Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Akkor az én cikkem jókor lett időzítve! :DD

(#2) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Tudnék egyet írni a lovak párzásáról, érdekel? :P

(#3) koshmar válasza gamek!ller (#2) üzenetére


koshmar
őstag

OFF-TOPIC LOGOUT-ba simán mehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#4) kenwood3 válasza gamek!ller (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

loool :D :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Carlo (Bharat)-unk ilyenkor amúgy hol-e van? Ő tudna mesélni.

[ Szerkesztve ]

(#6) Ptech


Ptech
őstag

Van egy majdnem készen, csak a másik gépen, lusta vagyok feltenni :o

(#8) gamek!ller válasza Kalandor (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csináljunk egy nyereményjátékot. Ötlet: 1 hónap van írni egy cikket és a legjobb 10 cikk írója nyeri. Köszönöm.

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Oszinte leszek: miota te vagy a foszerkeszto , az egesz oldal porog:) Facebookon is. Meg is lepodtem, de jo latni, mire szamithat az ember.Nagy nagy gratula:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) EczkE válasza Kalandor (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Én meg csak úgy kérek egyet. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#11) Thome válasza gamek!ller (#8) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem ez jó, négynégy!!4!
De legyen az csak 1 hét... :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Vakegérke válasza Kalandor (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről türelmet kérek. Három hónap múlva kipihenem magam, aztán... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Pedig nem venni észre h cikk hiány lenne. :)

Nyereményjáték okés. De legyen külön szakmai és off kategória.
Nekem van egy ~ 2 éve elkezdett cikkem amit illő lenne már befejeznem :)

[ Szerkesztve ]

(#14) rt06


rt06
veterán

Hi!

tobb nyelven lehet (egy cikk, ket nyelven, angolul es magyarul)?

Udv: VladimirR

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) gamek!ller válasza Thome (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

1 hét alatt nem jönne össze annyi, hogy még válogatni is lehessen.

(#16) Lenry válasza Kalandor (#7) üzenetére


Lenry
félisten

ha szétosztod, akkor azt mindenképp az írók közt, és ne a szerencse által akárki kaphassa.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Thome válasza gamek!ller (#15) üzenetére


Thome
addikt

Jogos. Legyen 2, max 3 hét, az már bőven jó, de az egy hónap rengeteg, szerintem legalábbis.

(#19) gamek!ller válasza Kalandor (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az emberek szavazatai alapján.

(#20) adalbert1 válasza Kalandor (#18) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha lehetne szavazni akkor ez lehet hogy megoldódna, ill. lehetne külön kategória off és szakmai íráshoz is.

(#21) Dany007 válasza Kalandor (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, engem még nem nyaggattál ;]

Amúgy szerintem nem jó az, ha napi 3-4 cikk megy ki címlapra. Egy napot egy cikk simán megérdemelne : ) Mármint naponta egy. Úgy van idő hozzászólni is rendesen, mielőtt újabb jönne. És akkor így a kevesebb anyagot is több napra el lehetne szórni.

Ami a netet illeti fogd fel úgy, hogy nosztalgiázol. :DD

(#24) Dany007 válasza Kalandor (#22) üzenetére


Dany007
veterán

"- warez: írja le szépen (és hosszan, átgondoltan) azt, hogy mit gondol a warezről "

Azért ez nem gyenge téma és garantált az 1500-as hsz-szám. Amúgy nem lenne rossz, bár vagy nagyon sok téma lesz, vagy csak pár, de azok a már megszokott sablonok... (a warez kivétel, nem sok ilyen témájú írás született eddig) =/

szerk.:

Ja értem. Mondjuk én magamból indultam ki. Nekem nem elsődleges a cikkolvasás. Az csak amolyan mellékes jó a fórum mellett :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Alexios válasza Dany007 (#24) üzenetére


Alexios
veterán

Azért ez nem gyenge téma és garantált az 1500-as hsz-szám

Na meg pár ban is ;]

