Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

"Galaxy S tulajok nem fognak futni a boltba mert nem volt nagy változás"- Nem akarok okoskodni, de Iphone 4-4S? Na aközött volt nagy különbség?

XiaomI RedmI Note|||

(#52) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy az egyben sem cserélném le rá az S2-t :)

amúgy grat a cikkhez! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#53) ouzohuto válasza Tirexi (#38) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Hidd el semmi gond a fényképeivel!Sőt full-hd is akadás mentesen zoomolással és csodaszép hanggal veszi fel a Magna Cum Laude-t ;)

XiaomI RedmI Note|||

(#54) Chrys_ válasza xcbiker (#3) üzenetére


Chrys_
addikt

Lehet, hogy a Samsung a face-re tölthető "tükörből-vakuval" képeket készítőkre gondolt, csak kicsit elnézte az árkategóriát :)

(#55) Gergosz2 válasza GeneraL_XTX (#50) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mármint hogy sérülékeny?

Össze-vissza karcolódik tok nélkül , vagy egy kis koccanásra is reped?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#56) Tirexi válasza ouzohuto (#53) üzenetére


Tirexi
addikt

Ilyen telefonom van tudom miről beszélek...
Ezt a képet fényes nappal készítettem úgy, hogy a szobában még a lámpa is égett.
Ez egy shit...
Lámpa nélkül is ilyen, vakuval meg még rosszabb volt.

A külső tereket megfelelő fényviszonyok mellett tökéletesen rögzíti de ez.. annó az N95-öm jobb képet csinált. :(((

A videó hangja főleg a beszéd vissza hallgatása nagyon rossz. Mintha egy doboz lenne és ezt több kommentelőm is észrevette.
Nézzél meg egy rendes kamerás felvételt beszéddel meg nézzél meg egy S3-at amit linkeltem. Ég és föld a rendes kamera javára.

(#55) Gergosz2:
Nekem esett már le padlóra 1 méterről és semmi baja nem lett.

[ Szerkesztve ]

(#58) Gergosz2


Gergosz2
veterán

most olvasom , hogy európába is érkezik LTE változat de 4 magos processzorral.

Szerény 750 €-t kérnek érte :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#59) ricshard444


ricshard444
veterán

Örültem volna,ha jobban összeveted az S2-vel,hogy miért éri meg váltani róla vagy érdemes e egyáltalán.Így is korrekt cikk lett,egyelőre maradok az S2-nél aztán majd kiderül mit hoz a jövő. Grat :R

Vannak dolgok...

(#60) GeneraL_XTX válasza Gergosz2 (#55) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én nagyon vigyáztam rá, végig tokban volt hordva mégis valahogy (nem tudom hogy) már sikerült az ezüst keretet kicsit megütni, ott rögtön le is jött róla a festék. Aztán a hátlapján is lett egy kisebb karc, azt se tudom hogyan hisz asztalra csupaszon nem raktam :F

(#61) ricshard444 válasza GeneraL_XTX (#60) üzenetére


ricshard444
veterán

Én az S2-vel voltam így: Első hónapban nagyon nagyon vigyáztam rá,és a hó végén valahogy megkarcolódott a kijelző a puha zsebemben puha tartóban(semmi nemvolt benne) Most,hogy már nem vigyázok rá annyira,ugyanolyan állapotban van,mint 1 éve..., szvsz nem értem a mai napig hogyan karcolódhatott meg :U

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#62) ouzohuto válasza xcbiker (#57) üzenetére


ouzohuto
senior tag

hallottál már az időzítőről? :)

XiaomI RedmI Note|||

(#63) ouzohuto válasza Tirexi (#56) üzenetére


ouzohuto
senior tag

mitagadás a nokiát fényképezésben megverni nehéz, nekem is n82 volt a best benne ja és éjszaka a xenon :)

XiaomI RedmI Note|||

(#64) ricshard444 válasza ouzohuto (#63) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem Satio-m volt és gyengébb fénykörülmények között oda vissza vágja az S2-m olyan isteni képeket lőtt a Xeonnal +12MPX-el.Ha +0,5mm lenne bármelyik csúcsabb tapifon akkor dobnának bele Xeon-t,de úgy elveszne a szupervékonyság :U (szvsz megérné ,legalábbis nekem)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#67) xcbiker válasza ouzohuto (#62) üzenetére


xcbiker
addikt

Persze, köszi.
Az LGCam-os cucc is hasznos.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#68) ForRedGlory válasza Tirexi (#56) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az a telefon nem 100-as... szerviz vagy romcsere... vagy direkt van elbaszva a kép.

