Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tildy válasza s.szinta (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Te azt írtad, egy ember tartja össze a családot. Erről eszembe jut Csernus könyvéből az a részlet mikor az anyuka mondja, hogy ő tartja össze a családot, ő szervez mindent, ő csinálja otthon a dolgokat.
Erre Csernus megkérdi: és erre valaki megkérte önt? Mikor fog végre talán élni is? Nem gondolja, hogy egy családot összetartani mindkét félnek kell?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én úgy nézek ki, mint egy züllött barom, hosszúhajú vagyok, sajnos vékony és nemsajnos metálos rocker, de még soha egy szál barátnőm sem volt.

Következtetés: mára a fenti elmélet napjainkban megdőlni látszik. :DDD:DDD:DDD Vagy csak a "rosszfiú-kép" változott meg? :)

[ Szerkesztve ]

(#53) bolondember válasza Crystalheart (#52) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

loptál már/szoktál lopni?

nem?

Akkor tutira nem vagy rosszfiú, nem teszel eleget a kívánalmaknak... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#54) s.szinta válasza bolondember (#50) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Házasnak kell lenni, hogy véleményem legyen? Még nem vagyok, de családban élek, a szüleimmel. Látom, mitől működik jól, és azt is látom, ha éppen nem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#55) Crystalheart válasza bolondember (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát kérem az kívülről hol látszik? ;)

MOD: "mára a fenti elmélet napjainkban" - hogy írhattam ekkora baromságot? :D

[ Szerkesztve ]

(#56) bolondember válasza s.szinta (#54) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az egy dolog, h mit látsz.

És az is egy dolog, h TE mit csinálsz... :U Hogyan teszed, reagálod.

HA érted mire gondolok... :B

szerk2.: "családban élek, a szüleimmel" - akkor még nem estél át a tűzkeresztségen, nem bútoroztál össze még pasival?! Hmm.
Így már érthető 1-2 dolog... :B

@Kristálszív: hát, mondjuk, nincs tömve szajréval a zsebed, nem kínálsz ekit, kokót az ovisoknak... ;]

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#57) s.szinta válasza bolondember (#56) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Igen. De hol tanuljam meg, mit kell tennem a majdani családomal, ha nem veszem komolyan a mintát, ami előttem van? és amíg otthon élek, nekem is az a fontos, hogy működjön a családunk. Működik is (nem mintha az én érdemem lenne, de legalább nem rontok túl sokat rajta :B :)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#58) s.szinta válasza bolondember (#56) üzenetére


s.szinta
csendes tag

még nem, mert mindig elszúrom a komolyabbnak látszó kapcsolatokat. de van még időm.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#59) bolondember válasza s.szinta (#57) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

saját bőrömön tapasztalás (nem egyszer, szinte mindíg):

-otthonról hozott minta nemhogy előny - KIFEJEZETTEN hátrány sok esetben
-nem a minta alapján kell élni, mert akkor Apudhoz kéne feleségül menned, h ez működjön is, de gondolom a férjed nem ilyen lesz

Felejtsd el a mintát, mintákat, élj boldogan, szeretetben, és cselekedjetek egy PÁRként.

ennyi.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#60) s.szinta válasza bolondember (#59) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem akarom lekoppintani a szüleim életét, nem erre gondoltam, de pár sorban nehéz megmagyarázni. Szervezésről, a család irányításáról, összetartásáról volt szó általában, a jó dolgokat át lehet venni sztem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#61) bolondember válasza s.szinta (#60) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem meg nem, vagy ha igen, nem lehet ÚGY alkalmazni, ahogy szeretnéd...

Mindenki más, máshogy reagálna, tehát hiába működik otthon, ha nem tudod ráhúzni egy teljesen más környezetre...

Majd meglátod... :U

Sok sikert! :K :B :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#62) s.szinta válasza bolondember (#61) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Majd meglátom, ahogy mondod:) köszi.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#63) Vakegérke válasza bolondember (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a 30 megfogott, ezért írok.

