Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#423) karabuka


karabuka
újonc

Üdv. Sikerült wifis Tv-re küldenem a Dex-et egy kis trükkel S6 lite-ről! Más is csinálta már?
Smart View nem engedi ugye bár,de megvan nektek a régi cast funkció androidon?
Nos ha előbb elindítom a Dex-et és fogok egy harmadik féltől való cast progit, akkor átmegy a Tv-re! Úgy látszik a Samsung meghagyta a rendszer mélyén ezt a funkciót, bele is néztem egy progival és láss csodát tényleg ott a Cast funkció a három pöttyös kiegészítővel (vezeték nélküli kijelző engedélyezése). Ugyan is bosszantott hogy a Dex közben meg nincs Smart View se...addig addig próbálkoztam míg meglett a megoldás. Annyi szépséghiba van hogy mivel "castolva" van ezért mindkét kijelzőn fut,de hátha így is jól jön még valakinek.
Másik bravúr a Second screen a samsungos eszközöknél,ahol a (számomra) csúcs Smart View alatt nem csak külön álló App cast, védett tartalom lejátszás így streaming szolgáltatók
műsorai nagykijelzőn vannak hanem például egy Windows PC másodlagos kijelző is lehet a tab! Ezt a neten láttam, hogy a Smart View névjegye alatt vagy 7x koppintás a Smart View feliratra előjön egy titkos a menü....többek közt a Second screen. A PC meg felismeri és kivetít rá!
És még azt mondják hogy Lite😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.