Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorbenke92

A szüleimnél futottam bele múltkor a régi paklimba, meg két pálya "lepedő"be.

Megpróbálom nem elfelejteni, és ha legközelebb hazamegyek, megnézem, mennyi belőlük a magyar nyelvű.

Addig is bátran ajánlom a Yu-Gi-Oh! Power of Chaos játéksorozatot, azt hiszem van magyar fordítás rá, és jól megtanítja a játékszabályokat.

A Joey the Passion rész játszható multiban is LAN-on.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#2) rdt89 válasza razorbenke92 (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Imádom azt a játékot emiatt kell a kártya. Nagyon hálás lennék erte. :R

[ Szerkesztve ]

(#3) C0R0


C0R0
csendes tag

Szia!
Nekem is van otthon elfekvőben néhány kártya, csak azt nem tudom, hogy magyar-e vagy sem. 1-2 héten belül tudom megnézni :)
Ha nem jeleznék vissza, írj bátran!

(#4) kuntics


kuntics
aktív tag

Vaterán most találhatsz egy 64db-os pakkot. (Nem én hirdetem)

(#5) rdt89 válasza C0R0 (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen, élni fogok a lehetőséggel. :)

(#4) kuntics:
Igen én is láttam, és licitet is tettem rá, köszönöm szépen :)

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekem is volt egy elég szép rakat, csak azt nem tudom hol lehetnek, 90%, hogy valahol megvannak, csak ahogy lenni szokott ha keresi az ember úgy sincs meg, mikor meg nem keresné belebotlik. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Wlac


Wlac
Ármester

A hamis kártya pontosan mit takar? Anno nekünk is volt mindenféle Yu-Gi-Oh kártyánk, volt ami normális értékű, de olyan is, ahol alap volt az ötszámjegyű támadó és védőpont.

“The wha-"

(#8) rdt89 válasza Wlac (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Legjobb tudásom szerint ami magyarnyelvű volt az alapból hamisnak minősült, de voltak nagyon jó koppintások /ezek már angolul viltak/is belőle, ott a minőség miatt lehetett észrevenni, hogy nem eredeti. Nekem a magyarnyelvű hamis ami első sorban kell, hobbiszerű itthoni játékra. :)

(#9) Wlac válasza rdt89 (#8) üzenetére


Wlac
Ármester

Szóval akkor nem az érdekel, ahol az alap szörnynek volt 40-50 ezres támadása :D Most pár hétig nem megyek a szüleimhez, de ha igen, akkor megnézem a játékos szekrényt, mert úgy rémlik, hogy el lettek rakva ezek.

“The wha-"

(#10) rdt89 válasza Wlac (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Igazából mindegyik érdekel, max átírom a valós értékre a dolgokat, elvégre nem gyűjtésre kell csak szórakozásra. :)

Nagyon szépen köszönöm előre is :R

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Megnyertem közben a 64db-os licitet, de attól még bárkitől elfogadom/megvásárolom a magyar nyelvű kártyát, mert még ez kevés. :R :R :R

(#12) bartos96 válasza rdt89 (#11) üzenetére


bartos96
tag

Szia. Érdekel még? Saccra lehet nekem is 100 db magyar. + angol is van de az is sajna hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.