(#69) Tirexi válasza ForRedGlory (#68) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen persze nyilván elrontom a saját telefonomnak a képét... de miért is tennék ilyet?
Neked van ilyen telefonod? Az milyen képet csinál hasonló környezetben?
Ha jobbat nálam a hiba, ha nem akkor ez van ezt kapjuk 170-ért.

Tessék most csináltam: [link]

Hogyan néz ez már ki ott a TV-nél? Ez minden csak nem szép...

Valaki csinálhatna belső képeket is ne csak külsőket, ott nekem is szép képeket csinál.

(#70) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Köszönöm mindenkinek a dicséreteket! :R

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#71) ForRedGlory válasza Tirexi (#69) üzenetére


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#72) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

nagyon jó telefonnak néz ki de az ára is nagyon jó az biztos :Y :Y jó teszt :C :DD

(#73) kiakirály:D


kiakirály:D
csendes tag

Szerintem már elég jó kis teló. :))

(#74) ericssonfan2 válasza xcbiker (#18) üzenetére


ericssonfan2
tag

ProCapture nevű programban beállítható, hogy a hangerő-gombbal exponálj.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#75) turbobusa


turbobusa
senior tag

Eddig Apple-t használtam, amit szeretek a mai napig is, de szeretnék mást is kipróbálni. Nyilvánvalóan Android platformot néztem s ezen belül is a top high-end szegmenst. S3 személyében találtam ezt meg. Néhány dologgal nem vagyok teljesen tisztában és szeretném a segítségeteket kérni ez ügyben.
Mennyire hajlamos a kopásra a mobil? Tennék rá egy szilikon hátlapi tokot, de az eleje továbbra is ugye védelmen kívül lenne. Így használtam a 3gs-t is és semmi baja nem lett.
Kamera színhűsége milyen? Kijelzője mennyire részletgazdag és "pixelmentes"?
Akku mennyire bírja?

Gondolkodtam, hogy mire kellene cserélnem, Apple tetszik, de valahogy sokkal nem okosabb a rendszer miatt a készülékei, inkább kamera, kijelző tekintetében mutatkozik meg.
Szeretem mert tényleg nem volt így bajom vele, könnyen kezelhető, mégis látványos elemekkel van tarkítva.

S3-nál tetszenek a dolgok, egyedül a rendszer miatt visszakozok meg a burkolat tántorít el valamelyest. Nem tudom az utóbbi mennyire idegesítő?

Most ha megvárnám az új szifont, akkor gyakorlatilag drágábban lenne egy olyan mobilom ami jó, de nincs semmi újdonság benne, hisz az ios6 már kint van és leleplezett mindent. Minőségérzet biztos ugyanúgy lesz, de nagyjából ennyi.

Mondjatok valamit ez ügyben létszíves!

(#76) ForRedGlory válasza turbobusa (#75) üzenetére


ForRedGlory
félisten

logouton is van par cikk S3-rol, pl enyem :D
Epp most keszult el mobilarenan egy cikl a kamerarol, csalodni nem fogsz a S3 erzekelojeben.
A kopas meg nem szeriahiba hanem egyedi, de gariban cserelik ha gond lenne. Amugy is Samsung szervize talan a legjobb es leghumanusabb.

(#77) GeneraL_XTX válasza ForRedGlory (#76) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Samsung szervize talan a legjobb es leghumanusabb.

Jah hát persze. Amikor egy töltőegység hibája miatt be kell adni az egész telefont. Tényleg humánus.... :U

(#78) ForRedGlory válasza GeneraL_XTX (#77) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ugyes vagy...

(#79) joey04 válasza GeneraL_XTX (#77) üzenetére


joey04
titán

na meg ismerősi körben többen panaszkodtak rájuk is. fórumon is olvastam érdekeseket:[link]

Meg tudom, a látszat nem minden de nem valami szép látvány: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#80) ForRedGlory válasza joey04 (#79) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te nagyon kesz vagy bakker... a link cimebol is az derul ki hogy oda az ir aki utalja a Samsungot es lol te azt mervadonak tartod. Ezek szerint az ajfon szerviz is szar ha linkelek neked egy utaljukaziphonet internetes oldalt? Gratulalok te is ugyes gyerek vagy. Erdekes hogy nem olyanokat linkelgettek amikor valaki egy alapbol garanciaveszett (ergo frissitett) telefont visz be es szo nelkul megjavitjak... ja persze mert az pozitiv szinben tuntetni fel a Samsungot es bantja a ajfon hivok lelki vilagat. Kerdezd meg itt kmisi99 tortenetet utana okoskodj. Az is .ilyen erdekes hogy itt mar megint megjelennek trollkodni az almasok es alma erzelmu, rozsassin vilaghan elo emberk akik egyetlen celja a Samsung fikazasa.

