Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

"Ez sajnos igen idegesítő lehet azoknak akik nem preferálják a kék hangulatvilágítást este."
Ezért kell teljesen áramtalanítani a gépet. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Hunner


Hunner
senior tag

A mirror a fényes felületre utal, az eredeti abyss mattfekete :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3) D.Orion válasza Saccco (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Vagy bios-ban beállítani az usb áramellátását...

(#4) RexpecT válasza D.Orion (#3) üzenetére


RexpecT
addikt

Úgy tudom, hogy nem mindegyik lapnál lehet,

(#5) Hunner


Hunner
senior tag

"az egér azon rossz szokása, hogy az egérpadtól eltávolítva is bátran érzékeli azt, és mozgatásnak veszi a levegőben töltött utat így amikor az egérpad szélére érek és vissza tenném egy a centrálba eső pontra, érzékeli azt."

A drivert feltetted, vagy csak írtál róla hogy lehet? Mert az én abyssom -ami bár nem mirror- de belülről ugyanaz, nem produkál ilyen "hibát" pedig a qck mass is azonos anyagú mint a sima qck, és nálam fenn van a driver.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#6) bmakszim


bmakszim
senior tag

Épp a napokban szerettem volna én is egy ilyen egeret, csak sehol nem volt raktáron, ezért legalább 2 hetet kellett volna rá várnom. Nekem viszont már nagyon elegem volt a laptopom touchpad-jével és játszani is szerettem volna már nagyon. Szerencsémre hardveraprón kotibor kolléga jó áron árult DeathAdder v2-t, aminek érzékelője elvileg egy-az-egyben ugyanaz, mint az Abyssusnak és nálam olyan 0,5cm-ig érzékeli a mozgást, feljebb már nem, számomra ez egyáltalán nem zavaró.
Az viszont, hogy a gombok -legalább is az előző egeremhez képest- túl könnyen lenyomhatóak és már az egér közepén is, már nagyon. Cs-ben, többször előfordult, hogy egy nagy lövöldözés közben lenyomtam a jobb gombot és elkezdtem felcsavarni m4-re a hangtompítót, hát mondanom sem kell, hogy már nem tudtam befejezni... Nem tudom ennél is így van e, de remélem sikerül megszoknom, mert nagyon bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#7) ilyennincs válasza Saccco (#1) üzenetére


ilyennincs
tag

Nekem régebbi Deathadder-em van, és a driver-ben ki lehet kapcsolni a világítást.
Az egérpad pedig az egyik legjobb ár/érték arányú a piacon, Counter-Strike közben, néha kicsinek érzem, szóval aki nagyon rángatja az vegyen inkább eggyel nagyobbat. :)

(#8) Djuree


Djuree
félisten

de randák ezek a razer egerek. lehetne egy kis dizájnjuk. a logitech egerek sokkal szebbek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9) Saccco válasza ilyennincs (#7) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem Genius Ergo520am van. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :)

Lézeres egerek a Geniustól - cikk

Ez nem világít... csak a billentyűzetem. :D
Nem pont az egér miatt gondoltam az áramtalanítást, hanem amúgy. Sose lehet tudni mi jöhet.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) Hunner válasza Djuree (#8) üzenetére


Hunner
senior tag

ismered azt a szót hogy szubjektív? Szerintem meg a logi egerek ocsmányak. kinek mi, ugye...:)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11) mindfreak


mindfreak
őstag

Ezt a jelenséget LOD-nak nevezik. Próbáld meg világos színű egérpaddal, hogy megoldja-e a problémát.

Valami ilyesmire gondolok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12) Phvhun válasza Djuree (#8) üzenetére


Phvhun
őstag

Ha rajta van a kezed úgyse látod.

Senkinek nem ajánlom az egeret, nem jó a szenzora.
google: "abyssus jitter bug"

(#13) kpal


kpal
veterán

Jó lenne nekem is már egy ilyen .

(#14) Phvhun válasza Phvhun (#12) üzenetére


Phvhun
őstag

Na tehát nem a szenzor nem jó, hanem a firmware, de azt meg nem fogják frissiteni razerék.

Szerk: baromi idegesítő..

[ Szerkesztve ]

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

Grat, az iráshoz. :C
Nem rossz egér,próbáltam, egy nagy hibája van, hiányoznak róla az oldalsó gombok. Ezt leszámítva kellemes benyomást tett. :K
Az egérpad, hát nemtudom, Razer egér alá inkább valami Razer padot választottam volna. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) Djuree válasza Phvhun (#14) üzenetére


Djuree
félisten

a razer egerek amúgy sem jók. sorra halnak meg a 2-3 éves razer egerek. nekem egy a4tech x7-es gamer egerem van már 6 éve, azóta is tökéletesen megy. 4k volt, töredéke egy razer egér árának, és semmivel sem rosszabb, sőt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17) BemAnyó válasza Djuree (#16) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nekem van egy 1800dpi Death Adder -em most már 3éves megjárt 6 lanpartyt is és teljesen hibátlan, minimál karcok az alján, kb ennyi,

Mindfreak, emlékeim szerint a világos padoktól nő a LOD,

[ Szerkesztve ]

(#18) DEJVID


DEJVID
őstag

Hát nem tudom, Razer termék a rettenet jó gumis borítás nélkül... nekem nem kéne.

(#19) BemAnyó válasza BemAnyó (#17) üzenetére


BemAnyó
senior tag

bocsi visszavonom, a fehér az alacsonyabb lod ot ad,

(#20) ilyennincs válasza BemAnyó (#17) üzenetére


ilyennincs
tag

Nekem is az van 3 éve, mint neked. És ha valami lesz vele, a következő is ilyen lesz. :)

(#21) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

korrekt írás , de a képek lehetnének jobbak , szebben beállítottak stb..

(#22) mongoose123


mongoose123
aktív tag

nekem is voltak a lachesisnél hasonló lenyomási gondok eleinte :D de pár nap alatt megszokható és utána előnyre válik :)

(#23) Nova96


Nova96
őstag

Jó teszt lett :K . :K
De én ennyit nem adnék egy egérért :)) .

(#24) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem fikázni akarok, de nem értem, hogy egy ilyen rövid írás miért kerül ki a címlapra?

A bemutatót természetesen köszönjük! :R

(#25) vittuka válasza Hunner (#5) üzenetére


vittuka
aktív tag

Ez nem hiba, még idézôjellel sem, én speciel kimondottan szerettem, amíg padot nem váltottam utána ugyanaz az egér 2mm-el a pad felett meg sem mozdul. Pedig megszoktam úgy a cs-t, hogy néha az egér a levegôben van, 2 ujjam begye meg a padon és úgy mozgok.. :)
A mondanivaló lényege, hogy amikor szövetrôl váltottam müanyagra (szilikon?), akkor történt ez, tehát a pad is befolyásolja rendesen.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#26) LackoMester válasza Djuree (#16) üzenetére


LackoMester
addikt

Hát amig 2 éven belül ( garanciális ) romlik el, lesz@rom. Nekem is volt problémás Lachesis-em, mondjuk azt a soft vágta haza. Lett helyette jobb. :DDD
Próbáltál már valamilyen Razer egeret, mert igen is van különbség a Te X7-es egeredhez képest, minőségben, teljesítményben biztosan. Próbálj ki egyet, és rájössz miről beszélek. Ha nemhiszel nekem, keress csak teszteket, azok nem haszudnak.:K
A cimborámnak rendeltem tavaly egy A4Tech XL 750 egeret, már a 3.-kat cserélték ki, ennyi.
Egyébként mindehez szerencse kell. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) GuruZone


GuruZone
őstag

nekem Goliathus padom volt, most a dual side-os Vespula van, de nálam kb 1-2 mm-rel a pad fölött működik csak a Diamondback Zegér, igaz ez nem optikai, nem lézer, hanem infravörös.

Razer Goliathus
Razer Vespula
Razer Diamondback 3G

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#28) Buda76 válasza Hunner (#2) üzenetére


Buda76
senior tag

Köszönöm!
Szerintem a sima edition jobb lehet, de örültem, hogy egyáltalán ezt betudtam szerezni a lakhelyemen, tisztes áron.

