Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) orbano


orbano
félisten

áhh mind1 :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#202) nostrum


nostrum
tag

16-17 évesen, hosszú zsíros hajjal, full feketében, Headbangers-es farkasos pólóban, nyócszáz forintos anarchiás vasnyaklánccal, állandóan részegen egy szerencsétlen barátnőm sem volt (na jó, nagyon kevés... és azok is "érdekesek" voltak) Pedig még körtepálinkát is loptam a coop boltból, meg volt ott egyéb csínytevés is... Igazi rosszfiú voltam... (jobbanmondva egy kis taknyász aki nem tudta hol a helye a világban, otthon techno zene ment, de a buszon a walkman-ből kizárólag macskanyúzó metál, meg az akkori rocker trend jobban bejött mint az ellentétes rövidlábú-deszkás trend...) :DDD

Na mindegy... felnőttem, a haj leugrott, túl vagyok sulikon, katonaságon, néhány év munkán... megvan a saját stílusom (sokan arra mondják hogy nincs stílusa, aki nem majmol semmilyen mintát... :F ) és nem iszom minden hétvégén, pálinkát sem lopok...

A lényeg hogy ezután észrevettem hogy egész más típusú csajokat fogok meg, amit egyáltalán nem bántam. Most már négy éve vagyunk együtt a barátnőmmel (nevezhetjük élettársnak) aki mellett azért maradok meg, mert viszi a pálmát minden tekintetben...

Nem volt előttem senkije (most 20 éves) lecsaptam rá időben, mégsem igazán vágyik semmiféle "rosszfiúra"...

Amit ezzel a hosszúra fogott válasszal írni akarok, az az hogy a cikk írójának talán nem kéne úgy kezdeni kijelentő mondatokat, hogy "mi csajok"...

Be is kulálnék, ha azért lenne valaki izgalmas, mert aranytollakat csór el a csaja faterjától.
A szeretnivaló rosszfiú ott kezdődik hogy Robin Hood...

In space, no one can hear you scream...

(#203) v.tom válasza nostrum (#202) üzenetére


v.tom
őstag

Ebben nagyn sok igazág van. Fordított esetben, ha egy csajról én tudnám hogy lopkod és balhéi vannak, nem találnám tőle vonzóbbnak, sőt, épp ellenkezőleg. Szerintem nem számít kifejezetten csábító tulajdonságnak a bűnözésre való hajlam. De ti nők biztos máshogy viszonyultok a dologhoz. Meg lehet talán magyarázni azzal, hogy ösztönből vonzódtok az olyan férfiakhoz, akik bűnöznek, mert bennük erősebb a fenntartási ösztön? Lehetséges. Mindenesetre nem éppen jó dolog. Nekem jelenleg "rocker" barátnőm van, másfél éve. Rengeteget változott. Ős is vonzódott a balhés, sok esetben igénytelen, és a hányásos, részeges mutatványokra büszke izetlen arcokhoz a kocsmákban (tisztelet a kivételnek). Miután összejöttünk, gyakorlatilag elfelejtette őket. Nem arról van szó, hogy elfelejetett a barátait, hanem csak tudatosult benne az, hogy ők nem kemény srácok, hanem csak szarosok(már bocs a kifejezésért), akik nem kapnak anyucitól pénzt piára, ezért elmennek lopni, utána meg büszkélkednek vele, hogy milyen jó arcok is ők.

(#204) tildy válasza feel good (#182) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg lehet azokat a gyerekeket is nézni, akik pl. akkor születtek, mikor az anyjuk 18-22 volt.
Miért pont 48al jössz? A nők általában akkor vannak változó korban, elég kevés 48 éves szül. Jóval kevesebb , mint amennyi 18-22 éves.
A gyermekvállalási kor manapság már nyugodtan tehető 25-40 közöttire.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#205) envagyok válasza Hakudoshi (#6) üzenetére


envagyok
veterán

Én mások szerint az átlagnál jobban nézek ki, de nem tartozom az agyongyúrt fazonok közé, és nincs 'nagy dumám'. Túl intelligens túl becsületes vagyok, és hiába sikongatja minden nő, hogy neki ilyen férfi kell, a valóság az, hogy mégiscsak az ellentétjétől indulnak be, és elég ha csak annyit tud mondani kiszemelt, hugy bú, aha, nem... :-)
Ezenkívűl külön könyvet lehetne írni a tinédzser lányok vonzódásáról a roma származásúakhoz.

