Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blagolf


blagolf
senior tag

Ez már nevetséges. :C

Üdv, Zoli

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

ÁÁÁÁÁ dehogy :)) még vagy 4-5 bőrt lehuznak róla :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Donkeysaurus


Donkeysaurus
csendes tag

a nép a hülye, hogy ha megveszi nem a gyártó

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jöhet a babarózsaszín, meg a csiszolt üveg, meg a láflőr, meg a gyerekeknek szánt verzió, meg a "bőr" hátlapos, meg a...meg a... meg a...

Donkey: sajnos le tudják nyomni az emberek torkán. Na meg mindenki hallotta már a szolgáltatós rémsztorikat. A minap voltam a trében. Had ne mondjam, hogy a telók 60-70%-a mi volt. Hangosan elkezdtem fikázni, hogy egy rendes telót nem raknak ki. Az értékesítők csak pislogtak :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Simi87


Simi87
senior tag

az S5Active+advancecoreduosacelite-ot már nagyon várom. ;]

(#8) kymco


kymco
veterán

Már csak a kakaóbiztos változat hiányzik... de a magyaroknak azt is bevezetik az óvodai oktatáshoz.

www.refujvaros.hu

(#11) Simi87 válasza kymco (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

nekem pálinkaedition kell. :C

ha valaki megkérdezi, hogy mit viccelődünk itt, mondhatjuk azt hogy a Samsung kezdte?

[ Szerkesztve ]

(#12) blagolf válasza Simi87 (#11) üzenetére


blagolf
senior tag

Az lesz a vége hogy kiadják az EditionEdition-t! :Y
(de ez most tök komoly)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#13) h3lios


h3lios
addikt

Hát nem tudom, lehet hogy a Samsungnál az Active olyan kifejezés, mint a Libero-nál az Active Baby. Magába szívja a nedvességet, akár csak az előző szériás S4 Active. ;] :DDD

Egyébként ezt a helyzetet már felvázoltam, amikor kijött az S5. Mi értelme Active-ot venni belőle, ha már a sima is cseppálló. Ha nem lesz olyan, mint a Z sorozat, hogy korlátlan ideig bírja a víz alatt, akkor nagyjából 0 lesz a létjogosultsága.

B-tag: H3lios#2825

(#15) Fr0z3n válasza h3lios (#13) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Made my day! :R
Úgy röhögtem, hogy még a telót is eldobtam :D

(#16) pulcsi válasza blagolf (#3) üzenetére


pulcsi
tag

Ennek a reklámját úgy tudnám elképzelni, hogy a Mariana árokból kiemelkedik egy sellő odaúszik egy hajóhoz és feldobja egy matróznak a telefont majd azt mondja - nehéz volt de két nap alatt megtaláltam :), matróz ránéz a telóra és már hívja a haverokat.

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#17) Simi87 válasza pulcsi (#16) üzenetére


Simi87
senior tag

egy szakállas sellő. :C

(#18) pulcsi válasza Simi87 (#17) üzenetére


pulcsi
tag

Férfi is lehet vagy nő?vagy férfi?vagy nő?vagy férfi vagy valami :)

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#19) Simi87 válasza pulcsi (#18) üzenetére


Simi87
senior tag

nem mindegy? ne legyél már maradi.

(#20) DigitXT válasza pulcsi (#16) üzenetére


DigitXT
félisten

Ránéz a telóra, és megszólal: de hát utálom ezt a telefont! És dobja vissza.:DD

(#21) Luck Dragon

Ebben a készülékben a 801 vagy a 800 Snapi lesz :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) azopi74


azopi74
addikt

Ezt majd úgy fogják hirdetni, hogy igaz, hogy már az S5 is IP67, de ez már komolyan az :)

Legalább emelhettek volna egy kicsit a lécen, mondjuk lehetne IP69K, hogy ne legyen probléma a mosógép sem, vagy az se, ha véletlenül megfőzzük a kuktában a marhapörkölttel :D

(#27) pulcsi válasza blagolf (#23) üzenetére


pulcsi
tag

Már nem lehet mint mondani a naponta kijövő új szuper változatos mobiljaikra.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#28) FragMaster


FragMaster
addikt

Gsmarena szerint ütésállóság és/vagy MIL-STD-810 szabvány várható.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#29) halkow válasza FragMaster (#28) üzenetére


halkow
őstag

téves bocsi :)

ilyen hülyeséget .....már amikor megjelent az s5-akkor kihalt (kellett volna ) ennek a Active szériának hiszen az s5 ip67 es védettséget kapott, ezzen max ütésállósággal tudnák feldobni ami felesleges mert már vannak erre jó szilikon tokok...... ennyi, és várhatóan gyengébb lesz mint az s5....

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) vittorio7 válasza kymco (#8) üzenetére


vittorio7
őstag

Ne adj ötleteket "szeretett" vezetőinknek.