(#29) Buda76


Buda76
senior tag

Az asztal lapján tartva, csak sokkal kisebb távolságból érzékeli azt.
Emiatt nem fogok beruházni egy új padra. Így 3 nap játék után meg is szoktam a dolgot. Így viszaaemlékezve, mintha deathedernél halottam volna ugyanerről a jelenségről.

A driver fel van téve, ahogy írtam nincs benne eblémavilágítás kikapcsoló opció, estére áramtalanítottam a gépet inkább:D

[ Szerkesztve ]

(#30) Hatvan9 válasza Saccco (#9) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Az egyik legjobb logitech G5 másolat. :)

(#31) -FreaK- válasza GuruZone (#27) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az is optikai:) ezek az egerek úgy működnek hogy van egy kis "kamera"' az aljában, ennek valami fényt kell adjon, ez a sima egerek esetében egy sima piros led, infránál infraled, lézernél egy kis lézer mint a lézerpointerek.

A razernek nagyon jó a supportja, az első Deathadderhez is adnak még ki fw és driver frissítéseket, az ilyen problémát amiről itt szóvan javítani fogják. A DA-val vagy a Diamondbackel is volt ilyen probléma az elején.

[ Szerkesztve ]

(#32) bmakszim válasza Djuree (#16) üzenetére


bmakszim
senior tag

Hát figyelj, ez azért szerencse és használat kérdése is. Én pont X7-esről váltottam Razerre. Nem terveztem a cserét, de az A4Tech kábele beadta a kulcsot kb 2,5 év után. Nem sokkal drágábban szereztem egy zsír új DeathAddert itt fórumon és mitmondjak? Ég és föld a kettő! Bár a könnyen "lenyomódó" gomb még kicsit zavar, de majd megszokom.

(#33) Phvhun válasza -FreaK- (#31) üzenetére


Phvhun
őstag

Épp az hogy nem fognak.
Abyssusban nem lehet fw-t frissiteni.
Driverben meg nem tudják megoldani a gondot.

(#34) xLt`


xLt`
tag

Nekem Logitech mx518 van immáron 6 éve.
1 évre rá vettem hozzá teflontalpakat, mert a vékony teflon hamar elkopott. (telfont külön vettem hozzá)
Akkor aktívan játszottam 2-3 évig.
Az egérnek semmi baja nincs, azon kívül hogy kicsit lekopott a Logitech felirat.
Arról nem is beszélve, hogy még mindig tartja az árát :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Buda76


Buda76
senior tag

Kezdem megszeretni.

(#36) megint én


megint én
őstag

csak elvétve olvastam bele, de az tuti, hogy valami nem 100as azzal a 3/4ed ujjnyival mert nekem megvolt az 1-2 kivételével az összes razer, (ez is) és semmi ilyen nem volt. 2 dolog lehet. 1. Nem tetted föl rendesen a firmwaret+drivert, vagy nem tuti az az egérpad... Mert Exactmaton, Goliathuson, Vespulán, Nova Overside3on mindegyiken 100%os...

1. Hsz... Ki lehet kapcsolni a világítását.... :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#37) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Már több mint négy éve a régi Diamondback-kel tolom, és a következő egerem is Razer lesz. Nagy kár, hogy ez a típus már kifutott, bánom is nagyon, betáraznék belőle, legtutibb márka. Egyedül a G9x tetszik a Logi háza tájáról, de nem próbáltam, ha olyan, mint a G7, akkor egy hulladék. Bár ez a tesztalany se győzött meg, szvsz a Razer-nek van ám sokkal jobb egere is, nem is egy.

mod:

Meg is kérdem: ha esetleg tud valaki olyan helyet, akár itthon, akár külföldön, ahol még lehet őt kapni, az ne legyen rest, és írja meg kérem :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#38) Buda76 válasza megint én (#36) üzenetére


Buda76
senior tag

Kérlek magyarázd el, hogy lehet kikapcsolni.

(#39) Buda76 válasza hoffman_ (#37) üzenetére


Buda76
senior tag

Évek óta nem gyártják, maximum 3g-t tudsz beszerezni.

(#40) hoffman_ válasza Buda76 (#39) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tisztában vagyok vele. Épp ezért valami nagyon eldugott, utolsó raktár utolsó sarkában megmaradt darabot keresek, és bízom benne, HÁTHA valaki tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) Onamish


Onamish
csendes tag

Sziasztok!

