Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Router


Router
őstag

"szép" kis írás és elég tanulságos is szerintem.

Megkérdezhetem, hogy most hány évesen látod még mindíg így a történetet?

www.reballing.hu/forum

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Általában a nők jobban vonzódnak a zűrösebb férfiakhoz.
Gondolom beindul bennük az anyaösztön, hogy hátha meg tudják változtatni őket.

(#3) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Jo iras. Arra, hogy hany eves vagy most, en is kivancsi lennek.

Bar egy kicsit kifejthetted volna bovebben, foleg a veget, a dilemmazos reszt. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Hmm... Lehet ezért nem jövök be a nőknek, mert nem csinálok ilyeneket? :F

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#5) ipavlidu! válasza Hakudoshi (#4) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hat azert emiatt meg nem kell lelepned kirabolnod a legkozelebbi boltot. :)

Egyebkent szerintem nem. :))

(#6) Hakudoshi válasza ipavlidu! (#5) üzenetére


Hakudoshi
tag

Egyébként szerintem meg... Őszintén?? Fogalmam sincs. :( :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ahog egy holgyismerosom jellemzte magat es bartanoit:
"Nonekl hujjebb alatfajtat meg nem teremtett az UrIsten"

udv

neduddki

mod: elnezest nem bantasknet, hanme tenyelg idezem Tole, mongyuk konnyes kisirt szemmel es lelkileg osszetoprve sokkal elthubb volt,
/de asztan egy ido utan a tobbsegenk meggyun az eze csak nem mindegy mikor, ezt ma csak en teszme hozza/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) 7


7
addikt

Végre hölgyeménytől is látunk ilyen jellegű írást. Kellett már. :)

(#9) Hakudoshi válasza neduddki (#7) üzenetére


Hakudoshi
tag

Az írásodat olvasni olyan, mint smirglivel rejszolni... ;] :C

mod: Amúgy igazad van. :DD

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#10) s.szinta válasza Router (#1) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Megkérdezheted, de nem mondom meg:) Ugyanis nem fontos.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#11) 7 válasza Hakudoshi (#9) üzenetére


7
addikt

Tud rendesen is írni, de nem fog. :P

(#12) Hakudoshi válasza 7 (#11) üzenetére


Hakudoshi
tag

Akkor én sem fogom elhinni, hogy tud. Evvan. :P

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#13) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Mi, csajok, valóban szeretjük a rosszfiúkat. Rendkívül izgalmasak. De férjhezmenni jobban szeretünk a kedves, érzelmes, toleráns fickókhoz. Én biztosan. (vagy akinek nem sikerül az első házassága, mondhatja azt, hogy férjhez járni:) )

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#14) Ősember válasza s.szinta (#13) üzenetére


Ősember
őstag

miböl áll egy rosszfiu? :F mert a leirás alapján te a bünözökre buksz :D

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#15) s.szinta válasza Ősember (#14) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem volt bűnöző, csak egy megtévedt kamasz. Börtön után nem volt már vele semmi gond, teljesen normális életet él, jó leckét kapott. Azt hiszem, jól döntöttem akkor. Azt mindenképpen megtanulta, hogy a tetteiért vállalni kell a felelősséget. Hogy én bűnözőkre buknék? Ez hülyeség. Nem mindenki bűnöző, aki rosszfiú és izgalmas. Gondolj mondjuk a rockzenészekre.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#16) Winner_hun válasza Hakudoshi (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én se igazán értem, hogy miért kell a nőknek bűnöző pasi, persze amikor hozzámegy feleségül és egyik éjjel jön a jard és bekaszlizzák pár évre, akkor majd nézhet.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#18) 7 válasza Ősember (#14) üzenetére


7
addikt

Csapzott, hosszú haj, hűvös, szabálytalan falú lakás, kajabeszerzés durva eszközökkel (pl. kőbalta), kevésbé kifinomult beszéd (uaurgh!), jó fizikum (pl. egy futó gazellát vagy mammutot is utol tud érni) ;]

(#19) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Érezzétek jól magatokat, ezekre nem válaszolok, ha nem baj.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#20) Hakudoshi válasza s.szinta (#13) üzenetére


