Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Örülök hogy itt legalább az első számú platform a PC...
Kiváncsi leszek mondjuk milyen lesz a SOC konzolra!
Valószínű kicsit ütősebb lesz grafikailag persze az már más kérdés hogy joy-al hogy lehet FPS-t játszani!
Emlékszem egyszer egy PS2-es haver ideadta a joyt hogy játsszak a Black-el nah az minden volt csak játék nem! :DD

(#2) Sanyix


Sanyix
őstag

Ütősebb graf talán, jól lebutított ballisztika, autoaim hogy sikerüljön azokkal a pöckökkel bárkit is eltalálni.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#3) mephi666 válasza Sanyix (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

wii-vel lennék igazán kíváncsi az irányításra... szerintem a controllerrel jó dolgokat lehetne csinálni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) WhiteWalker válasza Sanyix (#2) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha csendben maradsz bölcsebb lettél volna! Ha te a controllerrel béna vagy sajnálom! :P

(#5) Sanyix válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


Sanyix
őstag

Bölcs maradtam így is.
Tény hogy nem megy annyira vele(főleg mert 5 perc után mindig elegem van belőle), de nem is mehet. Az ugribugri játékokon kívül semmire sem igazán alkalmas, olyan pótmegoldás. Nem véletlenül butítják le konzolra mindig a célzást.
Ez az egyik amiért nem tudom rávenni magam konzol vásárlására, a másik meg hogy a játékstílusokban nincs nagy változatosság.
De a lényeg, hogy aki azt mondja kotrollerrel megy úgy egy ilyen játék mint egy wasd egér kombóval, az hazudik/hülye és már el is hiszi hogy igaza van.

Mondjuk már találkoztam olyan konzol vérfanboyyal aki szerint autoszimulátorozni jobb konzol kontrollerrel mint kormánnyal, pedállal

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#6) nrgia


nrgia
őstag

És vajon magyar feliratot kapunk-e hozzá???

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) BalaNce87 válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Bele lehet tanulni az irányításba, de az nem azt jelenti hogy jó az irányítás, egyértelműen nem erre lett kitalálva a konzol hogy fps-ekkel játszál. Sok játék jobb konzolra, de az fps egyértelmű hogy egérrel a faszább.

(#8) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nagyon tolják a konzolos játékokat,jo hátszelük van.Nem is tudom miért nem vettem már én is egy boxot.Szinte egy videokártya ára már csak...

(#9) kommunism válasza Sanyix (#5) üzenetére


kommunism
aktív tag

Hát azért egész korrektül lehet vele fps t játszani ahoz képest hogy nem erre lett kitalálva.Ha hozzászokik az ember akkor simán jóó csak 1 kicsit okosabban kel játszani kb ennyi(bár tény hogy egér bill kombó jobb hozzá).

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#10) Karr válasza Silentfrog (#8) üzenetére


Karr
tag

Ja, csak aztán a játékokkal szívod meg még akkor is ha gyárit veszel, mert a PC új játékok ára kb fele, vagy rosszabb esetben kétharmada a konzolokénál.

FPS-t meg szerintem csak PC-n érdemes játszani a billentyűzet egér kombó miatt.

(#11) fpeter07 válasza Sanyix (#5) üzenetére


fpeter07
veterán

Azért annyira nem nehezebb, 2 óra után már jól ment, de vszínüleg nem fogsz 180°-ot fordulni 1 mp alatt :)

(#12) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szerintem csak szokás kérdése az egész....

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#13) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Ütősebb graf.? :D Nemáááár. Tuti hogy ezért nem fogják piszkálni az alap verzsőnt, elvégre futnia kell telefon teljesitmenyu konzolokon is.
Erről a konzolon FPS dologról meg hát khm.. Vérpistikék ;]

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#14) Sanyix válasza Elijah Baley (#12) üzenetére


Sanyix
őstag

szerinted. Aztán szeretnék látni egy jó konzolos játékost, hogy autoaim nélkül úgy játszik kontrollerrel ugyanazzal a játékkal, mint egy másik jó wasd-egeres játékost. Fogadni mernék hogy a wasd-egeres jóval jobban csinálná. Leszámítva persze a wii kontrollerét, mert azt viszont jól lehet használni sokmindenre.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#15) baliii válasza Sanyix (#14) üzenetére


baliii
senior tag

az új konzolokon van USB port, vagy valmai kiegészítő és köthetsz rájuk billentyűzete és egeret...
bár valahol azt olvastam, hogy úgy sem lesz ponosabb a célzás, de nem tudmo hogy ez miért lenne úgy...

[ Szerkesztve ]

(#16) Sanyix válasza baliii (#15) üzenetére


Sanyix
őstag

Mert attól még nem támogatja, azért nem lesz pontosabb...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#17) baliii válasza Sanyix (#16) üzenetére


baliii
senior tag

x360-hoz viszont tuti van olyan kiegészítő cucc amivel elég jólesz a dolog, itt tis árulnak a hardveraprón

(#18) Vladi válasza mephi666 (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

wii változat mellé seva suiotot adnak, és abban a ruciban sétálsz majd a nappalidban. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.