Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a tablet tetszik nekem!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Sokan azt vartak, hogy ez majd olcsobb lesz a kisebb meret miatt, de a nagyobbik se a merete miatt kerul annyiba. Viszont amig ennyi az ara, addig lehet panaszkodni az androidra, de nem az a terjedest visszatarto ero. Ha a 3G lenne annyi,.mint a wifi, engem is erdekelne, de igy inkabb iPad2.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) Karma


Karma
félisten

Egy iPaddel közös fotó jól mutatott volna szerintem :DDD

“All nothings are not equal.”

(#4) #19708160


#19708160
törölt tag

Végre megtaláltam a számomra a legjobb tabletet.Bizos veszek egy ilyet.Nagyon tetszik,és a mérete is megfelel számomra.

[ Szerkesztve ]

(#5) Varszegig


Varszegig
veterán

itt jegyezném meg, hogy már a 10.1-ben is ott ül a dlna, csak a korai firmekből hiányzott.

(#6) Konflikt


Konflikt
addikt

felul van arazva.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) csabibmx


csabibmx
tag

Ahhoz képest,hogy a kamera sz@r, a szoftver lehetne frissebb,a rendszer akad...még a tetszett plecsni is meglepő. :U
Az árát is figyelembe véve szerintem most lett BEST BUY a pár napja tesztelt Wayteq tab-100!Ami árban fele se,van rajta hdmi,usb otg és még tokot is kap a juzer.Igen a rendszer csak 2.3 az aksi a fele és 10,1-es. :C

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8) adamssss válasza #19708160 (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Én megvárnám az ICS-es gépeket :K

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) nord_ válasza csabibmx (#7) üzenetére


nord_
veterán

Hehe, azon nekem is fennakadt a tekintetem, amikor az ilyen hibák mellett a szerző az Ajánlott plecsnit fontolgatja... :)

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

De mijaza Super PLS? Egyébként meg ennyiből inkább iPad2 százszor inkább :K

(#11) csabibmx válasza nord_ (#9) üzenetére


csabibmx
tag

"A video Samsung termékek segítségével készült." :DD
Egyébként semmi bajom a Samu cuccokkal (Nexus S) és többnyire az itt készült tesztekkel de amikor ennyi kifogást olvasok a tesztben akkor azért fura a végén azt olvasni,hogy csak az ára miatt nem ajánlott. :F

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#12) ROBOTER válasza nord_ (#9) üzenetére


ROBOTER
addikt

Főleg úgy furcsa a dolog, hogy a Galaxy Note is "tetszett" plecsnit kapott, ami meg szerintem egy nagyon szeretnivaló készülék. Már csak a kamerájuk miatt lehetne közöttük egy szint különbség az értékelésben.

(#13) hunter84


hunter84
aktív tag

Honeycomb akadásához:

"a kiadás részét képezi a teljes Android forráskódfa, amely így természetesen tartalmazza a Honeycomb forráskódját is. Azonban mivel a Honeycomb kissé tökéletlen, azt szeretnénk, ha mindenki az Ice Cream Sandwichre fókuszálna" - tartalmazza a kiadási jegyzet. A Google saját bevallása szerint a Honeycomb egy félkész, sietve elkészített operációs rendszer volt, amelyet elsősorban emiatt nem tettek nyílt forráskódúvá - az iPad ellen azonban minél hamarabb szükség volt egy tabletes operációs rendszerre. A keresőóriás nyilatkozata szerint az ICS az "igazi", a Honeycombot pedig minél gyorsabban el kellene felejteni - mind a hardvergyártók, mind az alkalmazásfejlesztők oldalán.

Forrás: [link]

(#14) tjb007


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy baj van a Samsumg tabletekkel, sz@rul vannak beáraza. Gyakorlatilag ugyannyiba kerül mint a 10.1 -es, kíváncsi vagyok mennyibe fog kerülni a 7.7 meg a 7.0 Plus (gyanítom ugyanannyiba mint a 8.9 vagy a 10.1).

