Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) MrChris válasza domper2015 (#1900) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nálam ez ilyen:
[kép]

(#1902) domper2015 válasza MrChris (#1901) üzenetére


domper2015
senior tag

Érdekes.
Más szolgáltató kártyája nincs kéznél?

(#1903) MrChris válasza domper2015 (#1902) üzenetére


MrChris
nagyúr

Sajnos nincs, 4-ből 4 Yetteles. Ez az S nélküli 5G, gyengébb lapkakészlet, tudtommal az S-ben nincs FM rádió.

(#1904) gerner1 válasza MrChris (#1901) üzenetére


gerner1
veterán

Neked, hozzá képest, más a készüléked aktív-CSC kódja. Ez magyarázhatja a különbséget.

(#1905) gerner1 válasza gerner1 (#1904) üzenetére


gerner1
veterán

Visszakanyarodva a csatolt képhez, eszembe jutott még valami (mea culpa)....

A 'WiFi hang' -ot ( VoWiFi ) kikapcsolva, történik változás ?

+ A menüben elérhető opciók különbségét adhatja a szolgáltatói SIM is. Néhány fw.frissítés óta, Telekom -os SIM-kártyával is ilyen lett (ahogy plö szifonon is..) több, más típusokon is , akkor is ha XEH az aktív-CSC. Szóval, simán lehet az is, hogy most már Yettel -est használva is ilyenre vált (erre is lehet megoldás, ha valaki ragaszkodik hozzá...) .

[ Szerkesztve ]

(#1906) domper2015


domper2015
senior tag

Néztem a telefont Yettel kártyával,a frekvenciákat se fűzi össze, csak egyet használ. Más telefonnal ugyanazon a helyen 900+1800 / 800+1800+2100 MHz használ.
Valami konfigurációs hiba lehet.

(#1907) DrDobos válasza domper2015 (#1906) üzenetére


DrDobos
őstag

Es erre van megoldas? Vagy mi okozhatja ezt?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1908) domper2015 válasza DrDobos (#1907) üzenetére


domper2015
senior tag

Sajnos nem tudok rá megoldást, gondoltam rá, hogy más régióra átállítom.

(#1909) DrDobos válasza domper2015 (#1908) üzenetére


DrDobos
őstag

Es vajon ki lehet ezert a hibás? A samsung vagy a yettel? :B :N

Samsung Galaxy A55 5G

(#1910) gerner1 válasza domper2015 (#1908) üzenetére


gerner1
veterán

"...gondoltam rá, hogy más régióra átállítom."
- Szerintem OXM firmware -rel, másik régióval is tudni fogja a hazai MCC MNC kódokból, amennyiben a hiba a Samsung oldalán a firmware -ben van. De, egy próbát ez is megérhet, valóban.
Ugyanakkor, az biztos, hogy nem hazai régiókódokkal nincs letiltva a Fix 2G, Fix 3G & a VoLTE opciók (még), amennyiben ez is szempont...
- Mindemellett, még nyerhetsz is vele (ha az, firmware cserével történik). Például a natív hívásrögzítőt (a Fix 2G, Fix 3G, VoLTE mellé..) is .👍

[ Szerkesztve ]

(#1911) domper2015 válasza DrDobos (#1909) üzenetére


domper2015
senior tag

A Samsungra tippelek, de a fene tudja.

(#1912) MrChris válasza gerner1 (#1897) üzenetére


MrChris
nagyúr

Géppel sikerült recoverybe lépni, semmi mást nem csináltam, mint reboot, a One UI-ra írt valamit bootolás közben és láss csudát a mobiladatnál H, H+ jelenik meg. Azt nemtom milyen fokozat, de életre kelt a mobilnet.

(#1913) gerner1 válasza MrChris (#1912) üzenetére


gerner1
veterán

Recovery -ben, a :

wipe cache partition

az OS -é.

Valóban előrelépés az ᴱ -hez képest, da az se 4G .

(#1914) MrChris válasza gerner1 (#1913) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ez a HSPA+? Most olvasom a 4G 200-300 Mbit/s, ez meg csak 13. Sajnos a wipe cache nem segített. Mellette az A40-n simán megy a 4G...

(#1915) gerner1 válasza MrChris (#1914) üzenetére


gerner1
veterán

Jahh. Az 3G. Ami különös, mert a Vodát kivéve (én úgy tudom, de tévedhetek is..) a többinél már mind lekapcsolták, itthon mindenhol.