Ezért nehéz a magamfajtának fiatalkorában csajozni.
Persze időközben 25-től felfele benő a csajok feje lágya, és akkor már szinte választani sem lehet a sok anspiránstól, akik rájönnek, hogy hiába a szép izmok, a kreol bőr, az kevés a boldog élethez.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#206) envagyok válasza envagyok (#205) üzenetére


envagyok
veterán

Ja, még valami:

Ha valaki felszed egy 18-20 év körüli lányt, és abban bízik, hogy hosszú távon boldogok maradnak, arra nem sok esélyt adnák (Nem mondom lehetetlennek).
Van pár ismerős lány, aki 18-20 évesen beugrott egy házasságba, majd gyerek(ek), és most 30 fölött elkezd lázadni, hogy kimaradt az életéből egy darab.

Mi az asszonnyal 26-27 éves korunkig éltük az 'életet' , csajozás ill. pasizás, bulizás, minden elkötelezettség nélküli élet, majd mikor megunja az ember ezt, na akkor lehet mindenféle utólagos megbánás nélkül beleugrani a mélyvízbe..

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#207) Tim82 válasza envagyok (#205) üzenetére


Tim82
nagyúr

25-től felfelé viszont gyakran bejön a képbe a "ha nincs egzisztenciája, akkor ez egy senki"-tétel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#208) nostrum válasza envagyok (#206) üzenetére


nostrum
tag

Sajnos igaz amit írtál, és rengeteg házasság megy gallyra. Szerencsére vannak kivételek, de ezek csak a szabályt erősítik. ( a barátnőm pl.)

Ha nem találok rá, akkor nagy xarban lennék, mert alap volt nálam hogy érintetlen legyen, de sok ilyennél később tényleg előjön a hiányérzet... de most melyik jobb eleve qrvát venni feleségül, vagy végig nézni ahogy a társad azzá válik...

Egyiket sem akartam, szerencsére bejött...

Na egy történet ide illik...

16 éves csaj, a környéken 3 éve mindenkivel volt, de senki sem veheti el a szüzességét, mert azt a férjének tartogatja... igaz milyen romantikus??? ... tehát csak az anál és az orál megy, azt bárkivel, de a szüzesség az szent... :DDD
na majd jön egy lúzer, és azt hiszi hogy ha már csúnya a csaja, legalább csak az övé, közben meg... :O

In space, no one can hear you scream...

(#209) nostrum válasza Tim82 (#207) üzenetére


nostrum
tag

Az egzisztencia 25 alatt sem árt... csak ott nagyobb szerepet kap a style... jókat mosolygok néha... harmadállásban egy Net-teremben vagyok rg. és látok sok fiatal csajt bejárni és fizetni, csak azért hogy mojvippeljen meg cseteljen...
Náluk most az az édibédi, ha már 17-18 évesen van kocsi (mindegy milyen) vagy egy szakadt motor (hiába hogy ezeket még apuci veszi) meg legyen valami trendi stílus...
Lehet bármekkora lófejed, lehetsz tuskó, hogy lefulladna benned a láncfűrész, mert ha felveszel egy 80-as évekbeli napszemcsit, akkor te vagy a RETRO-király.

Plusz vannak a divatsportok.

Foci például. Ha benne vagy az 500 fős falu lúzer FC-jében akkor már te vagy Ronaldo, és veled járni kell. Mindegy hogy dagadt vagy vagy gizda, mert Te komoly sportoló vagy. Még akkor is ha egyébként csak sört nyakalsz, meg pufit zabálsz a TV-s meccsek előtt.

Na én a magam csendességében edzek 13 éves korom óta ( mondjuk koksz, kreatin meg egyebek nélkül ) de én nem vagyok sportos, mert csak a haverokkal focizok.

In space, no one can hear you scream...

