Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) robogos10 válasza djculture (#50) üzenetére


robogos10
aktív tag

Így szokott lenni! :))

Most nézem jól elvagy eresztve gép terén!

ASRock Fatal1ty 990FX/ fx8150 / 2x sapphire 5850xtreme/ 4x 4gb ddr3 1600/ 8x WD1600ADFS 160GB 10000 RPM 16MB Cache :C Szép konfig :R

(#52) proci985 válasza robogos10 (#49) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a tápod egy időzített bomba. lehet még nem volt vele baj, de az APN tényleg jó, olcsó és legfőképpen megbízható megoldás. az, hogy nem moduláris egy dolog, cserébe specen belül vannak a feszei -hosszú távon kinyírhatja a komponenseket-, tudja a ráírt értékeket -az mtec kizárt-, jobb a hatásfoka (értsd, a villanyszámlán lehet behozná az árát pár hónap alatt, legalábbis a codegenhez képest egy régi passzív pfcs chieftec is meglátszott nálam a fogyasztáson 24/7ben menő géppel) és főleg van védelme.

az mtecet meg nem húzott cpu meg 160Wos vidkari alá tervezték. moduláris corsair meg jó dolog, de a modus TXek eltűnésével kb a HX650 a legkisebb modus tápjuk, ami egy 80plus goldos, félpasszív modell ami normál esetben 30k fölött van. mellesleg általános esetben feleslegesen nagy és drága (a szintén goldos FSP650EGNnél több, mint másfélszer drágább).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53) robogos10 válasza proci985 (#52) üzenetére


robogos10
aktív tag

Várom akkor az ajánlataitokat! :R :B

(#54) djculture válasza robogos10 (#51) üzenetére


djculture
félisten

Ja szépen lassan sikerült összerakni idén ezt, egyik hd5850-et a ph! nyereményjátékán nyertem :R Vinyó ügybe meg, fanatikus egyesek szerint elavult hdd függő vagyok:D
On: Most olvastam a játékos fórumoknál is volt egy arc aki kéregetett új reggel, mert hogy külföldi és nála nem kapható az adott játék.

[ Szerkesztve ]

(#55) robogos10 válasza djculture (#54) üzenetére


robogos10
aktív tag

pff szép :S
Én is nyernék szívesen ilyen kártyát :B

(#56) x_o_n


x_o_n
veterán

A témához szólva..én speciel viszonylag sok elvált szülönek tudtam igy segiteni,karácsonyi ajándéknak vettem pc játékokat,de ingyen nem fogadtam el pontosan azért hogy ne kapjon az ember negativ kommenteket..bár már ez is gáz hogy ha segiteni akar az ember másoknak esetleg azonositják nyerészkedő emberekkel.
ezúton is köszönöm aki ár alatt tudott aútós és gyerek játékokat szerezni és mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánok

(#57) plesk312 válasza sztanozs (#23) üzenetére


plesk312
újonc

Ahha kézimunka. Csakhogy midegyik szakmát igényel, amit nem kapsz ingyen. Tegyük fel, egy Stihl fűkaszát szakvizsga nélkül nem engedik, hogy odébb rakd fél méterrel akár, nemhogy füvet vágj vele, ugyanez a helyzet a láncfűrészek és fűnyírók illetve takarítógépek csoportjával is. Mindenhez szakma kell, aminek a megszerzése nincs ingyen és nem is támogatja senki sem!

(#58) Chamea2


Chamea2
tag

Az állásokkal kapcsolatban itt 22/24-es pontosan leírta az igazságot, így nincs mit ismételni, sztanozs eszméletlen nagy ökörségeket ír...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.