Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ringman válasza nyunyu (#50) üzenetére


Ringman
nagyúr

moq sincs? a race 3 az dyesub egyébként.

(#52) ForRedGlory válasza dqdb (#30) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megfogtad a lényeget, bár nem értem mi nem volt érthető:

Razer = kopik, Corsair = nem kopik (nálam).

Nem írtam, hogy máshogy készül a kupak.

(#53) #38075904


#38075904
törölt tag

Ergonómiát ezeknél a billentyűzeteknél szigorúan büntetik?

Vagy ez egy előírás, hogy ilyen fapados okádéknak kell kinéznie ha drága.

(#54) dqdb válasza ForRedGlory (#52) üzenetére


dqdb
nagyúr

Razer = kopik, Corsair = nem kopik (nálam).
Nálad nem, másnál igen (a Strafe-en ugyanaz a kupak). Egyszerűen a technológiába van kódolva a kopás, mert egy átlátszó műanyagra húzott festékréteget próbálnak megvédeni valamilyen bevonattal az állandó mechanikai behatások okozta kopástól. Ha ez a bevonat rosszul sikerül, akkor hamar kopik, mint a Razereknél, ha jobban, mint nálad, akkor csak később, de egy biztos: kopni fog.

Ha ezzel szerelnék, akkor nem kopna*, és látszik, hogy itt végre az anyagon sem spóroltak, ami a hangra van jó hatással, csak ugyebár ez a gyártónak drágább, így most a kutya sem használja. Remélhetőleg a csillámpóni fényhatások kimaxolása után végre ezen a területen megpróbálnak majd a gyártók extrát nyújtani, és egy olyan dolog lesz felkapott, aminek értelme van.

* pontosítva kopik ez is, hiszen állandó mechanikus igénybevételnek van kitéve, azonban mivel a felirat azonos műanyagból van, mint a kupak többi része, így egyszerre kopnak, és nincsen minek lekopni, mint a mártogatott-festett kupakoknál

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#55) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Azt gondolom én is le írom a tapasztalatom.

Razer : Vespula
Razer : Chimaera
Razer : Tartarus
Razer : Mamba 2012

Akkor kezdem. Vespula. 2 hónapig tökéletes volt. Ez után pont középen egy hólyag szerű fel türemkedés jelent meg. Használhatatlan lett ez az oldal. Chimaera mikrofonja. Egy idő után a játék hangja bele hallatszott a beszédembe és szeret monóban szólni mostanában.(mind két hangszóró szól) Mamba jobb oldala gumi része levált. Egyedül a Tartarus hibátlan 1 év után is. Ezek voltak nekem is az utolsó Razer termékeim. Soha többet.

[ Szerkesztve ]

(#56) Mr.Kr$B válasza #38075904 (#53) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Akkor hogy néz ki egy olyan billentyűzet ami ki is néz valahogy? Mert szerintem a razer cuccokban csak a design amire nem lehet panasz.

(#57) hemaka


hemaka
nagyúr

Festett kupakok, lmao

[ Szerkesztve ]

(#58) ForRedGlory válasza dqdb (#54) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Továbbra sem értem a gondodat, de lassan elengedhetnéd a témát. Végig a saját tapasztalatomról beszéltem és nem általános igazságról. SAJÁT tapasztalat.

(#59) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Komolyan a jobb oldalra rakták a billentyűzeten a csatikat? :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60) hemaka válasza macilaci78 (#59) üzenetére


hemaka
nagyúr

A masik oldalra nem tehettek, hisz akkor nem lenne utban az egernek. :D

(#61) Dr. Akula válasza hemaka (#57) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Minden világítós bill ilyen, nyilván olcsóbb a neolux, mint 2 részből gyártani a gombokat. Sajnos. De nem is ez a legnagyobb baja, a Corsair K95 után ilyen lengyelpiacos gagyi dizájnnal valamit piacra dobni elég meredek.

(#62) Dr. Akula válasza Cs1csó (#25) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Számomra meg ott hogy véletlenül se. GTA-ban pl. helikopterezés a numpadra van belőve alapból. Nyilván átpakolható, de minek? A numpad kézzel is kitapintható, nem kell mindig keresgélni.

Valamint nem cserélgetünk billentyűzetet alkalmazásonként, játékon kívül is kell a numpad. Számokat beírni sokkal kényelmesebb. Márpedig abból van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#63) hemaka válasza Dr. Akula (#61) üzenetére


hemaka
nagyúr

En biztos nem adnek penzt festett gombokert. Razer, majd a marketing eladja a sok szart, nem veletlenul vannak meg mindig a piacon.

(#64) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Még mindig tökéletes állapotban buggaszt a polcon a tizenx éves diadmondback plasma-m. A mai Razer cuccokkal össze sem lehet hasonlítani...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#65) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez a klasszikus stílus nekem tetszik. De a csuklótámasz elég ormótlanra sikerült...
az ára meg... :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#66) #21180672


#21180672
törölt tag

én v2 yellow-t használok kb fél éve és teljesen megvagyok vele elégedve leszámitva a synapsot. ha 2 layernél többet húztam rá a szinekből akkor a macrozott gombok furán kezdtek viselkedtek (lenyomás után 2-3 mp-ig semmi aztán egy sor abból a billentyüből) szóval inkább maradtam a sima egyszinünél és igy viszont tökéletes. az anyaghasználattal nincs bajom gombok faszák és a csuklótámasz egy áldás. külföldről lényegesen olcsóbban beszerezhetőek ezek a cuccok, igy igazából megérte overall.

budapesten tudtok olyan helyet ahol kilehet próbálni a razer egereket? ahol eddig láttam a kinálatban, sehol nem akarják kibontani. anélkül meg biztos nem veszek egeret.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.