Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon jó gép lett, bár én inkább, az Airt pártolom. Látom a pontozás, ismét jól sikerült. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) dsr


dsr
senior tag

Jó gép :)) az ára sem rossz :P

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem rossz elismerem, de az ára nekem nagyon erős!
A kamera képei nem is olyan rosszak, jó néhány telefon is megirigyelhetné!

(#4) NielsX válasza GALARDO (#1) üzenetére


NielsX
tag

Én nem vagyok apple fan egy kicsit sem, de ez a pontozás elég fura lett több helyen is.

(#5) margithid


margithid
veterán

Jó kis gép, de nekem drága, főleg, hogy várhatóan 100k alatt jönnek win8-as tabletek is.
Persze tudom, ez apple, meg nem mi vagyunk a kiemelt pica almáéknak.

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Ha az eredeti mini árában jött volna, akkor jó lenne. Viszont elég nagy a különbség sajnos köztük, ahogy az egyes modellek közt is (nagyobb tárhely, 3G mind elég vaskos felárat követel).

(#7) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tetszik. Kíváncsi vagyok, milyen a régi után, bár nem hinném, hogy most csak emiatt cserélek.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon korrekt a cucc, de egy kicsit meg almaek szintjehez kepest is tularazott szerintem. Raadasul ez nem is lesz olcsobb egyhamar.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) joshua7


joshua7
veterán

Az 5. oldalon az ott milyen Sony telefon?

Semper Fi

(#10) arn


arn
félisten

Az air szvsz egy jol arazott cucc, viszont itt eltevedtek...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem értem hogy kap 9 pontot anyaghasználatra. Úgy látszik mára már a fém nem menő. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Tuz válasza joshua7 (#9) üzenetére


Tuz
tag

Xperia Z

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#13) Syrano


Syrano
tag

IMHO az Ajánlott plecsni egy kicsit túlzás... persze mindenre van magyarázat

(#14) pengwin


pengwin
addikt

Grat, nagyon jól megírt, igényes cikk. :C
Én csak a plecsnit nem értem: hogyan lehet Ajánlott, mikor felsorolják, hogy bármilyen konkurens, ezzel versenyző androidos gép (amik már hasonló felhasználói élményt nyújtanak), 30-50%-kal olcsóbb...
Értem én, hogy epölék jó rendszert, csúcs HW-t kínálnak, de ez szerintem ma, Magyarországon nagyon drága.

Üdv, pengwin

(#15) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Jelenleg szerintem(mondom szerintem mielőtt valaki lelő ezért a mondatért)ez a legjobb 10" alatti tablet ami kapható,és ennek tükrében egyáltalán nem drága:)

(#16) Csapoati válasza Giorgio1313 (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is, mert az Air 9,7"-es es az jobb. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Cyberpunk válasza pengwin (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A #15 jól demonstrálja miért. A többivel az a baj, hogy egy nagy kijelzős mobil benyomását kelti, mármint azért, mert kevés rá a táblára, nagy kijelzőre optimalizált app. Csak szét van húzva/nagyítva.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) madgie válasza Syrano (#13) üzenetére


madgie
titán

Csapoati: ja, ahogy a traktor is egy felnagyított zsiguli.

[ Szerkesztve ]

(#19) Csapoati válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miert, a tablet nem egy szethuzott/nagyitott erintos telefon?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Jó teszt lett és a készülék is rendben van. Az szomorú, hogy GPS csak a 4G-vel szerelt változatban van.
Most megint mi a problémája sok embernek a pontozással? Megkapta az ajánlott plecsnit---> örüljetek ;]
9 pont az anyaghasználat, mert pl. karcolódhat az alma logó :)

(#21) szucsy89


szucsy89
tag

Ez egy nagyon jól eltalált tábla lett, hosszú időre elég lesz ez a hardver. Jár a taps az Apple-nek.

(#22) Ádám16 válasza arn (#10) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem pedig itt sincs semmi baj. Van, akinek kell a kompaktabb méret, és a hardver majdnem azonos az Air-rel, szóval szerintem ez így is korrekt ár érte.

(#23) Csapoati válasza madgie (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hallgatom a kulonbsegeket egy ugyanolyan hardverrel rendelkezo telefon es tablet kozott, mert a traktoros hasonlat vicces ugyan, csak nem helytallo. :) De pontositok, miben nyujt tobbet a tablet a nyilvanvaloan nagyobb kijelzo mellett, mert ez itt a kerdes.

