Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) artiny


artiny
őstag

Nekem az 5.s irányítása nagyon fura volt,olyan konzol beütéses volt :F valami konzol port volt az? remélem ez már nem lessz olyan

(#2) #08052480 válasza artiny (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Perszehogy port volt, ahogy minden eddigi Resi jatek. Az egesz kontrollerre lett kitalalva, alap, hogy az iranyitas is azzal is igazi. Szerintem most se varj jobbat

(#3) MiAFak


MiAFak
tag

Baszki .. a zombik már hátra szaltózni is tudnak ebben a játékban?! :Y Egyre rafináltabbak lesznek , meg egyre inkább nem hasonlitanak a jó öreg analfabéta, alig tud mozogni zombikra .:(

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#4) panamakalap válasza MiAFak (#3) üzenetére


panamakalap
csendes tag

"A zombik is visszatérnek, de ezúttal sokkal gyorsabbak, mozgékonyabbak lesznek, sőt még fegyvereket is használnak majd. Ezek a zombik a J'avo nevet kapták. Ezek a "lények" már mutatnak némi emberi képességeket. Képesek megérteni a beszédet, együttműködni, fegyvereket használni viszont továbbra is rendkívül agresszív, ösztönszerű viselkedést tanúsítanak. A J'avo-k képesek regenerálni magukat, ha viszont súlyos sérülést szenvednek az adott testrész átalakul. Az átalakulások ráadásul változatosak lesznek, így kényszerítve a játékosokat a folyamatos stratégia változtatásra."

Nálam a Resident 2 mindent visz, emlékszem annak pcn olyan irányítása volt, hogy ketten is lehetett játszani egy karakterrel :DDD (Én mentem és ugrottam, haverom meg célzott és lőtt :)) )

Jó kis gém volt, paráztunk rendesen. 90' években jó volt kölöknek lenni..

(#5) Kvelstadt válasza panamakalap (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na akkor már lassan nem zombis játék lesz hanem háborús amibe az ellenfél lövöldözés mellett harap is ha közeledbe jut..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) Slade92 válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


Slade92
aktív tag

Lassan???
Már a 4. rész se zombis játék!Konkrétan már a játék elején kapunk egy eggyértelmü üzenetet hogy ezek nem zombik!A 4. részben plagazok vannak az 5. be meg valami madzsik vagy mik!
A G vírus inkább egy steroid mint egy zombivírus!
Sajnos a Resident Evil név a csillapíthatatlan pénzéhség áldozatává vált legalább a régi legendás jó címeit tisztelné annyira a capcom hogy nem nevez el mindent Resident Evilnek!
Mindig igérgetik hogy így meg úgy ki lesz elégítve a régi rajongók vagyai is, ez kb abból ál hogy betesznek 1-2 régi karaktert!

(#7) Kvelstadt válasza Slade92 (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

igazad van. de ettől függetlenül meg a régi részektől függetlenül én baromira szerettem a 4.részt.
az 5. rész meg olyan stílus volt mint a 4 de az meg baromira nem tetszett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Slade92 válasza Kvelstadt (#7) üzenetére


Slade92
aktív tag

Maga a mint játék jó csak az elnevezése nem az!

(#9) Kvelstadt válasza Slade92 (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

majdnem ugyan így már én is mondtam másnak szóval megint egyet értek. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) MiAFak


MiAFak
tag

Számomra is a zombi valahogy úgy fest , hogy furcsa nyögéseket ad ki magából , húzza lábát és előre tartott kézzel sonfordál feléd . Nem úgy hogy ninja képességekkel ruházzák fel . :K

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jahj a szokásos rinyálás hogy ez így meg úgy nem Resi.
Érdekes...a COD mindig COD marad de abba meg az a baj hogy nem változik..
Ez egy Resi csak játékmenetileg változott az első 3 részhez képest, és ez így van jól..
A világ és az igények változnak..most ez kell a népnek.

Konkrétan én a régi részeket is szerettem de ezeket még jobban..
És továbbra is tartom, hogy 2010-2013 körül már nem eladható egy olyan játék ahol úgy mented meg a világot, hogy azt sem látod kit vagy mit lősz (ala régi resi with autoaim)..
Egy szó mint száz...új Resit a népnek! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) MiAFak válasza Sirandrish (#11) üzenetére


MiAFak
tag

Az új , nem mindenesetben jobb. Ahogy mondtad a COD se vàltozott sokat, de mèg is sokan szereretik. Az a baj azzal ha el rugaszkodik az ember a meg szokott menettől , abba megütheti a sarkàt. A cod nem kockàsztat , ha nem marad a földön. :) A resi pl màr règen nem olyan amien volt , ès a mostani rèszekkel amiket piacra tesznek , nem mondhatni hogy kassza sikerek lettek . Ès ez bizony lehet a "vàltozàs" miatt van ìgy.