(#81) GeneraL_XTX válasza ForRedGlory (#80) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

:C :C

Samsung szervízbe vittem,ők mondták többször is visszakérdeztem h biztos ez? A válasz :K

Na ennyit arról hogy a legjobb lenne. Semmiben se jobb a samu szervíz mint a többi. Sőt....

[ Szerkesztve ]

(#82) joey04 válasza ForRedGlory (#80) üzenetére


joey04
titán

szervizes szempontból minden gyártó igen negatívan szerepel a szememben (még az alma is, hiszen csak 1 évet ad alapból). de itt a samsungról van szó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83) turbobusa válasza joey04 (#82) üzenetére


turbobusa
senior tag

Én is lestem, hogy egy év garanciát adnak csak, de le is kopogom, hogy semmi bajom nem volt vele. Ha meg valami esetleg a szoftverrel cydia miatt akkor kapott restore és minden jó lett.

(#84) GeneraL_XTX válasza joey04 (#82) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A Samsung is csak 2011 áprilisától ad 2 évet a telefonokra és abból a második év már nem teljeskörű.

Mondjuk tegnap rendben bevették hugom Galaxy Mini-jét (nem töltött) pedig igencsak ütött kopott volt. Mondjuk hugom jó nő, a szervízes meg pali volt ;]

(#85) nfsu17 válasza joey04 (#79) üzenetére


nfsu17
veterán

Ez a szervíz (a képen) nem mobilokkal foglalkozik, hanem tévékkel.
Ide vidd a mobilod, ha gond van vele.
Mellesleg a képen látható szervíz cserélte ki a 200e-s tévémben a kijelzőt 1-2 napon belül szó nélkül gariban, úgy, hogy még ebbe a boltba be sem kellett fáradnom. Na ennyit számít kb., hogy hogy is néz ki az üzlet. Ja és a bejárata meg hátul van, nem ott, ahol a kép mutatja.

(#86) joey04 válasza nfsu17 (#85) üzenetére


joey04
titán

a látványról volt szó, hogy nem igazán bizalomgerjesztő. :K
87: értem, de ha 10x leírod akkor sem változik meg a dolog, ilyen helyre előíteletekkel néz az ember.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) nfsu17 válasza joey04 (#86) üzenetére


nfsu17
veterán

Ez a fele lehet nem, de mondom, nem itt kell bemenni. És ha ügyes vagy, akkor az üzlet közelébe sem kell menned, mert kimennek hozzád.

(#88) turbobusa válasza nfsu17 (#85) üzenetére


turbobusa
senior tag

Nekem régebb mikor bajom volt T-be vittem a mobilt, adtak cserekészüléket és két hétbe tellett a procedúra. Első héten visszamentem, mondták nem tudták még megcsinálni így kell még egy kis idő, mert valami nem jó továbbra sem. Második héten mondja a pali búskomoran, nem tudtuk megcsinálni sajnos, majd nevetve mondja, de kap egy zsír új készüléket ebből. :D
Helyfüggő a dolog, meg persze az alkalmazottak is számottevőek.

Cserekészüléket szerintem előbb kapsz szolgáltatóknál, nekem legalább is eddig olyan tapasztalataim vannak e téren.

[ Szerkesztve ]

(#89) geezer válasza joey04 (#86) üzenetére


geezer
aktív tag

Márpedig az értelmes ember előítéletek mentén él. :R

(#90) Gergosz2 válasza turbobusa (#88) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1
t-nél eddig mindíg adtak nekem is cseremobilt.
A gariztatás 1-2 hétbe tellett nálam is.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#91) turbobusa


turbobusa
senior tag

nagyon megfogott most az s3, lehet benevezek egyre iphone helyett. :)

(#92) cashzoli válasza joey04 (#49) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Az Arc-on is volt exponáló gomb, használhatatlanul kemény volt (szerintem).

Remek cikk! :R

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#93) turbobusa válasza cashzoli (#92) üzenetére


turbobusa
senior tag

Viccen kívül az expógomb a régi Se mobilokon a legkényelmesebbek. Finoman megnyomod akkor fókuszál és épphogy picit erősebb megleheled a gombot már lövi is a képet.
K750i-nél nagyon jó volt annak idején, szerettem azt a mobilt.