(#210) Tim82 válasza nostrum (#209) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egzisztencia alatt természetesen azt értem, hogy nagyobb lakás, 5 millió feletti értékű autó, minimum középvezetői állás. Mert így a lány "biztonságban" érezheti magát a pasi mellett.

Hiába vagy szorgalmas, kedves stb., ha olyan szakmád, állásod van, amelyekkel egyelőre erre nincsen kilátásod, számításba se jössz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#211) nostrum válasza Tim82 (#210) üzenetére


nostrum
tag

Úgy értem hogy ez benne van a fiatalabb csajok egy részében is, csak még nem társul mellé logika. Például elmentünk unokatesómmal szórakozni. Neki egy TDI VW Passat-ja van, ami már nem az alsó kategória szerintem, én meg az akkori 12 éves Honda Prelude-ömmel mentem, ilyen típussal:

amit akkor 900 ropiért már megvehettél, és volt egy rommátört rommáhajtott "sportoskocsid" (nem sportkocsid, az nem itt kezdődik) és mi lett belőle???
Én voltam a sztár, a legjóképűbb, legkapósabb, leg-leg csávó... és körüllengtek a méhecskék. (Hozzáteszem unokatesóm tele van pénzzel és jobban is néz ki nálam, de az én kocsim laposabb volt...) 25 felett ennek már nem ugranak be

Még jó, hogy a barátnőm hamarabb lett mint az ominózus autóm... rommá szívattam a kis ribiket azon az estén, mégsem nézett magába egyik sem... (nekem még egy dugásra sem kell olyan nő aki a kocsim miatt jött...)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#212) Neck


Neck
veterán

Egy kapcsolat nem csak attól lehet izgalmas, ha "rosszfiú" a barátod, sőt, szerintem ez már baj. Egy normális arc is lehet érdekes, izgalmas, és vannak előnyei is ha nem egy kinézetre is bűnözővel állítasz haza: pl be lehet mutatni otthon balhé nélkül, vagy meg lehet vele jelenni anélkül hogy szégyellnéd, és a házatokat se pakolja ki :)

Gondold meg :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#213) Vakegérke válasza s.szinta (#173) üzenetére


Vakegérke
veterán

"De várom Egérkét, meg tud-e bocsátani nekem. Miatta jöttem, tőle függ, hogy maradok-e."

Ejnye...
Nézd csak: [link], na meg ezt: [link].

Remélem érzed, hogy azt szeretném, maradj. Megbocsájtanom nincs mit. Jól írsz, érdekes gondolataid vannak. Átfutottam honlapodat is, de idő híján később fogom gondosan elolvasni. Gondolatokat ébresztő, annyit már tudok.

Akkor meg mi van, ha 50 elmúltál? Jómagam 57 leszek az idén. Sokan meglepődtek, amikor ezt megtudták. Ahogy említetted, a stílus, és az avatar megtévesztő.

Tőlem függ, hogy maradsz-e?

Maradsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) cilo9 válasza Hakudoshi (#6) üzenetére


cilo9
aktív tag

Mindenestre, ha kipróbálod a rossz énedet, akkor javaslom csak nagyban gondolkodj, csak úgy éri meg! ;]

s.szinta: ezt hívom én "tanuló pénznek" persze áttételesen. Hasonlón sajnos sokan átesnek. Szerencse, hogy a srác akkor és ott lépett, mert ha visszamegy a haverjaival és kippakkolják a kecót...az gáz (én találkoztam ilyen esettel).

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#215) orbano válasza nostrum (#209) üzenetére


orbano
félisten

jézusom, nagyon unatkozhatsz a munkahelyeden, ha ilyen hülyeségeket van időd kitalálni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#216) nostrum válasza orbano (#215) üzenetére


nostrum
tag

Napi 8 órában Hivatali Patkány vagyok ... :((
Lenne mit csinálnom, de inkább itt írogatok, minthogy segélyt számoljak néhány ingyenélőnek ...
Aztán majd vért izzadok, mert annak is meg kell lennie...

És sajnos nem kitalálom a dolgokat... ezt látom sajna. De mulatságos.. :))

In space, no one can hear you scream...

