Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Jo emlekeim vannak az elodokrol is, kivancsian varom. Addigra talan megunom majd a vegtelen paragon lvl-t D3-ban ;]

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Megvan eredetiben az 1-2 is meg a kiegészítők, de ez a 3 a videó alapján ocsmányabb mint a 2 :W. Várni várom, de csalódás lesz a vége :(((

(#3) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Kell! Diablo után a kedvenc! :C

(#4) XeeN válasza XuChi (#2) üzenetére


XeeN
senior tag

Ocsmányabb? Szerintem a 2 nagyon jól nézett ki a maga idejében. Remélem nem fogok benne akkorát csalódni, mint a D3-ban...

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Valóban rém ocsmány. Úgy emlékszem a Sacred részeket mindig a korhoz képest jó grafika jellemezte. Nem adták át a címet valami ratyi fejlesztő csapatnak?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) mpierre


mpierre
veterán

Ajjjj. Ez elég gyatrán néz ki... :( Ha meg idén aug. 22.-én érkezik, akkor ez még rosszabb hír. Sima mmo grafika. Azok kb ilyen szintűek.

A sacred 2 a physx pecs után igen szép megjelenésű volt, nem mintha anélkül gond lett volna vele... de adott egy kis pluszt.

Hmmm... A grafikán siránkozom, a'sszem elkényeztettek más játékok. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7) Ellia


Ellia
addikt

Szerintem nem ronda, csak kicsi stílus váltáson/alakításon ment keresztül. Lényegében nem történt más mint a Citadel vonalát vitték tovább.

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Felteszem a 2 -t és azzal játszom inkább. A első részről nem nyilatkozom, elszúrtam mert nem töröltem az aktívásásokat.
Ez sem rossz, de már nem az én stílusom.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Gave


Gave
addikt

Nem tudom mit vagytok úgy oda a grafika miatt, a sok villanástól amúgy sem lehet semmit kivenni :))

[ Szerkesztve ]

(#10) hommeros válasza Gave (#9) üzenetére


hommeros
őstag

Az egyszerű és őszinte igazság :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) trufa12 válasza Gave (#9) üzenetére


trufa12
addikt

:R
amúgy pl a d3 is rém ocsmány :D de annyi effekt van benne hogy ott sem látszik :)

Szerintem nem a grafika lesz itt a fő probléma hanem az esetleges egyéb bugok ha lesznek (és miért ne lennének)
nah de online lesz benne? mert akkor meg veszem és tolom, a d3 úgyis rém unalom már....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#12) Kvelstadt válasza trufa12 (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ki mernék adni szerinted online nélkül? :)
Egyébként nem csúnya ez. inkább csak egyszerű a grafikája.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) proci985 válasza mpierre (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, maga idejeben a sacred2 eszmeletlen gyonyoru volt. emlekszem az elso sarkany killemre, diablo2 utan elegge wow volt:).

viszont: a jatekmechanikan bukhat el: sacred2ben is irdatlan mennyisegu content volt (rpg mertekkel is), viszont a skillek managelese idegorlo volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) trufa12 válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


trufa12
addikt

Az sosem baj szeretem a letisztult vonalakat :D ha nincs nyakon öntve takony effekttel a textúra .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#15) Kvelstadt válasza trufa12 (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem mai napig semmi bajom nincs a diablo 2 grafikájával. Kicsit a mozgás már érdekes mai szemmel de a grafika és a zene olyan egyedi hangulatot teremtettek hogy azt nem lehet de nem is sikerült megismételni..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) #65675776


#65675776
törölt tag

1:21-nél az valami mutáns Iron Man lenne?

Grafikáról ezalapján a video alapján nem lehet nyilatkozni. Maga a stream is elég okádékul van tömörítva.

Viszont ha tényleg olyan irányba ment el a játékmenet, mint az a korábbi hírekben olvasható, akkor bukó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.