Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz myke01 #7380 üzenetére

    Itt most az újraindulos problémáról beszélek. De mondom, az első menetben tökéletes volt, rendesen használtam, 300+ órát kihúzott. Aztán valami történt, és előjött a bug. Úgy emlékszem, hogy a WiFi beállításokban állítottam valamit. Azóta bármin van, újra elő-elő jön. De ez még a márciusi rom. (20130307) Lehet van valami az újban. Vagy ne piszkáld a beállításokat. Egyesek a Governorral kötik össze a hiba forrását. Néhányan a minimum frekivel.

    Zenehallgatással nincs gondom, közben megy Opera / gtalk is.
    Akksi zabálásról csak a régmúltból tudok nyilatkozni, akkor nekem is ment 1,5 napot. Ma már púpos az az akksi, 1 óra is elég neki a merülésre. :)
    Hogy őszinte legyek, durva bugot én ebben sosem találtam, csak ezzel a WiFivel... FM rádiót sosem használtam, nem tudom. Kamera nem mindig találja el a tájolást (a kész képen).
    Ezenfelül a leggyakoribb hiba az iránytű, de ebben azzal sem volt gondom.

    Ha rendes körülmények között van használva, akkor nincs vele gond. Csak FB app ne kerüljön rá. :D
    Meg úgy egyébként, figyelni kell, hogy mi fut folyamatosan, mert a memória sajnos nem tűl bő... Én ezzel megtanultam együttélni. Ha több szolgáltatást szeretnék, akkor új vasat kell venni. Vagy új idegeket... de ez nehezebb, ugye.

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés