Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dawee


Dawee
tag

Hát ez komoly, hogy valakik belezúgnak a virtuális barátnőjükbe :D Nekem elég belegondolni, hogy őket akik létrehozták vmi szőröstalpú dagadt kocka programozók :D gyakorlatilag beléjük szerelmes :p

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Ez egy lol :DDD Ha van erre igény akkor merre tart a világ?

ha már összejött a csajjal akkor lesznek gyerekeik is vagy aza része egy újabb kieg lesz? :DDD

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Lol. Azért vannak előnyei is, ha sokat beszél akkor ALT+F4. :DDD

(#4) Zigur


Zigur
senior tag

Ha néztétek a videót, ez inkább tapi program, bár néha válaszolgat is a játékos... végül is, belefér a virtuális randi és virtuálus megerőszakolás közötti tengelyre...

(#5) - = Zk = - válasza D1Rect (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áú. ez kib..szta a biztosítékot mára :C:R

kiköpött 3D sexVilla 2 :C annak mi volt a "lényege", meg ennek. mindkettőt ÉLŐBEN jó átélni, ennyi :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Tim82 válasza ftc (#2) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az letölthető, DLC lesz, de lesznek olyanok is, mint Mother-In-Law és Father-In-Law, Wedding, Divorce.

Egy idő után átvált majd havidíjasra a játék, illetve bocs! A játék kiadója tartásdíjat fog követelni a Divorce DLC végigjátszása után a játékosoktól.

:DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) ftc válasza Tim82 (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

:DDD

a végén meg el is temethetjük majd...s ajandek a dobozban egy felfújató barátnő :U

(#8) Depression


Depression
veterán

Majd lehet kapni hozzá kiegészítő (felcsatolható) USB-s alkatrészeket?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) sasa134


sasa134
addikt

A japánok full betegek...ez egy újabb bizonyíték erre. csajozni nem képesek, így majd otthon a monitor előtt megoldják a fiatalok. SZÁNALMAS... :(

Avanti Roma

(#10) pilsner


pilsner
aktív tag

tényleg szimulátor, a csaj nagyon sokat pofázik. viszont az arcdöfködés vicces.
érdekességként egy témához kapcsolódó cikk: a japánok betegek.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#11) D1Rect válasza Tim82 (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol. :DDD

(#12) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Szerintem ez alapvetően mást szimulál, nem randit... ;] Amúgy ha valaki nagyon kíváncsi rá, akkor esélyes, hogy lesz nem hivatalos angolisítás, elég soknak van.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Csalás lesz benne?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Tim82 válasza ftc (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az a Lifelong Marriage DLC end movie-ja, a credits képernyő előtt (még mielőtt a csaj karaktere a tamagocsi-temetőbe kerülne). Fel kell hívnom a figyelmet arra, hogy a Lifelong Marriage és a Divorce DLC nem kompatibilis egymással, egy végigjátszáson belül vagy az egyik, vagy a másik választható!

Depression: minden bizonnyal, viszont az USB 3.0-s eszközök drágábbak, de az élmény velük tovább tart. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) ftc válasza Tim82 (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

:DDD

azt még kiadják a garden funs meg a kamehame illetve a kamikaze-t is...

DE ha japánokról van szó akkor mostmár nem kell az anyanak meg apanak kiállni a aprkba s árulni fiát vagy lányát :) kis papir képen egymás köött keresgettek a szülők....

(#16) - = Zk = - válasza banhammer (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen...a játék végén kiderül, hogy a főhős erősen meleg beállítottságú...
heteró játékosnak ez csalás, nem heteróknak öröm. lány játékosnak csalódottság :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogja valaki feleségül venni az egyik virtuális csaját.

(#18) banhammer válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


banhammer
veterán

Emlékszem anno a VIASAT3-on ment valami reality vagy mi amiben a főszereplő nő (akiről idővel kiderült, hogy tranzvesztita) kegyeiért versenyzett pár férfi.