(#26) rt06 válasza Kalandor (#18) üzenetére


rt06
veterán

ujat ket nyelven feltenni, megpedig azert, mert vagy egyaltalan nincs rola anyag, vagy meglehetosen keves, az is szetszorva
valoszinuleg nem vinne az olvasottsagi toplistat (ha ezekben a temakban kerdezek, tobbnyire a kerdest sem ertik), de mar csak azert is jo lenne leirni valahol, hogy ne felejtsem el

p.s.: amugy tudom, hogy az alapelvek is kimondja, hogy a forum nyelve magyar, ezert is kerdeztem meg

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#28) Kolondrum válasza Kalandor (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem az jött le mostanában, hogy sokan nyertek a lottón. Cikkek alapján. Nekem is csak a pénzen múlik egy cikk. :U

Jó az aláírásod!

[ Szerkesztve ]

(#29) danih


danih
addikt

Irogatok két cikket, sehogy sem akar bejeződni... :(

(#30) Thome válasza Kolondrum (#28) üzenetére


Thome
addikt

Vagy épp megvették a nehezen összeszedett pénzükön. (Egyébként 10-20-30, de akár 100 ember is nem olyan hűdesok, a több ezer aktív felhasználóhoz képest.)

[ Szerkesztve ]

(#31) Kolondrum válasza Thome (#30) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez is igaz, sokaknak egyszerre jött össze. Már megtanultam bármi megtörténhet bárkivel bárhol. :R

(#32) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ide le kell írnom, de most fáj a logout! Most nagyon, bakker. Hagy ne bántsak senkit, pedig napjába többször több ember lenne kedvem. :O

1-2 hete van az, hogy nem akarok felnézni a ph lapcsaládra csak a pü-k miatt, aztán kattintgatok és mindig rájövök hiba volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#33) #27483136


#27483136
törölt tag

Sőt, még törölgetünk is....
Tegnap még fanatikus voltam.
Az lehetséges, hogy mától azért minősítődtem vissza sima taggá, mert selejteztem (töröltem) néhány bejegyzésemet?

(#35) rt06 válasza Kalandor (#34) üzenetére


rt06
veterán

angolul (pl.: lartc.org) is magyarul (pl hup) is volt rola elszorva, reszletekben (egeszeben sehol, legalabbis nem olyan, ami mukodne is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37) adalbert1 válasza Kalandor (#22) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, nyilván jobb ötlet még tovább is tagolni, elvégre lehet hogy az offon belül pl. egy kutyáról szóló írás másokat érdekel mint az utazásról szóló, meg szakmaiban is elég nagy különbségek lehetnek az érdeklődési körben. Viszont a wareznél lehet készülni az indulatok elszabadulására. :)

(#38) Kolondrum válasza adalbert1 (#37) üzenetére


Kolondrum
félisten

ugye h van címlapos írás amit el sem olvasol mert a címe már érdektelen számodra? Azért kell az olyan cikk is mert mást érdekel meg nem baj ha nem folyamatos a kockulás. Egy biztos, mindenkinek nem lehet jót tenni.

(#40) föccer


föccer
nagyúr

No, ha van erőm, akkor ma-holnap befejezem az első komolyabb hangvételű élet cikkemet. A pólót szívesen fogaom érte ;]
üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42) föccer válasza Kalandor (#41) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg elküldtem :)

Azért egy helyesírás átnézést amikor átolvassátok... Azt megköszönném. Nem vagyok egy helyesírás bajnok :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nekem is van elfekvőben egy félkész írásom, de nem vagyok biztos benne, hogy valaha is befejezem.
Viszont van egy új ötletem. Ha végre kiszabadulok ebből a rengeteg melóból, még talán meg is írom.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) föccer


föccer
nagyúr

No, nekiálltam egy következő címlaposnak. Sajnos a hozzá tartozó fotókat nem tudom "széppé" tenni, de remélem ettől még használható lesz. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.