Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

A Razer 2013-ban abból akar megélni hogy, minden terméküket ráncfelvarrják?

(#2) Daywalker válasza jocek91 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Egyelőre úgy tűnik:DDD Nehéz újat kitalálni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) nednez


nednez
tag

Zöldike lesz minden Razer :DDD

(#4) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Max 10 et adnék egy ilyenért. De ez itt 130 euró lesz.....+ ez meg az=45k :DDD

(#5) Kashim


Kashim
őstag

Eddig egy Razer termékem nem volt, ami ne ment volna rövid idő alatt tropára, de még haveroknál sem láttam olyat, amit hosszabb ideig bírta volna. Ezek után nehéz bíznom a márkában. Most vagy mi vagyunk szerencsétlenek, vagy tényleg kicsit összeszedhetnék magukat minőségileg. (fórumokat olvasgatva eléggé jellemző ez magas a meghibásodási arány)

(#6) brekes


brekes
tag

Drága..

(#7) aram01


aram01
nagyúr

balkezesben is ennyi lesz?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) worxland


worxland
addikt

Ez édeskevés a Logitech G13-al szemben.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) Prison85 válasza worxland (#8) üzenetére


Prison85
senior tag

Mert azon van kijelző? :F Szerintem semmit sem ér, mert játék alatt nem nézegeted, továbbá a G13 gombjai is túl magasak - legalábbis nekem. Jobb szeretem a "félslim" billentyűzeteket, de Razertől többet nem vennék

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#10) tixem


tixem
addikt

kihozhatnának ehelyett pl egy jóárasított (8-10 ezer FT) csicsamentes, jó nagy balta egyszerű egeret. Kb mint a Roccat Lua vagy egy g400 konkurens. Annyi gomb amennyi kell, dpi hajhászás off stb. Szerintem lenne rá kereslet. Abyssus-ra rá lehet ezeket persze fogni, de az valami iszonyat kicsi. Egy nagy minőségi de olcsó tepsi gamer egér, de jó is lenne :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) worxland válasza Prison85 (#9) üzenetére


worxland
addikt

Kijelző (nem csak játék közben lehet nézegetni - én speciel a munkahelyemen használom melóra), majd' fele ár (árgépen nézz körbe, bruttó 24 ezerért van), több gomb, szabadon állítható fényerő és true colorból kiválasztható világítás (profile-onként változtatható) - az egyetlen előny a Razor ergonómiája lehet, az pedig felhasználó-függő, nekem nem magasak a gombok.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#12) Whysperer


Whysperer
addikt

Engem nem zavar ha felvarrják. Elődjével szemeztem ,de szerintem ezt már meg is veszem 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#13) r-chee


r-chee
őstag

Én szívesen kipróbálnám :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) Prison85 válasza worxland (#11) üzenetére


Prison85
senior tag

Volt nekem is, nem kell bemutatni. Amire nekem kellett volna (FPS), arra alkalmatlan volt. Kényelmetlen és a billentyűkiosztás nem áll kézre a QWERTZ után. Szép. szép, de az állítható szín csak giccsparádé. Kijelzőn jól mutatnak a hőfokok, ping, letöltés/feltöltés, K/D, de lássuk be: nem igazán használjuk ki, mivel egyszerűbb a monitoron megtekinteni 1 kattintással. Árgépet pedig nem kell bemutatni - örültem, ha új ár 'majd feléért elment. Utána jött egy Razer billentyűzet. Itt rendült meg a hitem a márkában... :((( Ez a nostromo utód sem tetszik, csak bökte a szemem, hogy sehol sincs a G13 -hoz képest. Igenis lehet, hogy ez is van annyira s@.r ;) Beszélnek itt sokan a Nagyvilágba

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#15) worxland válasza Prison85 (#14) üzenetére


worxland
addikt

Neked sz@r, nekem meg nélkülözhetetlen lett. De most néztem, ezt már egyszer letárgyaltuk priviben két éve. :D Azóta csak annyit változott a véleményem, hogy jobban megszoktam, már nem kényelmetlen. Az állítható szín meg giccsparádé lenne, ha nem volna fontos, hogy így tudtam olyan színt választani, ami sötétben nem bántja a szemem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#16) Prison85 válasza worxland (#15) üzenetére


Prison85
senior tag

Dűlőre jutunk: a te elvárásaidnak megfelel, amire nekem kellett volna, arra viszont "alkalmatlan". Mindenesetre ez a Razer méregdrága. :)

Szerk:
én is megnéztem. Tényleg kitárgyaltuk, bár én csak kicsit később lettem G13 extulajdonos

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

MMO-ra inkább MMO egér.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) ibmfan válasza jocek91 (#1) üzenetére


ibmfan
tag

Néhány autógyártónak bejött ez, most úgy gondolják nekik is menni fog.

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#19) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Valami ilyesmi jut mindig az eszembe ezekről a csodákról.

