Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Kívánom, hogy sok örömöd legyen az új gépedben! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) Jamby18


Jamby18
senior tag

Jó üzletbe tetszettek elkölteni a pénzüket :DDD :D

(#3) rolkaDb válasza talmida (#1) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Köszönöm. :K

Jamby18: Mert? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Kickass


Kickass
őstag

ahelyett h Chestertol berendelted volna mindet :D de inkabb nem szamolok utana mennyivel jottel volna ki jobban mert a vegen elszomorodsz :D

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Használd egészséggel :))

Jövőhónapban én is beújítok egy PC-t ha minden jól megy. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#6) rolkaDb válasza Kickass (#4) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Tudom, hogy jobban jövök ki. De nekem nem mindegy a gariztatás, hogy mennyit kell utána járni avagy futárt hívni és 1 hónap múlva viszontlátni az alkatrészt. :D

EczkE: Köszönöm :R Te is használd egészséggel(előre is). :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Jamby18 válasza rolkaDb (#3) üzenetére


Jamby18
senior tag

Oda járok én is, nagyon jó bolt ;)

(#8) rolkaDb válasza Jamby18 (#7) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Jah. :DDD
Amúgy igen elég jó kis hely. :)

Csak amit vissza vittünk billentyűt nem az akkori árán(~5300Ft), hanem azt hiszem olyan 3500Ft értékben lehetett másikat választani. A bill. nem volt olyan régi,pár hónapos. :U

(#9) Kickass válasza rolkaDb (#6) üzenetére


Kickass
őstag

persze mindenkinek maga dontese, de nekem nincs tul sok jo tapasztalatom a MT-el legalabbis regebbrol igy kb 1,5 eve sikerul Oket konzekvensen elkerulni :D

(#10) Jamby18 válasza Kickass (#9) üzenetére


Jamby18
senior tag

Engem még 2006 fele csábítottak be a világító ventik meg a szövegkiírós Revoltec ventik, megvettem itt az első konfigom még netem se volt így hetenként jártam árlistáért megvettem cakk pakk összeszerelték pedig nem is kértem ram az alaplapba gyári hűtő feltették pasztával eggyütt és így be az alaplap dobozába.
MSI K9 NEO,AMD 3500+ 7600GT 1GB DDR1 RAM 533Mhz 450W Chieftec táp.
Vettem innen gépházat,modding cuccokat (kábelharisnya, neon) kormányt elkezdtek csipogni meg kattogni a fogaskereket picit szájhúzósan de kaptam újat, Revoltech Lightmouse egér eggyik reggel betört a görgő (tengelye) ezt is kicserélték pedig ilyen jogon földhözvágtam pl. és mégis csere.
Samsung 721n moncsi hazavitel után sűrű pixelhiba keresés 1lilát találtam másnap viszem vissza be se kapcsolják csak a körübelüli helyet kellett behatárolnom kaptam újat.
WD GP 640 néha leált zenelejátszás közbe és nem kapott a winamp anyagot :DDD ezt is cserélték.
2009 karácsonyán vettem a mostani konfigot.
Zalman CPU hűtőm és Cifi 450 tápom 4éve üzemel ezek innen a legrégebbi dolgaim.
Én felkészülve megyek oda mindíg.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kickass válasza Jamby18 (#10) üzenetére


Kickass
őstag

en felkeszulve mentem, nem is a lenyegi szolgaltatassal volt bajom mert garit inteztek mindig, de mikor nem csereltek hanem szervizre kerult sor voltak kifogasolhato dolgok (VGA nalam doglott, aaa meg van halva kuka, eladom alkatreszkent masnap ir a vevo h hiba nelkul mukodik, masik eset alaplap tokozasa serult nekem ket fele procival se ment S775 egyik laba hianyzik ez igy kuka, ezt is eladom alkatresznek tortenet ugyanaz mint a VGA-val h masnal mukodik) szoval a szerviz reszuk nem korrekt