(#15) ROBOTER válasza tjb007 (#14) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nem csodálkoznél, ha a Super Amoled + miatt még drágább lenne a 7.7, hiszen az lesz a legnagyobb Amoled panel nagy sorozatban gyártott készülékek között.

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha már vennék(de nem fogok), akkor inkább egy iPad2.

(#17) NoMagix


NoMagix
addikt

Tényleg jó is szép is, kellene is, de az árak nagyon magasak!
Elhiszem, hogy nagyon friss és erős a hardvere, de lejjebb kellene belőni az induló árakat!
Így sosem lesz almaevő!

És az optimalizáció is jobb lehetne!

[ Szerkesztve ]

(#18) helixP


helixP
nagyúr

Mért van az, hogy a Pad-ek kamerái egyszerűen kritikán aluliak? :(((

(#19) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"..erős multimédiás és adatkommunikációs képességek.." vs "..a kamera gyatra képeket készít, hiányzik a microSD-foglalat, nincs sem HDMI-,..." és "A táblagéppel HD, azaz 1280 x 720 pixeles felbontású videókat is rögzíthetünk (tesztvideó itt), de ebben sincs sok köszönet, a felvételek ugyanis elmosódottak és szemcsések."

Akkor most miről is beszélünk? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Szép és jó de ennyi pénzt nem ér akárki akármit mond...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) ROBOTER válasza helixP (#18) üzenetére


ROBOTER
addikt

Bevételmaximalizálás. Olyan tulajdonság, ami a döntéskor általában nem oszt-nem szoroz, viszont nélküle eladni ciki lenne. Így a legolcsóbb vackot teszik bele. És nem kell lebecsülni a 10 cent vs. 15 cent költség közötti különbséget, simán figyelembeveszik.

(#22) Cyberpunk válasza helixP (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan már ki akar egy táblagéppel fotózni? Én a Playbook-ommal 1 darab képet lőttem ezidáig azt kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) b4zsi- válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az előlapi kamerának még van értelme videótelefonáláshoz, de egy ekkora monstrummal eszembe nem jutna az utcán vagy akárhol fényképezni. Túrázáshoz meg kiránduláshoz vagy bulihoz nyaraláshoz meg minek vinném magammal? :)

(#24) devast


devast
addikt

Ez még jó is lehetne, ha nem tegra2-vel szerelték volna, és fém lenne a burkolata.
1 év, és a kínai tabletek/soc-ok feljutnak a nagy gyártók szintjére, és fele annyiért lehet majd őket venni.
Egyes aspektusokban már most jobbak (videólejátszás, hdmi, stb)

[ Szerkesztve ]

(#25) atike


atike
nagyúr

Határozottan tetszik! De nem kellene... Mind az ára, mind a kihasználatlansága miatt... :)

(#26) helixP válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Nyilván én sem akarnék vele fotózni, ez nem kérdés, csak mégis.

ROBOTER: Annyira megnéznék egy telefon alkatrész táblázatot, hogy mennyibe kerül egy kamera, egy HDMI-csati stb. Persze ez nyilván irreális vágy, mert mindenki úgy egyezik meg a beszállítójával, ahogy tud, tehát konkrét árakat sosem fogunk látni, hogy miből legóztak össze egy-egy készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#27) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ez elég drágára sikeredett.

(#28) ROBOTER válasza helixP (#26) üzenetére


ROBOTER
addikt

A csatlakozókról nincs infóm, de az árak amiket említettem, nem teljesen légből kapott dolgok. A kis felületű, 1/3'' és 1/2.7''-os érzékelők chip költsége tokozás nélkül a néhányszor 10 centes kategórában van több ezres rendelés esetén.

