Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

az új burnout? :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) james001 válasza Gomez86 (#1) üzenetére


james001
veterán

Hát ja :O Ebben már semmi Ridge Racer feeling :(
Majd PSVitára lesz egy klasszikus Ridge,az lesz a jó.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Ventur@


Ventur@
senior tag

Split/Second + Trackmania a Bugbear gondozásában. Hát, hogy ez jó lesz-e, majd elválik :) . No meg lesz pc-re is. Azért egy demót remélem, hogy kidobnak, aztán majd kiderül kell-e a kosárba vagy sem :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

A Burnout 3-ban PS2-re jobb törés, meg ahhoz kapcsolódó fun játékmenet volt ez alapján a videó alapján :) A kocsik és a talaj pedig elég érdekes viszonyban vannak, nem úgy néz ki mintha lenne sok kölcsönhatás köztük.

(#5) balcsy válasza Ventur@ (#3) üzenetére


balcsy
aktív tag

ugyan azt íetad le amit akartam . ;]

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#6) gybazsi


gybazsi
senior tag

A videó jó lett, de a játék eléggé Burnout meg Split/Second beütésűnek tűnik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#7) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Ilyet játszottam építőkockákkal meg matchbox-okkal még régen de most már annyira nem jön be :D :D

(#8) Psylocyber


Psylocyber
csendes tag

Végre valami jó játék is születik:P 10-ből kilencszer trollkodni tudok csak, de ez nem az én hibám, mert a vidi alapján ez lesz az a 100-ból 1 típusú játék:)
Egyébként véleményem szerint a burnout revenge volt az egyetlen amit eltaláltak, (a burnout paradise elég szép volt csak üres), persze ott volt még a destruction derby, meg a klasszikus carmageddon is, de az már más tészta:)

[ Szerkesztve ]

(#9) Teszla_


Teszla_
senior tag

A Bugbear a FlatOut-ot is jól megcsinálta, úgyhogy szerintem ezzel se lesz gond :) Én már csak emiatt is várom. Vagyis csak emiatt, mert a régi Ridge Racer-hez nem volt szerencsém.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.