Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

A játékok jó része 18-as karikával jön ki, gyilkolászni lehet bennük, rengeteg játékos nagykorú, mégis az a hír, hogy feltűnik egy fedetlen kebel? Az a fura, inkább nekem, hogy csak ennyi. Más szórakoztatóipari termékekhez képest nagyon el van maradva szerintem, ráadásul indokolatlanul. Én már azt sem értettem, hogy mi volt az a nagy felhajtás a "hot coffe" mod körül. Annyit kellene csinálni, ahogy sok játékban már volt erre példa, hogy a vért ki-be lehet kapcsolni, illetve ahogy a felnőtt tartalmakat tartalmazó internetes oldalon is nyilatkozik a felhasználó, hogy elmúlt-e 18, annyinak ide is elégnek kell lenni. Nyilatkozik és utána kedvére kapcsolgathat be bármit a beállításokban.
Az meg hogy így esetleg kiskorú is kellő hackelés után esetleg megtekinthet olyasmit, ami a való élet imitációjának is nevetséges, és ettől kéne félteni a fiatalokat az nevetséges egy picit, mert ha már valaki ilyen tartalmak iránt érdeklődik akkor sokkal kevesebb erőfeszítéssel valós képekhez meg videókhoz juthat a neten és nem a játékok virtuális női fogják megrontani.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.