Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Next Win ®


Next Win ®
tag

De, jó lenne már ,ha egy androidos verziót is legyártanának ilyen qwerty-s telóból Samsungék! :( Ezt a telót meg nem igazán értem ,hogy melyik rétegnek szánják. :(

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#2) bagkri01


bagkri01
őstag

Megint egy felesleges samu modell. Az i600 óta nem gyártottak egy normális álló kivitelű qwerty telefont, szvsz.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#3) jjeahh válasza Next Win ® (#1) üzenetére


jjeahh
nagyúr

http://www.youtube.com/watch?v=XM2n2bC7YB4&feature=g-u-u
erre gondolsz? 2,4 hüvelykes, 320x240 képpontos kijelző szerintem messze kevesebb, mint a legszügségesebb minimum. a wildfire s-emet ez az egyik ok, hogy eladtam, pedig az már 3.2 inch 320 x 480 pixel

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#4) Next Win ® válasza jjeahh (#3) üzenetére


Next Win ®
tag

Hmm, nos ezt nem tudtam, hogy van már ilyen. De, ez sem szép még, és egy nyomorult vakut nem igaz ,hogy nem lehet belerakni! Nekem HTC ChaCha-m volt, minden jó és szép volt.. csak a kijelző méretével volt problémám, és az akku üzemidővel.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#5) bagkri01 válasza Next Win ® (#4) üzenetére


bagkri01
őstag

Egy ilyen kialakítású modellbe szerintem max 3"-os kijelzőt lehet belerakni, de már az a telefon sem lesz kicsi. Az rövid akku idő meg android sajátosság. Továbbá elég kényelmetlen szerintem az ilyen telók használata, mert a érintő kijelző használatához, keresztül kell,hogy érjem az egész gombsort, egy kézzel pedig ezt nehéz megoldani.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#6) Next Win ® válasza bagkri01 (#5) üzenetére


Next Win ®
tag

Nekem nem volt vele ilyen problémám, teljesen szerethető volt. Nem feltétlenül kell 1 napos üzemidőnek lenni az andorid miatt. Hozzá kell tenni, én aktívan telefonáltam. Mondjuk egy Nokia E6 szerintem droiddal, és tényleg egy ici-picit nagyobb kijelzővel lenne, nekem maga lenne a tökély. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#7) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Használja valaki ezt a ChatOn-t egyáltalán? Mi értelme a FB és a GTalk mellett?

(#8) bagkri01 válasza Next Win ® (#6) üzenetére


bagkri01
őstag

Az tényleg jó teló lenne, az e6 az egy nagyon jó telefon szerintem is

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#9) zsoma92 válasza Next Win ® (#1) üzenetére


zsoma92
csendes tag

Valószínűleg, mint a legtöbb ilyet, ezt is a fiataloknak szánták. Bár valamit viríthatnának már ezen a téren is. Egy kicsit már unalmas ez a 240x320 + 2 megapixel + kicsi akksi trió. Ráadásul ehhez a trióhoz a wifit már réges-rég megkaptuk a C3-as Nokiánál, sőt még 1-2 sok gombos Samsungnál is, melyeknek teljesen ugyan ez volt a specifikációja.
Személyszerint a Droidos qwerty valóban jöhetne már, de ahhoz ott az Xperia Mini Pro, kis pénzűeknek pedig az X10 Mini Pro.
Jut eszembe ha i4-hez van valami qwerty megoldás, akkor szóljatok :DD

(#10) Beri78


Beri78
őstag

ezt kinek gyártják samuék? :F

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) Next Win ® válasza zsoma92 (#9) üzenetére


Next Win ®
tag

Nos, nekem elég sok teló megfordul a kezemben, általában 1-2 hetente cserélgetem..
szeretnék egy mellett lesátorozni, de nem találtam még meg a tökéletest.
Mondjuk nem csak az E6, hanem ugyanígy voltam a hófehér e71-el is..
nagyon szép teló. Xperia mini, és egyéb hulladékokban nem igazán láttam még soha,
semmi jót, azokat valóban kis 12 éves korosztálynak, és nőknek gyártották.
Egy valami felső-közép kategóriás, jó qwerty-s telót szeretnék már.
Nem tudom pl, hogy miért spórolnak a vakuval. 2012-őt írunk, jó lenne ha már
alap dolog lenne egy telefonban, a wifivel együtt.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#12) jjeahh válasza Next Win ® (#11) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ledes vaku felső középkategóriában van, alsóban is előfordul, xenon vakut meg nem lehetne zseblámpaként használni...miből is hiányolod a wifit? ebben a samuban pl írja, hogy van...e6-ban is, és e71-ben is...szerintem is ironikus, hogy gyerekkategóriában menő a qwerty, komolyabbak közt meg ritka...én is elfogadnék, mondjuk egy ilyent

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#13) Next Win ® válasza jjeahh (#12) üzenetére


Next Win ®
tag

Igen, egy ilyen telót én is elfogadnék! :) Igen, van az E71-ben, E6-ban is van wifi.
Az ilyen alsóbb kategóriára gondolok, hogy ilyeneken spórolnak ,hogy wifi, vaku..
nem feltétlenül csak a qwerty-s telókra gondoltam azzal a sorral! :)
Ebben a Samuban pl vaku nincs. Nem akarom zseblámpának használni, de ha
este szeretnék egy képet készíteni, vagy félhomályban.. akkor nem tudom használni.

A másik dolog, nem feltétlenül csúszkás qwerty-s telóból várnék egy jó közép,
vagy felső kategóriát! :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#14) Benőke


Benőke
őstag

"1000 mAh kapacitású akkumulátort kapott"

Hát akkor erről ennyit.

Nem is érdemes rá pazarolni az időt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.