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#13) Sirandrish válasza MiAFak (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy nem minden esetben jobb, de a változtatásra szükség van.
A COD azért teheti meg azt amit megtesz mert igazából nincs más alternatíva.
A BF próbált elCODosúlni (deszépszó :D ) de azért az még sem ugyan az.

Mellesleg a 4-5 olyan nagy bukás nem lehetett, hogyha a 6ot is ilyen formában dobják piacra.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) MiAFak válasza Sirandrish (#13) üzenetére


MiAFak
tag

harmadjàra màr csak nem lesz akkora bukàs, gondoljàk ők . :) mondjuk ez a vetödős rendszer be jön nekem, ennèl a rèsznèl. De ez ugye mèg kevés lesz. :D A lènyeg kivàncsian vàrom a ninja zombik tàmadàsàt :D

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#15) Slade92 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Slade92
aktív tag

Persze legyen változás én már annak örülnék ha a Resi autóversenyes játék lenne!
Egyetemet végzett, 6 féle harcművészetbe jártas, 4 idegnyelvtudású ellenfelek akik persze zombik és profi autóversenyzők!

(#16) MiAFak válasza Slade92 (#15) üzenetére


MiAFak
tag

Honnan szerezted ezeket a benfentes infòkat?! :O hiszen a következő rèszt erről szól majd! :D

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#17) Sirandrish válasza Slade92 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal se a 4be sem az 5ben nem emlegetnek Zombikat, csak fertőzötteket.
És ha jól tudom akkor meg nem értem miért hajtogatod állandóan a "mindenttudó" zombikat..
Mellesleg az első 3 részben is csak azért voltak zombiiiiiiiiiiiik mert az előre lehatárolt helyszíneken (ahol 70%ban nem is látod a zombikat) nem lehetett akció játékot csinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Slade92 válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Slade92
aktív tag

Szerintem meg 10 Resident Evil játékba voltak zombik!
És a capcom mondta hogy a 6. részben lesznek "zombik" akik képesek tárgyhasználatra meg mitudom én mire...
És ez egy jó kis horrorjáték (volt) elsösorban nem akció!!!Érdekes módon a Silent Hill sorozoat még mindig önmaga maradt enyhébb változtatásokkal ami kell de nem olyan drasztikus változásokon ment keresztül mint a Resident Evil!!
Ha arra lenne igény a CashCom egy vonatszimulátort is kiadna Resident Evil név alatt!

(#19) Sirandrish válasza Slade92 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Silent Hill-nek már az első része is TPS volt, míg a Resinek nem.
A Silent Hill-ben nem 0.02M/óra tempóval közlekedő Zombik vannak csak, a Régi Resikben de.

Most gondoljunk bele ha csak a nézeten változtatnak...
Adott egy TPS játék amiben ugye tudsz célozni (nem úgy mint a régi resikben), és ellenfélként adott a csigatempóban poroszkáló Zombifalka akiket ha egyszer fejbe lősz akkor összeesnek (mint a régi resiben)...hááát...nekem nem tűnik túl izgalmasnak.

A lényeg hogy a Régi Residentek szerintem ma már nem ütnének fele akkorát sem..
Előre lehatárolt terek, automata célzás ésatöbbi...
Változtatni kellett és a Capcom megtette...és szerintem jól is tette :)

Amúgy már lassan 10éve ilyen a Resi...lassan a 4 is a régi Resikhez tartozik...nem kéne lassan elfogadni a változtatásokat?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Slade92 válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Slade92
aktív tag

Az más téma hogy kinek milyen játék unalmas és milyen nem...
Attól hogy a 4. lassan a régi Resikhez tartozik attól még ugyan úgy az marad...
Normális újításokkal is lehetett volna folytatni a Resit nem pedig egy új játéka stílusba belevinni!
0.02M/óra tempóval közlekedő Zombik vannak hát ez a Resi!!!(már nem)
Állítólag a capcom a Devil May Cry is ezt csinálja bár egyik részel se játszottam így nem tudom miről van szó!

