Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) DeathAdder válasza Redneck (#16) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor én is az vagyok :DDD

Gyerekkoromban vettem meg az összekuporgatott zsebpénzemből az első DA-t, számomra rohadt ergonomikus, nagyon a kezemre áll, és sajnos már nem tudok lenni nélküle..

Előtte Diamondback volt, annak meg nyöszörögtek a kapcsolói, és nekem túl kicsi volt. Első DA-m szenzorja elég gyorsan meghibásodott, aztán jött a DA 3,5g ami mikrokapcsolós lett meg szarrá kopott, oldalgombok lötyögtek. Végül és azóta is DA 2013, aminek rövidesen tönkrement a görgő alatti klikkje. Akkor lett elegem és beújítottam japán Omron kapcsolókkal, a görgő alá meg egy régi Pana VHS lejátszó kapcsolója lett p&p :) Meglepően ennek burkolata egyáltalán nem kopott meg 2013 óta, de a teflontalpak annál inkább. Már a hasát húzta, szóval azt is kellett upgradelni :D (amúgy botrány fos minőségűek, amivel csak szereléskor szembesülsz igazán. DA 3,5g nek pl. egyből eltört(!) a szalagkábele amikor először szét lett szedve, illetve a csavarok is könnyen forgácsolódnak).

Tehát ha a tényeket nézzük: 6 év alatt 4 razer egerem hibásodott meg, miközben a másik szobában 2007 óta napi rengeteg óra állandó használatban a mai napig tökéletesen működik egy 1,000 ft -os a4 tech rágcsáló, aminek a bal klikkje van kicsit megkopva :D

Ja, haver DA Elite-je pár hónap után mikrokapcsolós lett, és levált a két oldaláról a gumiburkolat....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.