Hakudoshi
tag

A "kedves, érzelmes, toleráns fickók" alatt a "lúzer papucs"ot érted ugye? :U

Winner_hun: :R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#21) Viszlát


Viszlát
addikt

Kár lenne ha a hozzászólások elmennének a szokásos irányba (jaj hát én jófiú vagyok, ezért nincs csajom -> broáf). Nem erről szól az írás. Kicsit kezd bosszantó lenni, hogy állandóan ugyanazok a sirámok mennek, közben meg a lényeg elsikkad...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

én még rosszfiú sem vagyok, és mégis van csajom. broáf :D Egyébként az íráshoz: Nem is értem miért fordult meg a fejedben, hogy felvállald. EGyértelmű mi törpént, és aki ilyet csinál nem érdemli meg, hogy barátnője legyen. ha meglopja. És ez azért nem kamasz kis csintalanság. Nem tudom mekkora értéke volt annak a tollgyűjteménynek, de most gondold el, hogy ha még egyszer felvitted volna, mi tűnik el? A konyhaszekrény? Szóval megérdemelte a hűvöst, punktum.

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#23) Ősember válasza 7 (#18) üzenetére


Ősember
őstag

te nem is voltál még nálam :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#24) Ősember válasza s.szinta (#15) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem tegyünk különbséget a kis kamasz és a tolvaj között :U akkor lett volna rosszfiu, ha pl odaragasztja azt a tollat. ugyan ez a cselekedet az én szememben éppen degeneráltá tette volna a tagot, de legalább nem okoz kárt másnak, nevettetek volna rajta egy jot és ennyi.
valoszinü nem csak egy egyszerü tollrol volt szo, ha apukád a rendörségre ment miatta és még fél évet meg is itéltek neki :K
ugy gondolom nem az a modja a felnövésnek, hogy addig feszegetem a hurt, mig azt cask lehet és csak akkor állok le, amikor már börtönbe kerülök fél évre.
ez a srác nem megtévedt volt, hanem gátlástalan. ;)

viszont tényleg érdekelne hány éves vagy, mert mindent el tudok képzelni :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) Superman


Superman
nagyúr

Dehogynem, minden világos. :D És szmájli nélkül, őszintén szólva én már nagyon unom ezt a témát. Régebben egy Humphrey Bogart-típusú pasas nők millióit mozgatta meg keményfiús, csibészes mivoltával, aki fél lábbal a sitten áll, de ezek hollywoodi klisék, ahol a rosszfiú mégsem az, csak megtévedt, elárulták, belekényszerítették valamibe és cinikus a világgal szemben. Persze a mai kiscsajok azt sem tudják ki volt Bogart, de ez nem téma most.
Az viszont annál inkább, hogy mi vomzza őket egy zűrös pasasban: először is, hogy maguk is zűrösek, másodszor, hogy túl sok klisét láttak már és be is dőlnek neki, végül harmadszor nem árt, ha a zűrös manusnak van némi kis lé a tarisznyájában, nemcsak a lábai között viseli azt a bizonyosat. Elnézést, ez a téma mindig felbosszant. Egyébként meg igazán nem érdekel a cikk szerzője hány éves, lehet tőlem 8 is. Ez a lényegen nem változtat.

(#26) Superman válasza Viszlát (#21) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez igaz, de sajna én akkor is unom ezt a témát....

(#27) -NOKIA- válasza s.szinta (#13) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mert buta libák ezek a rosszfiú-szerető csajok. :(((

(#28) Vakegérke válasza s.szinta (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na szép. Jó kis tombolás a rosszfiúkkal, aztán jöhet egy unalmas, de megbízható férj. De ki garantálja, hogy férjes asszonyként nem keres a nő egy kis izgalmat egy rosszfiú társaságában?
Úgy tűnik, hogy a rosszfiúk nyerészkednek a süldő lányokon, a leendő férjnek pedig a "használt" maradék jut.

Bocsánat, nem tudtam szebb hangnemben írni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Hakudoshi válasza Vakegérke (#28) üzenetére


Hakudoshi
tag

Kb. ugyanerre akartam én is kilyukadni... :W

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#30) Tim82 válasza s.szinta (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó írás. Abba az utcába meg nem megyek be, amelyikbe a többi hozzászóló.