raadasul szerintem draga es a tetejebe meg bunko parasztok is, talan egyszer volt ott egy jofej elado aki az akkor eppen akcios AC FReezer Xtreme-t ajanlotta nekem mikor procihutot kerestem normalis arban

a szechenyin a MaterialComp sokkal korrektebb volt, lebeszeltem hogy elvinnek egy tapot de nagy hazba kell ha rovidek a kabelek visszahozom mert hosszabitokkal nem szarakodok azt mondta okes, MT-ben mikor megemlitettem ugyanezt ugy neztek ram mint egy eretnekre a kozepkorban, a valasztekuk nem rossz a garis ugyintezessel sincs problema de arban abszolut nem versenykepesek es hozza meg az a plusz sincs meg bennuk kommunikacioban vagy hozzaallasban a vevohoz, legalabbis szerintem

(#12) mexicanraven válasza Kickass (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az a helyzet, hogy ebben a boltban van az a rövid barna hajú, tán' körszakállas gyerek, nah az tényleg egy tajték bunkó, szeret okoskodni, de az őszes hajú férfi az teljesen normálisnak mondható, egy másik kicsit zömökebb sráccal együtt. Tegnap visszavittünk egy billt, ő egyből cserélte. Az embernek talpraesettnek és határozottnak kell lennie ha kifogja azt a gyíkot. Emellé én a bolttal és a többi eladóval elégedett vagyok, segítőkészek, normálisak. Annó mikor még nem voltam aktív forumozó, jól jött egy VGA-ás segítségük! :)
Ill. megjegyzem, hogy Chester Debrecenben kb a halál f*szán érhető el, vettünk már tőle routert, a buszozás árán kb ugyanott voltam, mint ha az MMtowerben vettem volna.
Nah jó persze, itt több kessről lett volna szó, de említették már előttem az okokat! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#13) rolkaDb válasza mexicanraven (#12) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Az a fickó tényleg elég okoskodó volt. De például az összes hajú férfi tényleg normális volt. Meg egyből cserélte a billt. :R

(#14) Kickass válasza mexicanraven (#12) üzenetére


Kickass
őstag

nyilvan, egyebkent is mindenkinek szive joga hol vasarol, en egy ideje nem vettem friss hardvert, Chestert csak azert hoztam fel mert anno pl tole joval jobban jottem ki mintha boltba veszem, es annyira a halal fa**ara se kellett mennem a cuccert, legalabbis semmivel nem messzebb mint az MMTower

MMTowerben ezek szerint meg mindig kifogtam a gyikarcot, van ilyen

(#15) mexicanraven válasza Kickass (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Persze, ez így van, nekem már volt boltolásom Chesterrel is, ill. adorjant-tal is, minden gond nélkül, de van amikor jobb választás a bolt! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#16) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Pár dolgot vittünk vissza, és még a blokkot se kérték, szó nélkül adták az újat/másikat. Nem a világ legjobb áraival dolgoznak, de nem rosszak, és eddig csak pozitívak a tapasztalataink.

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A memóriát javaslom mindenképpen min. 4GB-ra bővítsd.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) mexicanraven válasza Dr. Romano (#17) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A következő bővítés egy CPU cooler lesz, mert könnyen melegszik a kicsike! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Samus


Samus
addikt

Kisebbfajta ugrás a régi géphez képest...Leld benne sok örömöd :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) zolikaDB válasza Samus (#19) üzenetére


zolikaDB
veterán

A lényeg, h AMD + ATI :DD
Tegyél fel róla képet!

[ Szerkesztve ]

(#21) zH.


zH.
senior tag

ismerős érzés. :) grat. :K

just be

(#22) rolkaDb válasza Samus (#19) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Az biztos. :D Köszönöm :R

zolikaDB: A mai nap fogok. :K

zH.: Köszönöm. :R

:DDD

(#23) zolikaDB válasza rolkaDb (#22) üzenetére


zolikaDB
veterán

KÉPEK lesznek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.