(#217) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Elolvastam a történetet és nagyon tetszett!! :C Bár én még nem éltem akkor de nagyon magam elé tudtam képzelni az egész szitut. Utánna végig olvastam a kb 230 kommentet és úgy látom h egy jó társaság van itt a Ph!-n bár ezt már tapasztaltam is néhányszor. Mikor én is írtam ide először a logoutra az én írásom is viszonylag nagy "vitát" váltott ki (középsuli, cigi, barátok, tanárok utálása, így röviden) én akkor elég sok megdorgálást kaptam de aztán átgondoltam és alapvetően nem bánntam meg h "kiírtam" magamból anno (most már cikinek találtam ezér tis töröltettem) :B A lényegalényeg h szeress írni mert jól írsz..és ne félj a vitáktól és ne akard itt hagyni a Ph-t mert talán egyszer szükséged lesz Rájuk/Ránk

Köszönöm az élményt :R

RexpecT: Remélem nem baj az aláírásom :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#218) s.szinta válasza Vakegérke (#213) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Köszöm Egérke. Sokra tartalak, jól megleszünk egymással a buta belépőm után, maradok. A blogomban minden őszinte és igaz. Többezer komment is tartozott hozzá, amit valaki miatt törölnöm kellett, írok a blogban erről is. Itt viszont, ha történeteket fogok írni, az nem feltétlenül jelenti majd, hogy rólam szól, jelezni fogom valahogy.

Jó ez a közösség nagyon, örülök, hogy idetaláltam. A stílus olyan, amilyennek akarom, hogy legyen. Aki ír, annak ez természetes. Ezerféle stílusban tudok írni, a témától függ. De azon meglepődtem, hogy az avatarból ti messzemenő következtetéseket vontok le. Akinek micimackó az avatarja, arról gondoljam azt, hogy egy medve? Te pedig egy hosszúhajú kamasz lennél? Az avatarnak nincs más dolga, mint arról gyorsan beazonosítani a nicket, ha megjelenik. Vagy van még valami más is, amit nem tudok?

Köszönöm a szíves fogadtatást, gondom lesz rá, hogy rászolgáljak a bizalomra. Huncutkodni azt szoktam, bohóckodni, hülyéskedni is szeretek, a humor, a nevetés nagyon fontos a számomra, de majd megszokjátok. Itthon dolgozom, számítógépes munkáim vannak ezért sokszor ide tudok pillantani, jó nekem, mi?:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#219) s.szinta válasza m0h0senator (#217) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Köszönöm a te véleményed is meg a többiekét is, eldöntött tény, hogy maradok. Most aztán már lassan tényleg mindent tudni fogtok rólam, közreadtam a bemutimban a blogom címét is, a blog abszolút őszinte.

Nagyon szeretek írni de biztosan nem jó minden nap, hadd érjen be egy-egy téma, bonyolódjanak le a viták, hiszen azért írja az ember, hogy gondolatokat ébresszen. Remélem, megérzem majd, mikor időszerű a második írás. Itt minek nevezitek az írást? a blogokban posztnak. Itt cikk? Vagy mi a helyes kifejezés rá?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#220) Cathfaern válasza s.szinta (#218) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

avatar: ez nem feltétlen tudatos dolog szerintem, hogy na megnézem az avatárját, biztos olyan irl is, de hajlamos az ember tudatalatt erre gondolni. Meg az esetek többségében olyat szoktak választani az emberek, ami valamilyen szempontból hasonlít rájuk (vagy jellemző rájuk). Egy micimackó esetén egyértelmű, hogy nem a kinézetről van szó, de egy "emberi" arckép esetén már más a helyzet. Amúgy az alapján amit írtál magadról, végülis nálad is igaz, hogy hasonlít rád, nem? :)

logoutos írások neve: általában simán csak írásnak.

(#221) Tim82 válasza s.szinta (#219) üzenetére


Tim82
nagyúr

Logout-os cikk, esetleg bejegyzés.

Úgy általában egyébként ajánlott, hogy két, ugyanazon szerzőtől címlapra kerülő írás megjelenése között legalább 5-6 nap teljen el - nem lehet fent ugyanis egyszerre kettő. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#222) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lám, kiemelt írás lett a műből.