Ne vegye el a kedvedet, hogy "beletenyereltél" egy olyan, vissza-visszatérő témába, amit az itt lévők 80-90%-a szeret újra és újra végigrágni. A végén már ezért egészen ízetlen. :DDD (No offense meant, természetesen... :) ) Írjál és kész.

A "jófiúsághoz" még annyit: ismerek pl. egy olyan embert neten, aki "jófiú" módjára szokott panaszkodni, hogy "a g*ciknek áll a világ", aztán fél nappal később közli, hogy ő anno megcsalta többször is az egyetlen komolyabb(nak mondható) barátnőjét...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja ezt amúgy elég könnyű átlátni. A nő összejön egy rosszfiúval, aztán csodálkozik hogy az veri. Az nem jó neki. Ha összejön egy jófiúval, az unalmas neki. Akkor meg az a baja. Néha olvasok női magazinokat (otthon tele van vele minden, anyám szerti őket) és tele van ilyenekkel.

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) hcl válasza s.szinta (#10) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És nem is illik ilyet megkérdezni egy nőtől. Pl.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) -NOKIA- válasza hcl (#31) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Igen így igaz!! :C

(#34) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Vitaindítónak szántam, fiúk:) Bejött. Vita van, de nem nagyon, mert ahogy látom, itt csupa finomlelkű srác van, akik mélyen elítélik a csibészséget. És ha tovább haladok a logikátok mentén, akkor mind papucsok vagytok. A papucsférjek egyébként szerintem a világ legokosabb pasijai. Ha jók lesztek, majd elmondom, hogy miért:)

Nem volt túl nagy értéke a tollkészletnek, mert nem színaranyból volt. Apám volt túl becsületes, csirájában sem nézte el a bűnözést. Még az olyan "bűnözést" sem, hogy fizika beszámolónál otthon hagytam az ellenőrzőmet:) Megtalálta és behozta utánam a gimibe. Atyaég, totál beégtem a többiek előtt.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#35) Tim82 válasza s.szinta (#34) üzenetére


Tim82
nagyúr

"csupa finomlelkű srác van" - ugyan már... ezt Te se gondolod komolyan, szerinted lesz bárki is, aki azt mondaná magáról nyíltan, hogy "rosszfiú vagyok és önző, szeretem, ha a csajom sír miattam"? :))

egyébként meg a világ legokosabb pasijai azok, akik azt mondják, hogy inkább miattuk sírjanak, semmint ők mások miatt. az más kérdés, hogy ez morálisan mennyire járható. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36) s.szinta válasza Superman (#25) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Kedves Superman, örülök, hogy sikerült felbosszantanom téged. Jobb, mintha az első írásom hidegen hagyott volna. A nickedből ítélve túl sok kudarcod nem lehet a nőknél, gondolom, a szupermeneket is szeretik. Azok sosem zűrösek, ugye?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#37) Vakegérke válasza s.szinta (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tisztázzunk valamit. Más a csibészség, és más az az életmód, amelyért fel lehet jelenteni egy "húdeizgalmas" srácot.
Azt is tisztázhatnánk, hogy a papucs nem azért papucs, mert jólelkű, megbízható, becsületes, hanem azért, mert a felesége parancsolgathat neki. Ettől lenne a világ legokosabb pasija? Ígérem jó leszek, mondd el, hogy gondolod Te.

"Húdeizgalmas" rosszfiúk szívem választottját is körbe dongták lánykorában. Volt annyi esze, hogy nem ment lépre. A biztonságot választotta, amikor megfogta a kezem. Rám bízta életét, nekem adta ártatlanságát. Csak nem papucs lány volt?

Tudod, egyre jobban tisztelem kedves édesapádat.

Írásod tetszik. Olvasmányos, érdekes. Ezzel még tartoztam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) -NOKIA- válasza s.szinta (#34) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem lehet úgy is valaki vagány, izgalmas srác/férfi, hogy nem bűnöz...dehát nyílván te ezt másképpen látod, te vagy az okos, nem mi. :R

(#39) Tim82 válasza -NOKIA- (#38) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40) s.szinta válasza Vakegérke (#37) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Vakegérke, régóta olvasom a meséidet, írásaidat, éppen miattad kezdtem írni én is. Írtam is valamit a Pejkóhoz tegnap, amikor regeltem. De arra kérlek, ne minősíts engem még, ne ítélj elhamarkodottan. Félek, megbánnád.