[ Szerkesztve ]

(#21) MiAFak válasza Sirandrish (#19) üzenetére


MiAFak
tag

Szerintem ha frankón át gondolták volna , és meg hagyják a régi környezetét a játéknak , aminek ugye a 80% át a zombik hatása teszi ki , remek játékot (játékokat) adtak volna ki mostanába is . A resi anno se igazán számitott a legpörgősebb játéknak , de pont emiatt volt tetszetős , szerintem . A lényeg , a kevesebb néha több . Tehát ha nem 5 diplomás zombikká avanzsálták volna az ellenséget , ha nem csak éppen annyit hogy ne vigyék túlzásba , akkor remek lett volna . Az még elmegy hogy tudnak futni , de hogy már S.W.A..T különleges kommandó képességeket kapnak , kicsit már sok ..

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#22) Sirandrish válasza Slade92 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az más téma hogy kinek milyen játék unalmas és milyen nem..."

Ez tökre objektív...senkinek sem izgalmas egy olyan játék amiben nincs kihívás..márpedig TPS nézetbe mozgásképtelen ellenfelekre lőni szerintem senkinek sem izgalmas.

"0.02M/óra tempóval közlekedő Zombik vannak hát ez a Resi!!!(már nem)"

Nem hogy "már nem" , hanem alapba nem resi...a régi Resik voltak olyanok..ennek az emlékétől ideje megválni :)

MiAFak A Resi főleg régen nem volt pörgős..az ellenfelet sem láttad szinte sose.
Nem láttad hogy mit lősz vagy hogy mitől kéne félni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Slade92 válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Slade92
aktív tag

És ez te honnan veszed hogy senkinek se lenne izgalmas?Közvélemény kutatást csináltál vagy mi? :DDD Föleg hogy sokan visszasírják a régi fajta Resit!Nem mindenkinek az a agyament lövölde az izgalmas!Amúgy nem gyözöm hangsúlyoz hogy újjításokkal is lehetett volna folytatni ahol szaladnak a zombik és egyéb más újjítást is bele lehetett volna vinni anno 10 éve volt is elképzelésemi ehelyett egy teljesen új játékot kaptunk ahol nem is zombik vannak mikor ez a játék erröl szólt nem pedig szteroidos emberekröl!
Ez most olyan hogy a CODból csinálnak egy kincsvadászós Tomb Raidert vagy fordítva mert állítólag az már senkinek se lenne izgalmas!Vagy hogy a Need for Seedba kamionokat raknak mert a sima sportató már senkinek se izgalmas...

(#24) Sirandrish válasza Slade92 (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Föleg hogy sokan visszasírják a régi fajta Resit!"

Így van..a régi fajta Resit.

Én viszont arról beszélek hogy ha a nézetet változtatják de a Zombik maradtak volna Zombik.
A kettő marhára nem ugyanaz, én még közvélemény kutatás sem kell hozzá.

Egyébként még mindig ott tartunk hogy "bezzeg a régi szép időkben"...
El kell engedni a múltat...a Resident mást jelent mint 15éve jelentett..
El kell fogadni...Mario is átjött 3D-re és milyen jól tette... :K

Szerk: ha jól tudom a Capcom 7M-es eladást vár a Resi6tól..ezek szerint mégiscsak sikeresek voltak az elődök...magyarul nem véletlenül folytatják ezt a Resit és nem térnek vissza a régiekre. :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Slade92 válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Slade92
aktív tag

Igen igen lehet hogy veszik mint a cukrot de attól még ez egy TELJESEN MÁS játék a 4. résztöl kezdve beraknak 1-2 Régi Resis höst meg 1 régi Resis rosszfiút (Wesker ugye) de ezt is csak azért hogy az anno 2004-ben teljesen új kitalált játékára a capcom rányomhassa a Resident Evil nevet!Mert egy jó játék nevével jobban eladható egy teljesen új!

"Így van..a régi fajta Resit."

Igen és visszasírják!?

Furcsa módon egy mai zombis játékba "müködnek" a zombik akkor egy alapból zombis játéknak indult játékba mért ne müködne!?Még mindig azt mondom hogy újjításokkal lehetett volna folytatni normálisan is a sorozatot nem pedig egy teljes átalakulással!

".a Resident mást jelent mint 15éve jelentett.."
Hát igen ez a baj hogy a Resi egy teljesen más játék lett azt is el tudom képzelni hogy a Resi 4 nem is Resi játéknak indult csak valami okos kitalálta capcom hogy rakjunk bele 1-2 Resis arcot és adjuk el Resident Evil 4 név alatt a jobb eladás érdekében!
És jogosan rinyálunk mi régi Resi rajongók!