Gratula, s.szinta! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#223) Hakudoshi válasza juuzer (#186) üzenetére


Hakudoshi
tag

Elhiszem. Na, most örülsz?? ;]

mod: Ha már a zenei ízlés is szóba került: Én preferálni Trance, Progressive, Goa, DnB. :R

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#224) SLYM


SLYM
veterán

az eleje nagyon nagy, mintha csak én írtam volna azt a 1.5 sort, egészen addig, hogy nem ízlett a cigi és a pia... :D de ez a feeling, a betonpálya feelingje hatalmas. kicsit leépült, lakótelepes, betonos, rozsdás kapus, cigizgetős, iszogatos, szívogatós, PB gázos, szabadság feelinges. nálunk mondjuk télen is ez volt, tehát mi nem koriztunk, mi akkor is a csarnokba (ilyen fedett focipálya) voltunk. és ugyan azt csináltuk mint előtte. mik voltak ott istenem :U. illetve mi nem :D. az meg hogy lehúzott a srác, az semmi extra. nálunk is mennyi lopás volt. dehát rendőrséget sose hívta ki senki. utálta mindenki a rendőröket. ezt magunk között kell elinézni. úgyis kiderült, vagy legalábbis nagyjából lehetett tudni ki lopott, legalábbis, hogy melyik társaság. aztán ha meglett konkrétan a tettes, akkor jött egy kis bunyó. szóval telefon és egyéb extrákra vinyázni kell. dehát ez hozzá tartozik a feelinghez. különben unalmas lenne. szorosan ide tartozik még a randalírózás is. erre a korra jellemző. később kinövi mindenki, de ilyenkor alap. kár, hogy ez az egész ilyen 12-16 éves korig létezik. előtte se nagyon, meg utána se járkálnak ki az eberkék a pályára. iletve fiatalabbak kijárnak, de ők csak nézik mit csinálnak a nagyok. szóval ezt a feelinget csak ebben a korban lehet élvezni szerintem. nemtom mikor történt/történik ez veled, de ha most vagy ilyen 14-15-16, akkor most jön majd ugyanez, csak most áttelepül a banda a kocsmákba. pálya helyett ott fogtok dekkolni egész nap. az is jól lesz :D

szerk: el is kapott a nosztalgia feeling, mindjárt ki is nézek a pályára milyen formák ücsörögnek ott manapság

[ Szerkesztve ]

(#225) Hakudoshi válasza envagyok (#206) üzenetére


Hakudoshi
tag

Van igazság abban, amit mondasz (nem is kevés :B ), de ahogy észrevettem, Tim82 meglátása az alapállás, sajnos. :(((

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#226) Hakudoshi válasza cilo9 (#214) üzenetére


Hakudoshi
tag

"...nagyban gondolkodj, csak úgy éri meg! "

Hát igen, kockázat nélkül nincs haszon, és minél nagyobb a kockázat, annál nagyobb a várható haszon is. :P

Csak kár, hogy nincs indulótőkém. :O

mod: SLYM: "ez az egész ilyen 12-16 éves korig létezik. előtte se nagyon, meg utána se járkálnak ki az eberkék a pályára"

Én 24 vagyok, de még mindig kijárunk... Éjjel, amikor csak mi vagyunk ott, olyan dolgok miatt, amilyeneket csak mi csinálunk. ;] :C

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#227) Mcray


Mcray
senior tag

Nem teljesen értem Nostrum mondatát. Az már qrva, aki mondjuk volt előttem 3 pasival?

Honnan kalkulálnak ki ilyeneket az emberek :)) ?

Párommal majdnem 3 éve 1ütt, előtte mindketten "megízleltük" az életet, de én még ilyen jó lelkű lánnyal, bocsi nővel( 27) még nem találkoztam.