Nem mondható rám, hogy tapasztalatlan vagyok házasság ügyben. Több, mint 32 éve kötöttem össze sorsomat decemberben elhúnyt feleségemmel. 35 éve annak, amikor január 7-én megdumcsiztuk az első randit.

No, kérem tisztelettel.
'75-ben bele csaptunk a lecsóba, egybe keltünk. Nem mérlegeltünk semmit, bár igaz, ismertük egymást éppen eléggé. Tény, hogy köztünk is voltak viták, apróbb nézet eltérések, ha döntésre került sor. Azonban mindent megoldott az egymás iránti szeretet, (sokszor) két puszi.
Nem volt kérdés, hogy ki dönt, csak az volt a lényeg, hogy kettőnk (később hármunk, majd négyünk) sorsát jobbá tegye.
Az idő igazolta, hogy reálisabban látom a világot, közös jövőnket. Ennek értelmében én döntöttem a fontos dolgokban, ám természetesen meghallgattam feleségem véleményét is.

Volt összhang. Még a gyerekek is szervez(ked)tek, és ha elfogadható volt, el is fogadtuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) bolondember válasza Vakegérke (#63) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#65) Vakegérke válasza tildy (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Le a kalappal!
Ha ebben a büdös életben társat találok, az olyan gondolkodású legyen, mint Te.

Hízelgésnek vége...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) s.szinta válasza Vakegérke (#65) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Néhány hozzászólásból el tudod dönteni, hogy ki milyen ember? Jó neked. Nekem több kell hozzá. Például h megismerjem a valóságban is.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#67) bolondember válasza s.szinta (#66) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, Egér barátunk egy ideje itt van már, így Neki könnyebb dolga van - meg több élettapasztalata is, mint bármelyikünknek... :B
ÍGY könnyű... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#68) ipavlidu! válasza s.szinta (#66) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hmm, mint pl. tildy "néhány" hozzászólásából? :DDD

(#69) s.szinta válasza ipavlidu! (#68) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Akárhány hozzászólása lehet valakinek, azt láttat az interneten amit láttatni akar. Tök másmilyen lehet valaki a valóságban.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#70) RexpecT válasza s.szinta (#69) üzenetére


RexpecT
addikt

Az életben is lehet valaki kétszínű, csak egy kis tehetség kell hozzá.

(#71) Vamp válasza s.szinta (#69) üzenetére


Vamp
senior tag

Most akkor én rosszfiú rocker vagyok?:D

[link]

(#72) tildy válasza Vakegérke (#65) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem az én érdemem :B
Ezt a Csernus mondta. Az más tészta, hogy hasonlóan gondolom.
(75? Jézusom akkor én még nem is éltem. )

s.szinta: mondok jobbat: tök másképp viselkedik az ember más más emebrek társaságában. Akkor most melyik az igazi éne? HM? Szerintem mind. Már ha tudatosan él, és tudatosan cselekszik.

Ezen a fórumon vagyok több, mint 5 éve. Szerinted ennyi időn keresztül meg tudnám játszani magam?

Nem esett jól amit írtál, dehát ez van.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73) Vakegérke válasza s.szinta (#69) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megbocsáss, ezt nem kellett volna.
Igazad van, valóban olyan személyiséget mutat mindenki a virtuális térben, amilyent csak akar.
Épp most regeltél be. Elhihetjük valódat? Ki vagy egyáltalán? Kérdezte valaki? Valós énedre fényt derítenek írásaid, megszólalásaid.

Ami azt illeti, határozott véleményem alakult ki az idők folyamán tildyről. Hogy ezt miért mondom? Mert szóvá tetted. Nem néhány hozzászólásából, hanem megszólalásainak összeségeiből szűrtem le azon véleményem, hogy megfontolt, érett gondolkodású nővel van dolgom.
Talán zavar?

Önmagam adom, és akiket tisztelek, azok is önmagukat adják.
Mi nem játszunk, nem cicózunk. Szívünket, lelkünket öntjük írásainkba, őszinteségünket hozzászólásainkba.
Mi nem láttatunk, kedves s.szinta. Mi azok vagyunk, amilyennek látsz minket.

