Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) TazLeacher válasza NeoExDeath (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a baj, hogy nem a helyszín, és az ellenfelek, hanem a játékmód változott meg. Ugyanis míg az első 3 túlélő-horror, addig a 4-5 szín tiszta akcijáték volt.

Szó sem volt róla, hogy ne lettek volna jó játékok (bár mégis...a 4. az egy nagy kalap fos. Amennyiben az indokaim is érdekelnek, ajánlom figyelmedbe ezt.) Az 5. az egy jó akciójáték. Igen, jó, bár az elképesztően jótól eléggé messze van. Megintcsak tudom, hogy miről beszélek, az 5. részt 6-szor játszottam végig, a legkönnyebbtől a legerősebb nehézségi fokozatig, és 100%-osra kimaxoltam, megvan mind az 50 achievement. Tehát azt hiszem van rálátásom, lényegében kivülről tudom a játékok. Történet lényegében a 4. részben nincs is, mint olyan, hanem egy egyszerű tündérmese. Az 5. története is hmmm....hát nem fog díjat nyerni, maradjunk ennyiben. Ezeknek a játékokna a történet volt az egyik elemk, a másik a para faktor, ami teljesen eltűnt, ezzel a sorozatból semmi nem maradt, csak a szereplők, és a játék neve.

A HL-os összehasonlítás azért nem helyénvaló, mert a játék alapvető stílusa nem változott, maradt az akció-FPS.

De mondok összehasonlítási alapot: adott egy szimulátor játék, mondjuk a GTr (azt hiszem ez az). Sokadik része már a sorozatnak, a következő meg megjelenne ugyan így autósjátékként, csak egy full arcade autós lenne, mondjuk egy Trackmania szerű fizikával. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnának a rajongók.

Autós játék? Autós. A cél a nyerés? Igen. Aki meg valós fizikát akar, az meg megtalálja más játékokban....ezt ugye Te sem godnolod komolyan?

Tehát lényegében a játék ugyan az, csak:
- más a helyszín
- más a játékmenet
- más a nézőpont
- más a harcrendszer
- mások az ellenségek
- más a történet
...de ugyan az a játék.... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.