Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8198) myke01 válasza mzso (#8197) üzenetére


myke01
senior tag

Elméletileg az 1. hsz tartalmazza a gyári rendszerre való visszaállítás módját ....

A tárhely mennyisége az ratyi :) . Vannak olyan olyan appok ,amit át tudják helyezni a memóriakártyára az appok bizonyos fájljait , vagy alapból oda telepítenek. Ha lassú az SD kártya , akkor megette a fene az egészet . Én kínlódtam ilyen applikációkkal egy darabig ,aztán felhagytam vele . Ez a telefon max. telefonálásra jó manapság ,és üzenetküldésre . Szinte minden app 2 vagy 4 magra íródott , ebben a szerencsétlenben meg egy mag dolgozik a maga 800 MHz-ével , Sajnos kifutott szériáról van szó :( , kár belefektetni a drága időt . Nekem egy app van a gyáriakon kívül ,persze a gyáriakat sem hagytam neki frissíteni , így aránylag "gyors" . Csak a DI radio appja fent zenehallgatás végett WiFi-ről . A Google persze felrakja a maga baromságait ,de azokat lehet törölni utána ,hogy ne lassítsa a telót (G Play szolgáltatásokra gondolok , kb . 70 MB , hogy csesszék meg :D )

Az akksi az valószínű már az utolsókat rúgja , ha több éves darabról van szó (gyanítom igen ) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.