Nem bántottalak, ezt remélhetőleg érzed. Csak fura, hogy ítéletet alkotsz egy társaságról úgy, hogy éppen csak leültél közénk.
Istenke hozott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#74) tildy válasza Vakegérke (#73) üzenetére


tildy
nagyúr

hanem megszólalásainak összeségeiből szűrtem le azon véleményem, hogy megfontolt, érett gondolkodású nővel van dolgom.
Jujj, hát ha ez látszik valóban, akkor nagy bajban vagyok. Mert egy útkereső, és rengeteg vívódással teli , sokszor még nagyon "gyerek" lelkülettel rendelkezem. Ebből az útkeresésem miatt jöhetett le az , ami.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#75) Vakegérke válasza tildy (#74) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bármit válaszolnék, nyalizásnak tűnne.
Tudod mit? Nem válaszolok!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) s.szinta válasza Vakegérke (#73) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem rémlik, hogy bárkiről is ítéletet alkottam volna, bár véleményem akkor is lehet, ha ebben a pillanatban regeltem, mert hónapok óta olvaslak benneteket. Fordítva sokkal inkább igaz, érzem az ellenérzést a szavaidban. Hogy máris nem szimpatizálsz velem, pedig még csak most jöttem. Mit kellene rólam elhinned? Semmit. Senkitől nem akarok semmit sem, senkit nem vezetek félre, nem én vagyok a lényeg, hanem amit írok vagy még írni fogok. Azért írom, hogy véleményeket olvassak, nyilván, mert valami miatt fontosnak tartom.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#77) bolondember válasza s.szinta (#69) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Ne haragudj, de most kötötték be Hozzátok a NETet?!

Igen. Igazad van. A NETen azt mutatsz amit akarsz. Ez tény és haló.

DE!

Ez a közösség egy nyitott közösség, ahol IRL is tartjuk sokan a kapcsolatot, össze-összejárunk, SŐT! - Barátságok is szövődtek, szövődnek. Saját tapasztalat egen.
És ismerem tildyt - nem úgy, mint Párom (mondjuk Nőt SOHA az életben nem fogsz teljesen megismerni - de talán jobb is :DDD ), de ismerem.

Ez egy olyan közösség, ahol ter. lehet színlelni, magad Kamupipőkének beállítani, satöbbi - csak nem érdemes, mert ez nem a csetponthú, itt az "ilyeneknek" (bocsi, ha valakinek a lelkébe belegázoltam most!) itt nincs sokáig maradás, kiszorul...

Most már nem tudom megállni a kérdést, fel kell tennem (ha akarsz, válaszolsz, ha nem, nem - de ugye, ha akarsz hazudsz, ha nem, nem): Hány éves vagy?
Én látatlanban 16-19 közé teszlek, ha megengeded.

ui.: tildynek igaza van, h megsértődött/rosszul esett neki. Ha nem lennék ilyen korlátolt pöcs, akkor valszeg most Neked esnék. Nem teszem. De egy tisztázás/bocsánatkérés lehet elférne a tarisznyában...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#78) s.szinta válasza bolondember (#77) üzenetére


s.szinta
csendes tag

valamint egyből rá is szálltok arra aki újként érkezik és megpróbáljátok kiűzni a zárt köreitekből?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#79) Vakegérke válasza s.szinta (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem engem szólítottál meg, de mégis úgy érzem, válaszolnom kell.

NEM! Nincsenek zárt köreink, senkit nem áll szándékunkban kiűzni. És itt pont.

Írtál, vitát gerjesztettél. Baj? Nem. Inkább jó. Vitatkozunk, és ez jól esik. Baj? Szerintem nem.

Ejnye, nem vettél észre valamit. Mit is mondtam?
Istenke hozott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) bolondember válasza s.szinta (#78) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

volt már jobb belépő is... :U

Nem tűnsz se butának, se semmi (most hadd ne soroljak ide fel embereket, akik igen), mégis azért, hát, h is mondjam - nagy sikerrel taposol bele friss húsként pár ember arcába/gyomrába... :(

inkább szánd rá Magad, h megismerd ezeket az embereket... Vannak rendszeres találkozók is, ha IRL vágysz, vagy csak olvasd írásaik, hsz-eik...

kiúzés=ban.

láttál itt modit? kaptál figyelmeztetést?
Nem.