(#94) cashzoli válasza turbobusa (#93) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Szvsz K800 maga volt az álom, nagyon-nagyon szerettem. És komolyan jó képeket készített, még ma is megszégyenítene pár kamerás mobilnak titulált rettenetet.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#95) turbobusa válasza cashzoli (#94) üzenetére


turbobusa
senior tag

Jaja, nevetek sokszor, hogy az olcsó érintőképernyős mobilok milyen ratyi képeket csinálnak. Megvan nekem még a k750i és szoktam nosztalgiázni vele. Nemigazán válnék meg tőle, 6 éves, de oltári még mindig. :D

(#96) cashzoli válasza turbobusa (#95) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Én még custom menüt is tettem rá (Vista launcher awwyeah :P ), hang- és kameradrivereket cserélgettem...na ott kezdődött a telefonos bolondériám:D Első igazán jó mobilom volt.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#97) turbobusa válasza cashzoli (#96) üzenetére


turbobusa
senior tag

Bezonyám. ;]

(#98) cashzoli válasza turbobusa (#97) üzenetére


cashzoli
aktív tag

És azóta eldöntöttem, hogy én ezzel akarok foglalkozni (fejlesztés mobil platformokra)...na de meglátjuk:D

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#99) turbobusa válasza cashzoli (#98) üzenetére


turbobusa
senior tag

K750i óta én is rajongok a mobilokért, nem cserélgetem évente, általában három évet várok mindig, addigra vannak olyan újítások általában, hogy van értelme frissíteni. Mondjuk ha valakinek van egy csúcs mobilja az nagyon sok évig kiszolgál, főleg ha vigyázol is rá.
K750i után hat évvel később 3gs-re váltottam, valamivel egy-két évvel hamarabb i900-ra akartam frissíteni, de örülök, hogy nem tettem meg. Apple jó, szeretem, de 4g-től irtó drága és a szoftver ugyanaz, kijelző meg kamera jobb ami számottevő. Volt aki fanatikusként emlegetett, sokáig csukott szemmel jártam, hogy csak az iPhone. Most úgy érzem kell váltani másra, S3 személyeben, mert hiába gyengébb a ppi-je a kijelzőnek meg másabb a menüstruktúrája amit mondjuk szifonnál nagyon kedveltem, ez mind nem számottevő. Lehet pozitívumként említeni, de emellett annyi dolog van amit fan-ként ellene említenék. Valahogy nem nyújt már sok újat az iPhone, szerintem az új is bukta lesz ilyen téren és ezt nem kekeckedésképp mondom. Szoftver lelepleződött már, gyakorlatilag semmi újdonság nincs benne a don't disturb funkciót meg egy-két grafikai elemet leszámítva. Kapott egy új térképrendszert, ami szerintem rossz döntés volt, bár idővel fejlődik az tény. 4-es lesz a kijelző, 16:9-en és nagyobb felbontáson. Többi dolog az már mind úgy néz ki, hogy ha lesz is valami újdonság nem fog akkorát szólni. Filóztam még rajta, hogy megvárom az új megjelenését és olcsóbban veszek 4s-t, de a felhasznált anyag meg az említett pár modul ellenére nem eget tépázó.
S3 legalább három évig meglesz ha nem tovább, mert minden van benne. Megkockáztatom, hogy három év után is szép státusza lesz, nem lesz elavult.

Sokan mondják, hogy nem vagyok normális, hogy háromévente veszek új mobilt és akkor drágát, minthogy évente olcsóbbakat. Nem tudom, egy jó mobil az mindig megállja a helyét és nem fagy le, stb. Most ha valaki vesz évente 30-40e forintért mobilt akkor ugyanott van. :F

[ Szerkesztve ]

(#100) cashzoli válasza turbobusa (#99) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Hát az i900 kihagyásával tényleg jól jártál, nekem volt. Hát ott aztán volt buhera rendesen...megtanultam romolni, touch panelt cserélni, folyton visszaállítgatni az automatikusan, időről-időre elromló dolgokat (win 6-6.5 hülyeségek, pl ikonok vmiért rossz helyre hivatkoztak és emiatt az appok nem mentek). Volt, hogy az autóutat hazafelé külföldről romtelepítéssel töltöttem:D
És ezek ellenére szerettem a telefont, iPhone-ra nem volt píz és a maga idejében egy ilyen pda nagyon klassz volt.
Én egy-másfél évente cserélek telefont, általában mielőtt elértéktelenedne. Figyelem a piacot:D

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.