Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hulk91


hulk91
csendes tag

ennek a telónak kb mennyil lesz az induló ára?? nekem nagyon tetszik :R :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Athos07


Athos07
senior tag

Utalás ERICre a cápára (Knézy mester híres kommentjével) óriási volt :D

De egyébként szerintem ez egy igen jó belépő WM és nem mellesleg a LEGPOFÁSABB okos Samu.. szégyen, hogy egy i7110-et nem tudtak ilyen kiegyensúlyozottan megrajzolni (bár az sem rossz).

Jó teszt

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#3) Inarus


Inarus
addikt

Szerintem is marha jó kis készülék. Wifije lenne még el is gondolkodnék rajta... :DDD

(#4) Murderer69 válasza hulk91 (#1) üzenetére


Murderer69
őstag

hé olvastad a tesztet???
ott van benne....
de amúgy már 53K-ért meg lehet venni itt is

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#5) Bog válasza Athos07 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát Olimpia van, vagy mi :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg nagyon szimpatikus. Wifivel szinte tökéletes lenne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) Sefter


Sefter
veterán

de jól néz ki...csak lenne gyorsabb procija meg több a memója már vennék is.. :(

Psn ID: sefter_hun

(#8) kukac7


kukac7
tag

kar a wifiert.
jo a cikk, a telo meg tenyleg kellemes benyomast kelt.

(#9) marcee


marcee
addikt

Csak odáig olvastam el, hogy itthon nem forgalmazzák :( , kár, pedig tetszett.

\m/

(#10) rumos14


rumos14
nagyúr

csak 2 dolgot tudok felhozni ellene, a wifi hiányát és azért az a 11,7cm-es hossz sem kevés.
sztem k. jó kis üzleti flottateló lehetne belőle, a sok Nokia helyett... én is örülnék neki, nem kéne saját pénzből vett i600-zal vigasztalnom magam :DDD és ha már i600, nos, érdemes egy pillantást vetni, hogy használtan mennyire durván olcsón beszerezhető...

(#11) hodigy


hodigy
csendes tag

Wifi nélkül szerintem a HP514 közelében sincs ,persze elfogult vagyok :).
Az, hogy a témákról van egy oldal a cikkben, és hogy milyen szép a számológép elég vicces.
Nincs miniusb, csak "Samsung szabványú adatcsatlakozó", hát ezért tényleg kár... /Gyuri

[ Szerkesztve ]

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#12) RandomGosu válasza marcee (#9) üzenetére


RandomGosu
senior tag

gondolom bellehet hozzatni szóval szerintem nem lesz problémád vele :)

(#13) PowerBuldog válasza Athos07 (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Eric az ANGOLNA! ;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14) shtml


shtml
őstag

a német T9-et, amelynek segítségével olyan szavak születtek, mint „üblen”, pedig ez a Sztaki szótár szerint sem létezik

Pedig létezik - az übel=pocsék szó ragozott alakja. A szótárak általában nem tartalmazzák a ragozott alakokat, a Sztaki szótár meg a legtöbb alapszót sem.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) Bog válasza shtml (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Úúúú köszi, tudod mennyit nyomztam, hogy megtudjam, hogy mi a fenét jelent, amit elküldtem? :D :D :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Bog válasza hodigy (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A számológép egy mondat, mivel nem a gyári WM.
A témák azok today skinek, amelyek nem arról szólnak, hogy más a háttér, basszus, hanem arról, hogy a menübe való belépés nélkül a legfontosabb funkciók hogy érhetőek el. És 2 bekezdés van róluk max, örülök, hogy csúsztatsz. Továbbá várom azokat a WM telefonokat felsorolni általad ide, amelyek hasonló paraméterezhetőséggel bírnak gyárilag. Kösz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) amanoba


amanoba
őstag

alakul a dolog, belépöszintű okostelonak(ha van ilyen kategoria :DDD )nem rossz.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#18) DarkByte


DarkByte
addikt

A Samsung -ot és az LG -t egyre komolyabban kell venni. Nagyon jó dolgokat ütnek össze mostanság Windows Mobile platformra. Az érintőképernyőéért és a WiFi -ért kár, na meg most hirtelen nem is tudom miben kevesebb a Windows Mobile Standard mint a "normális". :B Egyenlőre az LG KS20 a favorit nálam, ha cserélhetnékem támadna, az is jó árban van (már ha végre valahára kapható itthon hivatalosan :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#19) Magnum_ válasza rumos14 (#10) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bizony :K

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20) VD


VD
őstag

A teló zseniális! Belépő WM smartpohne-nak, szinte tökéletes! A WM lényege benne van, plusz egész jó lett a samsung szósz amivel nyakon lett öntve!
Mostanában nagyon vesszőparipa lett a wifi, nem tudom miért, még mindig sokszorosa a 3G/HSDPA lefedetség kishazánkban mint az ingyenes wifi hotspotok által lefedett terület. De ez szvsz! Ha egy kicsit előbb olvasok róla és ha egy kicsit olcsóbb is lenne, komolyan elgondolkodtam volna, hogy ezt vegyem-e meg a 6120classic helyett. Na jó, sok a ha :B, akkor is nokiát vettem volna.

A cikkben egy dolgot hiányoltam. A kijelző átmérője ugyan le van írva a szövegben, de felbontása és színmélysége nem. Igaz, a paramétereknél ott van a végén, de már úgy megszoktam, hogy azt az oldalt meg sem nézem ( ;] ), mert a lényeg benne van a cikkben!

(#21) shtml


shtml
őstag

WiFi ide vagy oda, nekem nagyon tetszik ez a telefon, komolyan ott van a szeren.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#22) Karma


Karma
félisten

Mitől belépőszintű amúgy?
Nekem ez az első WM Smartphone, ami tetszik :DDD

“All nothings are not equal.”

