Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Duck hunter nagy kedvenc volt. :)
Nekem valami SEGA koppintásom volt, fekete Sci-fi szerü fegyverrel. :P

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) rdt89 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


rdt89
addikt

A kutyás játék hatalmas élmény volt, főleg a fegyverrel, micsoda technika volt :D Én is nagyon csipáztam :)

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Hú mennyit túrtuk piacon a sárga kazikat.. "100000 in 1", gondolom mindenkinek ismerős :D
Arkanoidot én csak kekszes játéknak hívtam, mert az 'O' betűje olyan volt, mint egy keksz.
A "Kacsás" meg a "Tankos" voltak még nagy kedvenc. Contra is volt, de az nehéz volt, noob voltam még :D
Marioban mindig Luigivel (= "Zöldbácsi") mentem, még Luigis baseball satyim is volt :P

(#4) zsori_peter


zsori_peter
csendes tag

Basszus!
Azóta se tudtok reggel 8-tól másnap hajnalig egyhuzamba játszani semmivel sem,esetleg még a PS1 volt rám nagy hatással...de lehet a kor miatt..nem tudom..de a nintendot élveztem..azóta se a PC,se az Xbox 360 nem okozott annyi élményt és örömöt.
Ha vki esetleg tudja hol hol tudnék beszerezni egy ilyen gépet...kazettákat..kérem írjon! :)
Köszönöm az írást,élmény volt elolvasni! :R
I <3 Super Mario! :))

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem eredeti NES volt így ebből kifolyólag volt 4 játékom rá de sokat elvoltam vele.

(#6) XharX


XharX
aktív tag

Annak idején ezek a konzol másolatok a mi nappalink is bejárták, bagóért lehetett kapni őket a piacon, volt vagy 4-5 is. A Contra játékok voltak a nagy kedvencek, unokatesómmal volt, hogy ketten egész este nyomtuk.
Aztán kaptam valami raktársöprés után egy Nes-t, akkor találkoztam az 1985-ös Super Mario Bros. című játékkal, mai napig kedvencem, annyit és olyan jól soha nem szórakoztam egy játékkal. :)

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Á, a kínai Nintendo klón gépek és társai: :D Imádtam őket.

Eszembe is jutott Dancsó videója erről. :DDD
Vagyis ez. :D

:C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) rdt89 válasza kemotox (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Megvan az a játékpakk nagyon jó volt, nekem volt egy "100000 in 1" ahol a játékok ismétlődtek, de mindegyik kicsit eltért. Példaként az egyik Mario az egész pályát átugrotta, a másik verziós halhatatlan volt. Azok a régi szép idők :) Luigi sapka de jó lehetett. :)

(#4) zsori_peter:
Örülök ha tetszett, akkor már ne mcsak nekem jöttek elő emlékek. Én is így látom a konzolos témát teljes mértékben :)

(#5) kmisi99:
Pedig hidd el itt kivételesen a hamisitvány is felért az eredetivel :)

(#6) XharX:
Mario az örök kedvenc, én is csíptem a Contrát, de testvéremmel mindig a Double Dragon remekkel nyomtuk. :)

(#7) orichalcos:
Köszi a két videót, még nem láttam őket, azt hittem ez a srác csak filmekkel foglalkozik, öröm volt mind a két részt végig nézni. :) A klónok támadása Magyarországon rengeteg játék órát eredményezett. :) :) :)

(#9) kmisi99 válasza rdt89 (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

Sajnos a hamis többet is ért mert fillérekért voltak hozzá játékok, de nem baj sok év múlva egy hibátlan nes sokat érhet!

(#10) rdt89 válasza kmisi99 (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Tény, hogy aki nem gyűjtő volt annak rengeteget ért a klón, de mostani szemmel akiknek megmaradt az eredeti azoknak "lassan" a mostani konzolok árával vetekedő gépezetük van. :)

(#11) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem is volt.. eredetileg anno kaptunk egy eredeti nintendo-t, de ahhoz nem volt sok játékunk.. később piacon 2000Ft ért (zsebpénzből) vettem egy megadrive2-re hasonlító klónt, az már ette a sárga kazikat, egy egész szatyornyi volt anno.. azt nem szerettem egyedül, hogy mikor a piacon vettük a játékot volt egy bizonyos "kamu" százalék, hogy nem lehettél száz-százalékig biztos abban, hogy az is lesz a kazin mint aminek hiszed.

De azért jó volt :) ... nálunk nagy kedvenc volt az öcsémmel a "teenage mutant ninja turtles tournament fighters" [link] sokat játszottunk egymás ellen, sok joystick-ot is megettünk a géppel egyébként :) ... ez volt nekünk a "mortal kombat" pótló, de jól elvoltunk, minden kombót kívülről tudtunk (igaz nem volt sok)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#12) rdt89 válasza DraXoN (#11) üzenetére


rdt89
addikt

A régi szép idők :D :D :D Nekünk a Double Dragon volt az ász :)

(#13) Mokó


Mokó
aktív tag

Ugyanez a PlayStation kinézetű van nekem is LOL és naggyon jó BattleCity 4 ever,de a SuperMario
meg a Galaxyan is ezen volt a legélvezetesebb!! :R

(#14) rdt89 válasza Mokó (#13) üzenetére


rdt89
addikt

Én nagyon szerettem azt a gépet. A mai napig meg van, már lassan 20 éves a kicsike. :)

(#15) adalbert1


adalbert1
veterán

Jó topic. :)) Nekem Famicom kinézetű klónom volt, az alábbi játékokat szerettem nagyon:
Super Mario Bros., Contra, Battle City, Road Fighter, Circus Charlie, TNMT, 1942, Bomberman.

(#16) Mokó válasza rdt89 (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

Valahol van még 1 fióknyi motyó hozzá.....nekem sajnos már tönkrement a hálózati adapter (nem javithatatlan
mondjuk) BTW nekem ez ugrik be

És igen,Dancsó +engedte ;]

(#17) rdt89 válasza Mokó (#16) üzenetére


rdt89
addikt

Néha az X-Box mellett beüzemelem kis nosztalgiázás végett. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) elektrotank


elektrotank
tag

Rég volt, jó volt. Nekem max a kontroller van meg, a sárga kazettáim meg maga a cucc eltünt valamerre.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#19) kismokesz


kismokesz
tag

hello hol tudok ilyen régi nintendot beszerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.