Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Redneck válasza mbalint987 (#1) üzenetére


Redneck
veterán

mbalint987:
Örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a véleményemmel. Pár éve mikor felhoztam, úgy néztek rám mint egy földönkívülire. Mondjuk azt amúgy is szoktak, mert elég szókimondó tudok lenni. :DD

Néha ha olyanom van, el szoktam vinni nekik amit találok. Egy ideje viszonylag nehéz, mert ebben a városrészben elég sok helyről kipaterolták őket. Pár éve volt olyan hogy a rendőrök elvették az összes összegyűjtött cuccukat, elég bicskanyitogató volt. Tudom hogy vannak elég gázos hajléktalanok is, de nem mindegyik verekedős alkoholista, vagy mosdatlan igénytelen ember.

A minap legszívesebben elküldtem volna francba a kis drogos gyereket, aki a válla fölött ugatott vissza, egy idős szakadt gitárjával ücsörgő hajléktalannak. Nem voltam biztos benne hogy jó ötlet a balhé este az aluljáróban ezért végül nem mentem bele. :(

nicsefrigyes:
Nem az őszinteségről van szó. Egyszerűen birkák és annyira tipikus tagjaivá váltak a modern, fogyasztói társadalomnak, hogy bele sem gondolnak az ünnep valódi jelentésébe..
Ha lennének kicsi gyerekek, semmi bajom nem lenne az ajándékozással és a misztikummal. Nekik még szükségük van rá. :K

Mod:
Végülis lehet nekik ezt jelenti az ünnep, csak én nem látom ebben mi a pláne. Legközelebb megtréfálom őket. Mit szeretnék, vagy mire van szükségem? Megmondom hogy egy Lancer Evo-ra, aztán hadd főjenek a saját levükben... :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.