(#20) r-chee válasza gyuszaa (#19) üzenetére


r-chee
őstag

Hogy szőrös, kövér, rendetlen alakok használják? :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21) Prison85 válasza r-chee (#20) üzenetére


Prison85
senior tag

south park - world of warcraft fatguy

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#22) tikshow válasza worxland (#11) üzenetére


tikshow
addikt

Én is munkára vettem. Nézegettem a 3DCONNEXION cuccokat, de azok röhejesen drágák. Ehhez 10k-ért hozzájutottam vaterán, annyit simán megért, ráadásul vadiúj állapotban volt, csak gari nélkül. Játékra is használtam egy jó ideig, de szereztem egy CM Quickfire Rapidot, azóta inkább azt. Egyébként az LCD-t én csak a zene kiírására használom, más értelmét én sem nagyon látom. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) shaddam


shaddam
aktív tag

A balkezes mmo egerük hol van? Az amit a nép megszavazott facebookon? Mindenféle rettenet "gémer" pénznyelőt gyártanak...

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#24) aram01 válasza shaddam (#23) üzenetére


aram01
nagyúr

mi balkezesek le vagyunk sz@rva

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) shaddam válasza aram01 (#24) üzenetére


shaddam
aktív tag

Egész nyugodtan, ha nem kell a pénzem

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#26) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Akinek van hasonló: hogyan lehet ehhez hozzászokni? Egyáltalán, hatékonyabb lesz vele az ember, ha a bill+egér kombót is remekül kezeli?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#27) tikshow válasza Ezekiell (#26) üzenetére


tikshow
addikt

A hüvelyujjadra is megy 6 darab gomb, a normál 1 darab helyet, ami azért egész jó.
Plusz az összes gomb makrozható, szóval nem kell szórakozni a billentyűkombinációkkal.

[ Szerkesztve ]

(#28) aram01 válasza shaddam (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

látod ez van,egy csomó cuccról én is ezért maradtam le

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#29) Vix64


Vix64
csendes tag

A Razer nostromoval én is szemeztem régebben, de az 16000 Ft bruttó nagyker áron. Lehet, hogy kicsit jobban megcsinálták ezt az újat és jobb a billentyűk alatt lévő mechanika, de szerintem 2x vagy 3x többet nem szabadna kérniük érte..

(#30) SirRasor


SirRasor
őstag

Erről csak az AVGN-es Power Glove jut eszembe :))

Make Love not war!

(#31) DeFranco válasza tixem (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#32) tixem válasza DeFranco (#31) üzenetére


tixem
addikt

garancia intézés bajos :/ az a baj, hogy itthon ilyet nem kapni, egyből ebay-re kell menni érte, egyébként jó kis egér :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) DeFranco válasza tixem (#32) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én is ebayről rendeltem. Nem bántam meg. El akartam adni, de nem bírtam megtenni, hozzámnőtt. Most már marad.

(#34) mepet


mepet
addikt

Nem hiszem, hogy ez a cucc hasznos lenne akármilyen játékhoz. A hardverapró anno tele volt az előző változattal, mindenki szabadulni akart tőle...

(#35) #06658560 válasza tikshow (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért a 3DConnexion kissé mást gyárt, nem ilyet. LCD-re ki lehet tenni levélértesítöt is akár a Logi termékeken, ami már értelmes felhasználás is lehet.

(#36) tikshow válasza #06658560 (#35) üzenetére


tikshow
addikt

Annyiban más, hogy van rajta egy analóg joystick amit 3D Studio Max-ba az Alt gombbal tökéletesen tudsz helyettesíteni. :) Ja meg, hogy 110.000. És lényegében előre megszabott funkciók vannak rajta, nem nagyon tudsz állítani semmit sem. Ezeknél meg teljesen személyre tudod szabni a gombkiosztást.

(#37) #06658560 válasza tikshow (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért az az analóg joy, full optikai elven müködö valami, igen nagy cucc, állítani a felsöbb kategóriás terméken sok midnent lehet, na meg nem csak azon egy programhoz jó- állandóan altot nyomogatni meg rém ramaty, ha nem tudsz egy kézzel modellt mozgatni, akkor sokat lassulsz a munkában-pl. parancoskat, makrókat nem tudsz elindítani közben. Plusz nem tudom hogy müködik a Studio Max, de eddig amit láttam plusz gombnyomós rendszert ott a három féle mozgáshoz három gomb kellett, plusz az egér.

(#38) Zé777


Zé777
tag

Egész jól néz ki, bár a Razerről nem a megbízhatóság jut eszembe...
Úgy is mondhatnánk, hogy az ára fordítottan arányos a tartósságával. :C

(#39) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Volt Belkin n52te kütyüm. Szerettem, némi SC2 alatt jó fílingje volt.. de kb ennyi, elmúlt az újdonság varázsa.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.