Tehát ennek esete nem áll fenn.

ne játszd meg magad, ne taopss más lelkébe, add magad.

Ennyi.

Csak, h megnyugtassalak: alig pár hónapja sikerült nekem is a export-pár-modik lelkébe gázolnom (félreértett hsz). de letisztáztuk.
itt is csak ennyi kéne... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#81) s.szinta válasza Vakegérke (#79) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Akkor köszönöm. Majd alkalmazkodom.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#82) s.szinta válasza bolondember (#80) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem tudom, kinek a lelkébe gázoltam és mivel. Sajnos nem tudom. Ha elnézést kérek most, nem fogom tudni, hogy miért teszem. Ekkora kőbunkó vagyok ezek szerint.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#83) Ősember válasza s.szinta (#76) üzenetére


Ősember
őstag

abban igaza van, hogy már igy pár sorbol is következtetni lehet egy fajta mentalitásra :)) ennek egész egyszerü oka van... mint irod, azért jöttél ide és irtál meg valamit, mert szeretnéd, ha az emberek elmondanák erröl véleményüket. na most miért lennél rá kiváncsi mit irnak, ha nem vagy öszinte? :D az öszinte embereket meg "sajnos" gyorsan át lehet látni. az emberismeret meg fejleszthetö képesség. ;)
csak hogy magam hozzam példának, elég sokszor ugy kötök üzletet, hogy elöre utalnak és mielött nálam lenne a pénz (tehát látnám, hogy tényleg küldött valaki valamit) egy mezei printscreen felmutatásával (amit bárki akár painben is hamisithat) elküldöm a cuccot. eddig sosem tévedtem :K
ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy akármennyire is akarod elhitetni, hogy nem ismeri senki még csak megközelitöleg sem az észjárásod, ez az irásmododbol bizonyos mértékig leszürhetö :R

#82: mi a bajod a köbunkokkal? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#84) s.szinta válasza s.szinta (#82) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Annyit meg tudok ígérni, hogy nem jövök többet. A kedvem úgyis elment. Viszont az olvasás élményét is elvesztettem, mert még az oldalt sem fogom megnyitni. Talán akkor boldogabbak lesztek. Nem rontom a tökéletes összhangot és közhangulatot. nem sértődtem meg, csak felmértem az erőviszonyokat. Írhatok bármit, itt már labdába nem rúgok.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#85) Cathfaern válasza s.szinta (#84) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem inkább aludj erre egyet :) Ha átgondolod, elég erős stílusban írtál ebben a topicban, így várható volt, hogy a reakciók is hasonlóak lesznek rá. Senki nem utál, senki nem akar kiközösíteni. Szóval aludj rá egyet, és gyere vissza holnap is :)

(#86) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Mindenesetre zseniálisan csináljátok. Ügyes. Gyorsan el tudtok bánni az újakkal.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#87) Ősember válasza s.szinta (#84) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem itt senkinem sem áll szándékában elbátortalanitani téged, csak egyeseknek ugy tünik ez a téma eléggé kényes területnek számit :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#88) harry válasza s.szinta (#84) üzenetére


harry
veterán

Na jó, mosmár elég. Nem értem mit kell itt ennyit vergődni, mint valami csoportterápián. Írtál valamit, jöttek válaszok/vélemények, erre azt írtad, hogy igen részben úgy van, majd jöttek ellenérvek, és erre is ezt írtad, hogy igen, talán úgy van blablabla. Nem hiszem el, hogy nem tudsz egy normális álláspontos foglalni. Pl ez a családi összetártás/ki irányít, a szépfiú/bűnözés, mi alapján ismerünk meg valakit, stb, sehol sem írtad le konrkétan az elképzelésed, egyszer az egyik riányba húztál, majd a másikba, megkérdőjelezed az itteniek szavahihetőségét, majd megsértődsz annak ellenére, hogy az ellenkezőjét állítod. Persze, hogy egy közösség, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki egyforma, vagy, hogy ide nem illeszkedik be senki.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#89) Ősember válasza harry (#88) üzenetére


Ősember
őstag

ugye észrevetted, hogy amit leirtál tökéletesen a feminititisz tünete? :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#90) Vakegérke válasza bolondember (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu mán kicsinyég...