Sok élettársi/ házas kapcsolat nem attól megy tönkre hogy a 2 fél mennyire papucs, bűnöző stb, hanem hogy amikor munkából( ha dolgozik...) hazaesnek fáradtan, annyira nem tartják a másikat hogy annyit kérdezzenek a másiktól, hogy "Milyen napod volt drágám?". Ez az egyszerű mondat elég, hogy az emberből kitörjön a felhalmozott feszültség, és utána képes rendesen beszélgetni, ha csak 15 percet egy este.

A TV, számítógép és hasonlót bekapcs, amint hazaérek "mert én fontos vagyok és biztos van mailem", NA az képes egy kapcsolatot hazavágni.

Bocsi, az írásról nem sokat szóltam. Tényleg nehéz eset a nők vonzalma a balhés pasikhoz. Neked szerencséd volt, hogy nem verte ki belőled a szuszt a srác később. Talán tényleg jót tettél neki, hogy felnyomtad.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#228) s.szinta válasza Cathfaern (#220) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Azért van benne valami, Cathfaern ( télleg moderátor vagy, igaziból? a picit hazudósokat nem vágod ki azonnal?) ) . A lélek nem öregszik, bennem éppúgy ott van a kis hülye tinédzser a szélfútta hajával, mint a komoly, érett hölgy. És ez így van jól. Tágra nyílt szemmel a világra csodálkozásomat, érdeklődésemet megőriztem, nyitott és befogadó vagyok, jó így. Az őrzi meg a fiatalságát szerintem, aki szeret tanulni, tudni, új dolgokat megismerni és nem az, aki mondjuk ötven évesen is miniszoknyákat huzigál magára. Tehetném én is, de nem teszem.

Szóval az avatarom mégiscsak illik hozzám, nyilván a tudatalattim működött, amikor ezt választottam:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#229) s.szinta válasza Vakegérke (#222) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Köszi Egérke, a kiemelt azt jelenti, hogy fent van a címoldalon és fotó is van hozzá? Örülök, nagyon.

Tim, köszi az infókat, megint tanultam valamit:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#230) Cathfaern válasza s.szinta (#228) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Itt a PH!-n a moderátor feladata igazából csak az Alapelvek betartatása, azt leszámítva szólásszabadság van. Megnyugtatlak, te semmi olyat nem tettél, ami ütközne vele :)

(#231) nostrum válasza Mcray (#227) üzenetére


nostrum
tag

"Az már qrva, aki mondjuk volt előttem 3 pasival?"

Egyértelműen nem. Sőt, gyereke is lehet, elvált is lehet, 100 pasija is lehetett.
A lényeg nem a mennyi, hanem hogy a hogyan!!!

In space, no one can hear you scream...

(#232) Tomics


Tomics
addikt

eperfesztiválos póló? csak nem tahitótfaluról írsz? :DDD
mod: Vamp-nak ment

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#233) s.szinta válasza Cathfaern (#230) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Télleg megnyugtattál:) Köszi.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#234) envagyok válasza nostrum (#208) üzenetére


envagyok
veterán

Őszintén szólva engem egy egészséges határértékig nem érdekel, hogy 27 évesen összejövök egy 26 éves lánnyal, annak hány komolyabbb kapcsolata volt.
Nekem is voltak barátnőim, miért várnám el azt, hogy ő szűzen vár a nagy Ő-re.
A asszonnyal mikor összejöttünk, öszintén megmondta, 11 emberrel volt.
DE! Én is voltam másokkal előtte (párszorosan nyugodtan meg lehet szorozni ezt a számot), akkor még nem ismertük egymást, egy előző barátját sem ismerem.

Inkább ezt csinálja egészségesen, mint seggbe szájba orrvérzésig mindenkivel, aztán nekem meg beadja a szüzet....
Aki meg 26 évesen még szűz, ott valami gond van: vagy hazudik az illető, vagy nagyon ronda, vagy lelkileg problémás.

Nekem az egy külön élmény, hogy a feleségem összehasonlítási alappal a fejében 10/10-nek ítéli meg a szexet.

Ha most egy 20 éves szűzzel jövök össze, akármit is mond szerintem 99%-ban tuti benne van ezért a kíváncsiság..... Vajon mással milyen lehet??
Ezt az örök bizonytalanságot én nem kértem..

