Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Tetszik! Az árat várom....

(#2) rappit4


rappit4
őstag

A bill. Cherry switchekkel lesz?

(#3) F e Z o


F e Z o
veterán

A rapoo cuccokra kíváncsi leszek, milyen árban lesznek itthon kaphatóak.

H2O über alles!

(#4) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mechanikus, plusz RGB világítás?
Jó drága lesz. :))

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) Ł-IceRocK-Ł válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Lehet még nem derült ki :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Úgy általában a Rapoo cuccok mennyire megbízhatóak?
Mert többször is már találkoztam velük árukeresőn, csak képek alapján annyira nem tudom megítélni, mennyire lehetnek jók.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) Daywalker válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Sajnos ez csak egy IFA előzetes bejelentés, összesen ennyit közöltek, a weboldalukon nincs fent a termék.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) rappit4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#4) üzenetére


rappit4
őstag

Ha 50 alatt lesz akár még vetekedhet is a Corsair k70 rgb-vel.

(#10) XuChi


XuChi
addikt

Mind kettő ocsmány :(

(#11) nyunyu válasza rappit4 (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

A bill. Cherry switchekkel lesz?

Cherry MXek miota vannak 60m kattra specifikalva?
Gateronokra, regebbi Kailhekre szinten 50m van megadva.

Rapoo V500-ban Kailh Yellow volt, de azt a kapcsolot nem gyartjak.
Gondolom valamelyik "Razerrel kozosen fejlesztett" utodja lesz a megoldas, azokra adnak 60m elettartamot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) rappit4 válasza nyunyu (#11) üzenetére


rappit4
őstag

Ja, érteem.

(#13) F34R válasza nyunyu (#11) üzenetére


F34R
nagyúr

Az a 60 placebo. 50 milliot mondanak a linearisra, felet a tactile-re, nem tudom mi igaz belole. Gateronok szinten ennyit tudnak. Amelyik elettartama beazonositatlan arra meg mindig nagyitanak. Egyebkent meg lazan Kailh varhato bele.

[ Szerkesztve ]

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Az eger nem erdekel, de a billentyuzetert adok max 40k-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) F34R válasza hemaka (#14) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha te ezert a billert adsz 40k-t akkor meg vagy huzatva :D

(#16) PhilBrick


PhilBrick
őstag

A mechanikus kapcsolókat még talán értem, de miért kell az RGB a billentyűzetre? :F

(#17) hemaka válasza F34R (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mas RGB mecha joval dragabb. Bar csak poen volt, RGB kb annyira kellene nekem egy billentyuzetre, mint szar a zsebembe.

(#18) F34R válasza PhilBrick (#16) üzenetére


F34R
nagyúr

Hogy MMO-s habzo szajgorcsod legyen :D

(#17) hemaka

Az legalabb melegit a teli hidegben is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) KisDre


KisDre
senior tag

Valahogy ez a Rapoo márka sose tetszett. Kínainak hangzik és közben magas az árcédula (amiket eddig láttam tőlük), bár nem vagyok szaki, de nálam ezt az érzést váltja ki.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#20) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Lehet valamit tudni a Roccat új Ryos MK FX billentyűzetéről, amit a CES-en mutattak be? Az legalább korrektül is néz ki.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#21) Ł-IceRocK-Ł válasza rappit4 (#9) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Max akkor ha minőségben is a Corsairre hajaz.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#22) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

A billentyűzetről annyit, hogy 20k körül Tesoro Excaliburt lehet kapni, aminek a kinézete szerencsére nem "gamer". Mechanikus és háttér-világításos, magyar kiosztással, jó anyagminőséggel. Szóval ha Kaihl mechanika lesz, akkor nagyon nem szállhatnak el az árral.

(#23) haxiboy válasza rappit4 (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Nemhiszem. Szerintem Kailh kapcsolókat fog kapni mint a legtöbb termékük. Illetve gyanús hogy mennyi leütésre van validálva.

Árazásra kiváncsi leszek, remélem nem szállnak el, bár RGB és ez általában +10/20k-t szokott jelenteni árban, gyártótól függően. Így még akár jó is lehetNE ha nem szállnak el az árazással.
Kíváncsian várom a teszteket, és a magyar boltokba kerülést, felkerült a már több mint 50-es meg kéne nyomkodni listára :K

CsonkaImo: Ezt kérlek Razer bácsinak is mondd meg jól az arcocskájába :C

A topicban egyébként rengetegszer kitárgyaltuk már a Marketing BS-t...ami "gamer", és világít attól te jobban játszol, ők meg jobban el tudják adni. Ezért van nekem is K70 RGB-m (na jó azért mert olcsóbban vettem mint a sima k70-et,de már nem cserélném le non-rgb-re :D)