A végén a nyertes nagyon ledöbbent, amikor kiderült, hogy töke van a menyasszonynak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) - = Zk = - válasza banhammer (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah abból énis elkaptam pár képkockát:W....
a végére (csattanó) nem emlékszem. milett? gondolom kiderült, hogy....hogy.... :F

#20: hecssátt'... ;] ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Tim82 válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


Tim82
nagyúr

The Ballad Of Gay Tony.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) D1Rect válasza banhammer (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol, ez de kemény. :DDD

(#22) Killing


Killing
addikt

"...biztosan lennének nyugaton is pár kevésbé aktív szociális élettel megáldott hímnemű egyedek, akik kipróbálnák."

Ez odab*szott. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23) juliabrilke válasza D1Rect (#21) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagy nő kis extrával volt a címe a műsornak. :DDD

(#24) - = Zk = - válasza juliabrilke (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ja igen. emlékszem :R
érdekes arc karaktere volt a "csaj"-nak. emléxem, mikor exem meglátta a bemutatót, rávágta: "ez faszi!..."
hát igen. a nők és a konkurencia :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) Valty válasza juliabrilke (#23) üzenetére


Valty
aktív tag

[link]...hát ez nagyon komoly :DD

Hogy ON is legyek: ebben a játékban csak japán csajok lesznek? ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Cathfaern válasza juliabrilke (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem olvasol gamepodot? ;) [link]

(#27) - = Zk = - válasza Cathfaern (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y...
ehh...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) juliabrilke válasza Cathfaern (#26) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nincs más mondanivalóm. :DDD

Valty: igen, ez a műsor volt. Emlékszem, hogy direkt megnéztem az utolsó adást. A győztest úgy kellett majdnem felvakarni a földről, amikor megtudta. :D

video

[ Szerkesztve ]

(#29) Xelo


Xelo
addikt

hát nem tudom.. engem már a videó is idegesít. túl sokat pofázik a cyberp*na ;]

(#30) - = Zk = - válasza juliabrilke (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én egy mozdulattal betörtem volna a csaj(?) orrát... :DDD

29: feljebb olvasható Fórumtársunk megoldása erre az eshetőségre :))
#3

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) Xelo válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


Xelo
addikt

jah, de akkor már könnyebb ha be se töltjük :K
vagy: "ha visszabeszélsz unintall lesz asszony!! :((( "

[ Szerkesztve ]

(#32) - = Zk = - válasza Xelo (#31) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez biza igaz ;]
szerk: az a jobbik eset. megfenyegeted, hogy belenyúlsz a registry-ébe, ha sokat csacsog:))

vajon feleség szimulátor mikor lesz?....annak még tán jövője is lenne. nyakamat rá, hogy a valós életbeni egybekelések száma rohamosan csökkenne a játék megjelenése után:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) juliabrilke válasza Xelo (#31) üzenetére


juliabrilke
addikt

Viszont egyszerre 2 csajod is lehet és nem szólnak bele. :DDD
A válás meg mindennél olcsóbb lesz. :D Csak 2 kattintás.

(#34) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Éreztem itt a post megjelenésekor is hogy vicces hozzászólások lesznek :DD
Most csekkoltam és nem csalódtam.
Azért annyit hozzátennék, egyik kolléga által linkelt cikk elolvasása után, hogy ez a játék még egy normális embernek is lehet poén, például nekem van barátnőm, de a valóságban eszembe nem jutna turkálni az orrát, de ahogy látom a videón a játékos nagyon el van vele. :DDD :DDD

(#35) ftc válasza Shrike7973 (#34) üzenetére


ftc
nagyúr

Értem akkor majd kimered próbálni azt amit a valóságban nem...ez se egy rossz elgondolás :))

(#36) - = Zk = - válasza ftc (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pl bocsánatot kérni egy nőtől? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.