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#235) orbano válasza nostrum (#216) üzenetére


orbano
félisten

érdekes, mert 25 év alatti csajokkal kezdek, nincs kocsim, nincs retro szemüvegem, mégis "édibédi" vagyok. persze nem kezdek 14-17 éves csajokkal, de a <25 megkötés egy igencsak hülye általánosítás a részedről.

bár igazad van, a 25 év alattiak gyerekesek, és csak játszadoznak az emberrel. tegnap is kihasznált egy 5 éves, egész nap társasoztam vele, de amikor puszit kértem, elfordult :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#236) orbano válasza envagyok (#234) üzenetére


orbano
félisten

ahogy megfigyeltem, ez a "szűzlány az ideál" hozzáállás a "megismert" nők számának függvénye. minél tapasztaltabb vagy, annál kevésbbé vonzó egy nőben a tapasztalatlanság. legalábbis nálam így alakult az évek során :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#237) envagyok válasza orbano (#236) üzenetére


envagyok
veterán

totálisan igazad van :-)
Én az első csajommal úgy jöttem össze, hogy mindketten szűzek voltunk.
Hatalmas elvárások, lelkizések, több mint 1 év az első alkalomig, utána pedig oda-vissza megcsalásokkal elpocsékolt 8 év..... rémálom.

Azt nem mondom, hogy kurvából lesz a legjobb feleség (Bár van olyan, aki ezt tartja. Nekem erről nincs tapasztalatom)

De amondó vagyok, hogy egy 26 éves lány a 'nagykorúságától' (16 év) eltelt tíz évban ha átlag 8-10 havonta pasit vált az egyáltalán nem kurválkodás.

A mi világunkban 4-5 hónap már komoly járásnak minősül, és semmi kifogásolnivaló nincs rajta.

Én arra mondanám, hogy K. , akit minimum minden hétvégén más vág partiba, akit 1 óra megismerkedés alatt el lehet vinni, majd elfelejteni...

Ha valaki mondjuk 5 havonta fiút cserél mert elégedetlen velük, szerintem az nem elítélendő.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#238) Jégkokó válasza envagyok (#234) üzenetére


Jégkokó
veterán

Erről jut eszembe a shop stop 1, amikor a Dante vitatkozik a nőjével, hogy az övével együtt 37 f*szt sz*pott le. :D Bezzeg ő csak 11 csajjal feküdt le.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#239) nostrum válasza orbano (#235) üzenetére


nostrum
tag

Nem volt még olyan törvény, ami alól ne lett volna kivétel. A környékemen sem maradnak társ nélkül a "normális" srácok sem, csak más a népszerűségi ráta. Más kérdés hogy nem is akarnak ugyanannak a rétegnek tetszeni...

Amúgy meg ki mondta hogy édibédi vagy??? Nehogy elhidd már neki? ;]

Amúgy nekem volt egy elvem, hogy nekem hosszútávra érintetlen csaj kell. Érintetlen, olyan téren, nem csak szűz. Előtte más fomulák is kipróbálásra kerültek, de nem jöttek be.
Ha ŐT elveszítem, akkor kompromisszumot kötök, mert 30 körül már nem kezdhetek tizenévesekkel, és huszonéves vasszüzekre sem vágyok. Viszont ha meg tudjuk tartani egymást, az nagyon jó érzés lesz.

Az ember a tökéletes társat keresi, mégha az nem is létezik. És nekem ő állt hozzá a legközelebb... nem félreértendő.

Azelőtti rövidtávú kapcsolatok alkalmával épphogy kerültem a szüzikéket...

In space, no one can hear you scream...

(#240) nostrum válasza orbano (#236) üzenetére


nostrum
tag

Te kis DonJuan Te... :B

In space, no one can hear you scream...

(#241) feel good válasza tildy (#204) üzenetére


feel good
aktív tag

A 46 jobban tetszene? :)
Csak arra gondolok, hogy ugyan lehetséges egy 45+ nőnek szülnie, megoldható, de annak a gyereknek az élete el van cseszve nagyjából.

(#242) tildy válasza feel good (#241) üzenetére


tildy
nagyúr

Az se túl jellemző.
Ellenben a túl korán született gyermekekkel.