(#31) Dinsdale


Dinsdale
tag

Érdekes, leszólni egy még meg sem jelent terméket, amiről semmit sem lehet tudni...

Vagy egyeseknek feldobja a napját egy jó kis fikázás? :F

(#32) erikke17


erikke17
őstag

Napi Csamcsung telefon... :D Minden napra jut egy... lassan :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#33) FragMaster válasza halkow (#29) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem feltétlenül lesz gyengébb, az s4 activenál "csak" a kamera volt hurkább, a nem amoled kijelző meg valakinek még kifejezetten tetszett is, főleg, hogy nem volt rossz darab.
Arra viszont tényleg kíváncsi leszek mit villantanak, hogy megérje a sima s5-el szemben.

Dinsdale #31: ez most a trendy :D samsung részvényt kell venni, egyből nem lenne baj semmi amit csinálnak ;]

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#34) w333


w333
félisten

Kíváncsian várjuk ... az a fizikai home gomb már igazán eltűnhetne ! :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35) halkow válasza FragMaster (#33) üzenetére


halkow
őstag

olcsóbb lesz stb... tft, 8-13mp többre nem számítok

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) Acélfarkas válasza w333 (#34) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Hogy tünhetne el? Az a Samsung védjegye. :D

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#37) C$abi


C$abi
aktív tag

Mert a vizallo s5 melle kell egy "utesallo" s szerias telefon is. Gondolom ugyanolyan albertkekszes hatlappal lesz. Az előd jobb volt sokkal megha hardverben nem is.

[ Szerkesztve ]

(#38) isti215


isti215
tag

Nem hiszem hogy ütésálló lesz.De akkor mibe lesz más?Mert kinézetbe már 2 éve nem tudnak változtatni és a
sima s5 is vízálló

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#39) azopi74 válasza FragMaster (#28) üzenetére


azopi74
addikt

MIL-STD-810 érdekes lenne, bár ezt elég tágan értelmezik a consumer gyártók, mert nincs semmi hivatalos szervezet, aki hitelesítené a besorolást, és igazolná a teszteket.

Előre röhögök, milyen túlélő teszteket töltenek majd fel a jútúbra egyes unatkozó emberkék, hogy bizonyítsák, hogy nem MIL-STD-810 a cucc: sütés, fagyasztás, sósavas fürdő, géppuskában sorozás, dinamitra erősítve robbantás :D

[ Szerkesztve ]

(#40) UFC válasza azopi74 (#39) üzenetére


UFC
aktív tag

Nem kell bizonyitani szart sem ér. Egyszer ázzon be akkor azt senki nem fogja cserélni.

(#41) sebime45


sebime45
tag

Ennek így semmi értelme.
IP78 na ennek már lenne!

(#42) MA!rtin


MA!rtin
tag

Arra leszek majd kíváncsi, mit tud ez mutatni a vízálló S5-el szemben, amiért megérje megvenni..
(Kicsit irónikus Samuékkal egy lapra hozni a "megéri"szót :D )

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#43) azopi74 válasza sebime45 (#41) üzenetére


azopi74
addikt

IP7X? Az mi?

(#44) RaveForce válasza isti215 (#38) üzenetére


RaveForce
veterán

Mert kinézetbe már 2 éve nem tudnak változtatni
S4 activeot egyébként láttad már? :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#45) Ck. válasza w333 (#34) üzenetére


Ck.
addikt

Miért akarod eltuntetni? Almán is és Samun is megváltás a szaros kijelző gombokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#46) UFC válasza RaveForce (#44) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen már láttunk. Alap design ugyan az. De igazából mindegy mert az Active-nak már semmi értelme. Ütésállóra meg nem fogják csinálni pedig csak akkor lenne értelme :))

(#47) RaveForce válasza UFC (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

az alap design egy hasáb egy kijelzővel, sokat nem lehet rajta csavarni :)
én se tudom mitől lesz ez active, de valamit tuti mutatni fog, mert amúgy semmi értelme nem lenne ha csak ip67-et kapna. ip-68, ill a fent említett szabvány, valamint robosztus xcover jellegű ház amit el tudok képzelni extrába

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) zsigus válasza sebime45 (#41) üzenetére


zsigus
őstag

Akárhogy nézem, a wikin csak IP6X van...

[ Szerkesztve ]

(#49) azopi74 válasza zsigus (#48) üzenetére


azopi74
addikt

Nem csak a wikin, az IEC60529 szerint is. De lehet, hogy a kolléga az IEC-nél dolgozik, és tud valamit, amit még nem. Bár az IP6X-et nem tudom, hova lehetne még fokozni :)

(#50) zsigus válasza azopi74 (#49) üzenetére


zsigus
őstag

Hát azt én sem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.