Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Kipróbálnám, hogy mennyire használható a dolog. Így elsőre, egy kézzel nem biztos, hogy nagyon könnyen kezelhető.

Amúgy egy nagy kijelző az egész, azt osztották három felé, ha minden igaz.

(#2) Quasi_modo válasza Arthuro_Adam (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Így van. Igazából semmi extra. De vakításnak jó.

valami

(#3) idkfaiddqd válasza Arthuro_Adam (#1) üzenetére


idkfaiddqd
tag

21.ik századba ki használ telefont 1 kézzel még? :D

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#4) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Következő lépésben majd ujjlenyomatolvasó a kamerával, érintőkijelzős hangerő- meg exponálógombok, aztán még egy: hajnalban elmegy helyettünk munkába... És lesznek, akik ezért majd lelkesednek. Vajon lesz ezen a téren is retro irányzat, mint a távvezérlős játékautóról vissza a famozdonyhoz?

[ Szerkesztve ]

(#5) Quasi_modo válasza idkfaiddqd (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akinek foglalt a másik keze...

valami

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

na mivan samsung, elfogytak az ötletek? haha :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) L4mie


L4mie
veterán

Figyelitek??
Van rajta VAKU!!!! :D (vagy minek hívjam ezeket a telefonra szerelt LEDeket, pilács... :P )

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) CUskater válasza L4mie (#7) üzenetére


CUskater
tag

Aztaaaa.....LED-es villanó a kamera mellé.HIHETETLEN. Soha nem láttunk még ilyet :C

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#9) cowboy_bebop válasza CUskater (#8) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Mostanában egyre ritkábban. :(

(#10) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ami a LED-et illeti, az i8910-zel bekapcsolt WDR-rel elég jó eredményt tud produkálni ez a fajta villanó.
Szóval sokkal több mint a semmi.

valami

(#11) crey válasza CUskater (#8) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ami azt illeti, ez egy gúnyos megjegyzés volt Furkoo részéről, mert a zászlóshajó (Samsung Galaxy S) NEM kapott LED-es villanót, se semmilyet. . .

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12) skajwa


skajwa
senior tag

Én úgy tudom, igazból nem 2 kijelző van benne, csak egy nagy amire felvittek egy festett kapacitív réteget a gomboknak. :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#13) CUskater válasza crey (#11) üzenetére


CUskater
tag

Gondoltam hogy erre gondol, és nem hittem hogy ennyire meglepjen valakit a LED-es "vaku" :) Amúgy én sem értem ez a filléres cuccot miért kell kihagyni az autofókuszos telefonokból?! Fix fókusznál megértem, mert 2m-nél nem visz messzebb a LED.

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#14) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nekem tetszik, és nem is gyenge hardver szinten sem. :C

PS4

(#15) plus44


plus44
veterán

Sokat gondolkoztam miért lehet ez jó, de nem nagyon találtam rá választ. Ki kellene próbálni...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Atyagatyaszentmária! Van led!

Én a Samsung helyében a kis kijelzőt a telefon felső élébe helyeztem volna.
Amolyan régi csipogó (személyhívó) feeling lett volna!
Nem utolsó sorban a lámpa funkciót is meg lehetett volna úgy oldani, hogy a kicsi, ámde az egész felső élet lefedő másodkijelző full fehérre váltana, és van egy energiatakarékos zseblámpa.
Ha meg több fény kellene, akkor ott a hátlapi erősebb led...

Igen, tudom, boncolgatják külföldi weboldalakon, hogy ez a két kijelző tulajdonképpen egy nagy, csak kettébontották az érintőbillekkel, és akkor tényleg fizikailag két kijelzőt kellett volna telepíteni,de milyen fain lett volna...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) morocan válasza skajwa (#12) üzenetére


morocan
csendes tag

Én is hasonlót hallottam. Csak mintha még az érintő gombokat is a kijelző jelenítené meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.