#24: Az erzekelo feluletek elhelyezese valoban nem mindegy, es lehet is tabletre optimalizalni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Cyberpunk válasza Csapoati (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lényegében az, de amiről beszéltem az sem elhanyagolható dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) Tadyon


Tadyon
csendes tag

Szerény véleményem szerint nagyon is túlárazott, főleg hogy nincs bővítési lehetőség, GPS meg csak a 4G-s modelben van ami mennyi is? 190ezer???? Nagyon nem értek egyet az ajánlottal... (ÉN) Persze a kijelző és hardver rendben van és a kamera képe se olyan rossz szerintem!

(#26) dezs520 válasza Csapoati (#23) üzenetére


dezs520
senior tag

Ezt meg Cyberpunk írta le feljebb (lejjebb),a kifejezetten Tabokra írt programok miatt....

....az értékeléshez meg annyit,hogy vagy ez van elrontva,vagy az air,mert az air az ára miatt nem kaphatott ajánlott plecsnit,akkor ez hogy kapott azt(?)

[ Szerkesztve ]

(#27) evetke


evetke
csendes tag

63% color gamut...
Az iPad Air szvsz jobb választás.

[ Szerkesztve ]

2003-11-03 22:14 óta "újonc"...

(#28) madgie válasza Csapoati (#23) üzenetére


madgie
titán

Logic Pro remote, GarageBand, soroljak még különbséget használhatóságban?

szerk: bár lassan a lufi telefonok is akkorák lesznek, hogy elfér rajtuk az ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#29) Csapoati válasza madgie (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezek appok, nagyobb telefonon is hasznalhatoak lennenek, ha lenne az Apple-nek olyanja. Ertem en, mit mondasz, csak azzal nem ertettem egyet, hogy egy tablet annyira mas lenne, mint egy telefon. A nagyobb kijelzo teszi csak hasznalhatobba a ra tervezett appokat. Na de off vege. :)

Szerk.: Akkor tulajdonkepp egyet is ertunk. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) dreamdancer válasza Csapoati (#23) üzenetére


dreamdancer
őstag

A különbség abban van, hogy a nagy kijelző plusz funkciókat, más, kényelmesebb kezelhetőséget jelent a telefonhoz képest (hasoníltsd össze egy iPhone és egy iPad levelezőkliensét, zenelejátszóját, a FB, Skype vagy bármi más appot).

De igazad is van, mert az androidos tableteknél valóban a felpumpált telefon-érzés dominál, a felskálázott telós telós appok bumfordiak, nevetségesek és nem adnak plusz funkciót.

Nem a lényeg a fontos.

(#31) Lambach


Lambach
tag

Ilyen árak mellett, nekem nem világos az Ajánlott cimke...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#32) Csapoati válasza dreamdancer (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, raadasul emiatt ugy en bloc az androidos tabletekre sokan rasutik, hogy szarok. Pedig maga a hardver nem az, csak az appkeszitok nem kovettek az Apple (es az iOS app makerek) nagyon jo peldajat. De ez meg valtozhat es valtozik is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) alevan


alevan
őstag

A vicc, hogy a forum feletti reklam a Samsung Galaxy Tab 3-mat ajanlja ;]

Nem rossz gep, csak kiprobalva szamomra egyszeruen nem jot be a merete. Pont rossz az esti filmezeskor :(((

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#34) Bocha válasza GALARDO (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Átnéztem a pontozást, mert kicsit kapkodva írhattam; levontam egy-egy pontot a kameránál (5 megapixel, igazatok van!), az anyaghasználtnál (belátom, karcolódhat az alma) és a felhaszánlói felület élményénél (hiszen már nem friss az iOS 7, kicsit kevésbé csillog, mint a megjelenésekor). A többi részt viszont nem érzem problémásnak, de várom a véleményeteket!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) flakter


flakter
tag

Köszönjük szépen a tesztet :R

..FlaK..

(#36) DiVaD válasza Csapoati (#32) üzenetére


DiVaD
senior tag

"De ez meg valtozhat es valtozik is."
Nagyon remélem, mivel -bár kb. 1-2éves tapasztalat- droid fonton én elég sokszor tapasztaltam ezt a jelenséget. :( Pedig arra, hogy néha megnézzek 1-2 weblapot, meg PDF-et és felrakjak 1-2 progit arra felesleges lenne egy iPad, viszont a programok miatt, ha tabletet vennék, akkor kénytelen lennék azt venni.