(#26) Sirandrish válasza Slade92 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Igen igen lehet hogy veszik mint a cukrot de attól még ez egy TELJESEN MÁS játék "

Ennek senki sem állította az ellenkezőjét...az hogy ez rossz vagy jó, mindenki maga döntse el. Szerintem bőven ráfért a vérfrissítés a Resident névre.

"Igen és visszasírják!?"

Néhányan biztos, de valószínűleg sokkal kevesebben mint ahányan készülnek megvenni az új részt.

"Furcsa módon egy mai zombis játékba "müködnek" a zombik akkor egy alapból zombis játéknak indult játékba mért ne müködne!?"

Mert mások a trendek mint amik 15éve voltak, és én most is tartom hogy egy előre lehatárolt játékmezőn, láthatatlan ellenfeleket lőni autoaimmal nem elég izgalmas a mai generációnak.

Mellesleg milyen mai zombis játékra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Slade92 válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Slade92
aktív tag

Itt nem vérfrissítésröl meg újjításról van hanem egy teljesen új játékról amire rárakták a Resident Evil nevet az eladhatóság érdekében!Magával a játékkal nincs bajom csak ne a Resi nevet rakták volna rá!

Néhányan biztos, de valószínűleg sokkal kevesebben mint ahányan készülnek megvenni az új részt.
Hát itt biztos nem néhány emberöl van szó ha már a capcom is felfigyelt hogy rinyálnak a Régi resi miatt és igérnek füt fát hogy így meg úgy ki lesznek elégítve meg csinálni akartak a régi fanoknak egy külön részt (ORC) az már más hogy átadták egy másik fejlesztö csapatnak akik összegányolták az egészet!

Mert mások a trendek mint amik 15éve voltak
Nehogy azt hidd hogy mindenki az agyament csak lövök semmi értelme játékokért van oda!

Zombis játékok amikben tényleg zombik vannak és a "müködnek" és a Resi 4 után jött ki!
Siren: Blood Curse (2008)
Dead Island (2011)
Left 4 Dead 1-2 (2008 és 2009)
Zombie Apocalypse(2009)
The Walking Dead (2012)
Red Dead Redemption: Undead Nightmare (2010)

Csak a capcomnak nincs elég kreativitása hogy egy zombis játékot folytatni tudjun és ennek lett az eredménye a Resi4,5,6!De ahogy látom neked se!

(#28) Sirandrish válasza Slade92 (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak egy dologra reagálnék most!
Marha jó és szép hogy felsoroltál néhány zombis játékot...nem ismerem ugyan mindet de mégis melyik hasonlít azok közül a régi Resikre?
Megmerem kockáztatni hogy egyik sem..
Akkor meg nem értem hogy mire a példálózás..

Ha a Resi 4 olyan lett volna mint a Dead Island (azért hozom ezt fel mert kétszer végigjátszottam és ismerem), akkor az miben lett volna más? Semmiben...ugyanúgy leoltanád te is és az összes "sírjuk vissza a régi residentet" társad, mivel hogy a kettő az égegyadta világon SEMMIBEN sem hasonlít..
Zombik vannak benne? Vaó...az hogy a játék másik 15M része abszolút más az nem számit?

Zombie Apocalypse? Tényleg?:D
Egy játékterem Arcade gépébe pont jó ahova az 50eseket kell dobálni..ennek tényleg mi mi köze a régi resikhez?

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Naneeeee...fantázia?? Kreativitás?
Konkrétan ez full Red Dead Redemption..meghagytak konkrétan mindent csak itt épp véres emberek szaladnak rád..(megj: szaladnak..a Zombik nem szaladnak)

Left 4 Dead 1-2
ABSZOLÚT NO COMMENT :DDD

Ezek közül egyik sem közelíti meg a Régi resiket..nem is hasonlítanak..
Tényleg nem értem ezekkel mit szerettél volna..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Slade92 válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Slade92
aktív tag

Én meg megmerem kockáztatni hogy el sem elolvasod azokat amit írok vagy csak már teteted hogy nem mert amúgy nem tudnál érvelni??? :W

Felhoztam pár mai zombis játékot mert te azzal érvetél hogy hát a zombikba semmi izgalom nincs már senki számára egy játékba, én meg erre írtam hogy pedig ma is hódítanak a zombis játékok!Nem tudom hogy honnan következtetted ki hogy hogy én olyan mai zombis játékokra gondolk mint a régi resik!
És azt se mondtam hogy olyanak kellet volna hogy legyen mint a Dead Island!