Vannak idősebb házaspárok a környezetemben, akik boldog házasságban élnek és mindkét férjet papucsférjnek tartják. Miért is? Mert szeretik és elfogadják, hogy családi dolgokban a feleség dönt. Felnőttek már a gyerekeik, kettesben maradtak és tudni lehet róluk, hogy nem csak boldognak látszanak, úgy is élnek. Matriarchális minitársadalom:) Nekik megfelel. Ha az egyik fél - itt a nő - alkalmasabb a család összetartására, az életük megszervezésére, miért ne tehetné? És miért ne fogadhatná ezt el egy pasi? Én felnézek rájuk, mások a pasit papucsnak tartják. Szerintem meg okos, hogy így döntött. Nyugalma van, kényelme van viták nélkül, szeretik egymást, tök jó élet.

Apámat lehet tisztelni, az biztos. Becsületes ember lett belőlem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#41) Ősember válasza s.szinta (#40) üzenetére


Ősember
őstag

nemétem :D az idös házaspárnál a férj nem papucs? :F hol van az a határ ahol különbséget teszel aközött, hogy a nö irányit vagy a férj alárendelt szerepet vállal? :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#42) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy izmos, erős, uralkodó férfi szeretni
egy gyengéd, kedves együttélni
egy gazdag, h éhen ne haljon az ember lánya.

de aztán ki tudja. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#43) Hakudoshi válasza bolondember (#42) üzenetére


Hakudoshi
tag

...és a legfontosabb, hogy ez a három ne tudjon egymásról! :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#44) Vakegérke válasza s.szinta (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtisztelő, hogy miattam kezdtél írni. Abba ne hagyd, nagyon jól csinálod. Érzelmeket ébresztesz, és ez jó. Azt viszont el kell viselned, hogy nem mindenki osztja véleményedet, amelyet a világról, emberi kapcsolatokról hirdetsz.

Nem minősítettelek, nem ismerlek eléggé. Nincs kialakult véleményem rólad. Ez a "Félek, megbánnád." viszont remélem, hogy nem fenyegetés akar lenni.

Döntsön az, aki jobban irányítja a családot. Ha ez a feleség, ám legyen. Ettől még nem lesz papucs élete párja. Hogy ki a papucs? Akinek otthon keveset szabad, de amit szabad azt muszáj. Nem saját definíció, olvastam valahol.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) tildy válasza s.szinta (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha az egyik fél - itt a nő - alkalmasabb a család összetartására,
heee?????

Nane... Egy családot nem egy embernek kell összetartani ..Ha csaka nő tartja össze a családot, az rég nem jó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Vakegérke válasza tildy (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így igaz. Ezt kihagytam. Más az összetartás, és más az irányítás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) s.szinta válasza Vakegérke (#44) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem fenyegetés akart lenni. Miért fenyegetnék bárkit is? És téged miért? Abszurd gondolat.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#48) hcl válasza s.szinta (#40) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amúgy ez igaz, aki normálisan viselkedik a párjával (hímneműeket) azt általában lepapucsozzák. (pl. engem :-D )

Aki meg nem viselkedik normálisan a párjával (szintén hímneműeket) azok meg csodálkoznak hogy otthagyja őket a nőjük. Szintén ismerek több ilyet, jókat röhögök rajtuk.

Az éremnek mindenhol van 2 oldala.

Mutogatni való hater díszpinty

(#49) s.szinta válasza tildy (#45) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Szerintem meg úgy a jó, ha a családi szervezési ügyek egy kézben összpontosulnak. Ha mindenki szervez egy kicsit akkor könnyen szétesnek a dolgok.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#50) bolondember válasza s.szinta (#49) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gondolom már vagy 30 éve házas vagy, nagyon-nagy tapasztalatodból ítélve... :K

Ha van öszhang a családban, akkor a "mindenki szervez egy kicsit" dolog is jól sül el... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.