Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem hangzik rosszul. Valamivel meg kell fogni az érdeklődőket. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) Segal


Segal
veterán

Én pár hónapja vettem egy 55 colos c6000-est "jóárasítva" azt hiszem nekem ez még vagy 2 évig megfelel főleg ha ez a 80-as évekbeli fotelláb kinézet marad a tv-k talpa a samsungnál. Bár pár napja láttam a hülye vagyok ha ott vásárolok áruházba az új D szériát tény hogy nem rossz de majd 1-2 generáció múlva valami mégjobbra max lecserélem addig jó lesz a 2D is :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Gondolom nem volt elégedett az eladási mutatókkal, ezért volt ez a lépés. legalább nem lehet azt mondani hogy minek... :)

Gondolom feltételezi a nagy sebességű internetkapcsolat meglétét ez az "ingyenes" szolgáltatás?

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A Samsung kezd nagyon bedurvulni minden téren.

Az meg hogy ingyenes, egyenesen áll leejtős. :Y Félek nem sokáig.

(#5) Koley


Koley
tag

Jól hangzik, reméljük hogy a tv ára is idővel lemegy, és jobban elterjed
Én már kinéztem egy megfizethető kategóriába tartozó 3d-s tv-t, de egyelőre még várok vele

(#6) Márton


Márton
nagyúr

dehogy ingyenes, beleépítik azt a tv árába :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.