egy házigazdától elég minősíthetetlen kiszólás!"

Te beszélsz? Ki írt itt minősíthetetlen hangon?

Részemről sincs harag, csak kérlek gondold át, mire vered magad.

Köszönöm.

(#83) joey04 válasza Gubro (#78) üzenetére


joey04
titán

erre azt tudom mondani, hogy az iPhone-t látni, meg kipróbálni rohadtul nem ugyanaz.
én naponta kb 2-3 órát netezek telefonról 3g kapcsolaton keresztül.erre a régi iphone képtelen volt. elismerem sőt hangoztatom hogy a kezelhetősége a rendszere fenomenális.de mivel az egyik általam legsűrűbben használt funkciót nem tudta kiszolgálni így eszembe nem jutott megvenni.
de mindegy nem beszéljünk itt iphoneról mert egy fan kiszúrja és lehet törölgetni utána... :U

milliónyi videót néztem pl az i780ról sőt már erről a készülékről is van egy látom hogy működik nem kell kipróbálnom hogy lássam nekem nem tetszik.nem tetszik maga az elv ahogy működik.innentől kezdve akármilyen kényelmesen lehet használni nem kell mert nekem kell a tudat és a "látvány" hogy akkor ugrik egyet le a menüpontok között a kijelőlés ha nyomtam egy "lefelét". ezt az érzést ez a technika nem tudja számomra megadni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#84) VD válasza Gubro (#82) üzenetére


VD
őstag

Távol álljon tőlem,hogy mondatonként elemezzük egymás írásait. Ebből indulnak a gyönyörű flamek!

Ott valóban hibáztam, hogy nem Te magasztaltad egekig a cuccot! Utólagosan is elnézést kérek, nem kívánok hozzád társítani állításokat amik nem tőled származnak! :R

Az ocsmányon és minősíthetetlenen vitatkozhatnánk (de ne tegyük!), egy qrva lett csak írva (most már 2), látott már cifrábbat is ez a fórum.
Nem bírom az általánosítást! Se emberre se nemzetre, szerintem pont az általánosítás az ami a korlátolt gondolkodásra vall! ("Minden cigány lop, merdzsós gengszter, buta szőkenő" stb.)

És itt az OFF vége!

Nem várom kitörő lelkesedéssel ezt a telefont, nem is fogok ilyet venni! Számomra mások a fontos értékek egy telefonban, nem a 8Mpixel a fő szempont vásárláskor. A többi paraméterét, meg döntő többségben egy kicsit több mint egy éve piacon lévő N95 is tudja.

(#85) fateless válasza joey04 (#83) üzenetére


fateless
veterán

Az iPhone az ennél

{Az üzenet további része törölve}

:DDD :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#86) Gubro válasza VD (#84) üzenetére


Gubro
senior tag

Én is utálom az általánosítást, ezért reagáltam keményebben a szokásosnál, mert úgy hangzott, általánosítasz/általánosítotok.

Ezért jó a fórum, mert átbeszéljük a dolgokat, ki-ki hozzáteszi a maga tapasztalatát-véleményét.

Örülök, hogy sikerült a végére higgadtan megbeszélni.
Nem akartalak rábeszélni, vagy lebeszélni róla, egyszerűen csak próbáltam a másik oldalát is megmutatni a dolgoknak, amik egyébként így is, úgy is szubjektíven lesznek megítélve, de talán így a jó, ettől színes a világ.

(#87) joey04


joey04
titán

no de inkább egy kis kedvcsináló: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) AMD Power


AMD Power
titán

Jézus. Ez valami nagyon durva lett. :R :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#89) erdoke válasza VD (#84) üzenetére


erdoke
titán

- Én se szeretem az általánosítást.
- Kizárólag nem magyar munkatársaim vannak, és az üzleti partnerek többsége is külföldi. Abban, amit Gubro írt, sajnos rengeteg igazság van. Emellett még a panaszkodást is nyugodtan általánosíthatjuk. Mivel ezek nem genetikailag kódolt tulajdonságok, bizony jellemzői lehetnek egy valamennyire is zárt közösségnek.

A bizgentyűt pedig ki kell próbálni. Természetesen lehet előzetes véleményt mondani, de a tiéd szvsz túlment azon a határon.

A legjobb aláírás a héten

(#90) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na kérem, EZ már komoly... 3.5-ös jack, jó kamera, durvás videofelvétel, és még szép is...
Azt hiszem az első Samu ami tetszik.

(#91) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Külsőre tetszik, de a méretei kissé nagyok nekem, picit széles picit hosszú, a kameravédőt hiányolom, az aksi kapacitása tetszik, az már nem hogy li-ion, miért csak a SE használ li-pol aksikat? És a menürendszer felépítése az mennyire logikus, melyikre hasonlit inkább, az n95-ére vagy inkább SE féle füles megoldásra?

Cseberből vederbe

(#92) erdoke válasza LEFTHORSE1 (#91) üzenetére


erdoke
titán

A lítium-polimer akkumulátoroknak hátrányai is vannak, nem csak előnyei. Pl. lényegesen alacsonyabb hőmérséklet-tartomány, magasabb ár, rövidebb élettartam, stb. Lassan a legnagyobb előny, a kisebb mérettel és súllyal megvalósítható viszonylag nagy kapacitás pedig elvész a Li-ion fejlesztéseivel.

A legjobb aláírás a héten

(#93) rumos14


rumos14
nagyúr

nem lehetne ezt, és a másik, u.erről a készülékről szóló hír.topikot összevonni. ez úgy általánosságban tök jó lenne. egy i8510 topik lenne csak a teszt megjelenéséig, kicsit koncentráltabb lenne az infóhalmaz. bár ez még mindig semmi a kismillió iPhone így-úgy topikhoz képest.

(#94) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#91) üzenetére


joey04
titán

s a menürendszer felépítése az mennyire logikus, melyikre hasonlit inkább, az n95-ére vagy inkább SE féle füles megoldásra?
Lehet hogy nekem van még korán de nem értem. mivel symbian fut rajta szinte egy az egyben az N95 menüje lesz...csak nem fp1 hanem fp2.enjoy linkelte a másik topikban az egyetlen videót eddig a készülékről ott látni a menüt, rendes symbian.

tényleg jobb lenne egy topik

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#95) Gubro válasza LEFTHORSE1 (#91) üzenetére


Gubro
senior tag

Még mindig van kameravédő, ahogyan pár hsz-szel előbb is volt.

(#96) joey04 válasza Gubro (#95) üzenetére


joey04
titán

ezt tényleg nem értem miért kérdezi meg mindenki?nem látni vagy mi? :))

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#97) arcos válasza AS (#35) üzenetére


arcos
tag

700€ lesz a 780€ MM-re lesz optimalizálva :)

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#98) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy baja van ennek a telónak...ez is böszme nagy, mint a G810.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#99) Dr.Anonymus válasza legiaap (#98) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ilyen tudással ma még nincs kisebb...
de szerintem ez már megéri az övre rögzíthető tartót... :B

(#100) legiaap válasza Dr.Anonymus (#99) üzenetére


legiaap
nagyúr

N95... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.