(#1916) domper2015 válasza gerner1 (#1915) üzenetére


domper2015
senior tag

Meg van Yettel 3G 2100 MHz-en Debrecenben is

(#1917) gerner1 válasza domper2015 (#1916) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor, ezek szerint csak a 900 -at nullázták ki teljesen. Kössz az infót.👍

(#1918) MrChris válasza gerner1 (#1915) üzenetére


MrChris
nagyúr

Vajon akkor ez mitől lehet, hogy az A52 5G-men H+, a régi A40 telóm meg LTE1? Mi a megoldás?

(#1919) gerner1 válasza MrChris (#1918) üzenetére


gerner1
veterán

Nem tudom. Még nem jelezted, hogy végigmentél volna az összes opción, beleértve az eggyel korábbi release -re való visszatérést is (lehet úgy is, hogy nem kell újra belakni..) .

Amennyiben, user oldalon (downgrade, FR is) megvolt minden, és biztosan kizárható például olyan lehetőség is, hogy a Te A526B -d nem egy szomszédos ország hálózatát találja meg jobban (akár eltérő teló-beállítás okán), akkor a legnagyobb eséllyel a szerviz marad.

(#1920) MrChris válasza gerner1 (#1919) üzenetére


MrChris
nagyúr

Igaz. Nem vagyok valami bakter ebben, az FR-t nemtom micsoda :D Hol találok a teljes mentésről, visszaállításról, downgrade-ről leírást? Úgy tudom ez a telefon valszeg angliából jött.

(#1921) gerner1 válasza MrChris (#1920) üzenetére


gerner1
veterán

FR = Factory Reset, azaz "Gyári adatok visszaállítása", ami lenulláz mindent.

Teljes mentést nem tudsz csinálni Samsung -on: root nélkül. De, a gyári Samu Smart Switch -csel elég sokmindent le-lehet menteni & visszaállítani (akár a telón microSD -re/pendrive -ra, akár a PC -s verzióval a számítógépre..).
Ugyanakkor, néhány biztonsági beállítás, és a 3rd party APP -ok beállításai + mentései nem kerülnek átemelésre, így azokról neked kell gondoskodni egyenként, ha arra a kérdéses 3rd party APP lehetőséget biztosít.

"Úgy tudom ez a telefon valszeg angliából jött"
- Ez egyszerűen kideríthető, ha készítesz Te is egy screenshot -ot erről: LINK

A downgrade -hez is van leírásom, de előbb nézzük, hogy mi is pontosan az 'aktív-CSC' -d, a kért screenshot alapján. Azt, ugyanis át lehet állítani másikra úgy, hogy szintén nem kell újra belakni a telót (akárcsak, ahogy már azt a downgrade -del kapcsolatban is jeleztem..) .

[ Szerkesztve ]

(#1922) MrChris válasza gerner1 (#1921) üzenetére


MrChris
nagyúr

[link]
Ok.

[ Szerkesztve ]

(#1923) gerner1 válasza MrChris (#1922) üzenetére


gerner1
veterán

Ez biz, hazai Telekom -os ( TMH ) régiókód .

(#1924) efi99


efi99
senior tag

Üdv.
Megerősítené/megcáfolná valaki, hogy a töltéskor kijelzett becsült hátralévő idő nagyon eltér a valóstól? Konkrétan majdnem 2x annyit mutat mindig.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1925) gerner1 válasza efi99 (#1924) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben a töltő, kábel-hiba, és az elszennyeződött USB-aljzat lehetőségei kizárhatók, akkor következik a készülék-hőmérséklet, amelytől függ, hogy milyen teljesítménnyel tölt. Így igen, simán lehet, ha az aktuális körülmények olyanok.

(#1926) efi99 válasza gerner1 (#1925) üzenetére


efi99
senior tag

Nem az a gondom, hogy éppen milyen sebességgel tölt. Következetesen, minden kábelnál minden töltővel télen-nyáron más (nagyobb) sebességgel tölt, mint ami alapján az időt kiszámítja. Tehát kb 66%/ó tempóban megy valójában, de 35-40%/h-t vesz alapul a becsléshez. Végig, folyamatosan, tehát egyszerre érnek 100%-ra és 0 percre, de az arány végig rossz, másszóval 40 mp-enként csökkenti 1 perccel. Ez egyértelműen az algoritmus hibája, vagyis szoftveres gebasz, a Samsung support lepattint, pontosabban, ahelyett, hogy ott valaki megnézne végre egy ilyen telefont a gyakorlatban töltés közben, jön a sablon duma, hogy adjak távhozzáférést a telefonhoz stb. Azért kérdezem itt is, hogy nektek mit mutat.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1927) gerner1 válasza efi99 (#1926) üzenetére


gerner1
veterán

Nekem továbbra is eltérő az álláspontom, de tudjuk ezt be az én korlátoltságomnak.

