Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BannHUN


BannHUN
csendes tag

Jó teszt. :C

(#2) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Jó lett a teszt:) :DD

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Izgalmas a teszt.

(#4) paulka


paulka
tag

Tényleg jó teszt, de legközelebb ügyelj a játék hangererejére, néhol elnyomja a beszéded ;) :R

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#5) killzoner


killzoner
csendes tag

Jaja, észre vettem én is ezt a hibát. Nem baj, a Dawn of war 2 tesztnél nem lesz ilyen gond ,hogy nem halljátok a hangomat mert a game elnyomja,mivel amit fel tudok venni belőle hang az szar minőségű lenne így nem is lesz játékhang a vidimben. :DD

(#6) Mazsika válasza killzoner (#5) üzenetére


Mazsika
őstag

igen azt én is észrevettem hogy nagyon elnyomja a te hangodat a játék hangjai! :K de amúgy jó teszt nagyon kedvet kaptam én is! csak sajna nincs ps3-am... :( :DDD

Dáccsika

(#7) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Köszi szépen a munkádat. :R

Jó lett ez, nálam tökéletesen hallatszik a hangot, pedig csak egy Logitech X230-al hallgattam. ;)

Nagy kár, hogy csak PS3-ra dobták ki. :(((

(#8) killzoner


killzoner
csendes tag

Sztem tényleg egy jó game remélem lejött a tesztből! Imádom, és multiban is nagyon kellemes időtöltés! (főleg coopban gépágyúval darálni!)

[ Szerkesztve ]

(#9) cizoe


cizoe
őstag

Jó bemutató lett, várjuk a következőt!! (sajna nekem sincs ps3-am, de kitudja még.) :D

(#10) hommeros válasza killzoner (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Erre való az hangerő szabályozás. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) GreenGuy


GreenGuy
tag

Grat,jó teszt. :K

(#12) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Nem tudnád a videót valaki youtubera feltölteni? Mert ubuntun firefoxal nem tudom megnézni.

(#13) niyabinghi


niyabinghi
tag

Tutkeráj :D

(#14) nsrking


nsrking
senior tag

Zsír game, és a teszt is! :R

(#15) bizo13


bizo13
csendes tag

nagyon komoly ateszt tényleg de sajnos nekem ojasminak tünik mint a terminator salvation
de amugy tűnik rossznak :)

(#16) bizo13


bizo13
csendes tag

bocs a hibáért nem tünik rossznak :)

(#17) Gude


Gude
senior tag

Ütős gém :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#19) xman


xman
csendes tag

nem lehet megnézni a videót javítsátok ki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.