(#23) Mantin


Mantin
aktív tag

hy szerintem a samsung nagyon profi lett :R
megtanulták mi kell a felhaszlálóknak :P
király a teló :C

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#24) Zsolto


Zsolto
őstag

Nagyon király cucc, még a wifit sem bánom, mióta havi 2k-ért 100 megám van a Pannonnál, azóta nem izgat annyira a wifi, amire a mobil net kell, arra nekem ez bőven elég.

Nagyon tetszik a felület változtathatósága, szép lapos a cucc, ízléses... ott van a szeren, no.

Az írás meg szintén jó, pont azt mutatja meg ebből a telefonból, amitől más, mint a többi smartphone. Grat.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#25) Vtwo


Vtwo
senior tag

Jó kis kütyü,de az i550 is ennyi kb.(3.2mp AF,GPS).

(#26) Jadro


Jadro
veterán

Ez szép kis gép. Hamar olcsóbb lesz és akkor best buy. Wlan-t meg ne nagyon várjunk belépőszinten. Persze meglephetnének vele néha. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27) fateless válasza Vtwo (#25) üzenetére


fateless
veterán

de az symbian és régebbi. Ez hamar olcsóbb lesz, nekem pedig nem jött be a sym.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) 1010


1010
őstag

egszerűen rossz

(#29) Pompi válasza 1010 (#28) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én kifejezetten szeretem az ilyen remekül kifejtett, értelmes érvekkel alátámasztott olvasói véleményeket.

Feel Good Inc.

(#30) Shrike7973 válasza 1010 (#28) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Értelmes hsz mint a neved is.

(#31) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Sztem is király teló.
Akkor lenne nagyon jó ha k800i cuccokkal szerelték volna fel (AF, 3.2 mp, vaku...stb).
Akkor biztos ezt vettem volna.. de marad a k800..
Wifi nem wifi én még akkor sme hasznánlám ha lenne.. szal ez nem feltétlen negatívum.

(#32) Samus


Samus
addikt

A tesztet végigolvasva a "tetszik nekem, nagyon" szó ugrott be. Ha lenne benne wifi, 3.5 jack (vagy 2.5), lenne normális GPS vevő (és progi WM Standard.ra...), autófókuszos kamera, és egy vaku (nem vagyunk telhetetlenek, LED is jó, ha másra nem, zseblámpának :D) az ára is lehetne akár 70k, akkoris jó vétel lenne, jelen állapotában szerintem 45 ezret érne meg, viszont a today képernyő ilyen szintű testreszabhatósága valami eszméletlenül jól néz ki, és felettébb hasznosnak tűnik (a Symbian S60v3 miért nem ilyen alapból...?)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33) sztikac


sztikac
őstag

A Samsung egyre jobb telefonokat csinál mostanában. Az i200-at második telefonnak simán el tudom képzelni (mármint egy másik telefon mellé) :K

(#34) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szimpatikus készülék. :K Kicsit lejjebb megy az ára, akkor meggondolandó a beszerzése.

(#35) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó készülék nemsokára jó áron is. Tetszik ,hogy nem egy hiper processzor de mégse lomha, és az aksit se szívja annyira. Komolyan ha lemegy 40-re én veszek egyet, de nem csak én azt hiszem.

(#36) Micuir_M


Micuir_M
tag

Nekem ez nagyon tetszik. Az i600-am mellé elférne még.

Vajon A2DP van benne?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#37) Mantin válasza Micuir_M (#36) üzenetére


Mantin
aktív tag

szerintem nincs legalábbis a tesztből ez nem derül ki :F :W

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#38) Micuir_M válasza Mantin (#37) üzenetére


Micuir_M
tag

Elvileg van benne: http://www.gsmarena.com/samsung_i200-2260.php

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#39) Mantin válasza Micuir_M (#38) üzenetére


Mantin
aktív tag

igazad van biztos van benne :K

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#40) atika88


atika88
senior tag

Nem tudja vki véletlen, hogy a menüje vajon magyar? :R

(#41) GeGexx válasza atika88 (#40) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Valószínüsítem...
**
Amúgy jó kis teló, valóban belépő szint :) Egyszer megtapiznék egy ilyen Samsungot, még sose volt szerencsém hozzá

(#42) Yooha


Yooha
aktív tag

Rákerestem a cikkben a "forint" és a"Ft" szavakra, egyik sincs benne. Hogy derül ki, mennyibe kerül?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#43) Karma válasza Yooha (#42) üzenetére


Karma
félisten

Bakker! Olvass! :W

A leges-legelső bekezdésben benne van:
"Ehhez képest az 55 ezer magyar pénzért megvehető telefon 3G hálózatokon is működik, a Samsung pedig igen jó érzékkel piszkált bele a Windows felületébe."

“All nothings are not equal.”

(#44) Yooha válasza Karma (#43) üzenetére


Yooha
aktív tag

Nem volt benne a "forint" és a "Ft" szavak! Keresőbarát cikket a népnek! :)

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#45) AMD Power válasza Inarus (#3) üzenetére


AMD Power
titán

A Wifi nekem is fáj. De kérdés az ára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek ilyen telefonja?
Meddig bővíthető a memóriája?
ÉS tényleg nem lassú ezzel a gépezettel alatta?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47) legiaap


legiaap
nagyúr

Meg még egy:
Kapható lesz valamikor hivatalos garival?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48)



aktív tag

hello.
van valakinek ilyen telója? tapasztalatokat szeretnék minden mennyiségben róla.
köszönöm előre is :))

Már 16 éve itt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.