Te, mióta tapasztalod ezt (eddig nem jelezted, vagy figyelmetlen voltam..) ?

.. - Mert nálunk, hosszú évek óta annak függvénye, amit írtam. Nekünk, van többféle eredeti Samu töltőnk, és a 25W -ossal például ez is egészen mást ír ki nem csak a kezdetkor, hanem akkor is, ha azokon a töltöttségi szinteken tart az akku, amiket megjelöltél.
Ugyanakkor, amennyiben az AOD -ról olvasom le az értéket, akkor figyelembe kell vennem azt is, hogy az sem folyamatosan veszi a mintát, így alvásban hagyva a készüléket. Szóval, ha megfigyeljük, akkor az AOD, mennyi időnként is változtat pozíciót a kijelzőn (??) ...

(#1928) efi99 válasza gerner1 (#1927) üzenetére


efi99
senior tag

Nem értjük egymást.
Töltőtől - meg a körülményektől - függően van egy töltési sebesség. (gyári 15W töltőről megy leggyakrabban amúgy) Pl percenként legyen +1% az egyszerűség kedvéért. Telefon AOD-n, nem piszkáljuk. Ott az időtartam, hogy kb mennyi van hátra a teljes feltöltésig. Nos ez az érték köszönőviszonyban sincs azzal, ami a töltési sebességből következne. Pölö 50%-nál azt írja, hogy még 1 óra 20 perc lesz és persze nem annyi lesz, hanem kb 50 perc. Ennek semmi köze az AOD frissítéséhez, nem 1 perces elcsúszásról van szó, hanem rengeteg az eltérés.
Közben megnéztem egy A32-n is, ugyanúgy el van cseszve.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1929) gerner1 válasza efi99 (#1928) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem, áttételesen, van hozzá (AOD) .

Az, azt vizsgálja meg, hogy amikor megjelenik a táp a porton, akkor milyen körülmények vannak(?), és az alapján készíti el a becslést. Értelemszerűen, ha ezt követően például nem használom a készüléket, akkor a teló belső hőmérséklete is alacsonyabb lesz, amellyel a töltés felgyorsul(hat).

Mivel pedig változik, és azt nem folyamatosan követve írja ki nekem sem az AOD, így az a későbbi megváltozott körülményekhez igazodva végzi a korrekciót.

Nálam ez rendben van.

(#1930) efi99 válasza gerner1 (#1929) üzenetére


efi99
senior tag

De mit kell ezen ennyit túlkombinálni a háttérben? Ha 5 perc után 5%-ot töltött, akkor miért nem tudja egy sima osztással kiszámolni, hogy mire végez? Ez annyira egyszerű, hogy fejben is megy, azért is tűnik fel.
És akármilyen korrekciózás (?) van, az ótvar nagy elcseszés, hogy teljesen fals értéket jelez ki, nem esetenként vagy valami fogyasztó be- vagy kilépésekor, hanem folyamatosan, mondhatni égés. Nincs olyan töltés, amiben egyetlen percre a valós érték lenne az időben kijelezve. Nincs egyébként semmilyen korrekciózás, logolom az egészet a 3C Battery Managerrel, szépen látszik benne, hogy gyakorlatilag teljesen egyenletesen tölt, de az átlag az mindenképpen fix, ráadásul minden töltésnél és ezt soha nem sikerül figyelembe vennie mégsem. Tehát a töltés 66%/h-s sebességgel tart a végéhez, az idő meg messzebbről indul, de gyorsabban fogy, emiatt van az a hülyeség, hogy kb 40 mp-ként vesz le belőle 60- mp-et, végig az egész töltés során.
Az összes telepített fapados app ki tudja rendesen számolni, hogy az adott tempó mellett, hol a vége, a rendszer maga meg nem? És nem is veszi észre, hogy valami nincs rendben, ha nála 1 perc minden esetben 40 mp-ig tart?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1931) gerner1 válasza efi99 (#1930) üzenetére


gerner1
veterán

Helytálló volt, valóban nem értjük egymást, és úgy látom, hogy mást sem.. De, ha valóban validnak gondolod amit írtál, akkor ugye ki is vagy segítve valamiféle 3rd-party APP által . 👍

