Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laci1892


laci1892
senior tag

Arra leszek kíváncsi hogy, a dex koncepcióját megkapja e az eszköz. Lenne rá egy tippem hogy nem. :W

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Annyira nem jó egyébként, én S7-en próbáltam munkához, nem igazán váltotta ki az asztali környezetet.

Inkább az (itthoni) árára leszek kíváncsi, jó lenne valami értelmes és friss droidos tablet 200k alatt. :U

B.Cs.

(#3) laci1892 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


laci1892
senior tag

Felhasználási szokásoktól függő.

Nekem az s10 már egy éve váltja ki, nagyon minimális kompromisszum mellett a régi asztali gépem.

Ellenben... igen.

200 alatt én is elgondolkodnék rajta. Nagyon húzós lett az se széria ára is.

[ Szerkesztve ]

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Nekem s6 lite van / fe :D / még mindíg szuper....minek cserélni? :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) vlesi69


vlesi69
senior tag

10000 mah akku, 12.4 kijelző jónak hangzik! Kíváncsi leszek az árára.

(#6) DEJVID válasza Doki42 (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Senki nem mondta, hogy cserélni kell.

(#7) vlesi69 válasza DEJVID (#6) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is S6 Lite-ot használok, de nemsokára jön a Teclast M40 arra fogok váltani.

(#8) janeszgol válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Mikor olvastam a cikket, bennem is az fogalmazodott meg, hogy 200 ezer alatt jo kenne. Bar a 4 GB ram ezen az aron keves.
6/128 kiszerelesben wifi only 150-160 ezer korul... Nem lenne rossz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

https://www.banggood.com/Alldocube-iPlay-30-Pro-MT6771-P60-Octa-Core-6GB-RAM-128GB-ROM-4G-LTE-10_5-Inch-Android-10_0-Tablet-p-1781818.html?cur_warehouse=ES&rmmds=search Én ilyet használok már január óta és bár lehet,hogy nincs rá támogatás,de egy nagyon fasza kis tab és az ár érték aránya is zseni szerintem.

(#10) doooo válasza laci1892 (#1) üzenetére


doooo
veterán

Miért ne kapná? A gyengébb, régebbi S6 Lite is megkapta (útólag ugyan, de megkapta), semmi logika ebben elhagyni...

(#11) doooo


doooo
veterán

Elfogadnék nagyon szívesen egy olcsóbb verziót... még talán az LCD-vel is megbarátkoznék ekkora méretben (bár az első AMOLED-es mobilom után megfogadtam, hogy többet csak hasonló technológiájú kütyüket veszek).... de az a 4GB RAM nagyon kevés lenne (ha valóban ennyi lesz). Tab S3-at kell váltania az utódnak, bármi is lesz az... azért annál illene többet nyújtania. Igazából a rendes S7-eknél is idegesítő, hogy nem tudtak 8GB-ot beledobni, amikor minden másban "bőkezűek" voltak (főleg az S7+-nál).

[ Szerkesztve ]

(#12) laci1892 válasza doooo (#10) üzenetére


laci1892
senior tag

:Y

Na jó ez az infó az én figyelmem nagyon elkerülte. Valóban elérhető rajta?

(#13) bollokcs80 válasza janeszgol (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

El lehetne lenni vele. Amúgy kb én is ilyesmire gondolnék árban, lenne valami értelmes alternatíva sima Ipad mellett. Ha 200 felett lesz, akkor tökön lövik magukat, mert 210k körül ott a legkisebb Wifis S7...

elég lenne 10-11" is, IPS-el.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#14) Mercel


Mercel
senior tag

A 4 giga RAM és LCD páros miatt nálam el is vérzett.

Marcel

(#15) vlesi69 válasza janeszgol (#8) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Lenovo P11 Pro 220-250 kezdett, akkor inkább az S7 tab. Én is azt remélném 200 alatt kezdődne az ára, akkor egy nagyon jó ajánlat lenne, pláne ilyen nagy akkuval és kijelzővel.

(#16) doooo válasza laci1892 (#12) üzenetére


doooo
veterán

Igen, ahogy mondtam, az idén kapta meg. [link]

(#17) Schuler888 válasza doooo (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lassan 2 eves TabS4-emnel nem erzem a 4GB-bol eredo hianyt, plane h a 3. 12GB-os telefonom van... de ha ma vennek nalam is minimum lenne a 8. Meg ugye kerdes mire..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) doooo válasza Schuler888 (#17) üzenetére


doooo
veterán

Hát én érzem a lassan 4 éves Tab S3-am esetén... pedig tényleg az a régi, nagyrészt értelmetlen berögződésem van még mindig, hogy sűrűn kilövök mindent az alkalmazásváltóból (S21U-nál már mondjuk nem, meg is lepődöm néha, amikor meglátom, hogy 10-15 alkalmazás is ott van :DDD). De nagyobb bajom az öreg SoC... ha az nem lenne ennyire döcögős benne, a RAM-mal önmagában nem foglalkoznék sokat. Mostanra tényleg megérett a váltásra, de legkésőbb jövő év elejére.

[ Szerkesztve ]

(#19) Somatom válasza doooo (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Azért ez nem teljesen kerek. A tabon lehet, hogy megjelenik a DeX felület, de a monitoron működésnek hardveres függősége is van, amit nem lehet egy szoftveres frissítéssel megoldani. Az USB-C képkimenet szokott kimaradni a Lite verziókból.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) Luck Dragon

Tetszik az akkumulátor nagysága , oled kijelzővel nagyon ütős lenne .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Ganzer válasza Mercel (#14) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Sajna nekem is ez végett marad ki.

(#22) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ma jött róla a bejelentés, 650 euróért (kb. 230e forint) indul németeknél : [link]

A sima S7-et már meg lehet itthon kapni 210e körül - azt hiszem ennyiért kihagyom.... :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#23) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#22) üzenetére

Ez nagyon sok , :( Részemről marad továbbra is az iPad .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) vlesi69 válasza bollokcs80 (#22) üzenetére


vlesi69
senior tag

200 alatt lenne meggondolnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.