Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) rdt89 válasza d@vee (#21) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a Hihetetlen Hulk (ami a főszereplő miatt csak félig illeszkedik a moziverzumba, de a Bosszúállók 1-ben abból mutatnak jelenetet így belesorolom a szériába) tetszett nagyon, a Vasember 1, Hangya 1, Marvel Kapitány, Thor Ragnarök, Galaxys Örzői 1, Bosszúállók 1, Doctor Strange,. Ez az Univerzumban fellelhető alkotások, amiket többször is újra tudok nézni és kellemes meglepetés volt.

(#22) EclipseGT:
Nekem is feltüntek ezek és még ezek mellett, a karakterekkel nem kezdtek szinte semmit effektus, mindenki csak ott aszisztált vagy bámészkodott, hogy Kapitány-Thor és Tony Thanos-al harcoljanak és kb. senki más nem csinált semmit se a jó, se a rossz oldalról, pedig egy Acélember-Bosszúállók 1 szintű zúzás beleférhetett volna kicsit hosszabban és látványosabban, ha 18+-os lett volna a lezárás se hiszem, hogy kevesebb ember nézi meg (jó erős túlzás a korhatározás, de csak érzékeltetni akartam a bajom)

(#23) janeszgol:
Ha nagyon akarnak folytatásokat biztos van az az anyagi motiváció amivel még egyszer magukra ölti ka gúnyát, mint a Halálos Iram már 5 részen át, csak egy utolsó meló. :D

(#24) Killer01:
Thanos iszonyat erősen érkezett meg, a Végtelen Háborúban fele ennyire erősnek se bizonyult...

(#25) EclipseGT:
A Marvel Kapitány egy ügyes marketing húzás volt, lényegében a Végjáték/Végtelen háború előtt bármilyen Marvel filmet bemutathattak volna, ha hozzáteszik, benne lesz a befejező akkordba, borítékolható a siker. Hiába nem lett nagy szerepe Marvel kapitánynak, de mivel belengették a madzagot, az önálló filmje rögtön 1 milliárd felé ugrott bevételben (persze a film se lett rossz ezeket leszámítva sem) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.