(#1932) efi99 válasza gerner1 (#1931) üzenetére


efi99
senior tag

Oké, dugd rá most a töltőre és add meg, hogy hány százalékon áll és mit ír ki a 25W-os töltőddel az időre.
A külső appokkal nem vagyok kisegítve, az nem látszik az AOD-n.

[ Szerkesztve ]

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1933) gerner1 válasza efi99 (#1932) üzenetére


gerner1
veterán

41 perc. De, ennél is helytálló mindaz, amit írtam. Annyi a különbség, hogy ez a 25W -os töltő, nem csupán két lépcsős teljesítményszinttel tud tölteni, mint a dobozban található, ami csak kettővel.
De, ha plö most kirakom a terasz-asztalra, amely egész nap szívta a napot és most is még bő 50 C° felletti, akkor ez simán felmehet többre, amíg ismét vissza nem hűl oda (a teló), ahol a töltésvezérlő ismét magasabb teljesítményt kér a töltőtől, amellyel ismét változni fog a becslés.

"A külső appokkal nem vagyok kisegítve, az nem látszik az AOD-n."
- A #1930 -ban azt írtad, hogy "Az összes telepített fapados app ki tudja rendesen számolni, hogy az adott tempó mellett, hol a vége..."
* Tehát, akkor, amennyiben azt validnak gondolod, akkor ha mást nem, ki lehetsz segítve, mert ez viszont valid . Szóval, ha az említett APP -ok közül, kirakod az eredményét, amelyet a gyári AOD, ugyanazzal késleltetéssel fog kiírni -és ha közben változik a becslés- akkor azzal azt fogod látni . Többek közt, ezért is írtam ...

Továbbá, minél magasabb a töltöttségi szint, annál pontosabb lesz a becslés is, így semmi különös nincs abban, hogy a teljes töltöttségre összeérnek az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#1934) efi99 válasza gerner1 (#1933) üzenetére


efi99
senior tag

Csak azt nem írtad, hogy hány %-nál volt 41 perc, ez lett volna a lényeg...
Meg esetleg, hogy végül mennyi lett? Én amúgy nem vettem észre ingadozást melegnél sem, 50 fokig full gáz, utána meg leállítja teljesen.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1935) gerner1 válasza efi99 (#1934) üzenetére


gerner1
veterán

Ohh, mea culpa. 27% -on volt. Utána már néztem, mert várt a reggel.

Újkorában (ez azért lényeges, mert azóta folyamatosan degradálódott ennek az akksija is, amellyel rövidül az idő...), ezek voltak a töltési idők, nyugalmi állapotban :
1., készülék bekapcsoltan:
- 15W -os töltővel = 102perc
- 25W -os töltővel = 78perc

2., Full kikapcsolt készüléknél:
- 15W -os töltővel = 94perc
- 25W -os töltővel = 71perc

Ugyanakkor, ennél a típusnál is volt többször, hogy 2ó feletti idökkel töltött .

(#1936) efi99 válasza gerner1 (#1935) üzenetére


efi99
senior tag

Na, ezek teljesen valid értékek a 15 W-os töltőnél, megegyezik azzal, ami nálam is van a gyakorlatban, tehát a 60-66%/h sebességgel. A probléma az, hogy ennek ellenére soha nem ezt jelzi ki, hanem jóval hosszabb időt. Minden időpillanatban végig a töltés során. Ennek keresem az okát.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1937) gerner1 válasza efi99 (#1936) üzenetére


gerner1
veterán

Lehet rosszul rajzolódik ki, de én úgy látom,, hogy valamiért, Te, egy állandóként tekintesz arra a ~66%/ó értékre a tartozék töltővel.

Csakhogy, az nem az. Hogy mi(?) befolyásolja, azt leírtam (de most sem ezen van a hangsúly, mert továbbra sem az én igazságom, írhatta volna bárki más is...), ráadásul, sokesetben például az alap 10W sem igaz 90x% felett, hiába van ON -ra állítva a gyorstöltés, és hiába kezdi is meg instant 15W -tal a töltést (ez sem egzaktum ...) .