Ide is beírom, hátha itt többen olvassátok:

Tudnátok ajánlani egeret? Olyan kellene, ami kisebb, mint egy mx518. (Azért nem laptopegér méretű.) Legfontosabb, hogy nagyon finoman lehessen vele kattintani, minimális erőkifejtéssel, mert huzamosabb használat után megfájdul az ujjam a mostanitól. Az is fontos lenne, hogy halkan lehessen vele kattintani. Ne halljam azt, hogy katt-katt-katt, főleg éjszaka mintha kis kalapács lenne a kezemben és az üllőhöz csapkodnám. Az érzékenység, hány gombos kevésbé fontos(azért a 3 legyen meg ), az ár minél alacsonyabb annál jobb, de ha csak csúcskategóriában van ilyen, az is érdekel.

Köszi előre is a válaszokat, ha valaki tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

Imperare sibi maximum imperium est.

(#42) dfdfdf válasza Djuree (#8) üzenetére


dfdfdf
őstag

Örülj neki pl én bal kezes vagyok és amit találtam miskocon egeret az a 3g volt...
Tökéletes egért elötte több 10ks a4tek,genius logitech, cybersnipa ereget elnyúztam. De minddel voltak problémák. Poén hogy bal kezes egeret szinte csak a razer gyárt (uni kezes ...)

(#43) mclaren-d válasza Djuree (#8) üzenetére


mclaren-d
aktív tag

Nem értem mi bajod a Razer egerekkel. rondák lennének?Ez egy vicc.. össze se lehet hasonlitani egy x7-el.. faterom azt használl nem rossz de nem egy Razer,,,

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#44) Buda76 válasza mclaren-d (#43) üzenetére


Buda76
senior tag

Én se mondanám rondának őket.

(#45) candyman83


candyman83
csendes tag

Ugyan ez a kombó van nekemis itthon, csak a matt változat. Nekem is 1-2 mmig érzékeli a pad felett, utána már nuku.

Jó cucc, csak mmohoz nagyon hiányoznak az oldalsó gombok :(((

(#46) Archer válasza hoffman_ (#37) üzenetére


Archer
őstag

Nekem is olyan egerem volt, kb. fél éve halt meg a görgője, valami szériahiba lehet mert többen is jártak így. Sokáig kerestem én is az hátha maradt valahol egy példány valami raktárban de semmi. Itthon szerintem kb. lehetetlen újat szerezni belőle, 3G-t esetleg. Aztán vettem egy Deathaddert, sokkal kényelmesebb mint a Diamondback volt, nem bántam meg.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#47) Djuree válasza LackoMester (#26) üzenetére


Djuree
félisten

próbáltam razert lanokon, nem is egy típust, nekem nem jött be, minőségre sem kelt jobb hatást mint az a4tech, a másik meg hogy alig van rajtuk gomb, semmi oldalsó gomb. kicsik is, nem az én lapátkezemnek valók, nekem kényelmetlen volt :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48) Djuree válasza mclaren-d (#43) üzenetére


Djuree
félisten

sztem rondák, túl egyszerűek, mint az ezer éves melós ibm megsárgult egerem :DDD van rajtuk 2 gomb meg a görgő, na puff...ja meg a razer jel, ami világít is. sztem egy logi vagy az említett a4tech egerek sokkal szebbek. de hát kinek mi jön be. aki az egyszerű, puritán dolgokat szereti annak szép a razer is. de ha én gémelek, esetleg lanozok, akkor szeretem ha sok gomb van az egéren nem csak 2, meg meg is csodálják az egeret, hogy váóó. na a razert meg sem nézik :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49) mclaren-d válasza Djuree (#48) üzenetére


mclaren-d
aktív tag

Hát nem tudom te milyen Razereket fogtáll. :Y Szerintem egy Razer Lachesis és egy imperátornáll nincs szebb :R

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#50) Djuree válasza mclaren-d (#49) üzenetére


Djuree
félisten

még régebbieket fogtam. imperator nem rossz az igaz :) de annyiért nem kéne amennyibe kerül...negyedét éri max...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.