És éppenségel írtam hogy az jó lett volna hogy begyorsítják a zombikat és kameranézetet váltanak és még mindig jobb egy új játékra nyomják rá a Resi nevet!De nem fogom neked ezt még 50x leírni!

ÉN EGY SZÓVAL NEM MONDTAM HOGY EZEK HASOLÍTANAK A RÉGI RESI JÁTÉKOKRA!

[ Szerkesztve ]

(#30) Sirandrish válasza Slade92 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem vannak érveim, neked nincsenek!
Hajtogatod hogy vissza a Régi resit, de tök más játékokkal példálózol..

Gyorsítsák fel a zombikat és változtassanak kameranézetet? WTF!?!? Eddig pont ezt csinálták!
Akkor mégis mi maradna a általad oly imádott régi Resident stílusból? SEMMI!!!

A játékot amit most leírtál már megcsinálták...úgy hívják hogy Resident Evil 4..tudtommal az ellen tüntetsz teljes mellszélességgel!

Ezekből nekem marhára az jön le (lévén hogy ez az egy dolog amiben hibádzik), hogy az a kínod hogy nem rothadó hullákat hanem fertőzött falusiakat kell szétgyalázni!?

Ha igen, akkor nálad valami komoly probléma van...

Mellesleg ha már idézel, idézz rendesen..
Nem azt írtam hogy a Zombikba nincs izgalom..
Hanem azt írtam hogy a "rögzített kamera+láthatatlan ellenfelekből származó hörgés+ autoaim" manapság már nem izgalmas...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) Slade92 válasza Sirandrish (#30) üzenetére


Slade92
aktív tag

Te is ugyan azokat hajtogatod...Az érveid meg azok hogy azt már nem venné senki mert te ilyen jövöbelátó vagy!

"Gyorsítsák fel a zombikat és változtassanak kameranézetet? WTF!?!? Eddig pont ezt csinálták!"
Nem teljesen új játékot csináltak a 4-el az elején van egy kis unmbrellázás meg raccon city beraktak 3 ténylegesen rezis karaktert és ENNYI és ezzel lezárult amiért ez Resi lehetne ez nem csak játékmenetileg változott hanem mindenhogy, meg milyen zombikat is gyorsítottak be amikor nincs is benne már a játék az elején is elmondja, te is sokat játszhattál a játékkal!
Egy Dead Rising vagy egy Dead Islandra még a Left 4 Deadra is jobban ráillene a Resident Evil név!
Példázom a játékokat hogy a Rezibe mért nem lehetet tovább folytatni zombis játék ként de ezeket a sorokat is hiába írom ezt ugyan úgy nemfogod fel...
Neked annyira bejön ez a új "Resi" hogy foggal körömmel véded!

És én itt fejeztem be az offolást és nem fogok neked napokig neked magyarázkodni hogy megérts valamit...

[ Szerkesztve ]

(#32) Sirandrish válasza Slade92 (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem először is tanulj meg normálisan írni, vagy ha már az nem megy, legalább ellenőrizd le mielőtt elküldöd!

Ne haragudj de eszméletlen nagy baromságokat írsz, és ami a legviccesebb hogy még neked áll feljebb.

A Resi 4 már nem Resi mert csak pár régi karaktert kapott+Ubrella+R. city..
De a L4D inkább elmenne Resinek aminek annyi köze sincs hozzá mint a Fifa 12nek :DDD
Hát gratulálok..

Értem én hogy te a Zombikra gerjedsz de hidd el hogy attól hogy nem rohad az arcuk az ellenfeleknek, még nagy poén őket szétlőni.

Elég szomorú hogy te sírsz a régi resiért holott neked SEMMI de SEMMI sem számít csak az hogy amit fejbe lősz az egy mozgássérült rothadó tetem legyen..

Te a nagy Resis még egyszer sem említetted meg a "fejtörőket" meg a kombinálható itemeket amitől igazából Resi volt a Resi..tudod amit te annyira visszasírsz..
Kár hogy fogalmad sincs róla...semmit nem látsz/láttál belőle csak azt hogy Zombiiiii

Neked talán tényleg jobb lehet a L4D...maradj is annál..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.