+ Ott van még, hogy amikor lemegy a készülék DS -be, akkor eleve kevésbé melegszik, ellentétben egy olyan állapottal, amikor a kijelző bekapcsolt, és ha mást nem is, a készüléken csak az említett 3rd-party APP -ok valamelyike fut éppen, hogy mondjuk Te pont lásd folyamatosan, hogy aktuálisan mennyi is van (lehet..) hátra 100% -ig.
++ Bekapcsolt kijelzővel pedig, ezen készüléken sincs gyorstöltés, így ekkor sem valid a ~66%/ó, és más sem.

(#1938) efi99 válasza gerner1 (#1937) üzenetére


efi99
senior tag

Túlpolírozod.
Fejben is könnyen ki lehet számítani, de tessék:

És nyilván fejben is könnyen kiszámítható, látható, hogy fél óra alatt ment fel 33%-ot.
Most is éppen rádugtam 29%-nál, 80 percet jelez, 62-63 helyett, de ha nem hiszel nekem ezt is be tudom majd logolni, hogy végezni is fog ennyi alatt. :)

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1939) gerner1 válasza efi99 (#1938) üzenetére


gerner1
veterán

Nem. Nem polrozom sehogy. Ez a teló is ha meleg, nem fog annyival tölteni, mint optimális esetben, és fordítva. Az, hopy nálad vagy nincs ilyen körülmény, vagy direkt nem is vizsgálod (érdemben, nem ~2-300$ érték alatti ilyen aliról & társai -ról vett okosságokkal..), több minden mással együttesen, az már a Te dolgod.

De, kaptál alternatív lehetőséget, hogy az általad fénybe hozott valamely 3rd party APP értékeit láthasd a gyári AOD -on. Ez mellett, az is opció, hogy nem a gyári AOD- ot használod (tovább pendítheted ezzel is a 3rd party vonalat..), hanem mást.

Ugyanakkor, az eddigiektől függetlenül, Te vidd tovább a saját vonalad. 👍

[ Szerkesztve ]

(#1940) efi99 válasza gerner1 (#1939) üzenetére


efi99
senior tag

Egyáltalán nem érted a kérdést.
Nem érdekel mennyivel tölt. Az érdekel, hogy ennek a sebességnek megfelelően mutassa a visszamaradó időt. Ehhez semmilyen műszeres vizsgálat nem kell, ha 1 óráig tart a töltés, akkor 60 perccel előtte mutassa azt, hogy 60 perc még (±pár perc), ne 80-at.
AOD-n az app meg nem játszik, mert az óra a Clockface-szel van legyártva és ilyenkor oda nem lehet kitenni.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1941) gerner1 válasza efi99 (#1940) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben a félresöprésen kívül, továbbra sem vagy hajlandó megvizsgálni, és megértni (aminek menni kell, ha meglobogtattad a fejszámolási kvalitást...), hogy itt, az, milyen módon és összefüggésekkel van az megoldva, akkor, Te, továbbra is az elvárásodtól távolinak & hibaként fogod értékelni. Tedd.👍

(#1942) efi99 válasza gerner1 (#1941) üzenetére


efi99
senior tag

Mert szerinted az nem hiba, hogy a OneUI azt mondja, hogy ha 90 mp alatt érzékel 1%-nyi növekedést, akkor 100%-nyihoz nem 100x90 mp kell, hanem jóval több?? Nem olyankor korrigál, amikor éppen valami miatt lelassul a töltés, hanem akár fél órán át is egyenletesen méri mondjuk ezt a 90mp-et, de akkor sem számol ezzel. Ez egyértelműen szoftverhiba.
Te söpröd félre ezt az egyszerű, ugyanakkor egzakt tényt. Minden applikáció így számolja, mivel a matematikai is így számolja és ilyenkor a gyakorlatban is 100x90mp alatt tölti fel, de ezt utóbbi tényt is mellőződ, pedig ennél erősebb érv nincs is.
Erre egyszer sem reagáltál érdemben, most sem. Helyette végig azt feszegeted, hogy mennyi mindentől függ, hogy az a 90 mp egyébként 75mp lesz-e vagy 102mp. Ami természetesen igaz. Csak éppen teljesen irreleváns. Ha 90 mp, akkor 100x90 mp-et kell kijelezni (0-100-ra), ha meg éppenséggel 102, akkor 100x102-t.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1943) gerner1 válasza efi99 (#1942) üzenetére


gerner1
veterán

Ne állíts valótlant, amíg azt a másik sem teszi.