(#29) Cyberpunk válasza helixP (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tovább megyek akár le is hagyhatnák a hátlapi kamerát. Egy egyszerű kis optikát az előlapra a videó hívásokhoz annyi bőven elég is lenne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) #13260800 válasza csabibmx (#7) üzenetére


#13260800
törölt tag

De ez Samsung! :D Amúgy én se értem miért ezt vegyem mikor ennyiért már Almát is látni. Az meg azért csak jobb ennél egy hangyányit de inkább két hangyányit.

(#31) kolosanyi válasza #13260800 (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

A méret jó, de ennyiért elmehetnek a búsba megint.

(#32) zedii


zedii
aktív tag

elbénázott árak ezek

(#33) b4zsi-


b4zsi-
őstag

170 000-ért olyan laptopot kapok megszólal...

(#34) Solten


Solten
addikt

"hiányzik a microSD-foglalat, nincs sem HDMI-, sem USB-aljzat"

:(((

A 7.7 mar effele ficsorokkel szerelt? Amugy a 8.9 az UK-ban a 10.1-hez kepest ~ £100-al olcsobb...

Saor Alba

(#35) rizso


rizso
addikt

Az árazás egy vicc...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#36) tjb007 válasza Solten (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

MicroSD -s bővítési lehetőség van, szabványos USB és HDMI viszont azon sincs.

(#37) Solten válasza tjb007 (#36) üzenetére


Solten
addikt

Koszonom, utobbi ketto nem nagy ervagas, gondolom letezik hozzajuk adapter.

Saor Alba

(#38) bok92


bok92
addikt

Hát ez nem kéne... :(

(#39) JR.CSé válasza rizso (#35) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 a többit még el is lehetne nézni de ez az ár... Nagyon nincs eltalálva.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#40) vendingo


vendingo
veterán

35 ezer forintba kerül beletenni egy Sim foglalatot?
Miből készül platinából?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#41) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem rossz, de az árával sajnos nagyon elszálltak... :(

Mentalita'

(#42) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

3. oldalon, első bejegyzés:

"A masina sebességével általában nincs probléma, az alkalmazások gyorsan megnyílnak, a beágyazott Falsh videók lejátszása folyamatos, a HD videókat is simán viszi a gép."

Kérlek javítsátok!

Egyébként jó teszt lett. Hétvégén a Fridge-en volt Samsung sátor, volt lehetőségem "tapizni" a Note-ot, ezt, illetve a 10.1-es csodát is és elkapott rendesen a birtoklási vágy mindhárom esetben... Csak az a fránya árazás...

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#43) bigrock válasza vendingo (#40) üzenetére


bigrock
addikt

Nem a foglalat a drága... ki kell vágni flex-szel, beragasztani pillanatragasztóval, műgyantával visszaönteni... ez nagyon munkaigényes feladat. :D

(#44) ttt1 válasza vendingo (#40) üzenetére


ttt1
őstag

Hát ez a Sim kemény 0.6 font szal szorozd be meg rakd rá a hasznot és kijön a 35 e ft :) Különben is Mo. különleges ország, hisz európa leggazdagabb országa legnagyobb adóval legmagasabb benyó árral és sorolhanám még:)

[ Szerkesztve ]

(#45) dr. Kind válasza Csabyka92 (#42) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Köszi, javítjuk :R

(#46) Napfénysüti

Jó tablet lett de az árral kissé elszálltak. :(

Més que un club!

(#47) Ace owner


Ace owner
addikt

Wifi only árából 10.1 is kijön..

Galaxy Fold 4

(#48) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ismét egy valóságtól elrugaszkodott árképzésű cucc.

A fent említett 3G opció 35k-s felára egyszerűen komolytalanná teszi a gyártót. Egy kártyafüggetlen HSPA modem 10k alatt van amihez képest még itt még kevesebb is az alkatrészigény. Ilyet még elvből sem vennék meg.

(#49) ducsidu


ducsidu
senior tag

Ezek a tabletek jók,viszont szerintem az iPad 2 a legjobb tablet a piacon

(#50) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Nekem tetszik nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.