Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) #57527808


#57527808
törölt tag

ha már homár.

a közelmúltban jelentettem egy hirdetést, miután az eladóval nem sikerült dűlőre jutnom.
újként hirdetett, egy amúgy minimun 5 éves alkatrészt, ami a korához képest is retkesebbnek tűnt. ki tudja milyen dolgok vannak rászáradva, és szemmel látható porréteg fedte az egészet. mivel hardverapró fossá tömöríti a képet (még prémium mellett is), így valós használati nyomokat nehéz kivenni, de pl.: a dsub csatlakozón szerintem látszik kopás. szóval a fos tömörítés ellenére sem mondható újnak az alkatrész.

alapvetően a vevőt szerettem volna védeni, hiszen ha ilyen állapotú portékát adnának újként, ráhajtogatnám a gazdájára. de az eladót is védtem volna későbbi kellemetlenségektől.

jelentés után azt a választ kaptam, hogy ezt így ebben a formában hirdetheti újként, mivel használati nyom nem látszik rajta. ami amúgy az apró kép tömörítési technikájának köszönhető szerintem.

úgyhogy megfordítom a dolgot:
ha az eljáró kolléga újként vásárolt portékája így nézne ki, akkor maximálisan elégedett lenne?
egyáltalán meg merné fogni olyan ki tudja milyen rászáradt cseppekkel és retek réteggel?
illetve külön megkértem, hogy kérdezzen rá a többiekre is, mert szerintem vannak ilyen téren rutinosabb kollégák is arra fele, de válaszra nem méltatott.

képek:
1
2
3

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.