Írása jó, igazából nem ártott senkinek. Csámcsogunk elejtett szavain, amelyeket talán meg sem gondolt.

Adjunk neki esélyt.
Korántsem hiszem, hogy akarattal taposott volna bele bárki lelki világába. Kapott ő is tőlünk szépen, és jól viselte.

És most s.szinta saját kezébe!
"Annyit meg tudok ígérni, hogy nem jövök többet."
Sajnálatos, drága hugi, ha szólíthatlak így. Írásod tényleg vitába torkollt, de ez nem jelenti azt, hogy személyedet is elvetettük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) harry válasza Ősember (#89) üzenetére


harry
veterán

Minek? Ne írj már nekem ilyeneket, mert megijedek és majd én sem írok többet :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#92) ipavlidu! válasza s.szinta (#86) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hmm. Ugy emlekszem engem, amikor en voltam frissen regelve, nem akartak kikozositeni, se elbanni velem.

Persze ezt most nem azert mondom, mert veled ezt csinalnak.

(#93) harry válasza Vakegérke (#90) üzenetére


harry
veterán

Bár lehet nem ilyen szépen fogalmaztam, de azért egyetértek :D Pl az írás szerintem is egész jó volt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#94) Ősember válasza ipavlidu! (#92) üzenetére


Ősember
őstag

engem elküldtek a rákba, mert hülyeséget kérdeztem :DDD jobban melegedett a procim, mint korábban, csak elfelejtettem hozzáadni a hömérsékletnek a tél-nyár differenciát :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#95) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Akkor egyezzünk ki egy döntetlenben. Írok még viszont nem szólok semmihez sem hozzá. Na? És akkor személyiségem negatív vonásai rejtve maradnak. Mit szóltok?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#96) harry válasza s.szinta (#95) üzenetére


harry
veterán

Írj nyugodtan, és fórumozz is, majd belerázódsz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#97) s.szinta válasza harry (#96) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Fórumozni biztos, hogy nem. Nagy a túlerő.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#98) ipavlidu! válasza s.szinta (#95) üzenetére


ipavlidu!
tag

Egy fenét. Írj és szólj hozzá, nyugodtan. Nem kell ezen megsértődni. Amíg nem ütközöl az alapelvekbe, írhatsz, bárkinek a véleményétől függetlenül (asszem :) ), de azért persze ne arrogáns stílusban....

Mi nem az ellenségeid vagyunk. Ez a fórum nem egy csata.

[ Szerkesztve ]

(#99) bandus válasza harry (#93) üzenetére


bandus
veterán

linkelnél is valamit patkány? ;] :D

amúgy tényleg jó, és érdekes írás, még ha egyet nem is értek vele. de legalább figyelnek rád az emberek, van hatása a gondolataidnak :D nem mondom, hogy újoncként ez jó, mert attól, hogy itt még újonc vagy, lehet sokunknál több tapasztalatod van, habár nem írtad még, hogy hány éves vagy. úgy azért könnyebb megérteni valakit, ha nagyjából ismered a korát. akik jóideje írogatunk ide, legalább tudjuk ki melyik korosztályba tartozik (bár én Vakegérkét sokkal fiatalabbnak hittem :B), általában képet láttunk a többiekről, sokan már személyesen is találkoztak. ezért más ez szerintem mint a többi magyar fórum.

amúgy ha meg akarsz edződni, akkor nézz át a gyúrós topikba, és megtudod mi az a kiközösítés, és hogyan is kell az "újoncokkal" bánni :D :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#100) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezen a kiközösítős hülyeségen én is átestem. Hátra dőltem, átgondoltam, és úgy döntöttem, maradok. Itt senki sem bántani akar, csak véleményét nyilvánítja, ha brutális módon is.
Ezért megharagudni, megsértődni? Ugyan kérem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.