Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szekiszter


Szekiszter
csendes tag

Na ez jó lesz ! :)

(#2) west válasza Szekiszter (#1) üzenetére


west
őstag

pontossan mikor jon?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#3) FishAir válasza west (#2) üzenetére


FishAir
senior tag

Valamikor jövőre.

iDontcare

(#4) Kephamos


Kephamos
addikt

Ez az első Resident Evil, ami tetszik. Már csak egy PS3 kell hozzá. :)

(#5) keIdor


keIdor
titán

Hangulatos :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) illusiON


illusiON
őstag

egy kicsit mintha a Blade 2ből lennének azok az állkapcsok :DDD de sebaj legalább jónak tünik, amugy ez sosem lesz PC-re ?:(

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#7) Gyusz válasza illusiON (#6) üzenetére


Gyusz
őstag

Az ötödik rész bejelentésekor szó volt PC-ről is, aztán az idők során lekopott a felirat :DDD Komolyra fordítva a szót, Lost Planet, Devil May Cry 4, Street Fighter IV!, ezek a Capcom játékok mind elkészültek/készülnek mostanában PC-re, szerintem a Resident Evil 5 is jönni fog, bár valószínűleg nem azonnal. Elvileg a Dead Rising is portolásra kerülne, csak jogi problémák miatt lehet, hogy nem lesz belőle semmi.

Egyébként tetszetős videó, csak messze még a megjelenés :(

(#8) Janoska26


Janoska26
addikt

Durva nagyon :K Topicot egyébként már jórég nyitottam neki [link] asszem ebből is látszik, hogy mennyire várom, főleg a pc-s verziót persze csak ha lesz. amit nagyon remélek, mert bízom abban , hogy ebből is lesz pc-s átirat mivel az eddigi fő részek egytől egyig megjelentek eddig is, remélem ezt a hagyományt nem most fogják megszakítani :U És azt is nagyon remélem, hogy a nem fognak abból sem hagyományt csinálni ahogy a 4. részt halogatták pc-re, lényeg az, hogy hadd jöjjön csak, és ha nem lesz netán sosem pc-re, asszem mire ez kijön már elfogadható árban lesznek a ps3-ak is, lehet beleinvesztálok egybe, így legalább az eddigi konzolos Re játékokat is bepótolhatom majd. Mindenképp megfontolandó, bár azt nemtom mennyire kompatibilis visszafelé a ps3 :U
mellesleg ki ez a csaj? Mert hogy nem Ada az is biztos, talán Rebecca :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.