Kaptál elég infót, de ha valóban merítettél volna, akkor máshol is ezek kösznnek vissza, ez ilyen. Így, ha neked, azokból, ez továbbra is mint hiba kerül a polcodra, akkor tedd.

Az infó kiírás mikéntjét én elfogadom, és nálam is rendben, amikor annak érthető a késleltettet & a késleltetési mintavételezési körülménnyel folyamatosan korrigált értéke. Főleg DS -be, amikor eleve magasabb a priorítása annak, hogy minden -a készüléket (M)DS(/M) -be nem engedő- process is aludjon legalább a mintavételezési intervallum következő pontjáig, persze továbbra is figyelembevéve a degradációval való összefüggéseket (is).
Mert ugye, egyikünké sem új, így az átlagos értékként fellelhető (neten, többfelé..) ~0.8-1.3%/hó értéket is summáztam.

Te pedig másképp értékeled.👍 Nekem rendben, én egyikkel sem voltam/vagyok FOR-ban, se fordítva...

(#1944) Doki42 válasza efi99 (#1942) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Ez nem hiba, minden teló egy becsült idővel számol abban a pillanatban. A fórumtárs próbált segíteni, de te ennek ellenére kontrától. Ezt szerintem befejezhetnéd! :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1945) efi99 válasza Doki42 (#1944) üzenetére


efi99
senior tag

Persze, hogy kontrázok, mert nincs igaza. Egy becslés nyilván nem pontos, attól becslés. De ha a hiba következetes, folyamatos és mindig ugyanabba az irányba ugyanannyi, akkor rosszul van megírva az algoritmus, nem? A hangsúly a mindig-en és az ugyanannyi-n van.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1946) gerner1 válasza Doki42 (#1944) üzenetére


gerner1
veterán

Hagyd. Ugyan azzal a tudásbázissal, és merítési képességgel fut neki ennek a témának is, mint a korábbiaknak, amelyeknek eddig futott neki mint: kompetens ....

[ Szerkesztve ]

(#1947) efi99 válasza gerner1 (#1946) üzenetére


efi99
senior tag

Igazán? Melyik korábbiaknak?
Én egy egyszerű kérdést tettem fel itt: [link]. Annyira egyszerűt, hogy a válaszlehetőség konkrétan: igen vagy nem.
Te - nyilván kompetensként - mostanáig sem bírtál egy igent vagy nemet válaszolni, vagyis megnézni végre konkrétan, hogy mit ír ki ÉS ehhez képest mennyi idő alatt végez azzal a fránya töltéssel. Helyette filozófia fejtegetésekbe kezdtél a töltési sebességekről, akku elhasználódásról, újkori töltési időtartamokról (szintén a kijelzett érték nélkül), meg úgy általában Változó Körülményekről, valószínűleg kompetenciádat hangsúlyozandó. Senki nem kérdezte ezeket.
Attól meg, hogy kedélyesen hangnemben a hátam mögött másokkal összekacsintva burkoltan lehülyézed az embert, még nem lesz jobban igazad.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#1948) gerner1 válasza efi99 (#1947) üzenetére


gerner1
veterán

Leírtam mindannyiunktól független tényeket (továbbra sem az én igazságom..), és hogy mi az én megközelítésem, és miért. Azt is, hogy akkor legyen az én korlátoltságom, stb. Akárcsak, hogy felőlem Te oda könyveled, ahová neked jól esik. Ezt javaslom most is (többedjére) : tedd. Jeleztem, nem kell egyetértenünk, vidd tovább azt a vonalat, amelyet a posztjaid tartalmaznak.

A többire, az előzmények ismeretében az elszámoltató lendületre (ahogy az volt a korábbi témáknál is..), stb, inkább: no comment....

[ Szerkesztve ]

(#1949) domper2015


domper2015
senior tag

A Yettel 5G hiba elhárítására valaki tud megoldást?

(#1950) gerner1


gerner1
veterán

Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani egy új "U"-jelölésű OXM (*4EWGB) frissítést ⇒XEH & TMH régiókódokra (is) . Biztonsági szint: augusztus.1.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.