De miért is van egyébként elcseszve? Mert túl idős a szülő?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#243) feel good válasza tildy (#242) üzenetére


feel good
aktív tag

Amikor én születtem, anyám 21 volt, nagyanyám volt 45.
Én ehhez vagyok szokva, el se tudom képzelni, milyen ha anyám lenne nagyanyám korú. Volt néhány osztálytársam, akiknél ez volt a helyzet, és bizony látom mennyire távol vannak egymástól. Hiába anya-gyerek viszony, egy világ van közöttük.

(#244) orbano válasza nostrum (#239) üzenetére


orbano
félisten

én nem kivételekről beszélek, hanem arról, hogy egyáltalán nincs igazad, éegfeljebb pár kivétel erejéig. illetve arról, hogy a 14-17 évesek viselkedési formáti általánosítod minden 25 év alatti nőre. ami... már mondtam hogy micsoda...

A vér nem válik VAZZE!™

(#245) tildy válasza feel good (#243) üzenetére


tildy
nagyúr

Mikor én 20 alatt voltam, én is úgy voltam, 20 évesen fogok szülni. De mai fejemmel már úgy gondolom, hogy hülyeség lett volna "gyerekként" (értsd 20 évesen) gyereket vállalni.
Arról nem is beszélve, hogy az ilyen fiatalon szült gyerekek szülei sok esetben elválnak, és a gyerek csonka családban nő fel. Szerintem pár évvel idősebben sokkal felelősségteljesebben lehet gyermeket vállalni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#246) sh1n0b1 válasza bolondember (#53) üzenetére


sh1n0b1
csendes tag

Ez a kérdés nagyon tetszett :D Bevallom,én ha megszorulok, kicsi dolgokat szoktam :B NEm is tartom mondjuk jófiúnak magam... megesett, hogy már csajt is lenyúltam :P Bár szerintem az nem vehető lopásnak ;] A másik fél volt láma.

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#247) s.szinta válasza sh1n0b1 (#246) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Pillanatnyi - nem igazán elmélyült - tudásom szerint csókot és virágot lopni szabad:) Hogy csajt szabad-e, abban nem vagyok biztos:) De azért nem egészen értlek. Okés, hogy a másik pasi láma volt, de mit tett mindeközben a csaj? Békésen tűrte, hogy ide-oda pakoljátok, mint egy tárgyat? Na hallod...velem megjártad volna, ha ilyesmire vetemedsz. Iszonyat vadmacska tudtam lenni:) Meséld csak el szépen, a csaj téged akart?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#248) s.szinta válasza tildy (#245) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ma már én is hozzád hasonlóan látom. Talán azért, mert manapság sokkal később kezdik el az önálló életüket a fiatalok, mint régen. Két harmincéves unokaöcsém még a szüleivel él és semmi halandóságot nem mutatnak az önálló életkezdésre sem, nemhogy nősülésre, vagy legalább stabil párkapcsolatra. Túl kényelmes életük van:)

Viszont a csonka család nem mindig annyira negatív. Sok pocsék házasságnál mindenesetre jobb, ha nem is ideális.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#249) Vakegérke válasza tildy (#242) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem igen, túl idős a szülő, és ez senkinek sem jó.
Először is túl betokosodott, határozott véleménye van, ami ugye nem baj, de biztos rá akarja kényszeríteni a gyerekre.
Másodszor megeshet, hogy egy szülői értekezleten megkérdik tőle: miért a nagymamát/papát küldik, a szülők nem tudnak eljönni?
Harmadszor a gyereknek is blamázs, bárhogy is szereti szüleit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#250) Vakegérke válasza s.szinta (#248) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az állatvilágban a felnőtt kölyköket elmarják a szülők, menjenek, keressenek maguknak saját territóriumot.
Nem kívánok véleményt alkotni unokaöcséidről, és szüleikről sem. Azonban elgondolkodtató, hogy meg fogják-e állni a helyüket az életben, ha nem lesz kényeztető, cirógató szülői háttér.
Egyébként nem gond, ha jól megvannak, csak biztos, hogy ez a szülőknek is jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.