(#37) Csapoati válasza DiVaD (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan igy vagyok en is a dologgal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) bigdady


bigdady
nagyúr

Ez egy jó kis teszt.
Én le is cseréltem a nagy és dög nehéz iPad 3-at egy ilyen ultra könnyű minire. Az ok rém egyszerű: mivel megkapta az air hardverét és így hosszú tavon meg is fogom tartani így megérte a +30 e Ft-ot, a 10 colt meg mára nagynak találom, nincs rá szükségem. Eddig csak a hardver és a kijelző miatt nem váltottam. Szuper kis gép, nagyon gyors, brutális üzem idő, otthon netezésre és játékra ill kocsiban filmnézésre a gyereknek csak ezt használom már ha a család le nem nyúlja éppen :)

[ Szerkesztve ]

(#39) ZolkoW


ZolkoW
őstag

négyzetes fotó mód: Instragramhoz? :)
a fotókat tényleg irigyelhetné pár telefon...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#40) ittakary


ittakary
nagyúr

Remek keszulek, akinek ez a meret kell, a legjobb valasztas :)

Viszont az Air nem nagyobb annyival hogy kenyelmetlen legyen, cserebe viszont nem dragabb annyival h ne erje meg. En az Air-re szavazok!

(#41) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Mi epp tegnap vettuk meg a baratnomnek. A kijelzo nagyon allat, gyors is, a kepernyo szinei szerintem jok, nekem tetszenek a meleg szinek. A retina iPad-hez kepest nem latni semmilyen kulonbseget szabad szemmel, noha a kijelzoje a mininek jobb.
Nekem nagyon tetszik, mivel ez az elso Mini nalunk. Bar en a nagy iPad hive vagyok, szerintem nagyon jo lett. Kb 4 Apple boltban voltunk, sehol sem lehetett kapni, a neten is 5-10 munkanapot irtak. Aztan vegre talaltunk egy helyet, ahol volt meg raktaron.
A kameraja viszonylag jo, es baromi gyors netezeskor. Erezhetoen gyorsabb, mint a tavalyi iPad3...
Az elmult 12 ora aljan csak ajanlani tudom en is.

(#42) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sony Xperia Z (asszem)

Nagyon jó teszt lett köszönjük.Szerintem én be fogok ruházni egy ilyenre, ha kicsit lejjebb megy az ára

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#43) DopeBob


DopeBob
addikt

Nexus7 tulajként mondom, hogy valószínűleg ez a legjobb tablet méret, 8" és 4:3-mas képernyőfelbontás. Filmezésre mondjuk annyira nem jó, de netezni, olvasgatani, szerintem ez a méret a tökéletes :K

(bár még az LG 8,3" 16:9-et megnézem majd élőben, de ha már Android, személy szerint maradok a referencia készülékeknél és a normális frissítésnél :B )

MZ/X

(#44) ittakary válasza Touch-ko (#41) üzenetére


ittakary
nagyúr

* 2 eves az iPad 3 :)

(#45) Touch-ko válasza ittakary (#44) üzenetére


Touch-ko
őstag

Tevedes: a Retina kijelzos iPad-et (the New iPad) marcius 16-an kezdtek el arulni, egy hettel koranban volt a bemutatoja. Az iPad 4 pedig szinten 2012-ben lett bemutatva, ha jol emlekszem oktoberben.
Mivel iden meg 2013-at irunk ezert az iPad3,ami 2012-ben lett bemutatva, tavalyi modell.

Csak emlekszem ra, en is tavaly vettem:) szente mindent tudok errol a markarol:)

Remelem igy mar hiszel nekem:

http://en.wikipedia.org/wiki/IPad_(third_generation)

[ Szerkesztve ]

(#46) Csapoati válasza Touch-ko (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi a cupertinoi szekhaz wc-jenek belepokodja? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Hiba, hogy ezekbe az új tabletekbe nem rakták bele az ujjlenyomat olvasót! :F

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#48) #71321344


#71321344
törölt tag

Kár, hogy a tollal vezérlésre nem gyúrnak rá :(

(#49) nauro


nauro
aktív tag

Jó teszt :R
Egy dolog, egyre kevésbé mondható szegényesnek az újságos kínálata. Csak hogy egy két példát mondjak:
Gamestar, PCWorld, Chip, HVG, Figyelő, Motorrevű, NatGeo, 168 óra, Praktika, Hot, Cosmopolitan, Világgazdaság, Éva, stb.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de van még. Persze nem egy sarki dohánybolt kínálata, de egyre jobb, valamint az árak is kezdenek egy-egy terméknél normalizálódni.

Itt aztán semmi sem jó :) Air topicban azért ment a veszekedés, hogy miért nem ajánlott, itt pedig az a baj, hogy miért az :)

[ Szerkesztve ]

(#50) DiVaD válasza Bocha (#34) üzenetére


DiVaD
senior tag

Ez csak nekem nem tűnik iPad-nek vagy nektek se? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.