Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

Most akkor retro vagy futurisztikus? A kettő ellentéte egymásnak. Szerintem egyébként inkább retro.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) XuChi válasza hajbel (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Szerintem ez valami borzalmasan fest... :(

(#3) pandras83 válasza hajbel (#1) üzenetére


pandras83
senior tag

Van olyan hogy retrofuturism, nézz utána

Cyberfuck Patchrunner

(#4) hajbel válasza XuChi (#2) üzenetére


hajbel
addikt

Kívül-belül ipari hulladék :)

(#3) pandras83: Jó, jó értem.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) Amerigo57


Amerigo57
őstag

" A 461 x 200 x 430 milliméteres, feketére festett acélból készült gépház üresen ,

3,7 kg tömeggel rendelkezik..."

Túl keskeny (200 mm ) , nem lehet benne kényelmesen a hardvereket elhelyezni.

(#6) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az, hogy retro-futurisztikus már meg sem lep, és lehet, hogy van ilyen, de akkor is furán hangzik.

Szereltem már egy pár ilyen Sharkoon házat ebből a kategóriából, és nem azt mondom, hogy lehetetlen, mert nem az, de rendkívül kényelmetlen dolgozni vele. Nincs hely ennek, nincs hely annak, tedd be, vedd ki, tedd vissza. Egy szó, mint száz, magamnak soha nem vennék ilyet.

(#7) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Rrrrrrranda.
Régen a Chieftec féle nem túl csicsás inkább üzleti kinézetű házakat szerettem, most meg a minél jobban eldughatót.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) orion1025


orion1025
őstag

Ez inkább retro, abból is a bóvli kateg.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#9) enginev3.0 válasza XuChi (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyetértek, így már nem is érdekes hogy retro vagy futurisztikus

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) #31600896


#31600896
törölt tag

Ha már "retro" akkor miért nem felsőtápos? :DD

Teljesen mindegy, nem bejövős se így, se úgy. :U

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kaptunk egy ezredik rgb-s szart. Szerintem semmi különleges nincs benne.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) Cs1csó válasza hajbel (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Elavult, csicsás.

(#13) orion1025 válasza #31600896 (#10) üzenetére


orion1025
őstag

Mert akkor olcsóbban kellene adni, az alsó tápos olyan gémeres.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14) syberia válasza hajbel (#1) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#15) Hieronymus válasza Cs1csó (#12) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem szép, de legalább visszataszító is. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) #65675776


#65675776
törölt tag

"duplakamrás kivitelről azonban sajnos nem beszélhetünk, mert ez a rész nem kapott takarólemezt"

Cserébe akár 6-8 °C-kal is hűvösebb így a GPU, mintha lenne PSU shroud. Deal. Akinek van kedve a kinézetért főteni a VGA-ját throttle határig, vagy csak simán jóval alacsonyabb turbóig, az tegye.

(#17) Pugna válasza #65675776 (#16) üzenetére


Pugna
kezdő

Nekem egyáltalán nem melegebb a hardverem takart tápos házban.

(#18) #65675776 válasza Pugna (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Összehasonlítottad a shroud nélküli állapottal? Mert ha nem, akkor honnan tudod?

Stackerben kipróbáltam egy makeshift karton takarást. GPU lendületből melegebb lett már idle is. Pedig annak a háznak az oldalán is van egy ótvarnagy szellőzőnyílás.

(#19) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A 3.7 Kg egy ilyen méretű háznál megmagyarázza a retrót, mert régen a gagyi házak pont ennyire vékony anyagból voltak. A futurisztikus meg nyilván a világítás.
Szóval ez egy kaki (de legalább van benne 5.25).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) RetepNyaraB válasza #65675776 (#18) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez így nem jelent semmit. Attól is függ, honnan szívja, merre fújja a táp; ha egyáltalán.
Nekem ugyanaz a kártya van a régi, nyitott házban, meg az újabb, fedett táposban. Ugyanaz a hőfok, bocs.
Ettől még ez a ház az akril elejével felejtős, kivéve, ha a két oldali, fényképről megítélhetetlen rács-szerűség egy lyukacsos fémrács lenne.

Geri Bátyó@nem a kiló számít, ez végre kipusztulhatna a köztudatból; hanem a merevség. A rezgéscsillapításban már lehet szerepe, de ahhoz valóban 5 millis lemez kell, szükség viszont nincs rá. Ma már minden második kínai tud halk ventilátort gyártani.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21) #65675776 válasza RetepNyaraB (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

És a két ház azonos konstrukció teljesen, csak hogy össze is lehessen vetni?

A másik ok a ventilátorok elhelyezése. Ha van alul is ventilátor az előlapon, akkor a shroud azt kb teljesen megöli. Márpedig a belső légkeveréses VGA-knál érdemes alulra rakni ventilátort. Ilyen esetben van 5-8 °C eltérés normális ház és "kétkamrás" között. Ha alapból nem raksz alulra ventilátort, akkor alapból melegebben megy a VGA-d, mint szükséges.

(#22) Pugna válasza #65675776 (#18) üzenetére


Pugna
kezdő

Szia, megkértem igen. Semmi különbség takarással vagy nélküle. Jól szellőző ház, elöl 2db 14centis, hátul 1 db 12centis keverő. Mindhárom ventilátor 7voltot kap. Passzív tápegység. Zajtalan és hűvös.

(#23) RetepNyaraB válasza #65675776 (#21) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze, hogy nem egyforma :N
Három lapát elöl. A táptakaró elölről nyitott és ott a meghajtó rack is. Átfújja rajta az alsó venti a levegőt. Továbbra sem gondolom ördögtől valónak a kialakítást, bár akkor az összevetés valóban nem releváns.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24) carl18


carl18
addikt

Világot nem fogja megváltani de az ára alapján nem is kell elvárni érte. Bár manapság a gyártók rájöttek világítással és RGB leddel bármit eladhatnak még ha gagyi is. Az átlag vásárlóból indultak ki, bemegy meglát egy gépháez. "De jól nézz ki" EZ VILÁGIT" WÁÁÁÁ :DD ;]

Nekem a régi Haf 912 plus házam 8,5 kg acél üresen ott azért éreztem nincs kispórolva az anyag. Mai napig ezt a házat használom.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.