Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Olyat amelyik tetszik és kényelmes:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) koshmar válasza Winner_hun (#1) üzenetére


koshmar
őstag

Sajnos ma már elég gyakori, hogy az esztétika ezek előtt van.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3) Apollyon válasza koshmar (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

.. a nőknél ;P
Ne mondd már hogy nem találsz kényelmes, neked tetsző cipőt :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) EczkE


EczkE
addikt

A Pure színre tetszik. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#5) koshmar válasza Apollyon (#3) üzenetére


koshmar
őstag

Ekkora lábra mint az enyém? :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6) P00By válasza Winner_hun (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

:K

Szvsz ronda mind :P Vegyél Geoxot :)

(#7) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Hmm, DC, nem rossz, de nem mondanám, hogy minden esetben kifogástalan minőségű!:)
Nekem már vagy 4 pár Osirisem volt, barátnőmnek is van egy, nem a legolcsóbb (a DC-től nem drágább), azt a márkát nyugodt szívvel tudom ajánlani. :))

[mod]: 47-es lábam van, az Osiriseket télen is hordtam mindig, kaptak eleget, szóval voltak tesztelve rendesen! :K

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#8) baluka26


baluka26
veterán

Adidas Superstar FTW :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nekem tetszik ez az Empire ;)

(#10) Apollyon válasza baluka26 (#8) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azaz:D Nekem már évek óta csak Superstarok vannak, kényelmes is és minőség is :K Meg jobban is néz ki ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) albert8 válasza baluka26 (#8) üzenetére


albert8
addikt

+ 1 Balunak
az adidas még nem okozott csalódást, de ha 2 közül kell választani akkor az Empire mert az sötétebb és nem lessz később koszos :D
pontosan ezt hordom

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12) zH.


zH.
senior tag

Empire feketében

just be

(#13) vans?


vans?
őstag

Supra!

hábm bábm

(#14) Recon666 válasza vans? (#13) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hogy néz az ma' ki? :D

Adidas Superstar nem kell, minden 3 embernek az van.
Eddig a DC Empire a nyerő nálam. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Tálydi


Tálydi
senior tag

Ha Ken Block vagy, akkor az elsőt, eléggé passzolnak a színei, ha visszafogottab akkor a barnát.

De ha már így tisza vonalon mozgunk: én már egy keki-t beújítottam, kényelmes, digital mintás, nyáron nem fülledek be, vezetéshez is tökéletes lesz. :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#16) Domxc válasza Recon666 (#14) üzenetére


Domxc
senior tag

DC Pure.. (csak azért mert énis az hordom :DDD )
De, szerintem ilyen időjárás mellett jobb lenne, egy Converse, vagy egy vászon Vans. Pl.:

Vans Old Skool

:)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#17) vans? válasza Recon666 (#14) üzenetére


vans?
őstag

Mocskosjol. [link]

hábm bábm

(#18) Recon666 válasza Domxc (#16) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ez a Vans nem bejövős, elemben ez a Supra tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) albert8 válasza Tálydi (#15) üzenetére


albert8
addikt

Ez a tisza milyen minőség?
kényelmes?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20) Ice!?


Ice!?
őstag

suprát

(#21) Recon666 válasza albert8 (#19) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Magyar minőség, nekem 2,5 év alatt éppen a talpa kopott meg, és az eddigi legkényelmesebb cipőm, pedig már volt coverse, adidas, puma, Panama Jack, de egyik sem volt ilyen kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#22) Tálydi válasza albert8 (#19) üzenetére


Tálydi
senior tag

Nekem még soha nem volt, de nincsenek előítéleteim,(Magyar cipő) 5k volt(+1240 a posta), eredetileg fekete digital convesre-t akartam, de 20+k egy "rongyért" mégis csak sok.

A minősége árához képest nagyon jó, alul kicsit(tényleg csak egy kicsit) pontatlan a ragasztás, de a talpadat kinézni? :U Amúgy elég igényes, jónak tűnik.

A kényelemről, ez vékonytalpú, de nagyon kényelmes, alapból ilyen szilikonos talpbetét van benne(pedálokat nagyon jól érzed benne). Én nem szeretem ezeket a converse és tsai. "rongycipőket" de ez simán megéri az árát, de az lenne a legjobb, ha felpróbálnál egyet.
Mondom mindezt egy ilyen cipő után, ennél jobb viszont nincs, bár én még többért vettem :U .

Bocsi, ha egy kicsit elfogult lennék, de ez a cipő kellett csak, hogy meglegyen az utcai digital felszerelésem,ezért lehet jobban kedvelem mint amennyire kellene.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#23) vans? válasza Ice!? (#20) üzenetére


vans?
őstag

Ne utanozz.

hábm bábm

(#24) Recon666 válasza vans? (#23) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:DDD

(#25) Winner_hun válasza albert8 (#11) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz egy szö és koszos lesz, max. nem látszik rajta annyira.
:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26) gabor85


gabor85
őstag

(#27) Recon666 válasza gabor85 (#26) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ez se rossz. :DDD

(#28) albert8 válasza Winner_hun (#25) üzenetére


albert8
addikt

Néztem is mér húzta alá :D

Tálydi : én már egy keki-t beújítottam
akkor ez mit takar?
mert a válaszodban azt irtad hogy nincs :DD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#29) Tálydi válasza albert8 (#28) üzenetére


Tálydi
senior tag

Bocsi, tehtá, én már vettem egy ilyet.
Hol írtam, hogy nincs? Visszaolvastam de semmi... :U

Eeeeh, what’s up, doc?

(#30) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nehéz kérdés, ismerős. Én végre eljutottam oda, hogy nem szakadnak le a lábamról a cipők, elkezdtem halmozni őket. Van már vagy 3 pár a nyárra. És egy szakadt télire :D Jelenleg utána koslatok, itthon elég necces beszerezni. Vegyél slipont, csak ajánlani tudom :) Nekem a mostani BK sliponom 3+ éves, és irtó kényelmes. Elég leharcolt már, de rengeteget hordtam télen/nyáron... PremierOutletben 3k-ra volt leárazva :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31) NManna90


NManna90
újonc

Sziasztok!Régebben énis elég sokat vaciláltam azon, hogy milyen cipőt vegyek.Mert kialakult bennem az a sztereotíp kép, hogy a márkás cipők sem jobbak a kínai boltban vásároltaknál.Azonban egyik ismerősöm javasolta nekem, hogy próbálja ki a Merrellt és hát hallgattam rá..kipróbáltam..és őszintn mondhatom, hogy fantasztikus...egy próbát mindenkinek megér..én mikor felpróbáltam egyből éreztem, hogy nagyon jó lesz...A kollekciót megtudjátok nézni a www.merrell.hu oldalon.Csak egy kép a sok közül...

(#32) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Díszít ne vegyél! Nem értékálló.

Szerintem maradj a Tiszánál. Nincs is jobb a Tisza cipőnél.Nekem is az van, bagyon strapabíró, bírja a gyűrődést,és még jól és néz ki. Ja és bőrből van!!

(#33) Domxc válasza kisÁdi (#32) üzenetére


Domxc
senior tag

Napirégész.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#34) xlife11


xlife11
senior tag

Régészség mellett még ajánlanám az oldskool vans-t, kibeba....Nagyon jó!

(#35) Abrion


Abrion
senior tag

Szép napot

Az egyik ilyen nagy cipős boltban vettem egy Nike T-Lite 9 Leather cipöt, és nem figyelmeztetek hogy ez egy sport cipő, sehol még a dobozán sincs semmi :(, gond lenne ha gyaloglásra használnám? vagy vigyem vissza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.