Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BarlangiOgre


BarlangiOgre
csendes tag

A játékidő lehetne annyi, mint a 4 és az 5 együtt, mert nem csak nézni, hanem játszani szeretnék is vele.

[ Szerkesztve ]

Az árról, csak privátban egyeztetek.

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szerintem ez rohadtul nem jó hír. Half-Life-ban mennyi is volt? Tudom nem tps, de akkor is. Ettől nem lesz jobb, csak filmszerű buziság lesz. De hát kérem ez egy játék!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

Ezzel aligha mernek dicsekedni. Barmennyire tisztelem Kojima munkassagat a kiakasztoan hosszu atvezetok szvsz az MGS-ekben is jatekelmeny rovasara mentek - pedig ott tenyleg minosegi es mely tortenetrol volt szo, valami olyasmi amit a Capcom hirbol sem ismer. Ha jatekrol beszelunk a tortonetvezetes legyen mar a leheto leginteraktivabb.

(#4) Zigur válasza #08052480 (#3) üzenetére


Zigur
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe, minek egy ZS kategóriás vacak mozit nézni, 255perc rohadt hosszú.

(#5) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Azért csak 255, mert ezt még épp lehet ábrázolni 8 biten. :U

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6) Cythyel


Cythyel
senior tag

Ehhez képest a Xenosaga 1-ben van kb 4 órányi átvezető. Mégis megadja a játéknak a megfelelő körítését. Mondjuk ott a játékmenet is olyan 80 óra, szal nem rövid, de az egy rpg...

(#7) danikollar


danikollar
őstag

Azért hosszabbak a videók, mert 3 szálon meg a single player rész. Így gondolom az egész játékmenet is hosszabb lesz. A demóban is mindhárom szál játszható.

(#8) ASTON117


ASTON117
tag

Remélem nem esnek abba a hibába mint a max payne 3-nál a rockstar.

(#9) Chp


Chp
őstag

Én, saját meglátásom szerint a mai játékok túlnyomó többségében ergo nem csak a majdani Resident Evilben tartom soknak az átvezetőket. Egy dolog, hogy sok, de amikor kinyomhatatlan, attól a falra mászok. Hozzá tartozik a storyhoz, de amikor csak annyi van benne, hogy bemész egy ajtón és szétnézel... :N

[ Szerkesztve ]

(#10) XharX válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


XharX
aktív tag

Majd meglátjuk. én szeretem egy játékba na jó átvezetőket, ha a történet és a videók minősége is kitűnő, akkor nem válik unalmassá. Attól félek, hogy ez a játék nem olyan lesz, a kicsit semmit mondó történetet akarják hosszan az arcunkba nyomni(ne legyen igazam).
A HL az megint más, szerintem az mai napig a történet vezetés csúcsa, nem hiába, a játék ipar egyik kedvenc figurája az "öreg" Gordon bácsi, pedig meg se szólalt. Persze nem régen is volt néma főhősünk(pl Crysis 2), de messze nem ért fel a HL-s élményhez(nekem inkább kínos volt).

[ Szerkesztve ]

(#11) Plazmacucci válasza XharX (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem szeretném ha olyan "élő" átvezetőket csinálnának mint az ötben, hogy nyomkodd az E-t vagy hasonló. Az ott is idegesítő volt főleg a végén. 250 per átvezető meg nem gond ha a végigjátszás rohanva is 30 óra :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na akkor mindenképpen meg kell várnom a magyarítást, a vásárlás előtt. :K
Remélem egy fél éven belül sikerül lefordítaniuk a srácoknak!
(Legalább addig az ára is mérséklődik)

(#13) mickemoto


mickemoto
őstag

Azért remélem nem csak videókból áll majd a játék.

(#14) Chp válasza mickemoto (#13) üzenetére


Chp
őstag

Nyugi, egy "E" gombot nyomni kell majd a következő videó lejátszásához... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.