Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) sheep


sheep
addikt

Nekem nagyon tetszett a játék, annyira hogy a végén nekiálltam másodszor is végigtolni, most a másik befejezést fogom választani.
Hozzáteszem én nem ismerem a sorozatot, nem játszottam az előző részekkel, ezért nem is hasonlítom azokhoz.
Nem szeretem a horror játékokat, próbáltam már párat de egyik sem tetszett, inkább frusztrálóak voltak, idegesítettek, de ez a játék kivétel.
Igaz hogy könnyű fokozaton játszottam, de nagyon élveztem, szerintem jó arányban van a fegyveres harc és a bujkálás is. Nincs túlbonyolítva a keresgélés és a craftolás sem, nincsenek túlbonyolított fejtörők, inkább csak nyitott szemmel kell járni és a történet visz előre.
Persil kolléga hsz-ra reagálva, engem nem idegesítettek a halhatatlan ellenfelek, mert 3-4 fejlövéssel simán ki lehet ütni őket egy időre és addig megint lehet tovább keresgélni nyugodtan. Számomra ez nem volt gond igazából.
Igaz hogy ez a cikk a konzolos változatról szól, én viszont pc-n nyomtam végig.
Gtx 970, i2 2500k, 8gb ram, full hd-ban simán játszható (40-50 fps) bár folyamatosan meg-megakad, viszont ez az akadás akkor sem szűnik meg ha mindent leveszek alacsonyra, csak az fps nő.
Nekem nagyon bejött, simán 10 pontot adok rá a 10-ből.

Tudtok hasonló horror fps-t ajánlani esetleg?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.