Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proradeon


proradeon
őstag

Nem rossz, csak kár, hogy ezúttal nem csúcs snapdragon kerül bele (845 vagy 855). :(

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#2) Bossyy


Bossyy
tag

Fura egy most megjelenő telefonon csak egy kamerát látni.
Eljutottunk oda, hogy ez egy egészen újszerű megközelítés :-)

(#3) tkiceg válasza proradeon (#1) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Inkább nem kár érte, de csak abban az esetben ha ez az üzemidő hosszúságában is megmutatkozik.
Viszont már az első Z széria óta nem tetszik ez az elég durván kitüremkedő kamera. Szerencse hogy vannak modok illetve shell hátlapok ennek a kompenzálására. De sok gyártónál jelen van egyébként ez a jelenség, egyáltalán nem bejövős legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Somatom válasza proradeon (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy bajban lennének a hűtésével. A hátlap, mint hőleadó itt nem játszik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) whatwhatwhat válasza tkiceg (#3) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Szerintem pont azért engedik meg maguknak ezt, mert szeretnék ha amúgyis tennél rá egy modot, ha mást nem akkor akkusat vagy sima hátlapot. Azzal pedig meg is szűnik ez a probléma. Egyébként funkciója is van a dolognak, az segít helyben tartani a modokat, hogy ne csússzon vagy forduljon le róla. Szóval ezek miatt én ezt elnézem nekik.

(#6) Somatom válasza whatwhatwhat (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Ha azt szeretnék, akkor miért nem forgalmaznak Modokat? Hova lett a billentyűzet Mod? Az autós dokkolót az E-bayen kellett vadásznom, mert európai boltból beszerezhetetlen. Hol a beigért PC -s dokkoló, a tablet Mod, stb., stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) #16820480 válasza whatwhatwhat (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

A dobozban jár ezekhez egy alap hátlap, amivel pont szintbe kerül a kamera.

Amúgy egész jól néz ki ez a telefon, és talán 675-tel az ára sem lesz annyira elszállva. AoD-ben még mindig a Motorola megoldása az egyik legjobb a piacon, meg amúgy is elég jó a szoftverük.

(#8) whatwhatwhat válasza Somatom (#6) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Ja azt nem mondtam, hogy jól csinálják amit csinálnak. :DDD Én is szomorú vagyok egyébként, hogy nem indult be ez a modos téma, amikor először megjelent akkor nagyon vártam, de aztán hamar letettem róla, hogy ilyen telefont vegyek.

Egyébként ha igaz, amit sheratan mond, akkor legalább az ingyen hátlappal szintbe hozhatod a kamerát.

[ Szerkesztve ]

(#9) Narancskoma válasza #16820480 (#7) üzenetére


Narancskoma
tag

Így mindjárt más, én is majdnem kezdtem puffogni a kamera pereme miatt.

(#10) ghiottone válasza tkiceg (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A kamera dudornak a modok pozicionálásában van szerepe.

Amúgy a tetején lévő hangszóró furatok érdekesek számomra, mert eddig 1 hangszóró volt felül az előlapon csak.

Árban 400 euró alatti árat jósolt egy tweet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) #16820480 válasza ghiottone (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

400€ alatt nagyon baráti lenne azért :K

(#12) ghiottone válasza #16820480 (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arról pletykálnak, hogy változtatnak a stratégián és ehhez olcsóbban kell adni a középkategóriás telefonokat. Ennek volt az előfutára a múlt évi Z3 500 dolláros árcédulája. + a május 15.-én bemutatásra kerülő One-ok is olcsóbbak lesznek. 300 euró körül.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) Somatom válasza whatwhatwhat (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Az engem egyáltalán nem zavar. Ideje legnagyobb részét az autós dokkolóban tölti. Amikor hurcolom, akkor pedig flip tokban van, ami szintén síkba hozza a kamera kidudorodást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) #16820480 válasza ghiottone (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez kimondottan jól hangzik úgy, hogy a többi gyártó meg inkább az 1000$-os árazás irányába kacsintgat.

(#15) ghiottone válasza #16820480 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Friss leak - Z4 - $399, 6-128GB SD675 device with a FHD+, 6.4" OLED screen, 3632mAH battery, 48MP f1.6 SmartAI cam and a 24.8MP f1.9 selfie shooter.

Z4 Force - Difference this time with the Z4 Force is the latter is SD8150, 8-128GB, 3230mAH and 48MP f1.6 + 13MP f1.8 + 8MP f2.0 telephoto. Same 24.8MP f1.9 FFC. Weird mix Of OmniVision and Sony lenses. Both get in-display TouchID. Z4F is $650.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) Somatom válasza ghiottone (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Csábító ajánlat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) atike


atike
nagyúr

Tetszik a külseje is, a belseje is és még az ára is jónak tűnik... Mi a csapda...?

(#18) Somatom válasza atike (#17) üzenetére


Somatom
veterán

Apró csapdák vannak. Kisebb szoftveres bugok, Mod hiányosságok, hazai szervízháttér és alkatrészhiány.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.