Ł-IceRocK-Ł: Corsairek nagyon korrektül össze vannak rakva, a topikban is általában ajánlani szoktam. Persze biztosan van egy jobb, de mielőtt megvettem körülbelül 40 féle billentyűzetet nyomogattam meg 15-20 gyártótól és ez volt az egyetlen minimalista kinézettel ami megfelelt az elvárásaimnak...Van benne anyag NA :D

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) Ł-IceRocK-Ł válasza haxiboy (#23) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sajnos a kezembe még nem volt ilyen, de nagyon szívesen kipróbálám, csak sajnálok érte annyit adni :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) NKing válasza sz.balazs.95 (#7) üzenetére


NKing
tag

Nekem volt egy CM Storm Inferno egerem, Diablo 3 közben megdöglött a mikrokapcsolója... Gariba nem cserélték, levásárolhattam az árát és egy RAPOO VPRO V300-at vettem helyette. Még kaptam is vissza pénzt...

Most jön a lényeg: oda-vissza veri a CM - amúgy drágább - megoldását! Kényelmes, igényes, masszív konstrukció. A fogása nagyon jó, ha a hagyományos módon fogod (talán claw grippel is a széles gombok miatt, de nekem az testidegen). A gombjai egyébként hajlítottak, amitől nagyon kellemes rajta tartani a kezedet + olyan puha műanyag feelingje van, ahogy az egér oldalán végigfutó bordázatnak is - nagyon jól el lehet kapni a grabancát :D

Az érzékelő minőségben szerintem kiváló, a szoftverével pedig semmi de semmi problémám nem volt eddig. Világítás van, és kikapcsolható, DPI váltás van, gyorsgomb van. A görgője nem az a lötyögős fajta és jó, hogy van ellenállása is, így pontosan lehet vele pl. fegyvert váltani.

Én is kicsit aggódtam, hogy milyen lesz, de amint a kezembe fogtam a csomagolást, megvett kilóra és az első próbakör után pedig azt mondtam, hogy ez igen! Talán a legjobb játékos egerem eddig. Photoshop-hoz is használom, nagyon pontos ott is.

[ Szerkesztve ]

(#26) sz.balazs.95 válasza NKing (#25) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Köszi a választ! :R
Tehát akkor érdemes számításba venni ezt a márkát is vásárláskor :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) nyunyu válasza haxiboy (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

RGB és ez általában +10/20k-t szokott jelenteni árban,

20$ korul van 100db WS2812B RGB LED az aliexpressen, plusz kell valami, amivel egyesevel cimzed oket, pl egy 5-6$-os AtMega32U4-gyel szerelt Arduino klon.

Jo lenne, ha lehetne talalni WS2812B-t a Cherry MX-ekbe illeszkedo 4 labu kivitelben, aztan egyszeruen lehetne otthon programozhato hattervilagitasu billzetet faragni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) haxiboy válasza nyunyu (#27) üzenetére


haxiboy
veterán

qisqaqas-ból kiindulva és magamat ismerve még így sem lenne olcsó :C ha építenék a gatyám is rámenne

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) rappit4 válasza haxiboy (#23) üzenetére


rappit4
őstag

Na igen így, hogy Kailh-es sokat csökkent a szememben. :D

(#30) Reggie0 válasza nyunyu (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

En is sokat gondolkodtam sajat billentyuzeten. Jelenleg ott tartok hogy kap egy 1156 labu virtex 5-ot (ez van fiokban) azt jonapot, a 400+ io labon elfer minden egyedileg.

(#31) ABee


ABee
tag

Egész jó lett a cuccok designja. Messze nincs olyan ocsmány mint egy átlag Tesoro. Az árakra én is kíváncsi leszek.

(#32) #06658560 válasza nyunyu (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

Na, amit itt most leírtál, nekem nagyon szimpatikus lenne- ha a Mad Catz csúcs klaviját át lehetne operálni mechanikusra.

(#33) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Nekem volt többi rapoo cuccom és leginkább a design miatt választottam vagy azért,mert működnek apple cuccokkal. Sajnos már egyiket sem használom,vettem egy egeret aminek nincs gombja,csak érintésre reagál, hát nagyon nehéz vele pontosan dolgozni, egy mutimédia wireless billentyűm is volt,sajnos a touchpad része nem érzékelt rendesen. Végül egy bluetooth füles,ami viszont hamar lemerül nagyon és picit recsegett is. Van még mit fejlődni....

(#35) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az egér tiszta Tron-os dizájn. Nagyon tetszik! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#36) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Az egér annyira nem bejövős, maradok a steelseries-nél, viszont a billentyűzetet elfogadnám, nagyon ütős :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.